צרו קשר

היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

המלצות לסדנת - GENESIS

שבוע של מסע עמוק וטרנספורמטיבי

דצמבר 2019
 
♦ הגר
למדתי על החלקים הכואבים ועל החלקים העוצמתיים שבי, למה אני צורכת מין, על קווי כאב וצורך בנראות ובאינטימיות.
היה לי טוב לעבוד בקבוצה ודרך התהליכים הקבוצתיים לפגוש קולות פנימיים שחסמתי, ההבנות והתובנות, השיקופים והמראות, הטקסים והתרגולים.
מאד מאד מאד ממליצה. תהליך משנה חיים. תהליך עומק לאמיצים בלבד. מרגיש כמו תהליך חובה בדרך אל עצמך.
תודה על אהבה קשוחה שקיבלתי מכם. הסימנים מזכירים לי כמה נגעתם בי כמה הכאבתם לי. הגוף שלי חווה כאב עצום ועונג עילאי. הלב שלי התפרק עם כל בכי שבכיתם וכל צעקה שבקעה מעומק הכאב. הנפש שלי רטטה ורעדה עם כל צעד אמיץ שלקחתם. הנשמה שלי התמלאה פליאה מול היכולת שלכם לעבור שינוי. הרוח שלי התעצמה עם כל שיר וניגון. האנרגיה חזרה עם כל תנועה וריקוד. ובעיקר הזכות להיות לידכם ולהרגיש את כל מה שלא העזתי בעצמי ולחוות דרככם כל כך הרבה תחושות וחוויות עמוקות. מרגישה שפירקתם אותי והרכבתם מחדש. תודה לכם אהובים אמיצים.
ההנחיה היתה מצוינת גאונית מבריקה קשובה. מנחים מבריקים ומוכשרים ואמיצים. המנחות האורחות הביאו עמן רוח נשית מרעננת זווית שונה לתהליך והרבה אור ואהבה, נהדרות, מלכות. תודה
דוד ומעוז אהובים.
לפני יותר משנה פגשתי בכם לראשונה ובמרחב שיצרתם. ממש מהרגע הראשון הרגשתי שהגעתי הביתה. אחרי חיים שלמים של לנוע בעולם ולהרגיש חריגה מצאתי את השבט שלי. פגשתי א.נשים שמדברים את השפה שלי. הכרתי א.נשים שחיים את האנרגיה שבי.
פתחתם בפניי עולם של מיניות משוחררת. עולם שבו מקדשים את האהבה את המגע ואת התנועה. לימדתם אותי כמה דפוסים ואסטרטגיות מוטעות רכשתי בדרך ואיך לחיות את החיים ואת המתנה שניתנה לי מתוך עונג ועוצמה. דיברתם את הקול שכל כך חיפשתי והיה חסר בכל מקום בחיי.
במהלך השנה האחרונה השתתפתי בימי עיון, סדנאות,  התכנסויות, פסטיבלים וארטמפלים. זכיתי בשקים של הבנות, חוויות, התנסויות והרפתקאות. הקריאה להצטרף לג'נסיס היתה כל כך מדויקת עבורי. הגיעה בימים שחושך ואפילה חזרו להזדחל לחיי והקורס לקח אותי לצלילה העמוקה שנדרשה.
זכיתי לעבור אתכם שבעה ימים אינטנסיביים של עבודת ריפוי בקבוצה. חיינו יחד בתוך מעבדה, מיכל ורחם. עבודת העומק שעשיתם העבירה אותי תהליכים כל כך משמעותיים. נכחתי ברגעים של לראות א.נשים עוברים שינוי ולחוות אותו איתם בשיא העוצמה. הקבוצה היתה עבורי אוסף של מראות יפהפיות, עקומות ושבורות שלמדתי מהן על עצמי.
עברתי שבוע מטלטל. הרגשתי שפירקתם אותי והרכבתם מחדש.
יוצאת לעולם אמיתית יותר, חזקה ובטוחה.
מודה לכם על רגעים רבים של אמת, כנות ואותנטיות.
מודה לצוות האסיסטנטים המקצועי, החכם והמוכשר. כל אחד ואחת הביא עמו כישרון מיוחד ומפגש משמעותי עבורי.
מודה לאפרת ולקמה האוהבים במטבח שהזינו אותי באהבה במשך 7 ימים 3 פעמים ביום. מקום חזק של ריפוי בפני עצמו.
וכמובן מודה לחברות ולחברים האמיצים שיצאו איתי לדרך והסכימו לשתף אותי בתהליך שהם עברו. הרגשתי עטופה באהבה. 
תודה מעומק הלב.
ממתינה לפרק הבא.
תמשיכו, יישר כוח
 
♦ ענבל
למדתי שמותר ואפשר להרגיש, שלא אשתגע, אולי אכאב ואבכה אבל אוכל להגיד בסוף חייתי! שיש מתנות וזו מתנה להרגיש אותן. שזה בסדר להיות פגיעה ואנושית וביחד עם זאת לבדוק תמיד את הגבולות שלי ויותר מכך, להכיר את הגבולות שלי! שאני יכולה ושאני מסוגלת - לכאוב, להראות, להיראות, לרקוד ולהיות משוחררת. 
היה לי טוב ומשמעותי החזקת המרחב, מספר רב של אסיסטנטים, היה קשר עין וקשר ישיר ואישי עם המנחים, 7 ימים - זמן המאפשר כניסה ושהייה במקום בטוח ומכיל, תרגילים המאפשרים באמת לגעת במקומות עמוקים והריקודים!! 
ברור שממליצה! מכל הסיבות שכתבתי למעלה ועוד... הסדנה הייתה סופר נוגעת ומשנת חיים. הסדנה הייתה עבורי הרבה מעבר לציפיות. המקום השקט שאפשר אינטימיות ומרחב בטוח, המנחים והצוות שהיו נוכחים בכל רגע, ידעו לתת מענה עמוק ותומך, החזקת המרחב ע"י כל הצוות היה פשוט קסום. 
התרגילים היו מעמיקים ונוגעים, לא כאלה שאפשר לברוח מהם והמנחים היו קשובים למסעות הלב שלי ושל חברי. 
הכאב שלי ננגע בצורה עמוקה, היכולת שלי לגעת בו, לכאוב ולשחרר היה עבורי מתנה. לרקוד את החופש, לשחרר את הפחדים ולגעת בחיים - קשה לתאר ממש במילים את החוויה העמוקה ואת הקשר שנוצר עם עצמי והקשרים שנוצרו בין כל המשתתפים. הלב פתוח, נושם וחיי. 
כל צוות אישתר - תודה לכם מעומק ליבי!
הכל היה ברור ונגיש, ההדרגתיות של התרגילים, התמיכה, ההקשבה, ההכלה, האכפתיות והמקצועיות היו כולם חלק בלתי נפרד מהסדנה. היה עמוק וקולע! תודה! תודה! תודה!
 
♦ טליה
למדתי שאני יכולה להיות בעוצמה הכי גדולה שלי גם כאשר מקור העוצמה הכי משמעותי שלי - הקול שלי - נעלם ונאלם לגמרי. אני עדיין לגמרי בשיא העוצמה, בלי להרגיש שהוא חסר לי.
למדתי שאני עומדת בסף כאב משמעותי למרות הפחד הגדול ממנו. נזכרתי שאחרי לידת הבית שעברתי, סף הכאב שלי מאד גדול. 
למדתי שאני יכולה לא להרתע ממישהו שמאד רוצה אותי כשאני לא מעוניינת, ושמסוגלת להיות בנוכחות אוהבת שם.
למדתי שכן רלוונטי עבורי תחום הטיפול המיני גם במגע.
למדתי שכמה שאני מרגישה מאד מאד מינית, גם המיניות שלי זקוקה לקרקוע ולא מספיק באה לידי ביטוי החוצה. ושדווקא דרך העבודה שם (עליה אני לא מתפשרת), אוכל לעבוד על קרקוע אלמנטים נוספים בחיי. 
ולבסוף, למדתי שאני לגמרי מוכנה לצאת לדרך עם ההנחיה של "חניכת לינגם/יוני" דרך העבודה האנרגטית, כי נוכחתי במדיום שאני עבור קבוצה. 
התהליך כולו יה לי טוב ומשמעותי. הקבוצה האינטימית, ההנחיה המדויקת מאד. ההסכמה של המנחים להכנס לעומק בעת צורך, ולא לוותר למי שמתקשה. בניית התכנים. העבודה על הכאב ומה שהוא מעלה. לראות את ההתמודדות שלי אתו. היכולת שלי לדייק עם עצמי ולראות מתי משהו עובד עבורי יותר ומתי פחות, מתי אני בהתנגדות ולהתבונן על זה. ההנעה של הגוף, הריקודים יחד. החלוקה לעיסויי יוני לינגם בהגרלה, בידיעה שמה שיוצא מדויק.
מאד מאד ממליצה. זו זכות עבור מי שעובר כזה תהליך, שמכיל גם מפגש אינטימי עם אנשים זרים, פגישת העוצמות, הפחדים, האמונות באופן לא מתפשר, חיבור לאמת הפנימית ולשקט. הג'נסיס היה תהליך עמוק שמתכתב עם דרך בה אני הולכת כבר לא מעט שנים. העבודה הקבוצתית המשותפת אפשרה לי לגעת לעומק ולראות את הנושאים שעלו מנקודות מבט נוספות ומקיפות. ההנחיה של המנחים היתה פשוט מפעימה בדיוק שלה, ביכולת לראות את המשתתפים הן כחלק מקבוצה והן כאדם הפרטי שנושא על גבו סיפור חיים שלם ומורכב.
הטרנספורמציות שאנשים עברו לצדי במהלך השבוע הזה היו מורגשות ומרגשות.
נפעמתי מהדיוק של ההנחיה. מהראיה המרחבית. מההשלמה האחד של השני. מהראיה שמשלבת גם מיקרו וגם מקרו. מהלב הפתוח והעיניים הטובות, מרגישות והיכולת להביא ולחשוף את עצמכם.
ודוד - בתור אחד שמצהיר שאין לו הרבה אנרגיה בשל כליה אחת - רציתי להגיד שהעשייה שלך היא לא תאמן, יותר מאשר של רובנו בעלי שתי הכליות. הלוואי עלי כמות האנרגיה הזו... גם להחזיק מרחב באופן קשוב, להפיק את כל הדבר הזה, לעבוד במטבח, לעסוק בתחזוקה ולהכיל את השיגעונות של כולנו מסביב. וואו. המנחות האורחות נפלאות אחת אחת.
תודה תודה תודה תודה  🙏 🙏 🙏 
והרבה מאד אהבה
 
♦ דגנית 
למדתי שיש לי אומץ ורצון לפתוח ״פצעים״ מעכבים, להתרחב ולהסיר פחדים בתוכי, ולהרחיב את נקודות המבט והאפשרויות שלי לפעול ולהתנהל, ומשם להרגיש יותר טוב. שלעבודה קבוצתית יש המון השפעה על תהליכי גוף-נפש ושמגיע לי ולמיניות שלי לפרוח. שאנרגיה מינית היא משחררת, עוצמתית ומקרבת, ולא רק לצורך זוגיות, ויש משמעות לתהליך מדורג ומתמשך בהכרות העמוקה וברצון להתקרב לאנשים, באשר הם. 
העבודה בקבוצה הקטנה אפשרה לי להחשף בהדרגה ולהרגיש בטוח ואינטימי, האופן שזה היה ריטואל קבוע מדי בוקר היה לי לעוגן משמעותי, ומשם במקביל יכולתי לעבוד מול הקבוצה הגדולה או בהרכבים השונים. האחזקה של האסיסטנטים, הידיעה שהם שם לגמרי עם המון חום ותשומת לב בעבורנו. המדיטציות והנשימות, בחיבור לתהליכים. עבודת הגוף, התנועה המוזיקה, באופן שזה יצר מרווחים לביטוי נוסף, לצד המלל ועבודת הראש. הגיוון של המנחים והמקצועיות בחשיבה על המבנה והתכנים . האוכל.. אוייי האוכל העשיר המגוון והטרי שבא מחום הלב היישר לבטן. השינה הטובה לקראת כל יום ומנוחת הצהריים. הנתינה לעצמי את השבוע הזה, איזו מתנה אדירה ונדירה. האנשים עצמם, הגיוון וההרכב, שבאו לעבוד ברצינות, שנפתחו והתחברו ממקום של הזדהות ואמון בעצמם ובתהליך. החשיפה את הגוף שלי והקבלה אותו עם עצמי, כפי שהרגשתי ששיקפו לי.
בהחלט ממליצה. זה תהליך משמעותי וטרנספורמטיבי, מובנה בהדרגה ובהרבה רגישות, המאפשר להביט במסכות ובפחדים ש״מנהלים״ אותנו, לזהות אותם, לנקות ולפנות מקום כדי להרחיב את האפשרויות ובכך להרגיש חיוניים, אנושיים ומאושרים יותר. להתקרב למהות הטובה שבנו, לאהוב את עצמנו עם ה ״גם וגם״ שיש בכל אחד מאתנו, ומשם לתת לאחרים.. זה תהליך מדהים של התקרבות לעצמי ולכוח הנשי שבי, לעונג שיכולה לחוש ולאנרגיות הטובות שהוא מפיץ, המאפשר סוג של ״התאהבות״ באחר באשר הוא, מעצם היותו בדיוק כמוני, אחד שהולך במסע החיים שלו, עם צלקות, כאבים, ריגושים ופחדים, ועם רצון עז להיות תמיד נאהב מרוגש ומאושר. 
עברתי תהליך עוצמתי של התקרבות לעצמי ולגוף שלי, לאנרגיה הנשית ול״כוח״ המיני שבי, תהליך שחוצה גוף-נפש, באופן שעובר דרכם בצורה הדרגתית, עוטפת ורגישה. החל מניקוי הפחדים, הבושה והמטענים מהעבר, והמשך במתן מרחב לקבלה עצמית ומשם את האחר. היה שם זיהוי ופוקוס על ה״יש״ והמהות הטובה שבכל אחד מאתנו, יצירת חמלה ואהבה כלפי פנים וחוץ, ומרחב בטוח ונעים ביותר להעלאה ועוררות אנרגית החיים שבתוכנו, בהבנה שמרכזה בגוף הפועם ובמיניות שבורכנו בה.
ההנחיה היתה מאד מקצועית, קשובה וגמישה בהתאם למה שמתרחש, המנחים מאד נוכחים ועם המון תשומת לב לפרטים, תרתי משמע. האופן שהם היו חלק, ועשו בעצמם את התרגילים נתן תחושה נעימה ויצר אמון - בגובה העיניים. מאד אהבתי את איך שכל אחד הביא את החזקות והאותנטיות שלו, מה שהעשיר מאד את החוויות. עם המנחות האורחות היתה חוויה מצוינת של נשים מקצועיות, עם הרבה ידע וניסיון. הרגשתי שזה הוסיף גיוון והיה לי מסקרן. שמחתי להכיר עוד טכניקות וצורות הנגשה של התכנים, מזוויות והתנסויות שונות. 
היה לי משמעותי ונפלא. ננגעתי, כאבתי והתרגשתי. נתתם את כל כולכם לסדנא הזו וזה בהחלט הורגש. 
לא צריך לנסוע רחוק כדי ״לאכול, לאהוב ולהתפלל״״
 
♦ שי 
למדתי שיש בי הרבה כאב שאני רוצה לשחרר. ושיש לי את האומץ לעשות את זה. היה לי משמעותי להיות נוכח במפגש אמיץ בין אנשים שלא הכירו קודם, בו היה שיתוף וחשיפה ואינטימיות.
אני ממליץ לאנשים שמוכנים לפגוש עצב, כאב ופחד כדי ללמוד ולהפתח לתיקון משמעותי. ממליץ בלב שלם על הסדנה למי שמאס בקורבנות העצמית, בפחד, בתקיעות ובתנועה מעגלית שלא מקדמת. האפשרות הנדירה להיות בסביבה תומכת, מקצועית וחופשיה מאפשרת התפתחות אישית וחיבור בלתי-אמצעי. וכל זה עם תיבול משמעותי של צחוק ואהבה. ההנחיה היתה 100% באופן עקבי. המנחות האורחות הוסיפו ידע וצבע.
 
♦ גל
למדתי להיות רך יותר. לזרום יותר. להיות פחות בסרטים ויותר להיות. למדתי עוד למה אני מרתיע א/נשים בהתחלה, ואולי איך לעשות זאת פחות. עברתי הרבה טקסי הסרה. התוספת של הציור על הגוף היתה חדשה לי, ומאוד חזקה ומשמעותית בתהליך.
הפוג'ה של הכרבולים הייתה פשוטה מצד אחד, ויחד עם זאת, מאוד מדויקת. בזמן הנכון כדי ליצור מרחב קבוצתי אינטימי ומחבק. עברתי כמה לינגם מסאז'ים בעבר, ופה הצירוף של ליליאן, ההגרלה של בחירת הטבע, האפשור, והמקום שהגעתי אליו, הביאו אותי למקום רך, עמוק וזורם. הרגשתי נחשק ורצוי. ועוד הרבה תהליכים חזקים אחרים. חיבור לא/נשים
אני ממליץ לאנשים לעבור את התהליך. שבוע זה נהדר. צריך זמן כדי להעמיק. תהליך עמוק שנבנה בצורה מכילה ומדויקת.
צוות הנחיה מקצועי, רגיש ובעל נסיון רב, שלוקח את המשתתפים והמשתתפות למסע עמוק פנימה והחוצה. המזון עשיר, מגוון, מצוין, בשפע ובאהבה. תנאי הלינה בהחלט מספקים מבחינתי. גם אם לחלק ירגיש אולי בסיסיים. המחיר לא יקר, ובהשוואה לסדנאות דומות אחרות, זאת ממש מציאה.
מנחים מצוינים. כל אחד עם הגישה השונה, שיחד יוצרים משהו הרמוני. הרבה רגישות וראייה של המצב. המנחות האורחות מצוינות כולן. 
הרבה אהבה!
 
♦ רונית
עוד לא ברור לי מה למדתי/גילתי על עצמי אבל נפתח לי פתח לחקירה חדשה וליכולות חדשות שלא ידעתי שקיימים בי. בצד הממשי יותר, לראשונה אחרי שנים שאני מודעת לזה שהנשימה שלי נתקעת בחזה ולא מצאתי או למדתי לפתוח אותה. נפתחה לי הנשימה וזאת תחושת שחרור וחיים מופלאה. בנוסף, משהו קורה לגוף שלי ואחרי כמעט 14 שנה של כאבים קשים ותמידיים בגוף (פיברומיאלגיה)  משהו משוחרר לי בגוף, הגוף שלי רך ונעים לי. אני בתחושה שהגוף שלי מרחף וחסר גבולות.
מעבר לתחושת הביטחון שמרגישים מהרגע שנכנסים למקום. תחושת ביטחון שלא משנה מה תעשה ומה תהיה, ומה יקרה לך אתה נמצא במקום בטוח, חסר שיפוט ומלא באהבה, הדבר המשמעותי בעיני הוא שרואים אותך וכשתצטרך תמיד יהיה שם מישהו שיושיט לך יד לעזרה ולא תהיה בכאב שלך לבד. 
ממליצה לעבור את התהליך כי זאת באמת מעבדה להתבוננות - על עצמך, על עצמך ליד אנשים, על הדפוסים והכאבים שלך.  ובכלל כל העבודה היא דרך הגוף ומבחינתי זאת העבודה היחידה שמביאה לריפוי ושינוי. 
דוד ומעוז אתם השראה בשבילי, שניכם!  בניה של תהליך כל כך משמעותי. ראיה כל כך רחבה על הכל מלמעלה.  תנועה זורמת ונכונה מדבר לדבר. ואתם מקצועיים. ועושים הכל עם כל כך הרבה ידע, אהבה ונתינה. הוקסמתי. המנחות האורחות כולן אלות מבחינתי. הנחיה כל כך רכה ומכילה וגם הסדנאות בנויות כל כך טוב, עם כל כך הרבה עומק.
תודה, תודה עמוקה..  המילה הזאת כל כך פשוטה אבל בשבילי היא מבטאת את כל ההודיה על כל מה שחוויתי, הרגשתי, למדתי, כל מה שהשתנה ונלמד מחדש. הודיה גדולה ועל הזכות להכיר אתכם..
 
♦ מיכאל
היה לי ריפוי גדול. הרגשתי אהוב. רצוי. פופולרי. הרגשתי שאני נותן ומקבל אהבה וגם תהליך עומק שאת תוצאותיו עוד אראה.
הרגשה שהמרחב בטוח ומוגן. המנחים יודעים מה הם עושים. הרגשת ביטחון. מעולה. המנחות האורחות ממש טובות במה שהן עושות והביאו אנרגיה נשית. שאפו
 
♦ עמית
אני במרחק של שבוע....שדי הייתי בג'אט לג...אבל קולטת שגדלתי. למדתי שאני פציעה...הכוונה...שם פצועה וגם פצעתי. התובנות עוד מופנמות. אך לא מרגיש חולשה. ההפך אפילו שמחה ותאבון לחיים. הכל היה משמעותי. לא הייתי מורידה שום חלק. הכל היה קשוב לקבוצה. ליחידים. 
אני ממליצה שאם מישהו  מישהי מרגישים שדי. חייב משהו להשתנות. בדפוסים עמוקים. ריפוי עומק. שהאדם נוהג אותו ג'נסיס....בראשית...7 ימים של מסע...עטוף...בטוח...בשבילי זה היה המאסט. משהו עמוק היה תקוע. חייב לצאת. להשמע. באתי ממש כמו בריאה בהתמסרות. בנוכחות. לא הברזתי.. לא אחרתי.. טוב אולי רק בהתחלה....לא התעכבתי בהפסקות...
באמת החלטתי לפגוש את הפחדים. הבושה. ההגבלות. מרגישה כאילו נולדתי....שוב
תודה על ההזנה הרגשית פיזית אנרגטית. חתכת ריסטארט.
מודה לי שפינקתי את עצמי במתנה כזו.
היה מדהים...ואף יותר.
מנחים מדהימים. מחזיקים מרחב בצורה מקצועית. רמה גבוהה. המנחות האורחות מושלמות. ידעו להכניס רוך בדרך ועוצמה נשית...
 
♦ שלי
למדתי שאני פגיעה יותר ממה שחשבתי. שכנראה הניתוק שאני גוזרת על עצמי ואוהבת לשהות בו הוא הדרך שלי להתמודד עם פגיעות. שקשה לי יותר ממה שחשבתי, לשים את עצמי במרכז המעגל. שזה כבר לא עניין של בחירה או העדפה.
היה לי משמעותי החיבור הבלתי אמצעי לאנשים, חיבר אותי מהר ובצורה משמעותית לדמויות שאני בטוחה שאשאר עם כמה מהן בקשר קרוב ואוהב. שיכולתי להביא את עצמי חלשה ולהרגיש מוגנת. הרגשתי שזה התרגיל שלי.
ממליצה לעבור את התהליך, זה עיסוי רקמות עמוק. למי שאוהב. האאאאממממממ. קחו נשימה עמוקה. עוד אחת. קחו זמן. הביאו את הלב אתכם, אל תשכחו אותו בבית. הסבירו לו שהוא עומד לכאוב, להתכווץ, להתרחב, לפעום חזק, לעצור, להיפצע, לדמם.
ג'נסיס היתה המתנה שלי לעצמי. ידעתי שעבודה אינטנסיבית למשך שבוע, תהיה לי ההזדמנות להכיר ולהבין את עצמי קצת אחרת. הגעתי מוכנה לשתף פעולה, לחפור בנבכי נשמתי ללא ציניות. תמיד חשבתי שהכל כבר די פתור לי... פה ושם משהו... בקטנה. להעלות כעסים מהעבר היה נראה לי טריוויאלי. אבל כמובן התבדיתי.
חשתי בטוחה ומוגנת כאשר הלב נאבק, כאב, פעם, התרחב, נפצע, חמל ואהב. הבטן בדרכה, הובילה והובלה. הצוות היה מיומן, חם מסור ומחבק וליווה את התהליך שהורכב במלאכת מחשבת רגישה, עקב בצד אגודל, בצורה בה כל אחד יכול היה לחוות אותו באופן אישי. 
רציתי לחשוב על אהבה. אני בטוחה שהיא כבר שמה רגל אחת בדלת.
תודה על הכל. המון עבודה עצמית בזמן הקרוב ולעתיד. תובנות נוספות גם לתחומים אחרים. הבנת ההיתכנות שאני משחזרת פגיעות ומעבירה הלאה.
 
♦ אלי
הדבר המשמעותי שעברתי היה מגבר שחושב כחסין לטלטלות אישיות לאדם שמקבל התובנות ותובנות חדשות לחיים.
יש לי עוד המון עבודה עצמית לעשות. מרגיש שאני רק בתחילת הדרך.
היה לי משמעותי היכולת להיפתח, ולשתף אחרים
בהחלט ממליץ לאנשים לעבור את התהליך.
ללא ספק - מאוד מקצועי. מאוד טוב שיש את הערך המוסף של מנחים נוספים במהלך השבוע
 
♦ צביה 
למדתי בעיקר על הפצעים שלי. לזהות נקודות כואבות וטריגרים, וקצת לדעת להתמודד איתם. למדתי על דפוסי האשמה שלי, וגם קיבלתי כלים לזהות ולהתמודד מולם. למדתי על מגע, איזה סוג מגע נעים לי, ואיך לדעת לומר לא כשאני לא מעוניינת. אלו רק חלק מהדברים שלמדתי על עצמי בסדנא.
העיסוי יוני היה כואב מאד ברמה הנפשית,  אבל מצד שני היה לי טוב ומשמעותי מאד. 
לא לכולם מתאים התהליך. צריך להגיע עם נפש בריאה (או מספיק חזקה) ומודעות גבוהה.
התהליך עבורי היה משמעותי מאד אני מרגישה שהחיים מתחלקים ללפני ואחרי.
הנחיה מצוינת. הכל היה בנוי במדויק וברגישות לתהליכים שלנו. אהבתי את ההנחיות בפתיחת הסדנא. המנחות האורחות מעולות. מיכל היתה משמעותית מאד עבורי.
 
♦ אלה אנגלנדר
למדתי שאני נותנת לאחרים להחליט מה יש בי או אין בי. שהמילים יכולות גם להתחבר עם הגוף. שלרקוד עושה לי טוב. למדתי לנשום קצת יותר. הסדר של הדברים היה נפלא וכך גם התכנים.
אני ממליצה לכל מי שיש לו עניין בהכרות מעמיקה יותר עם עצמו. אי אפשר לצאת אותו בן אדם אחרי השבוע הזה. למי שיש את הרצון האמיתי לפגוש את עצמו מעבר למילים ולסיפורים, השבוע הזה לא משאיר ברירה אחרת. המרחב מוחזק בטוח ומכבד ומאפשר לפגוש את הקצוות המרוחקים של הכאב והעונג המתקיימים בתוכנו, ועדיין לנשום.
המנחים נפלאים. שילוב מתבקש. אני בהודיה גדולה על המנחים של הסדנה. פשוט מורים בחסד. המנחות האורחות מעולות אחת אחת.