היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

Cosmic Lovers Reconnect

  • תאריכים תאריך פתיחה: 04/07/2019
    תאריך סיום: 06/07/2019
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום מרכז אישתר, מושב עין ורד
  • מחיר מחיר מוקדם 400 ₪
Cosmic Lovers Reconnect 
מרחב חדש לחיבורי לב
4-6 ליולי 2019
 
ההתכנסות הזו נולדה מתוך צורך פנימי שלי ושל אחרים.
 
לאחרונה הייתי בתאילנד, מחוץ לאזור הנוחות של הקהילה שלי בארץ, במקום שאיני מוכר ולא מכירים אותי. רציתי להתחבר לא\נשים, גם חיבור חברי וגם חיבור אינטימי ומיני, ופתאום מצאתי את עצמי נמנע, כי שפת התקשורת הראשונה שלי היא דרך מגע, וזה קצת מביך ואף מסוכן לגשת למישהי וישר לגעת בה כדי שתרגיש אותי ואני ארגיש אותה.
התחלתי להתבונן סביבי וגם להיזכר באירועים שאני מפיק והולך אליהם, ושמתי לב שלכולנו יש את הצורך להתחבר. זה צורך פשוט מאוד אך עמוק ואף בריא, להתחבר, לאהוב, לגעת ולהינגע, לראות ולהיראות.
המשכתי להתבונן בנושא ולחשוב איך ליצור את המרחב שיאפשר לי ולא\נשים להתחבר בקלות ולעבור את המחסום של השונות בשפת התקשורת הייחודית לכל אחד ואחת מאתנו, וכך נולד לו המרחב החדש - Re Connect.
 
Re Connect - להתחבר מחדש לא\נשים. 
Re Connect - להתחבר מחדש לאמון באחרים. 
Re Connect - להתחבר מחדש ללב הפצוע ולאפשר לו שוב לאהוב ולהיות פתוח לרווחה לקבל אהבה. 
מטרת ההתכנסות היא ליצור מרחב ייחודי וחדש מסוגו שיאפשר לא\נשים, שכהנחת עבודה רוצים להתחבר עם דומיהם, שפע הזדמנויות הכרות המגובים בכלים, שיטות ועקרונות מתודיים מקצועיים של דרכי תקשורת, מודעות ואינטראקציה אופטימליים אשר יינתנו על ידנו, צוות המנחים ומחזיקי המרחב.  
שאיפתנו היא ליצור מסגרת מנתבת, מחזיקה ותומכת ברצון של אנשים להתחבר אחד לשנייה באופן עמוק וליצור קשרים משמעותיים.
אספנו את טובי המנחים בתחומי התקשורת, חיזור, מיניות, אינטימיות וזוגיות, וביקשנו מהם להתאים סדנאות במיוחד לאירוע החדש הזה.
במהלך כל הסופ"ש תוכלו לחוות ולתרגל באופן מונחה "מיני זוגיות" עם עוד אדם, וליישם בזמן אמת את שפע הכלים והעקרונות שיילמדו בסדנאות. 
 
בהתכנסות יהיו 3 מתחמי פעילות - חופש, התמסרות וארכיטיפים, לפי מספר פרמטרים של קווי דמיון משותפים בין המשתתפים. פרמטרים אלו נועדו להגביר את סיכויי מימוש הצרכים הרומנטיים, המיניים והזוגיים שלכם - צרכים כגון עניין משמעותי באחר, סקרנות עמוקה, פיתוח מודעות, יצירת חיבור ומשיכה, עוררות התשוקה, התלהבות, התרגשות וכמובן התאהבות והמשך לקשר זוגי של החפצים בכך.
 
במקביל לבידול ולשוני בין כל מתחם, התהליך כולו עבור כלל 150 המשתתפים יהיה מובנה ומדורג (בדומה להתכנסות ה- cosmic lovers של 4 ימים) וינוע מחיבורים בסיסיים בימים חמישי ושישי ועד יצירת אינטימיות, פתיחות וקירבה עמוקה יותר החל משישי אחה"צ ועד מוצ"ש. 
 
מתחם 1 - חופש 
הפוקוס של כל הסדנאות במרחב זה יהיה על חשיבות תחושת ומימוש הצורך האנושי בחופש בתוך יחסים. 
הסדנאות יתנו מענה למגוון סוגיות הקשורות ברצונו העמוק והמהותי של האדם בחופש אישי על צורותיו ודרכי ביטויו השונות
 
מתחם 2 - התמסרות 
הפוקוס של כל הסדנאות במרחב זה יהיה חשיבות תחושת ומימוש הצורך האנושי בביטחון, התמסרות לאדם נוסף/קשר זוגי ומחויבות לדרך משותפת. 
 
מתחם 3 - ארכיטיפים 
הפוקוס של כל הסדנאות במרחב זה יהיה על מגוון נושאים ארכיטיפליים שחשובים לכל אדם המבקש להתחבר לאחר וליצור קשר.
**ארכיטיפ היא דמות נושא שאותה אנו נושאים ולפעמים פועלים דרכה, לדוגמא : האביר על הסוס הלבן, הנסיכה, החכם, העייפה וכו..
 
במקביל לפעילויות במתחמים כאמור, יתקיימו פעילויות לכלל המשתתפים - טקס פתיחה וסיום, הפסקות לארוחות וזמן מנוחה, טקסים ייעודיים, זמן פאן/מסיבת בריכה ועוד
מתרגשים ממש לצאת למסע הזה איתכם/ן..
דוד כהן צדק - יוצר ומפיק
תומר קורון - מנהל תוכן
רקפת שחף – ניהול אדמיניסטרציה והפקה
 
מנחים ומנחות אהובים ומוכשרים:
אבישג מאיה זלוף, אור גרנות, אריאל גלילי, אשיה אגסי, דב גור, דני לויט, טל קרן כץ, יובל כהן צדק, ליגד גרנית פורת, ליז רובינס צור, ליפז נוי, מיכאל פינקל, נגה מיבר, סורי פוליאקוב, עדי טרם, עדיאל מור, עמית לבון חיים, פליאה ברי, קרן כהן רייפמן, שחר ברלוביץ, שי משיח, תומר קורון
 
מתי ואיפה:
4-6.7.2019
מרכז אישתר, מושב עין ורד
 
עלויות:
1. כרטיס
400 ₪ - מחיר מוקדם עד 16/5
לאחר מכן
450 ₪ עד 16/6
500 ₪ מחיר סופי
 
2. לינה
בקמפינג עם אוהל מהבית
150 ₪
 
3. הזנה
שובר אוכל לרכישות בצ'אישופ
150 ₪

להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן

לפרטים על הסדנאות לחצו על היום:

יום חמישי 4/6/2019 Thursday

דב גור ועמית חיים – Dov Gur & Amit Haim
נוכחות ונפרדות בריאה בדרך לחיבור – 17:00 - Presence & Healthy Separation on the Path to Connection, מתחם ונוס - חופש
בסדנה נעבוד על היכולת להישאר נוכחים וקשובים לעצמנו, להביא את הנפרדות הבריאה שלנו לתוך האינטראקציה הזוגית. שילוב של עבודת תנועה ונשימה תוביל אותנו לזיהוי היכן אנחנו נמצאים בכל רגע בתוך האינטראקציה הזוגית. מתוך הפתיחה, שמתרחשת דרך תנועה ונשימה, נחווה חיבור אותנטי לגוף הפיזי והרגשי. נלמד לזהות דפוסי נשימה תוך כדי אינטראקציות ולשנות אותם ברגע, ונקבל כלים להביא את הנוכחות שלנו בחיי היומיום.
מתאים ל: צמדים

ליז רובינס צור וליגד גרנית פורת – Ligad Granit Porat & Liz Robbins Tzur
בוא אלי פרפר נחמד – 17:00 - Come To Me Effortlessly, מתחם יופיטר - התמסרות
סדנה לנשים, בה נבין את דפוסי החיזור הקיימים בין גברים לנשים, את החוקיות והמחזוריות שבה מתנהלים יחסי החיזור בין המינים. נדבר על אנרגיה גברית ואנרגיה נשית, על חיזור פאסיבי ואקטיבי, ההבדל והשימוש בכל אחד מהם בפלירטוט ובדינמיקות זוגיות. נלמד קצת על לילית וחווה והאיכויות שלהן במרחב הזוגי. נדבר על גבולות אישיים עוד בשלב זה שלפיהם אני מוכנה להתנהג ואותם אני מביאה למרחב הזוגי. נדגיש את חשיבות היותי בן אדם שלם, מלא ומתפתח כתנאי הכרחי למגנוט זוגיות מדויקת לחיי. נדבר על זימון זוגיות מתוך התדר האישי שלי ונלמד טכניקה למשיכת בן זוג שמדויק עבורי.
מתאים ל: נשים

עדיאל מור – Adiel Mor
סודות המשיכה – 17:00 - Secrets Of Attraction, מתחם מרקורי - ארכיטיפים
נפלרטט ונחקור מה הופך בן אדם למושך? מה עושים עם משיכה? איך מתקשרים משיכה? איך מתקדמים ממשיכה לשלב הבא? איך להתנהל עם משיכה במצבים חברתיים? נענה על המון שאלות שיעשו סדר לכולנו בכל מה שקשור למשיכה וניתן למשיכה מקום חדש בחיינו
מתאים ל: גברים

19:30 - מסע פתיחת ההתכנסות עם תומר קורון ודוד כהן צדק

שי משיח - Shay Maschiach
מה באמת חושבים עלי? - 22:30 - What one really thinks of me?, מתחם ונוס - חופש
דרך משחקי תפקידים וטכניקת מילוי שאלון (אנונימי) נגלה מה באמת חושבים עליי? מינית, חברתית ורגשית. מסע מרגש לגילוי...הכונו להפתעות. את מה שנגלה נמשיך ונחקור ונביא אור חדש דרך פסיכודרמה
מתאים ל: כולם

שחר ברלוביץ – Shahar Berlovich
דייט בחשכה – 22:30 - Dating in the Dark, מתחם יופיטר - התמסרות
סדנה בעיניים מכוסות. לפני כמה שנים, הזדמן לי לביים את התוכנית 'דייט בחשיכה'. זו היתה אחת החוויות הכי מרתקות שהיו לי. זה היה מסע מעצים של המשתתפים לתוך הדעות הקדומות שלהם. בחושך עולים כל הפחדים והשיפוטים, אבל במקביל נפתחת אפשרות לחופש ושחרור מדפוסים ישנים. כמה מהבחירות שלי אני עושה על-פי שיפוט עיניים? ומה אני מפספס בגלל זה? איזה חלקים במוח נפתחים כשאף אחד לא מסתכל עלינו? האם מגע, ריח או קול הם דרך אמינה יותר להכיר אדם חדש? בואו להרפתקה חדשנית, בעיניים עצומות לרווחה.
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי, מגע

קרן כהן רייפמן - Keren Cohen Reifman
פיקוקס – 22:30 ‏Peacocks -, מתחם מרקורי - ארכיטיפים
אני רוצה להזמין אתכם לריקוד חיזור טווסי. בואו להתחבר למקומות הגבריים והנשיים שלכם דרך שפת גוף של חיזור ותשוקה. בואו לחוות ולתרגל דרך ריקוד, מוזיקה ומשחק: פלירטוט, העלאת אנרגיה מינית וחיבור ל "אני האורגזמי", גבולות (כן בא לי, לא בא לי, איך בא לי?), כיבוש ותחושת נאהבות, משיכה (מה מושך ומה פחות), קנאה ותחושת בעלות ועוד.
מתאים ל: צמדים, מגע

יום שישי 5/6/2019 Friday

דני לויט ואריאל גלילי – Ariel Galili & Dani Levitt
גבריות אותנטית – 9:30 - Authentic Masculinity, מתחם ונוס - חופש
מרחב גברי שבו נדבר, נשתף ונחווה מה זה להיות גבר ברמה העמוקה ביותר. נאפשר לעצמנו לגעת בנושאים שבדרך כלל לא מדברים עליהם, נחווה איך לתקשר את התשוקות, הרצונות והעוצמות שלנו בצורה אותנטית, מכילה ומשפיעה. נחווה תרגילים עוצמתיים שיחברו אותנו לגבריות שלנו, לגוף ולנשמה.
מתאים ל: גברים

ליפז נוי – Lipaz Noy
מעגל נשים מדברות מיניות – 9:30 - Women Circle Talks Sexuality, מתחם יופיטר - התמסרות
זוהי קריאה לנשים שרוצות להתחזק ולחזק באמצעות מרחב המעגל. ביחד ניצור סביבה כנה ותומכת אשר תעזור לנו ללמוד ולשתף אחת את השנייה, בזמן שאנחנו מהדרות ומכירות בייחודיות ובגוונים השונים שכל אחת מביאה אתה למעגל. זוהי דרך בשבילנו להיות שם אחת בשביל השנייה וזאת ההזדמנות שלנו לדבר ולשמוע על דברים שקרובים לליבנו ולא מקבלים ביטוי בחיי היומיום כמו מיניות, שפע, השראה, יחסים, אנרגיה נשית ועוד. מה קורה בפועל? נתאסף במעגל, נכיר, ננשום, נרקוד ונתרגל אהבת נשים שמקרבת אותנו אחת לשנייה גם מחוץ למעגל. נוריד מחסומים ונתאהב בנשים מחדש.
מתאים ל: נשים

עדי טרם וטל קרן כץ – Tal Keren Katz & Adi Terem
מעגל ההסכמה – 9:30 - The Wheel of Consent, מתחם מרקורי - ארכיטיפים
איך אפשר לדעת מתי אני באמת בהתמסרות ומתי אני בוויתור על עצמי או התפשרות? איך זה מרגיש לחיות במודעות מלאה לכל התפקידים במערכות יחסים האינטימיות שלי ולבחור בכל רגע מה בא לי עכשיו? בסדנה נלמד מה המשמעות של לתת הסכמה לכל תפקיד במערכת יחסים ולכל מגע אינטימי. אנו נלמד את היכולת לנוע בין האפשרויות האלו מתוך בחירה ומודעות. מעגל ההסכמה הוא כלי עוצמתי שנותן כלים פרקטיים ליישום מידי של הבחירות שלנו, ולכן מעניק חוויה של ביטחון במערכות יחסים אינטימיות וזוגיות. כשהבחירה לגעת או להינגע היא מודעת, נוצר מרחב בטוח שמבוסס על תקשורת פתוחה וכנה שמאפשרת חקירה בטוחה ומענגת.
מתאים ל: כולם

נגה מיבר - Noga Maivar
מה עומד ביני לבין אהבה - 12:00 - What Stands Between Me and Love, מתחם ונוס - חופש האהבה שלי תהיה שלמה כשאני אכיר בכל החלקים שאינם מאפשרים לי לפגוש אותה באופן ישיר ובלתי אמצעי. האהבה שלי תהיה שלמה כשכל החלקים שלי שחוו כאב, פחד, עלבון, נטישה ואכזבה יקבלו מקום וקשב בתוכי עד שהם יהפכו להיות משאבים במקום מחסומים. האהבה שלי תהיה שלמה כשאני אסכים לאהוב אותי כפי שאני, על כל צרכי, שיגעונותיי ופצעיי. האהבה שלי תהיה שלמה כשיהיה לי אומץ לראות כמה עוצמה יש לי לרפא את חיי ולפגוש את העולם מתוך זה שאני סומך על עצמי. בסדנה נשתמש בקונסטלציה כדי לפגוש את האהבה ואת עצמי, נקשיב עמוק פנימה ונעשה שלום עם כל חלק שעומד ביננו לבין האהבה. נזמין מפגש של הלבבות שבו כל אחד מאתנו מגיע קצת יותר שלם ומלא כך שאהבה תוכל לפעום בחופשיות ולרקוד את הריקוד המוזר של הלב
מתאים ל: כולם

יובל כהן צדק – Youval Cohen Zedek
התמסרות ושליטה - סדנת הכרות עם שיבארי – 12:00 - Surrender and Control, מתחם יופיטר - התמסרות
לשחרר אל תוך הלא ידוע. בעבודה עם קשירות אנחנו לומדים לשחרר שליטה אל אדם אחר ולומדים לקחת אחריות על אדם אחר. בסדנה נתחלף בין התפקידים ונשחק עם קשירות. זו היא סדנה חווייתית, בה נלמד את הכלים הבסיסיים של התמסרות דרך אמנות הקשירה - שיבארי. נתנסה ביחסי הכוחות אחד מול השנייה ומול החבלים, ונלמד לשחרר שליטה ולהתמסר. נעבוד מול דמויות השיווה והשאקטי ונחקור את התפקידים השונים בעבודת הקשירה.
מתאים ל: צמדים, נועז

טל קרן כץ - Tal Keren Katz
איזה טיפוס אני? סודות האניאגרם – 12:00 ‏The Secret Of Enneagram-, מתחם מרקורי - ארכיטיפים
כל אחד זקוק לאהבה באופן שונה ומדויק עבורו. בסדנה נקבל כלים פרקטיים לייצר תקשורת מילולית ולא מילולית שמתאימה בדיוק לצרכים שלנו ושל הפרטנר שלנו. נגיע לכל אלו ע"י הכרת שיטת ה'אניאגרם'. זו שיטה שמסווגת את האנשים בעולם ל-9 סוגים של טיפוסים. המחוקק, המסייע, הביצועיסט, הדרמטי, המדען, הספקן, הנהנתן, הבוס, משכין שלום. דרך הכרת הטיפוסים השונים נבין טוב יותר את עצמנו ואת האהובים שלנו, ונחיה בהרמוניה במערכות היחסים בחיינו. בסדנה נחקור איך כל אחד מהטיפוסים מביע אהבה? באיזו דרך הוא רוצה לקבל את האהבה שמעניקים לו? מה ההעדפות שלו במיטה? מה גורם לנו להרגיש אהובים?
מתאים ל: כולם

19:00 - טקס מרכזי עם תומר קורון וחברים

תומר קורון ועדי טרם - Tomer Koron & Adi Terem
סקסי דייט - 21:00 - Sexy Date, מתחם ונוס - חופש
חגיגת הכרויות סקסית, מפתיעה ונועזת. במהלך הסדנה יפגשו המשתתפים פרטנרים שונים במרחב. בכל מפגש יהיו להם תרגילים, משחקים ואתגרים שונים, הבאים לתרגל תקשורת בריאה, ספונטניות, גבולות, מגע מתוקשר, הומור והרבה הנאה מהרגע.
מתאים ל: צמדים

דוד כהן צדק – David Cohen Tzedek
סודות האינטימיות הזוגית – 21:00 - Secrets of Intimacy, מתחם יופיטר - התמסרות
מתאים ל: צמדים קבועים

עדיאל מור וליפז נוי - Adiel Mor & Lipaz Noy
אל פוגש אלה – 21:00 ‏God Meets Goddess-, מתחם מרקורי - ארכיטיפים
בכל גבר ואישה שוכנים אל ואלה שממתינים לזמן ולמקום הנכון לצאת החוצה ולחגוג חיבור, אהבה, מגע, עונג ויצירה. ניכנס לעולם מרתק של אהבה אחד לשנייה בשם האלוהות. ניצור מרחב שהוא כנה, מקבל ומעודד את האלוהות שבנו. מהסדנה תצאו עם כתר על הראש שיגרום לכם להרגיש כל כך טוב עם מי ומה שאתם, תחושת הערצה למין השני, יותר בוגרים בהבנה ובאהבה אחד לשנייה והרבה יותר *בטוחים* באהבה שלכם ואיך שאתם בוחרים לבטא אותה.
מתאים ל: צמדים, מגע

יום שבת 6/6/2019 Saturday

סער אוסטרייכר וסשה צ'רניבסקי – Saar Ostreiher & Sasha Cherniavsky
דיפ קונטקט – 9:30 - Deep Contact, מתחם ונוס - חופש
מפגש בגוף. מפגש שלא ממהר לשום מקום. לנשום יחדיו, לנוע בעדינות, לתת ללב להפתח ולדופק להסתנכרן ולאצבעות להתחבר. לפגוש יחדיו את מה שקיים. ואז פתאום תנועה מהירה, קפיצה, אני בורח ואתה רודף, כמו שני כלבלבים שנאבקים ומשחקים... ועכשיו פתאום אנחנו זוג אוהבים... נוגעים ורוקדים ומריחים ובורחים...ושוב לבד. נשימה, דופק, מנוחה, כלום. בסדנה נשחק ונחקור מפגשים גופניים באמצעות ריקוד ונלמד דרך הגוף על מערכות היחסים שלנו עם עצמנו, עם האחר ועם העולם. בואו באהבה.
מתאים ל: כולם, מגע

ליז רובינס צור וליגד גרנית פורת – Ligad Granit Porat & Liz Robbins Tzur
זוגיות vs התמזגות – 9:30 - You (DON’T) Complete Me, מתחם יופיטר - התמסרות
סדנה שבאה להדגיש את החשיבות של מובחנות בתוך תהליך הזוגיות. אם בעבר האמונה הרווחת הייתה שבני זוג נועדו להשלים אחד את השני, בסדנה נדבר על כמה זה חשוב להיות ישות עצמאית שלמה ומלאה עוד טרום הכניסה לזוגיות. עד כמה אנחנו מפתחים את עצמנו כבני אדם בשלב הרווקות? עם אילו ציפיות כוזבות אנחנו נכנסים למרחב הזוגי ואיך הצורך הזה בהשלמה בא לנו לרועץ ואינו בריא עבורנו. בסדנה נבין מה זה בעצם אומר לחיות כשלם אחד ואיך עושים זאת? שלם אחד שאינו תלוי בהדהוד חיצוני או השלמה מהאחר. ונשחרר את התלות הזו בריברסינג.
מתאים ל: כולם

סורי – Sury
ציידים עד מלקטות - להסתנכרן ל"מערכת ההפעלה" של המין השני – 9:30 - Hunters & Gatherers - In Sync With the Opposite Sex, מתחם מרקורי - ארכיטיפים
יצורים מבוססי אסטרוגן ויצורים מבוססי טסטוסטרון, שלרוב ידועים כנשים וגברים, פועלים לפי "מערכות הפעלה" מנוגדות! זה משפיע על הדרך בה אנחנו חושבים ומגיבים לסביבה, ויוצר המון קונפליקטים מיותרים. נענה על שאלות כמו למה גברים לא שמים לב לפרטים, ומה גורם להם להיות ממש מתוסכלים? מדוע נשים מרגישות מוצפות רגשית, ואיך יכול להיות שהן זוכרות ה-כ-ל? סדנה מצחיקה שמפילה מלא אסימונים על מדוע נשים וגברים מתקשים להסתדר, ואיך נוכל ליצור יותר סנכרון בינינו להבין, לכבד, לחמול ולאהוב את השוני! מבוסס על הידע של אליסון ארמסטרונג (קוד המלכה) שלומדת גברים ונשים כבר 27 שנים.
מתאים ל: כולם

פליאה ברי ויובל כהן צדק - Plia Bary & Youval Cohen Tzedek
אורגיה מודעת - 12:30 - Conscious Orgy*, מתחם ונוס - חופש
איך להכנס לסיטואציה מינית מרובת משתתפים? איך לשמור על גבולות במרחב מיני פתוח? האם יש פער בין הגבולות שלי לבין הגבולות של הזוגיות שלי? איך לשמור ולהכניס מודעות אל תוך מפגש מיני שיש בו כל כך הרבה אפשרויות? מה באמת מפעיל אותי לעשייה או לאי עשייה בתוך מרחב מיני פתוח? בואו לסדנה מדויקת זאת, על מנת לחקור את החופש המיני במרחב פתוח. לקבל אפשרות להתבוננות פנימה וכלים להתנהלות במרחב. סדנה זו תתחיל בקבוצות קבועות, ובהדרגה נפתח את המרחב למעבדה לחקירת החופש והגבולות.
מתאים ל: קבוצות, נועז

אשיה אגסי – Eshya Agasi
זכו שכינה ביניהם - כוחו המרפא של מרחב היחסים – 12:30 - The Healing Power of Relationship, מתחם יופיטר - התמסרות
מערכת היחסים שלנו איננה בעיה שצריך לפתור, היא מרחב לצמיחה המבקשת להתרחש, מתוכנתת בדיוק מופתי לסייע לנו לחזור אל הפוטנציאל המלא המולד של טבענו המקורי. אז מה השתבש?? אנחנו 'שוכרים את שירותיו' של הפרטנר לסמן לנו היכן לצמוח, וכשהוא עושה זאת אנחנו רוצים לפטר אותו. סדנה שעוסקת בבחירה בקשר הזוגי כמרחב לתרגול רוחני והתפתחות רגשית. כיצד ניתן לייצר אינטימיות מודעת ומקור לגדילה במקומות בהם מגרש המשחקים הזוגי הבטוח הופך לשדה מוקשים מסוכן.
מתאים ל: כולם

תומר קורון - Tomer Koron
החרדתית והנמנע – 12:30 ‏ Avoidant Man & Anxious Woman -, מתחם מרקורי - ארכיטיפים
מתאים ל: כולם

15:30 - טקס סיום ומילות פרידה