היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

Freelationship - כנס ליחסים א-מונוגמים

  • תאריכים תאריך פתיחה: 05/03/2020
    תאריך סיום: 07/03/2020
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום מרכז הלבבות, נתניה, מיקום מדויק יימסר לנרשמים בלבד
  • מחיר כל הכנס – 490₪, חמישי ושישי – 370₪, שישי ושבת – 420₪, מחירים מיוחדים לזוגות - פרטים למטה
כנס ליחסים א-מונוגמים  - Freelationship 
5-7 במרץ 2020
 
בפעם הראשונה בישראל אספנו עבורכם את מיטב המנחים והמרצים בנושא מערכות יחסים אחרות: זוגיות מאפשרת, פוליאמוריה, יחסים פתוחים, יחסים חופשיים, יחסים של אהבה ללא פחד, חופש ביחסים, עם היררכיה ובלי וכל הגדרה אחרת.
הפקה בפועל: דוד כהן צדק היוצר והמפיק של אירועי  Cosmic Lovers המגוונים: 
יחסים ואינטימיות, ReConnect, לילות אהבה במדבר, Present Man, תרפיסט ומייסד 'אישתר'.
הפקת תוכן: נגה מיבר M.A. פסיכותרפיסטית גופנית, מסמיכה מטפלים ומייסדת אישתר.
 
הכנס הזה נולד מתוך צורך פנימי שלי, נגה, ושל אחרים, להבין ולהתמודד טוב יותר עם האתגרים הייחודיים של יחסים שיש בהם חופש ביחס לבלעדיות זוגית, מינית ו/או אינטימיות בין בני הזוג.
יחסים א-מונוגמיים הופכים להיות תופעה נפוצה יותר ויותר. עם זאת האתגרים העומדים בפני מי שבוחר לחיות כך הם רבים ומורכבים. 
השילוב בין תופעה חדשה יחסית, שאין לגביה מספיק מידע עדיין, יחד עם הקושי לשבור מוסכמות חברתיות ותרבותיות שנשענות על תבנית מסורתית של יחסים ומשפחה.
המחסור בדגם בריא של יחסים זוגיים שיש בהם חופש (ואולי של יחסים זוגיים בריאים בכלל..) 
המודעות המתפתחת של הדור שלנו, שלא מסתפק במה שלימדו אותנו וחוקר ובודק ורוצה להתפתח ולהשתנות מול הצורך בביטחון וביציבות ברמה הרגשית, הכלכלית והמשפחתית. 
האתגר שבאיום על שינוי מבנה המשפחה, ואיך נכון להנגיש לילדים את הנושא. 
האתגרים הרגשיים שבהתמודדות עם קינאה, חשיפות, כנות ורגישות.
השאלה היא מהו הסכם זוגי נכון ואיך מייצרים או משנים אותו, ואיך מוצאים את המקום המדויק לכל אחת ואחד מאתנו על הציר שבין חופש לביטחון.
 
בנינו עבורכן.ם מגוון סדנאות והרצאות עם מיטב המומחיות/ים בתחום בישראל שיגעו בכל הנושאים האלה ויתנו לנו ידע רב ערך וכלים אפקטיביים לחקור ולדייק את המקום האישי שמתאים לנו בהקשר ליחסים א-מונוגמיים.
 
אז בין אם אתם מסתקרנים לגבי יחסים א-מונוגמיים ולא בטוחים אם זה מתאים לכם או לא, או שאתם כבר במסע החקירה אל זוגיות כזאת ורוצים להרחיב את רפרטואר כלי התקשורת ביניכם וללמוד כמה דרכי חיבור חדשות שיעמיקו ביניכם את האינטימיות, הכנות, הביטחון והחופש, או שאתם כבר בתוך מסע כזה זוגי או של שלישיה או מרובע או יותר.. 
אתם מוזמנים להצטרף אלינו לכנס הזה, ונצא יחד למסע עמוק של למידה, חוויה, מפגשים, מעגלי שיח וטקסים.
יצירה מופלאה חדשה, מיוחדת פורצת דרך ויצירתית במיוחד שהושקעה בה מחשבה רבה במטרה לתת לנו לשתף את הידע שכבר יש בנושא ולגדול עוד יחד בתמיכה הדדית.
 
 
כמי שחייתה 14 שנים במערכת יחסים מונוגמית ועברה דרך תהליך עמוק ומקלף של פתיחת היחסים וחקרה מערכות יחסים א-מונוגמיות במשך שמונה שנים, אני מוצאת את עצמי היום יותר מדויקת ביכולת שלי להגדיר מה אני צריכה בתוך יחסים. אפשר לומר שאני יותר מונוגמית היום מהרבה תקופות חיים אחרות, אבל השיח שאני מחזיקה בתוך קשר הוא שיח בריא של תקשורת וכנות רדיקלית, התפתחות, חקירה וחופש בחירה בכל רגע. בחירה לאהוב ולחוש ביטחון ולגיטימציה לחופש לבחור את הצורה המתאימה לי. 
כמטפלת ביחידים ובזוגות (ולעיתים גם בשלשות, מרובעים וכו') אני עומדת כל פעם מחדש נפעמת מהאומץ שיש לאנשים לחקור חופש ביחסים, עם זאת אני בחוויה של תסכול על כך שחסרים כל כך הרבה ידע וכלים, שזוגות רבים חוקרים את פתיחת היחסים שלהם או את הבחירה בריבוי אהבה או בחופש מיני תוך כדי משברים קשים, דרמות רגשיות ומפגש עם פצעים וטראומות. 
הכנס הזה נולד מתוך התסכול הזה והוא מנסה להגיש פלטפורמה לחקירה בריאה מכבדת ורגישה תוך שמירה על מה שהכי חשוב לכולנו בסופו של דבר - אהבה. 
 
מטרת הכנס היא ליצור מרחב ייחודי וחדש מסוגו שיאפשר לא.נשים, שרוצים להתחבר עם דומיהם, שפע הזדמנויות ללמוד, לעבור תהליכים עמוקים, להכיר דרכי תקשורת ותפיסות עולם שירחיבו את ההשראה וההבנה איך אפשר להתחבר טוב יותר לצרכים הייחודיים שלנו על הרצף בין קשר בלעדי לקשר פתוח. 
 
נציע עושר של ידע וכלים. חוקרים אקדמיים בנושא מערכות יחסים א-מונוגמיות, תהליכים, שיטות ועקרונות מתודיים מקצועיים של דרכי תקשורת, מודעות ואינטראקציה אופטימלית אשר יינתנו על ידנו, צוות המנחים ומחזיקי המרחב. 
שאיפתנו היא ליצור מסגרת מנתבת, מחזיקה ותומכת ברצון של אנשים להתחבר באופן עמוק לצרכים האישיים, ולבחירה שלנו בסוג הקשר המתאים לנו בדיוק, ולאפשרות ליצור מערכות יחסים וקשרים משמעותיים, חופשיים ובטוחים.
 
אספנו את טובי המנחים ובעלי הניסיון בתחום. 
תקשורת מקרבת, מובחנות, קונסטלציות, עבודה עם הילד הפנימי, מיניות מודעות, פסיכותרפיה גופנית, עבודת גבולות וצללים, שמאניזם מיני, מיינדפולנס, קונטקט, פסיכודרמה, אקטיביזם, אקרו-יוגה, אינטימיות וזוגיות. ביקשנו מהם להתאים סדנאות במיוחד לאירוע החדש הזה. בנינו ליין אפ עשיר מגוון ומדורג, שיכניס אותנו לאט ובטוח לעומק השאלות, ההתלבטויות הדילמות והאתגרים, הכל במרחב נעים מפנק ובטוח, תוך שמירה על גבולות ברורים של כל משתתף ומשתתפת וכל זוג שיגיע. 
 
במקביל לפעילויות במתחמים כאמור, יתקיימו פעילויות לכלל המשתתפים - טקס פתיחה וסיום, הפסקות לארוחות וזמן מנוחה, טקסים ייעודיים, זמן למינגלינג ולהכיר עוד אנשים עם מכנה משותף ייחודי 
 
מתרגשים ממש לצאת למסע הזה אתכם/ן
דוד כהן צדק - יוצר ומפיק
נגה מיבר - הפקת תוכן
 
 
מנחים ומנחות מקצועיים, מנוסים ומוכשרים:
נגה מיבר, דוד כהן צדק, אמתי מגד, ארנינה קשתן , אשיה אגסי, בן ואפרת, גלעד זהר, ד"ר מיכל צוקר, דנה אלמלח, ויטלי ויינבלט, טל קרן כץ, ינאי לב-אור, ליהי רוטשילד, מאשה הלוי, מוטי אליהו, מיכאל פינקל, מלכה פלדשטיין, מעין גרבר, מרב נוימן, סער אוסטרייכר וסשה צ'רניבסקי, ענבל שקד הלר, קוליה זהר, קרן כהן רייפמן ושביט כהן, קשת, ראדיקה גאיה, רועי שחם, שאנייה כהן בן חיים, שחר כספי, שירה לוריא, שרון קל אור, תמיר זינגר, Senior S, Dona A 
 
מתי ואיפה:
5-7 למרץ 2020.
מרכז הלבבות, נתניה, מיקום מדויק יימסר לנרשמים בלבד
 
עלויות:
מחירים מוקדמים עד ה 31/1
כל הכנס – 440 ₪
חמישי שישי – 340 ₪
שישי שבת – 390 ₪
 
מחירים מיוחדים לזוגות:
כל הכנס – 820 ₪ לזוג
חמישי שישי – 630 ₪ לזוג
שישי שבת – 725 ₪ לזוג
 
מחירים מוקדמים עד ה 19/2
כל הכנס – 490 ₪
חמישי שישי – 370 ₪
שישי שבת – 420 ₪
 
מחירים מיוחדים לזוגות:
כל הכנס – 910 ₪ לזוג 
חמישי שישי – 690 ₪ לזוג
שישי שבת – 780 ₪ לזוג
 
מחירים סופיים
כל הכנס – 550 ₪
חמישי שישי – 400 ₪
שישי שבת – 450 ₪
 
מחירים מיוחדים לזוגות:
כל הכנס – 1020 ₪ לזוג 
חמישי שישי – 745 ₪ לזוג
שישי שבת – 840 ₪ לזוג
**שימו לב-חובה להגיע בתחילת הימים שבחרתם, לא ניתן להגיע באמצע היום**
 
לינה:
עלות - תוספת של 100 ₪ לאדם ללילה
2 אפשרויות לינה
*קמפינג עם אוהל מהבית
*באחד ממרחבי הסדנאות - יש לפנות בבוקר עד שעה 8 וחצי, ניתן לישון על המזרונים באולמות בלבדאין להוציא החוצה ו/או להשתמש בהם באוהלים הפרטיי
 
אוכל:
במקום יפעל דוכן אוכל שיגיש סנדוויצ'ים, ארוחות, שתיה חמה ומתוקים
תשלום במזומן במקום.
לתמונות מכנסים אחרים:
https://www.masaot-halev.co.il/categories.aspx?id=1091

תנאי ביטול:
ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים לפני מועד הארוע, ביטול בתנאי החוק כרוך בתשלום של 5% ממחיר הארוע או 30 ₪ מינימום, הגבוה מביניהם.
במידה והארוע סולד אאוט טרם 14 ימי עסקים ממועד הארוע, לא ניתן יהיה לבטל השתתפות אלא במידה ויימצא משתתף שיחליף ו/או ירכוש את הכרטיס.
לפניך גם קישור לחוק הגנת הצרכן בנושא ביטולי עסקה, ניתן להכנס לקישור וללחוץ על קבוצה 3 לקריאה על תנאי הביטול
http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations

לפרטים על הסדנאות לחצו על היום:
 

יום חמישי - 5/3/20- Thursday

ענבל שקד הלר
הרצאה- פוליאמוריה, הפתרון לכל צרותינו? – 17:00 – מתחם יופיטר
יחסים לא מונוגמיים הפכו בשנים האחרונות לפופולריים, במקביל לתהליך ארוך שנים של היחלשות מוסד הנישואין והגירושים הרבים. רבים מהעוסקים בנושאים הללו ואלו הבוחרים באורך חיים פתוח, רואים ביחסים א-מונוגמיים מענה לכישלונות שבמוסד הנישואים והזוגיות המודרנית. על אילו צרכים ובעיות עונים יחסים פתוחים? האם ישנם קשיים ייחודיים בזוגיות לא מונוגמית? האם פוליאמוריה היא פתרון מסוכן? האם יש כזה דבר יחסים פתוחים ארוכי טווח?
מתאים ל: כולם

אשיה אגסי
מגרש משחקים או שדה מוקשים – 17:00 - מתחם מרקורי
מערכת היחסים שלנו איננה בעיה שצריך לפתור, היא מרחב לצמיחה המבקשת להתרחש, מתוכנתת בדיוק מופתי לסייע לנו לחזור אל הפוטנציאל המלא המולד של טבענו המקורי. אז מה השתבש?? אנחנו 'שוכרים את שירותיו' של הפרטנר לסמן לנו היכן לצמוח, וכשהוא עושה זאת אנחנו רוצים לפטר אותו. סדנה שעוסקת בבחירה בקשר הזוגי כמרחב לתרגול רוחני והתפתחות רגשית. כיצד ניתן לייצר אינטימיות מודעת ומקור לגדילה במקומות בהם מגרש המשחקים הזוגי הבטוח הופך לשדה מוקשים מסוכן.
מתאים ל: כולם

ראדיקה גאיה
אהבה וחופש במערכות יחסים - 17:00 - מתחם עץ
איך אפשר לשלב אהבה וחופש במערכת יחסים זוגית? זו השאלה המרכזית שעומדת בבסיסה של ההרצאה. בהרצאה תהיה סקירה של סוגים שונים של מערכות יחסים - מונוגמיה, פוליאמוריה ומה שביניהם - היסטוריה, ביולוגיה וכימיה... ועד כלים מעשיים לתקשורת בריאה, הסכמים וגבולות, פתיחת קשר - האם וכיצד?, צמיחה רוחנית בתוך קשר, מימוש עצמי ועוד. תוך שיתוף ידע ותובנות מהמסע האישי שלי בעשור האחרון.
מתאים ל: כולם

20:00 – כינוס פתיחה עם נגה מיבר ודוד כהן צדק

שחר כספי
המפתחות ליחסים פתוחים – 21:30 - מתחם ונוס
חלק מהקורס האינטרנטי - 10 המפתחות ליחסים פתוחים. הזדמנות לקבל תבונה, המבוססת על ניסיון עשיר וליווי של מאות זוגות בדרך היחסים הפתוחים. בואו לגלות איך הדרך הזאת אפשרית ומאפשרת חופש וביטחון
מתאים ל: כולם

דנה אלמלח ותמיר זינגר
להתיר את הסיפור - 21:30 - מתחם יופיטר
הוא לא מדויק לי אבל אני מפחדת להשאר לבד, אם היא תעזוב אותי אני לא אהיה מאושר, אני נמשכת גם לנשים אבל מפחדת לפגוע בו. לכל אחד מאתנו יש סיפור שהוא מסתובב אתו ומשפיע על המחשבות, רגשות מעשים. וגם... חיים בי כל כך הרבה צרכים שרוצים לקבל מענה-משמעות, המשכיות, בטחון, אושר, אהבה, חגיגת החיים, הכרה ועוד ועוד. האם אני מסתובבת בעולם ומצפה שאדם אחד ייתן מענה על כל האושר הזה שחי בי? איך אני יוצר מרחב שמדויק לי במענה על הצרכים השונים? בסדנה נתבונן בסיפורים השונים ונחקור מה הסיפור שלי משרת? במה הוא מטיב? מתי הוא סוגר עלי? נשתף בדרכים שבהם אני רגילה לתת מענה לצרכים שלי, וננסה להתיר את מה שהודבק וכבר לא משרת את מי שאני רוצה להיות ולהתחדש דרך המפגש האנושי העשיר והמשותף.
מתאים ל: כולם

ויטלי ויינבלט
צרכים, גבולות ורגשות בזוגיות החדשה – 21:30 – מתחם מרקורי
האם אני אוהב אותי? האם אני אוהב אותה? איך אני מרגיש כשאני עושה משהו עבורה? איך אני מרגיש כשהיא עושה משהו עבורי? זוגיות היא מצב נפלא, שבו אני פוגש את בבואתי באהובתי ועולמי מתמלא באהבה והרמוניה. האמנם? זוגיות מביאה לפתחנו אחת מהזדמנויות ההתפתחות המשמעותיות ביותר שנוכל לפגוש בחיינו. אבל רק אם נשכיל לדעת מה אנחנו רוצים, איפה עוברים הגבולות שלנו וכמה אנחנו מחוברים לרגשות שלנו בכל רגע ורגע. כי אם אנחנו מזייפים לעצמנו, במפגש הזוגי הזיוף הפנימי יהדהד החוצה ויהפוך את המפגש לעוד אחת מהקלישאות המוכרות בתרבות הקאלט המונוגמי. במהלך הסדנה נחבר בין מודל בסיס של תקשורת מקרבת לדינמיקה של מעגל ההסכמה.
מתאים ל: כולם

סאט מוטי אליהו
חופש, בטחון ומה שבניהם – 21:30 – מתחם עץ
בתוכנו יש חלק אנושי שרוצה לשמור על הביטחון והיציבות בקשר, לשמור על הלב ועל הביחד ומצד שני יש חלק טבעי ואוהב שכמהה לחופש, שיודע שאהבה אינה אוחזת אלא מאפשרת קודם לעצמנו וגם לפרטנר שלנו. במקרים רבים אנו מזוהים עם אחד מהם ושוכחים את השני ונעים כמו מטוטלת בין לב פתוח, פשוט לאהוב והרצון לשחרר לבין כאב, פחד ורצון לאחוז. עצם הדואליות הזו בתוכנו חושפת כאב ודילמה עמוקה. מוזמנים לסדנה שנחקור בה יחד כיצד להכיר את שני החלקים, לעשות שלום בניהם ולהכיל את שניהם.
מתאים ל: כולם

יום שישי - 6/3/20- Friday

סער אוסטרייכר וסשה צ'רניבסקי
Deep Contact ∞ Dance to Grow – 9:00 - מתחם ונוס
לרקוד זו חוויה עוצמתית, סוערת, וגם רגישה ופגיעה ולפעמים מביכה. והגוף יודע, הוא חכם. בתוך תנועת הגוף מסתתר הסיפור שלנו. בואו ונתמסר לתנועה, נרגיש את הלב וניתן לתנועה לנבוע מתוכו. בסדנה נחקור את יכולתנו להתמסר לחיים, נרחיב את מנעד התנועה הרגשי והפיזי שלנו ונהנה מהחופש לרקוד ולנוע בין הקצוות. נלמד על גבולות והרחבתם, התמזגות ועצמאות, וכל זה דרך הגוף, בריקוד ועם מוזיקה טובה.
מתאים ל: כולם

ד"ר מיכל צוקר
פותחים את הקשר ביחד - עצות לדרך - 9:00 - מתחם יופיטר
אומרים שהקליניקה לייעוץ זוגי היא התאטרון הכי טוב בעיר. בהרצאה נדבר על סצנות עסיסיות שעולות בתהליך הייעוץ הזוגי של זוגות א-מונוגמיים. מה מטריד זוגות שמבקשים לפתוח את הקשר? מהם הקשיים העיקריים שבהם זוגות כאלה נתקלים? מהי אותה 'רכבת הרים רגשית' שמדברים עליה זוגות שמתנסים לראשונה בפתיחה של הקשר? ואיזה מענה אפשר להציע לזוגות כאלה שיקל עליהם בתהליך? ושאלת מיליון הדולר: מה עושים עם הקנאה? נדבר על זוגות שמתנהלים בקשר פוליאמורי היררכי - ראשי או משני, ולעומתם על אנשים שמתנהלים כ'סולו-פולי'. נדבר על קשיים כמו סודיות, סימטריה, גבולות, כנות, אוטונומיה ועוד.
מתאים ל: כולם

גלעד זוהר
"לפגוש את אמה" - 9:00 - מתחם מרקורי
יחסים א-מונוגמיים מזמנים מורכבויות רבות ומאתגרות, ולעיתים הרצון בחופש הופך להיות כל כך כובל. בסדנה "לפגוש את אמה" נחקור ונגלה כל אחד את ה"אמה" הפנימית שלו, המאפשרת לו להיות נוכח בזקיפות נינוחה ובטוחה בתוך הרגעים המאתגרים שבחופש. נפגוש את האדמה היציבה שתחת רגלינו, זו המאפשרת להמשיך ללכת. "אמה" היא האם הגדולה הנטועה עמוק בתוכנו. היא החלק היציב והבטוח בתוכנו, עליו אנחנו סומכים ברגעי הקושי, היא היכולת לנשום בתוך הסערה. במהלך הסדנה נעבור תהליך של התבוננות עצמית וחקירה פנימית אשר יאפשרו לנו למצוא את החלק היציב והבטוח בתוכנו. נתנסה בתהליך של הקשבה ועדות לצד השני אשר עוזרת לו להתבונן בעצמו וב"אמה" הפנימית שלו. נעבוד על יצירת בהירות לגבי האני הנוכח, האוהב והמאפשר שבנו.
מתאים ל: כולם

שרון קל אור
איך למצוא פתרונות כשזה נהיה קשה - 9:00 - מתחם עץ
במערכות יחסים פתוחות, כשמגיעים קונפליקטים, הם מערבים כמה אנשים, שלכל אחד מהם רגשות, צרכים ונקודות רגישות שונות. איך ליצור מצב שבו כל המעורבים בדבר מרגישים שהצרכים שלהם מקבלים מקום והכרה - ואיך למצוא פתרונות יצירתיים שיענו על כמה שיותר מהצרכים, כך שאף אחד לא ירגיש שהוא נותר בפשרה מרירה? בסדנה נלמד יסודות של כלי אפקטיבי לתקשורת במצבים של קונפליקט, ריב ורגשות סוערים.
מתאים ל: כולם

נגה מיבר
משולש הכאב והצללים - המדיסין שבקנאה - 11:30 - מתחם ונוס
אנחנו אוהבים ומרגישים בטוחים ומאמינים בחופש ולא בהיאחזות, ובכל זאת כשהצד שני מממש אהבה מחוץ לקשר או אפילו לא מממש... רק המחשבה על זה מעוררת בנו את הרגש הכי קשה להכלה על הפלנטה. קנאה יכולה להיות כמו רעל, אבל כמו כל רעל היא יכולה לשמש גם כמדיסין. יש לה מתנה מופלאה ונדירה. בואו נסכים לפגוש אותה ולהסתכל לה בירוק של העיניים. נסכים לגעת בפחד הכי עמוק שלנו, במקומות הרגישים והנסתרים מהעין המודעת, ונאפשר לו אולי קצת להשתחרר. קנאה שורפת את קצות העצבים שלנו, מתיישבת על נימי הכאב הכי רגישים ומעוררת אימה, חוסר ערך ובדידות. עבודת מודעות עם קנאה היא אחד התהליכים החזקים והמשמעותיים שאפשר לעבור. היא נוגעת בעומק הפצעים שלנו, מעירה את השדים הכי מפלצתיים וחושפת את הצמצום והכאב שנובעים מחוויות שנוגעות לנו בפצעי העבר. אבל קנאה היא גם מורה דרך לשחרור, חופש, ואהבה ללא תנאים. היא יכולה להציע מפתח לקפיצה קוונטית בהתפתחות שלנו אם בוחרים לעבוד אתה.
מתאים ל: כולם

ראדיקה גאיה
להפתח למגע מתוך הסכמה - 11:30 - מתחם יופיטר
דרך למידה של "מעגל ההסכמה" נגיע לחקירה עדינה של מגע בשלשות. נכיר סוגים של מגע, תקשורת ישירה ואותנטית, ונתנסה, אולי בפעם הראשונה, במגע עם אנשים חדשים.
מתאים ל: כולם, מגע

רועי שחם
אח שלי או יריב שלי – 11:30 - מתחם מרקורי
"אני נמנע מתקשורת עם גברים, הרבה יותר קל לי לתקשר עם נשים". זה פזמון שאני שומע שוב ושוב. אצל גברים רבים תקשורת עם גברים אחרים מתאפיינת בציניות, השוואתיות, הקטנה, ותחרות. היריבות מושרשת אבל אינה הכרח מציאות. יחסים א-מונוגמים מביאים איתם מורכבות רבה. תחושת היריבות והתחרות לא חייבת להיות חלק ממנה. במפגש מעורר לב ומחשבה נבחן מחדש תקשורת גברית. ניתן מקום לדפוסים הישנים ונפתח פתח לחיבור ממקום אחר - מכבד, מקרב, מפרגן. יש מכנה משותף לכל מעגלי הגברים, בכולם יש הזדמנות נפלאה להפגש ממקום של אחווה ואהבה. זה פשוט וקסום ופותח פתח מופלא להתנהלות אחרת מול אחיי הגברים.
מתאים ל: גברים

שירה לוריא
להיות אישה לא מונוגמית – 11:30 - מתחם עץ
בואו נשב יחד הנשים במעגל היכול להכיל הכל. נשתף קונפליקטים, כאבים, שמחה ועוד דברים שעולים בדרך החיים הזו. החוכמה הנשית.
מתאים ל: נשים

פאנל בהנחיית קטי קמחי
14:30 - ריבוי אהבה, פוליטיקה ושינוי חברתי-תרבותי

16:00 - טקס - חופש ביחסים כריפוי אישי וגלובלי

ד"ר מאשה הלוי
כיצד לקבוע גבולות נכונים - 19:30 - מתחם ונוס
הרצאה פתוחה לשאלות ושיתוף לגבי האופן המיטבי בו קובעים גבולות במערכות יחסים לא מונוגמיות. מתי נכון לקבוע גבולות? איך עושים את זה? אילו גבולות כדאי לקבוע? מה לגבי זכות וטו? מתי ואיך משנים אותם.
מתאים ל: כולם

מלכה פלדשטיין
האם קדושת הזוגיות וריבוי אהבה יכולים ללכת יחד? - 19:30 - מתחם יופיטר
למי שתופסים זוגיות כברית בין שתי נשמות, המחשבה על אפשור אהבה נוספת עשויה להחוות כהפרעה או הפרה של המרחב המקודש. האמנם? האם יש תנאים שיכולים להכליל גם את הקדושה של הברית וגם את החופש לאהוב מעבר לה? ניפגש לשיחה בראש פתוח, למחשבות משותפות, להפריה הדדית. אביא את ניסיון חיי האישיים כמו גם את הניסיון בקליניקה, בליווי זוגות בתהליך של התפתחות, פתרון קונפליקטים ו(גם) פתיחת קשרים. אביא נקודת מבט של מעקב ארוך טווח אחר זוגות שהחליטו לפתוח את הקשר
מתאים ל: כולם

שאנייה כהן בן חיים
אמנות הדיאלוג המרפא - משיפוט אשמה וביקורת לחיבור – 19:30 - מתחם מרקורי
"אם הוא רק היה משתנה הכל היה אחרת" "אם הוא היה יותר לוקח אחריות" "אם היא היתה פחות מעירה לי" "אם הוא היה יותר רגיש" "אם היא היתה יותר מאפשרת" וכמה! כמה אני מאמינה שאני צודקת כשאני חושבת את המחשבות האלו! הרי זה נכון (באמת!) וכמה, לא משנה כמה אני צודקת, זה כואב, שכל המחשבות והשיחות האלו לא מביאות ליותר קרבה או ביטחון או נראות או הבנה. אז מה כן? איך אני גם לא מוותר/ת על עצמי ועל מה שחשוב לי, וגם יוצר/ת יותר חיבור וקרבה במערכות היחסים החשובות לי בחיי? תקשורת מקרבת מזמינה אותנו אל המעבר מתודעת האו-או (או אני או את/ה) אל תודעת הגם וגם. בסדנה נפגוש דרכים ונקבל כלים אל המעבר הזה. מה לעשות כשיש בי שיפוט חזק לגבי האחר באופן שאני נשאר/ת נאמן/ה למה שחשוב לי ומגדיל/ה את האפשרות לקרבה והבנה.
מתאים ל: כולם

קרן כהן רייפמן ושביט כהן
מי יפתח לי את הקשר - 19:30 - מתחם עץ
בסדנה נגולל בפניכם את הסיפור הזוגי האישי שלנו בעולם הזוגיות הפתוחה. נדבר על התמודדויות, על המשפחה והילדים בתוך ה"רכבת הרים" שבחרנו לעצמנו, ועל איך מתמודדים עם הביקורת של החברה. "הצד שלו מול הצד שלה". ניתן טיפים ונענה על שאלות אנונימיות של המשתתפים מתוך "תיבת פניות הציבור", "נתמנגל" ונבדוק מה משותף לנו ולזוגות האחרים במסע הזה, נקבל וניתן השראה ובעיקר נקבל חיבוק ו"אישור חברתי" לבחירה הזוגית שלנו.
מתאים ל: כולם

מיכאל פינקל
קנאה מול השיחה הפנימית - 22:00 - מתחם ונוס
קנאה, מה זה הדבר הזה? האם הוא עובר מתישהו? האם זה יכול להפוך למשאב שתומך? איך קנאה זזה? מתי היא עולה? מה השיחות הפנימיות שרוחשות מאחוריה? ומה בעצם חשוב לנו? מיכאל פינקל מוביל מעבדה לחקר הקנאה, לאסוף כלים ושיתופים שיעזרו להבין את עצמנו ואחרים ולפגוש מה מפעיל אותנו ומה נמצא שם מאחורה בעומק. ומשם, אל מי היינו בוחרים להיות בחיים האלו? עבור עצמנו ועבור החולקים אתנו מסעות של אהבה וארוס.
מתאים ל: כולם

Dona A
The Teaching of Free Love Community - The Ethics of Tamera in Portugal - 22:00 - מתחם יופיטר
Sharing my personal story as a Palestinian feminist, training and teaching this life style in a community. Sharing the ethical guidelines that our love temple is based on in Tamera
שיתוף הסיפור האישי שלי כפמיניסטית פלסטינית, מאמנת ומלמדת את סגנון החיים הזה בקהילה. שיתוף בהנחיות האתיות עליהן מבוסס מקדש האהבה שלנו בתמרה.
מתאים ל: כולם, E

שי משיח
האור השחור - 22:00 – מתחם מרקורי
א-מונוגמיה - הפשע המושלם. דרך משחקי תאטרון וספונטניות, ודרך אנרגיית נעורים, מוסיקה ודינמיקה נעימה של משחקים נכיר אותנו בקבוצה. את שלושת הגופים שלי: הרוח - גוף השכל, הרגש - גוף הלב, והיצר - הגוף המיני, ואיך כל זה קשור להצגה הראשית של סיפור חיי. הכונו לחוויית כאן ועכשיו, דינמיקה חיה של יחסים בחדר.
מתאים ל: כולם

טל קרן כץ
הנוסחה למין מרגש - 22:00 - מתחם עץ
בהיותנו במערכות יחסים א-מונוגמיות יש לנו חופש להיפגש, לגעת ולהינגע, לחקור ולהתנסות. מה יכול לאפשר לנו את הביטחון הדרוש לחופש הזה? נוסחה פשוטה בגאוניות שלה, שמאפשרת לנו לתאם ציפיות בתחילת מפגש מיני ולייצר מרחב שבו נוכל להיפגש באמת באינטימיות, אותנטיות ויושרה. כלי זה יאפשר לכם לייצר מסגרת בטוחה לכל מפגש וחוויה טובה עבור כולם. מתאים ל: כולם

יום שבת - 7/3/20- Saturday

אמיתי מגד
גישת המובחנות - דיאלוג בוגר על פתיחת יחסים – 9:30 - מתחם ונוס
מה קורה כשאחד מכם רוצה לפתוח את היחסים והשני לא? עד כמה אתם משתמשים במניפולציות כדי לשכנע את השני בצדקתכם? עד כמה אתם משתמשים בהאשמה? ב"אבחון פסיכו-דיאגנוסטי"? בהבטחות, הסכמים, ציטוטים של גורואים או רבנים? והאם ישנה דרך אחרת, בוגרת, מובחנת, מכבדת, לנהל את הדיון על השאלה החשובה הזאת?
מתאים ל: כולם

ארנינה קשתן
לדבר את השיחה הלא מדוברת – 9:30 - מתחם יופיטר
מפגש-שיח אמיץ, לכל מי שמדברים (או לא...) עם אחרים ומשתוקקים לפרוץ את מחסום הפחדים באמצעות דיבור-אמת. מה מסתתר מאחורי המלים שלנו (המדוברות ובעיקר אלו שלא). מהם 3 הכוחות שמעכבים את כולנו (כולל כולנו...), בפנים ובחוץ, מלפתוח את הלב ואת הפה, גם כשהרצון בקרבה חזק וברור. מהם 3 המרכיבים המהותיים (אנטי-דוט ל-3 הכוחות), שמאפשרים לגעת בָּאמת ולשנות את היחסים (והחיים) לבלי הכר
מתאים ל: כולם

מעין גרבר
לפתוח את הקשר - נתיב לבריחה או להעצמה? – 9:30 - מתחם מרקורי
השיח הפוליאמורי לוהט מתמיד, ונדמה כי במעגלים של אנשים המנהלים אורח חיים רוחני, 'פולי' היא מילה נרדפת למפותח וחופשי. אבל האמנם מדובר בפורמט מפותח יותר של מערכות יחסים? האם קיים חופש גם ביחסים מונוגמיים? מתי אנו בוחנים את פתיחת הקשר מתוך חיבור, אמת והתפתחות ומתי הפתיחה היא מנגנון בריחה מהאתגר של זוגיות מחויבת?
מתאים ל: כולם

ינאי לב-אור
איזונים בשניים, ויותר - 9:30 - מתחם עץ
הסדנה מפגישה את המשתתפים במצבים של שיווי משקל משותף, כמו למשל הישענות גב אל גב או העברות משקל מאחד לשני תוך כדי החזקת ידיים וכד'. נלמד לבצע כמה תרגילים פשוטים מתוך עולם האקרובאלאנס, תוך תשומת לב על תקשורת ברורה ואפקטיבית, הסכמה וכד'. בין לבין נקיים מעגלי שיחה, בהם נתבונן ונתרגם למילים את התחושות העולות מתוך ביצוע התרגילים הפיזיים. הסדנה עוסקת בתחושות של ביטחון, אמון, תקשורת, פחד, בושה, קנאה ועוד. נעבור בין התנסות פיזית/מעשית לבין הבנה מילולית של התהליכים המתרחשים, במטרה לחוש דרך הגוף את המתרחש במצבים אלו.
מתאים ל: כולם

מיכאל פינקל
תקשורת מקרבת ויחסים פתוחים – 12:00 - מתחם ונוס
מה ההבדל בין בקשה לדרישה? איך שיחת וויכוח יכולה להפוך לשיחת חיבור? היופי של שאלות דיאלוגיות, אמנות אמירות ה"כן" כשיש "לא" למשהו, והווירטואוזיות של ההאטה. מיכאל פינקל מנחה סדנת תקשורת מקרבת ב"יחסים פתוחים". לימוד של מושגים וכלי תקשורת ודרך התבוננות, המאפשרת לנוע ביחד בתוך מצבים מורכבים. כשברקע מרחפת השאלה האם יחסים פתוחים הם הפרדיגמה הבאה בחברה שלנו? ומה הכלים שיאפשרו את המעבר הזה?
מתאים ל: כולם

ארנינה קשתן
אומנות המפגש עם הכאב – 12:00 - מתחם יופיטר
"לא יכאב; כואב? כָּאַב?" על כאב, סבל ומה שביניהם בגישת "המצפן" ותקשורת מקרבת. איך "פוגשים" את הכאב? מה לעשות כשמופיע סבל? איך להרבות עונג...?
מתאים ל: כולם

מרב ניומן וענבל הלר
פותחים מעגל - 12:00 - מתחם מרקורי
מעגל שיח מונחה, שמטרתו לאפשר לאנשים החיים אופניי א-מונוגמיה שונים, להדהד את המורכבויות והחוזקות אשר מתחוללות בחייהם, מציאת נחמה ותמיכה בתוך הקבוצה.
מתאים ל: כולם

Dona A & Senior S
Freeing Love and Sexuality From Fear- The Palestinian Experience- 12:00 - מתחם עץ
Free Relationships has become the means for many individuals and couples to live their love and sexuality. One main reason for that is the sense that such way of life is fulfilling, is peaceful, is holistic. While many limit their engagement with free love on the personal level, many are becoming aware of its manifestation on the collective, where the healing of love from fear, doubt, mistrust and violence personally and building of deep trust, truth and transparency, can also be the means to peace and equality at the political level, including the such intractable conflicts as the Palestinian-Israeli one.
יחסים חופשיים הפכו לאמצעי עבור אנשים רבים וזוגות רבים לחיות את אהבתם ומיניותם. אחת הסיבות העיקריות לכך היא התחושה שאורח חיים כזה הוא ממלא, הוא שליו, הוא הוליסטי. בעוד שרבים מגבילים את מעורבותם באהבה חופשית ברמה האישית, רבים מתוודעים להופעתה בקולקטיב, כאשר ריפוי האהבה מפחד, ספק, חוסר אמון ואלימות באופן אישי ובניית אמון עמוק, אמת ושקיפות, יכולים גם הם להיות האמצעי לשלום ושוויון ברמה הפוליטית, לרבות סכסוכים נוקשים כמו זה הפלסטיני-ישראלי
מתאים ל: כולם

בן ואפרת
אפשר גם בלי לקנא - 15:30 - מתחם ונוס
אחד הנושאים הבוערים בחייהם של א.נשים ששוקלים או מקיימים יחסים פתוחים הוא נושא הקנאה. קנאה עשויה להתעורר בכל סוג קשר מכל מודל שהוא. תמיד מדברים על "להתמודד עם הקנאה". אנחנו מלמדים שבהתנהלות נכונה אפשר פשוט בלי קנאה. בסדנה נבחן מה מהות הקנאה ומה ניתן לעשות אתה כדי שתעלם. זו סדנה חווייתית, מעשית והתנסותית, שתאפשר לכם ללמוד ולבחון לעומק את נושא הקנאה מכל היבט אפשרי. תקבלו כלים מעשיים להתמודדות רגשית שתוכלו ליישם בחיי היום יום.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

אורן רוז
25 שנים של טעויות לא-מונוגמיות - 15:30 - מתחם יופיטר
כמה טעויות אפשר לעשות כשפותחים את מערכת היחסים ונכנסים לעולם היחסים הלא מונוגמיים? מסתבר שדי הרבה. הרצאה משעשעת ומחכימה על טעויות ביותר מ 25 שנים של מערכות יחסים לא מונוגמיות.
מתאים ל: כולם

קוליה זוהר
מונו-פולי מחוץ לקופסה - 15:30 - מתחם מרקורי
המפגש עוסק בבירור המושגים ויצירת בהירות פנימית לגבי היחסים של כל אחד מאתנו עם ההוויות האלו, הוא יאפשר לנו לקבל בהירות איפה אנו ממוקמים על המנעד הזה. ראשית נאוורר את המושגים מתיוגים וסטיגמות, כדי שנוכל לפגוש אותם לתוכנו נקיים. ניכנס לחקירה פנימית, שמאפרת את הבחינה היכן אני ממוקם במנעד שבין המונוגמיה, חופש ועד הפוליאמוריה. נבחן אותם דרך שלושה שלבים - מה תואם לאמונה לרצון, למסוגלות שלי. נקבל בהירות לגבי איפה אנו ממוקמים . בשלב האחרון נזהה איזה הסכמים אמורים להשתנות בנינו לבין עצמנו ע"מ שנוכל למקם את עצמנו באזור המוסכם. נלמד לקבל תשובות על ידי חקירה דרך הלב - כשואלים ונשאלים. נצא עם תשובות וכלים לחקירה להמשך המסע. מסע של גילויים, ריגושים וגדילה.
מתאים ל: כולם

קשת
בדרך השלילה - 15:30 - מתחם עץ
אני מזמינה אתכםן ללמוד דרך הסיפור האישי שלי מה לא לעשות. בשנתיים הראשונות שלי בעולם הא-מונוגמי הייתי במערכות יחסים מרובות ומגוונות - החל מסווינגרס, חילופי זוגות, פתוחה, פוליאמוריה ועד לחברים עם מיניות חופשיה. חוויתי המון קשיים ותענוגות במהלך השנתיים האלו, אך המתנה הגדולה ביותר שקיבלתי היתה לגלות שלא הייתי קשובה לעצמי. ההרצאה מהנה, קלילה ומצחיקה, בואו ללמוד בכיף מהטעויות שלי, קשת.
מתאים ל: כולם