צרו קשר

היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

המלצות לקורס האישה המולטי אורגזמית

מאי-יולי 2018
 
שלי
למדתי שמעבר לרצון לחוות חום, קירבה, אהבה ועונג - המין שימש עבורי גם מקור משמעותי לפורקן רגשי בתקופה מטלטלת וקשה עבורי. היו דברים שכבר ידעתי אבל התחדדו: הפחדים מנטישה, מלהיות לבד, מלהיפגע, מלהרגיש כאב, איך הם השפיעו ומשפיעים על חיי. זיהיתי שוב את הדפוס של ״לתקתק״ דברים - למהר. למדתי להנות מאטיות ותשומת לב.
בזכות המדיטציות התחלתי להרגיש זרמי אנרגיה, בזכות הלמידה מההדגמה הצלחתי לחוות אח"כ אורגזמה מסוג אחר מהרגיל. הרגשתי שהתרגילים של החיבוק והמילים האוהבות היו משמעותיים ופורצי דרך עבורי. בערום היה משהו משחרר וגם תחושה של ניצחון - הצלחה במעבר מעל משוכה.
 
 טל      
למדתי שיש בי מיניות ופראיות ויכולת להגיע לרגעי עונג מאוד גבוהים. ושאני עוד סוחבת הרבה מאוד כאב ופגיעות שחשבתי שכבר שחררתי. שהדרך כל פעם מפתיעה מחדש.
היה לי טוב ומשמעותי קבוצת הנשים שהיו איתי, הספייס הנעים ותחושת הניתוק שלו מהרחוב. היה לי משמעותי שזה בתל אביב (קרוב לבית), היה לי משמעותי שזה הפך להיות חלק מהחיים שלי למשך תקופה יחסית ארוכה וככה הרגשתי שהתהליך יכול להעמיק יותר.
חד משמעית אני ממליצה לעבור את תהליך הזה, כי לכל אחת יש זכות לדעת ולהרגיש כמה נפלא זה לעשות אהבה עם עצמך.
"קצרה, ממוקדת ועם הרבה פנטזיות". ככה הייתי מתארת את האורגזמה שלי עד לפני 3 חודשים.
כמו החיי מין שלי, שכמעט לא היו. קצרים, ממוקדים, חוזרים על עצמם, ועם הרבה פנטזיות מסביב. הגענו למבוי סתום. התקשורת, המגע, האינטימיות. הכל הלך והתדלדל וכמעט נעלם. תשע שנים של אהבה גדולה, והרבה עצלנות.
עד גיל 30 בכלל לא עניין אותי סקס. משחק מקדים? אין צורך תודה. ליטופים? ממ לא זה מעצבן. אורגזמה? עדיף לבד. טנטרה? איכס סוטים. פתאום בגיל 30 הכל נפתח, איפשהו שם הכל התחיל לפעום, לפנטז, לחפש הרפתקאות, להתחרמן מכל דבר, להיות רטובה, להיות רוצה.
אבל זה לא כזה פשוט. העצלנות חזקה, היומיום, העבודה, הבית, השאיפות, המתחים, העלבונות. כל השכבות האלו של כל החרא שמצטבר מעלינו. כמו אבק כבד שיושב לנו על הלב ושאר האיברים. בואי נראה נטפליקס ונתרסק למיטה, בבוקר נוציא את הכלב, במשך היום נדבר על הבנק. כמה קשה צריך להיות כדי שנעצור הכל ונגיד חלאס. אני לא רוצה להיות ההורים שלנו, אני לא רוצה לבזבז את העור המתוח והיפה שלי על כלום. הכל עוד עומד כפרה בוא נהנה מזה.
אז יצאנו לדרך. בהתחלה ביחד. ואז הוא לשלו, ואני לשלי. קפצנו למים.
הגעתי לקורס כי אמרנו שעושים. אבל גם כי עייפתי מלרצות ולהשתוקק כל הזמן למשהו שהיה נדמה לי שלכולם יש ורק לי אין. מה, מה זאת המיניות הזאת? מה העונג הזה שכולם מדברים עליו?
זו סדנה לא פשוטה, אפילו קשה. שלא תטענה. זו סדנה ששמה לך מראה ענקית מול הפרצוף ומול הכוס היפה שלך ואומרת "תראי, תסתכלי טוב טוב. כמה את יפה, וכמה זה כואב לאהוב את מה שאת רואה". אבל זו גם מראה רכה. וטובה, מראה שהיא את וכל הנשים המהממות שסביבך. זו סדנה של מים עמוקים שבאופן אירוני מותאמת בדיוק למי שלא יודעת לשחות, אבל אמיצה מספיק בשביל לבוא ולתת לעצמה את עצמה במתנה.
להגיד לכם שאני גומרת עכשיו בטרופים. כן. חה חה, לא בא לי להתבייש בזה או להצניע כדי שמישהו לא ירגיש נעים. יש לי אורגזמות שלא תיארתי לי שיהיו. להגיד שזה היה קל. אפילו לא קצת. זה פאקינג עבודה קשה, של חפירה רצינית ביותר, של נהר של דמעות, אבל של יופי מעלף. של מיניות שלא ידעתי שקיימת בי. של אהבה והשלמה עם הגוף שלי, ושל עונג שרק בא לי עוד ממנו.
אמן שהיה אפשר לתת במתנה את הסדנה הזו לכל אשה בעולם בהגיעה לגיל הבגרות. "אוה שלום את בת 20? הנה קחי ממי זה בשבילך, המון בהצלחה"
נראה לי שאז העולם שלנו היה כל כך הרבה יותר טוב.
בואנה לסדנה הזאת, היוני שלכן יודה לכן.
בהצלחה!
 
רחל
למדתי שיש בי רצון לתת, להעניק מבלי להרגיש ''ניצול'', ממקום נקי של נתינה אוהבת, להקשיב, להיות מקום מרגיע מאפשר לאנשים.
היה לי משמעותי חיזוק הביטחון והאמונה שלי ביכולות שלי.
בוודאי שממליצה, זה תהליך עומק של שחרור כאבים שהצטברו לאורך השנים מחוויות לא טובות, כשלאחר מכן תחושת ההקלה והשחרור מאפשרת להגיע לעונג גדול, לשקט בגוף, ובמקרה שלי לשפיכה נשית עוצמתית מאוד.
כשבחרתי להרשם לקורס חשבתי שזה יהיה קליל ונחמד, אך במהלך המפגשים הגענו לעומקים ונגענו בכאבים שהפתיעו אותי שהם קיימים בי. נברנו נכנסנו פנימה, למרות שזה היה קצת מפחיד למדתי לשחרר וכשאכן הכאב הצעקות והבכי השתחררו, יכולתי לקבל את עצמי, את האהבה שלי אל הגוף שלי. הגעתי לעונג ולאורגזמות מתמשכות, הזוגיות שלי התחזקה והתעצמה מאוד לאורך הקורס והמיניות ביננו הרקיעה שחקים. אפשרתי לעצמי לשחרר, לחוות עונג מתמשך.
אני שמחה ומודה על ההזדמנות לעבור את המסע הזה.
מודה לדודי על שיצר את הקורס
באהבה לכולם
 
קרן    
למדתי (שוב) שיש לי קושי לבטא כעס ושקל לי יותר לבטא עצב או כאב מאשר כעס. למדתי לאהוב את הגוף שלי יותר (אהבתי אותו גם קודם אבל עכשיו אפילו יותר). למדתי שאני אמיצה ופתוחה להתנסויות חדשות ומאתגרות.
היה לי משמעותי לראות שיש נשים מקסימות וסקסיות, שיש להן נושאים לא פתורים במיניות שלהן, כולל דברים מאוד דומים לשלי. זה עזר לי להרגיש יותר קבלה כלפי עצמי ופחות הרגשה של "לא בסדר". ומצד שני השיתופים של בנות על התקדמות ושיפורים נתנו לי הרבה השראה. הקורס גם עזר לי להרגיש פתוחה יותר לדבר על מיניות באופן כללי גם עם חברות וגם מול פרטנר.
היה לי טוב מאוד ומשמעותי החלקים של ביטוי הכעס והריקוד לאחר מכן.
היה לי משמעותי לתת עיסוי יוני, אמנם היה לי מאתגר אבל זה עזר לי להרגיש בסופו של דבר להכיר יותר איך יוני נראית/מרגישה מקרוב וכך להרגיש יותר קרובה גם ליוני שלי וגם להבין יותר איך הגבר מרגיש אל מול הדבר המסתורי הזה.
בגדול אני ממליצה על הקורס, כי אני חושבת שחשוב שנשים ירגישו יותר נוח עם גופן ועם המיניות שלהן ולא יתביישו או ירגישו דחיה/אשמה. עם זאת אני חושבת שזה לא בהכרח תהליך שמתאים למי שאין לה בכלל רקע קודם בעולם הזה של סדנאות/התכנסויות שקשורות למיניות.
הקורס עזר לי לחוש יותר אהבה כלפי הגוף שלי בכלל והיוני שלי במיוחד. עזר לי להיות בחברת נשים נוספות שעסוקות במיניות שלהן - זה גם גרם לי להרגיש נוח יותר עם המיניות שלי כי הבנתי שאני מתמודדת עם נושאים ואתגרים שעוד נשים מתמודדות איתם, וגם זה עזר לי ליצור תקשורת פתוחה יותר בנושא מיניות ופחות בושה סביב הנושא גם מחוץ לקורס - עם חברות וגם עם פרטנרים. לאורך הקורס היו לי גם תובנות שקשורות לנושאים רגשיים ואיך הם מתבטאים אצלי במיניות. למשל הקושי שלי לבטא כעס והקושי להתבטא באופן מלא ו"לשחרר" גם במיניות. אני שמחה שעשיתי את הקורס ומקווה להמשיך להשתמש בידע ובתרגולים כדי להמשיך ולהעמיק את התהליך הזה הלאה גם אחרי סוף הקורס.
 
חגית
למדתי שיש בי המון המון כעס והוא אחראי להמון כאבים בגוף שלי, שהכעסים בגופי מונעים ממני לאפשר מיניות בריאה.
היתה לי משמעותית ההשתייכות לקבוצה כזו קסומה מכילה. היה לי טוב ומשמעותי טקס הסרת השריון, שחרור הכעס על הכרית יחד עם הריקוד החופשי, שחרור צעקות בחופשיות בלי להתבייש, האפשור, המרחב, הלחיצות.
אני חושבת שזה תהליך שכל אישה צריכה לעבור בחיים שלה לפחות פעם 1, בשביל לשחרר אותה, לתת לה אפשרות לקבל את עצמה ולנקות את העבר.
הקורס היה מבחינתי מצוין, שפע של תכנים משמעותיים עבור כל אישה בעולם, נהנתי מכל רגע, הרגשתי שזאת החוויה שהגוף שלי חיכה לה, אני הרבה זמן בעולם המודעות והסדנאות וחידשתם לי המון, הגוף שלי התחדש ואני הרבה יותר מודעת, עוצמתית וחזקה. הכלים מלווים אותי ביום יום, דברים שלא ראיתי מתגלים מולי. תודה לכם איזה מסע מיוחד זה היה, כל יום
אני מברכת אתכם
 
ענת    
בעיקר למדתי שאני משקיעה הרבה אנרגיה בלהיות חיובית, ולהסתכל קדימה. כמה הכנסתי עמוק עמוק למגירה את הפחדים והחולשות. למדתי שבעצם הפאסון שתחזקתי שלהיות זורמת ומקבלת, הרבה פעמים היה בעצם ריצוי, על חשבון הרצונות שלי. למדתי כמה מנגנון ההדחקה שלי חזק, איך הוא לופת אותי, לא נותן לי לשחרר. למדתי מהי רמת הפתיחות שלי לחשיבה אחרת. למדתי שהחלק הזכרי אצלי הרבה יותר חזק מהנקבי, אפילו שחשבתי אחרת ושאולי זה בעיקר המקום שאני צריכה לשחרר, לתת לעצמי להיות חלשה ורכה ואולי כך להביא לעצמי עונג.
קשה לי להגיד טוב, מכיוון שאני מרגישה שגירדתי המון כאבים. עד עכשיו תוהה עם עצמי האם באמת זה היה טוב. בטוח שהתמודדות עם שדים מהעבר היה מאד משמעותי. אני מעריכה שעם הזמן, כשאעכל, אבין כמה משנה חיים היה הקורס.
ברור שממליצה, שבט נשים תומך ומחזק, במרחב מוחזק ועוצמתי שאתה הבאת, מתמודדות עם הכאבים והפגיעות, סולחות, בוכות, צוחקות. איזה שחרור. שואלת את עצמי האם זה מתאים לכל אחת..? האם כולן יכולות לצאת נשכרות? צריך לבוא עם איזושהי בשלות מסוימת לתהליך, מכיוון שזו קפיצה למים מאד עמוקים.
אני עדיין בעיכול החוויה.
דוד, אני מאד מעריכה את הידע שאתה מעביר. המפגש אתך מהפעם הראשונה בסדנת הזוגות היתה חוויה מטלטלת. הבטחון שלך בידע שאתה מעביר היא היא התמיכה הכי גדולה שאפשר לקבל. אני מאד מתחברת לכך שאינך מנסה לפאר את עצמך ומאוד מחובר למציאות, בלי סיפורי אנרגיה קוסמית.
 
♦עדי
למדתי שמגיע לי להיות מאושרת ואל לי להאשים את עצמי בתרחישים שהיו בחיי. היתה לי משמעותית הקבוצה המדהימה שנוצרה. בהחלט ממליצה על התהליך, לכל אישה מגיע לאהוב את עצמה, ללמוד את עצמה ולדאוג להנאתה.
הקורס הזה אפשר לי לפתוח ידיים ולקבל באהבה ובחמלה את הילדה הקטנה שבי. לאהוב אותה ולהוקיר תודה על מה שהיא ומה שעברה, להסיר ממני אשמות ובושה שייחסתי לעצמי מבלי משים ולמזער משמעותית את השיפוטית שלי כלפי עצמי.
בנוסף, נתתי דרור ללילית שבי, לתשוקה ולארוס הקיימים בי, מבלי להתנצל על נוכחותם. יתרה מכך, מעריכה ומודה על קיומם.
תודה על המרחב הקסום שהיה ואפשר!
מיום ליום אוהבת יותר ויותר את השאקטי המדהימה שאני.
מאד מעריכה את דודי והשקט הפראי שלו😉 אני מחזיקה מאד מהידע שלך.
 
♦אושר
היה לי משמעותי השיתופים במעגלים; להיות נוכחת במרחב בו נשים מאוננות ומתענגות ולהכיל את זה - זה קידם אותי כמה צעדים מרשימים בנושא הבושה והאשמה; הספר "כשהדברים מתפרקים" בשילוב העבודה עם לחיצות וכאב - שינה את ההתייחסות שלי לגבי המשוואה כאב-סבל-קורבנות-חוסר אונים ועזר לי מאוד בתהליך התבגרות והשתחררות מהתנהלות קורבנית, רגשות קורבניים, דפוסים קורבניים; המפגש האחרון - ראיתי את הילדה והפצע שלה אל מול דמויות גבריות והתחברו לי קצוות.
בהחלט ממליצה, מכיוון שהתהליך מביא אפשרות לשינוי עמוק ולהעצמה אישית והתחזקות משמעותית.
קורס משמעותי, חזק, חשוב. קידם אותי בזמן קצר מאוד יחסית - כמה שנות התפתחות והתבגרות. 
אם אני צריכה לשים את האצבע על דבר אחד שבלעדיו התהליך המשמעותי הזה לא יכול היה להתרחש אצלי - זו איכות המנחה. לדוד יש יכולת מופלאה, כמעט מאגית להשרות ביטחון בתהליך אותו הוא מוביל. 
אני אדם עם מיינד דומיננטי ויש לי צורך להרגיש את עצמי מאוד יציבה ומקורקעת לפני שאני מעזה לצעוד אל תוך מהלך רגשי/תודעתי. זה דפוס שתוקע אותי לא מעט ולא מאפשר לי להיפתח ולשחרר.
הנוכחות של דוד שידרה לי: "אני מחזיק לך את המרחב, אני הקרקע, אני היציבות, שחררי את עצמך מהתפקיד הזה. אני י ו ד ע !!! שאת תהיי בסדר, וכשתרגישי שאת לא בסדר, את יכולה לסמוך עלי שאדע מה לעשות כדי להשיב לך את תחושת הביטחון". האיכות הזו היתה קריטית עבורי ונסכה בי ביטחון עמוק, אפשרה לי להעז להתנסות בכלים שהוצעו לי ולהתמסר לתהליך. 
נרשמתי לקורס כדי לעבוד עם הקושי שלי להיות באינטימיות עם גבר. יצאתי מהקורס אישה בוגרת יותר והרבה פחות קורבנית, עם יכולת לראות את הגבר שלה כפי שהוא, ולא כמישהו שצריך להתגונן מפניו ולהילחם בו. וזה, צעד גדול והכרחי בדרך שלי ליכולת להיות באינטימיות עם גבר... ומשם למיניות מולטי אורגזמית...
אני ממליצה בחום על הקורס, בייחוד למי שכבר עשתה כברת דרך אך שמרגישה שהגיעה לאבן צור עיקשת ובלתי חדירה. הכלים בשילוב עם איכות וכישרון המנחה - בשבילי עשו את העבודה big time!
ההנחיה מקצועית, בוטחת, איכותית. מצד אחד חסר