היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

Cosmic Lovers Reconnect

  • תאריכים תאריך פתיחה: 04/07/2019
    תאריך סיום: 06/07/2019
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום מרכז אישתר, מושב עין ורד
  • מחיר מחיר מוקדם 700 ₪
Cosmic Lovers Reconnect 
מרחב חדש לחיבורי לב
4-6 ליולי 2019
 
ההתכנסות הזו נולדה מתוך צורך פנימי שלי ושל אחרים.
 
לאחרונה הייתי בתאילנד, מחוץ לאזור הנוחות של הקהילה שלי בארץ, במקום שאיני מוכר ולא מכירים אותי. רציתי להתחבר לא\נשים, גם חיבור חברי וגם חיבור אינטימי ומיני, ופתאום מצאתי את עצמי נמנע, כי שפת התקשורת הראשונה שלי היא דרך מגע, וזה קצת מביך ואף מסוכן לגשת למישהי וישר לגעת בה כדי שתרגיש אותי ואני ארגיש אותה.
התחלתי להתבונן סביבי וגם להיזכר באירועים שאני מפיק והולך אליהם, ושמתי לב שלכולנו יש את הצורך להתחבר. זה צורך פשוט מאוד אך עמוק ואף בריא, להתחבר, לאהוב, לגעת ולהינגע, לראות ולהיראות.
המשכתי להתבונן בנושא ולחשוב איך ליצור את המרחב שיאפשר לי ולא\נשים להתחבר בקלות ולעבור את המחסום של השונות בשפת התקשורת הייחודית לכל אחד ואחת מאתנו, וכך נולד לו המרחב החדש - Re Connect.
 
Re Connect - להתחבר מחדש לא\נשים. 
Re Connect - להתחבר מחדש לאמון באחרים. 
Re Connect - להתחבר מחדש ללב הפצוע ולאפשר לו שוב לאהוב ולהיות פתוח לרווחה לקבל אהבה. 
מטרת ההתכנסות היא ליצור מרחב ייחודי וחדש מסוגו שיאפשר לא\נשים, שכהנחת עבודה רוצים להתחבר עם דומיהם, שפע הזדמנויות הכרות המגובים בכלים, שיטות ועקרונות מתודיים מקצועיים של דרכי תקשורת, מודעות ואינטראקציה אופטימליים אשר יינתנו על ידנו, צוות המנחים ומחזיקי המרחב.  
שאיפתנו היא ליצור מסגרת מנתבת, מחזיקה ותומכת ברצון של אנשים להתחבר אחד לשנייה באופן עמוק וליצור קשרים משמעותיים.
אספנו את טובי המנחים בתחומי התקשורת, חיזור, מיניות, אינטימיות וזוגיות, וביקשנו מהם להתאים סדנאות במיוחד לאירוע החדש הזה.
במהלך כל הסופ"ש תוכלו לחוות ולתרגל באופן מונחה "מיני זוגיות" עם עוד אדם, וליישם בזמן אמת את שפע הכלים והעקרונות שיילמדו בסדנאות. 
 
בהתכנסות יהיו 3 מתחמי פעילות - חופש, התמסרות וארכיטיפים, לפי מספר פרמטרים של קווי דמיון משותפים בין המשתתפים. פרמטרים אלו נועדו להגביר את סיכויי מימוש הצרכים הרומנטיים, המיניים והזוגיים שלכם - צרכים כגון עניין משמעותי באחר, סקרנות עמוקה, פיתוח מודעות, יצירת חיבור ומשיכה, עוררות התשוקה, התלהבות, התרגשות וכמובן התאהבות והמשך לקשר זוגי של החפצים בכך.
 
במקביל לבידול ולשוני בין כל מתחם, התהליך כולו עבור כלל 150 המשתתפים יהיה מובנה ומדורג (בדומה להתכנסות ה- cosmic lovers של 4 ימים) וינוע מחיבורים בסיסיים בימים חמישי ושישי ועד יצירת אינטימיות, פתיחות וקירבה עמוקה יותר החל משישי אחה"צ ועד מוצ"ש. 
 
מתחם 1 - חופש 
הפוקוס של כל הסדנאות במרחב זה יהיה על חשיבות תחושת ומימוש הצורך האנושי בחופש בתוך יחסים. 
הסדנאות יתנו מענה למגוון סוגיות הקשורות ברצונו העמוק והמהותי של האדם בחופש אישי על צורותיו ודרכי ביטויו השונות
 
מתחם 2 - התמסרות 
הפוקוס של כל הסדנאות במרחב זה יהיה חשיבות תחושת ומימוש הצורך האנושי בביטחון, התמסרות לאדם נוסף/קשר זוגי ומחויבות לדרך משותפת. 
 
מתחם 3 - ארכיטיפים 
הפוקוס של כל הסדנאות במרחב זה יהיה על מגוון נושאים ארכיטיפליים שחשובים לכל אדם המבקש להתחבר לאחר וליצור קשר.
 
במקביל לפעילויות במתחמים כאמור, יתקיימו פעילויות לכלל המשתתפים - טקס פתיחה וסיום, הפסקות לארוחות וזמן מנוחה, טקסים ייעודיים, זמן פאן/מסיבת בריכה ועוד
מתרגשים ממש לצאת למסע הזה איתכם/ן..
דוד כהן צדק - יוצר ומפיק
תומר קורון - מנהל תוכן
רקפת שחף – ניהול אדמיניסטרציה והפקה
 
מנחים ומנחות אהובים ומוכשרים:
אבישג מאיה זלוף, אור גרנות, אריאל גלילי, אשיה אגסי, דב גור, דני לויט, טל קרן כץ, יובל כהן צדק, ליגד גרנית פורת, ליז רובינס צור, ליפז נוי, מיכאל פינקל, נגה מיבר, סורי פוליאקוב, עדי טרם, עדיאל מור, עמית לבון חיים, פליאה ברי, קרן כהן רייפמן, שחר ברלוביץ, שי משיח, תומר קורון
 
מתי ואיפה:
4-6.7.2019
מרכז אישתר, מושב עין ורד
 
עלויות:
1. כרטיס
400 ₪ - מחיר מוקדם עד 16/5
לאחר מכן
450 ₪ עד 16/6
500 ₪ מחיר סופי
 
2. לינה
בקמפינג עם אוהל מהבית
150 ₪
 
3. הזנה
שובר אוכל לרכישות בצ'אישופ