צרו קשר

היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

11-13/6/2015 - Cosmic Lovers משנתו של טילופה

♦בועז
ביקשת פידבק על הכנס אז הנה זה בא...קודם כל הכי חשוב: היה לי כנס טוב, הנעתי אנרגיה, שחררתי ונהנתי. כל השאר משני מבחינתי. תודה על הכנס וכל הכבוד על האומץ להיכנס להפקות כאלו. אז מה אהבתי: העיצוב - מאוד חשוב בעיני והכיתות הפכו להיות חללים שראויים לטנטרה. הם היו נעימים ויפים מאוד. הייתי בעבר בכל מיני כנסים שלא דאגו לכך וזה הרגיש מוזנח.* הסדנאות - אבישג, אסתרה, קריסטין, בן ואפרת, להסיר את השריון שלך, נירוואן - כולן היו סדנאות שדחפו ואיתגרו אותי ואהבתי אותן. היה לי ממש מדויק. זה מה שחיפשתי.
 
♦סמדר מילר
הי דודי, תודה על ההזמנה להשתתף בכנס. היתה אווירה כל-כך מקסימה ונעימה. ממש הצטערתי שלא יכולתי להישאר עוד. בפעם הבאה אני מפנה לעצמי את כל הסופ"ש! תודה על היוזמה הנהדרת!
 
♦ארי 
תודה יקירי על הכנס שיצרת. ותענוג להכיר אותך
 
♦עמית
היתה התכנסות מהממת, נהניתי מכל רגע, תודה ואחלה שבוע
 
♦נירית 
הי דודי לא הספקנו להיפרד, היה מעולה, אתם נהדרים... תודה 
 
♦חגית קרצו
מחכים לכנס הבא 
 
♦יעל סוראן ארנון
תודה היה נפלא, מלמד, משמח ופותח
 
♦טליה 
נשמע עוצמתי
 
♦נגה 
היה אחלה במיוחד הסרת השריון
 
♦עוזי גל
תודה על המקום שיצרת, שכיף להנחות בו וכיף להשתתף בסדנאות. בנוסף לתכנים המגוונים והמדהימים האהבה שהושקע בטיפוח המרחב הוסיפה והעצימה.
 
♦אריאל 
תודה לך על היוזמה הנתינה ההשקעה ,תבורך.
 
♦פיני מוגילבסקי
היה נפלא. איזה אנרגיות. איזה חיבורים. איזה ריפוי. ג'ה בלס !
 
♦אור גל
תודה לך דודי על היוזמה והאומץ ובנית המקום הקסום עבורנו, ותודה לכל צוות ההקמה וההלפרים שהקימו והחזיקו את המרחב הקסום, ותודה מיוחדת להלפרית המקסימה בסדנה שלנו, שהשתלבה בתמיכה עם הידע והאנרגיה האישיים שלה. אני חושבת שהתפיסה של תשלום אחד שכולל הכל היתה מצוינת ועזרה לאנשים להיות נינוחים וליהנות באופן שלם מהכנס.
 
♦אלון מור
איזה כנס מדהים חוויתי. . חוויה מכוננת בחיים שלי.. תודה לכולנו על המרחב הבטוח והמקודש שיצרנו יחד.. תודה גדולה גדולה לדודי, קרן וכל מנחים המדהימים.. זכות גדולה מאוד עבורי להיות חלק..