צרו קשר

היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

יוצא מהארון

זהו..החלטתי..אני יוצא לאור.. לא רוצה להחזיק את זה או לחשוש ממה יגידו..

אני כהן אהבה ומיניות, מורה דרך טנטרי ומרפא.

אני מחזיר תשוקה לחיים של אנשים דרך הטנטרה, דרך המיניות, דרך האורגזמיות והאנרגיות המופלאות של החיים, דרך מגע וערום.

ואין מה להתבייש בעונג, במיניות, בערום, בתשוקה, בכמיהה לאהבה, בכמיהה לחשוק ולהיות נחשקים, במגע אינטימי, אין מה להתבייש בחייתיות שבנו ביצריות הקדומה והפשוטה, כמה פשוט וכיף זה להגיד ולבטא ללא חשש אני רוצה אהבה, אני רוצה לאהוב, אני רוצה לחדור ולכבוש אישה באהבה, אני רוצה שיכבשו אותי באהבה, הרי עמוק בתוכנו אלו הכמיהות האמתיות שלנו, להינמס באהבה להישרף בה ולהרגיש את האיחוד המקודש עם עצמנו עם האחר ועם הסביבה.. ככה בפשטות בלי התייפייפות או מעטפת רוחנית כזו או אחרת, להשיל מעלינו את השריון לפתוח את הלב, להרגיש, לחיות..

בשנים האחרונות אני צועד בדרך מופלאה ..בדרך הטנטרה על שביליה הרבים..לשמחתי, בדרך פגשתי מורים מדהימים שליוו אותי ותמכו בי..עברתי הכשרות רבות ומגוונות ..מדיטציות סדנאות שונות וקורסים, וכן גם הרבה מיניות שדרכה הכרתי את עצמי ונגעתי בעומקים פנימיים שלי וריפאתי אותם..חוויתי מיניות ורוחניות ביחד ולחוד..עברתי דרך חוויות מדהימות בעוצמתן ודרך כאבים עוצמתיים לא פחות שטלטלו אותי וסדקו לי את השיריון..
התחלתי לטפל ולהעביר הלאה את המתנות שקבלתי.

 והיום אני לא מתבייש להגיד שאני כהן אהבה ומיניות, מורה דרך ומרפא.

שנים של תרגול והסרת השיריון, מאפשרות לי היום ליצור מרחב בטוח לצמיחה ונגיעה במקומות הכי כואבים של הנשמה, נשים שמעולם לא חוו אורגזמה מצליחות לחוות את השפיכה הנשית שהיא אחת מהשיאים של הפתיחות הנקבית, גברים חוזרים לנוכחות שלהם ולסמכות שלהם ומתחברים מחדש לזכריות שבתוכם.

אנשים שאיבדו את החיבור והחשק לחיים מוצאים אותו מחדש, נפטרים מהבושה והאשמה שאופפת את חייהם, משחררים תבניות ישנות ומפנים מקום לחדש.

לראות את המבט על פניהם של זוג שהאינטימיות והאהבה חזרה לחיקם שווה יותר מכל שכר חומרי בעולם.

זו הרגשה נהדרת לעבוד במשהו כל כך מספק ובעל משמעות וערך לסביבה.

וזה עוד יותר כיף להיות חלק מקהילה שלמה של חברים וחברות שצועדים בדרך ומאירים לאנשים את הדרך מתוך הצמיחה האישית שלהם.

רוצים גם לחוות את החיים במלואם? להחזיר את התשוקה לחיים? מוזמנים ליצור קשר ולבוא לתהליך קסום ומופלא איתי באופן פרטי או לבוא לסדנאות שלי, רוצים לשמוע על מטפלים נוספים בדרך זו פנו אלי בפרטי.

אשמח ללוות אתכם\ן בתהליך שלכם לחופש ושחרור.

Share & Like:

Comments: