היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן
  • תאריך תאריך פתיחה: 01/01/2019

חוות מסעות הלב


חזון
 חוות מסעות הלב

מזה כמה שנים אני חולם על מקום במדבר, חווה ענקית עם אגם אקולוגי, מאות מיטות בסגנון אירוח בדואי, מרכזי סדנאות מדוגמים, מסעדה בריאה, ספריית מיניות ותודעה ענפה בכל טוב הדעת, וכל מה שצריך מרחב להתפתחות מינית תודעתית אנושית כמיטב המסורת הפדנטית שלי :-).
מה שאתם רואים בתמונות זו הדמיה תלת מימד שיצרו עבורי למקום כזה  לפני כ 12 שנה.
מאז החזון השתדרג וקיבל רבדים ואיכויות נוספות, אולם הבסיס נשאר זהה במהותו.

בשנים האחרונות, מסעות הלב מייצרים אירועים שונים ומגוונים, שכל מטרתם ליצור גרעין אנרגטי והנגשה של תכנים עתיקים וחדשים כאחד לקהל הרחב שצמא למקורות הידע והריפוי הללו.
העבודה שלנו לאורך השנים נושאת פירות, והמשפחה הפכה לשבט שגדל ומתרחב ומפיץ את החזון והריפוי.
החזון מגיע גם למקומות באקדמיה ולרשויות הלגליזציה שמתחילים להבין את הפוטנציאל והיתרונות בשיטות והטכניקות שאיתם אנחנו עובדים.

חלק נוסף מהחזון הוא הפיכת התחום שבו אנו עוסקים למסודר, לשם כך מוקם בימים אילו איגוד מרפאים שנסמך על אמות החוק והמשפט בישראל, איגוד שיעזור לתחום להיות שקוף ובהיר לכל הצדדים, גוף שייצור בידול והפרדה למען איכות מפגשי ריפוי, סדנאות וכנסים בטוחים ומרפאים יותר.
 
הצד העסקי של החזון
בימים אלו, אנו נמצאים בשלב של מציאת אדמה וחבירה למשקיעים/שותפים שהחזון מדבר אליהם.
אנו מחפשים שיהיה חיבור חזוני ולא רק כלכלי, על אף שהפרויקט ריווחי מאוד, אנו נעדיף גרעין משקיעים ויזמים שמחוברים קודם כל מהלב והתודעה ואחר כך מהארנק.
ישנו כבר גרעין משקיעים ראשוני וישנן כמה אלטרנטיבות לאדמה.
אנו נשמח לפגוש כל אדם מבחינת השקעה או בעל אדמה/מועצה אזורית שיש להם/ן ענין שפרויקט נדיר ומיוחד זה יהיה בחצר האחורית שלהם.
לפרויקט בגודל המדובר יש השפעה גדולה מבחינת הכנסות ותעסוקה לכל אזור שאליו נגיע, כמו גם השפעה על האיכויות החברתיות והתרבותיות בעקבות כניסה של אנשי ריפוי, רוח ותודעה רבים לאזור הנבחר כדרך קבע.