היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

Freelationship - כנס ליחסים א-מונוגמים

  • תאריכים תאריך פתיחה: 05/03/2020
    תאריך סיום: 07/03/2020
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום מרכז הלבבות, נתניה, מיקום מדויק יימסר לנרשמים בלבד
  • מחיר כל הכנס – 440₪, חמישי ושישי – 340₪, שישי ושבת – 390₪, מחירים מיוחדים לזוגות - פרטים למטה
כנס ליחסים א-מונוגמים  - Freelationship 
5-7 במרץ 2020
 
בפעם הראשונה בישראל אספנו עבורכם את מיטב המנחים והמרצים בנושא מערכות יחסים אחרות: זוגיות מאפשרת, פוליאמוריה, יחסים פתוחים, יחסים חופשיים, יחסים של אהבה ללא פחד, חופש ביחסים, עם היררכיה ובלי וכל הגדרה אחרת.
הפקה בפועל: דוד כהן צדק היוצר והמפיק של אירועי  Cosmic Lovers המגוונים: 
יחסים ואינטימיות, ReConnect, לילות אהבה במדבר, Present Man, תרפיסט ומייסד 'אישתר'.
הפקת תוכן: נגה מיבר M.A. פסיכותרפיסטית גופנית, מסמיכה מטפלים ומייסדת אישתר.
 
הכנס הזה נולד מתוך צורך פנימי שלי, נגה, ושל אחרים, להבין ולהתמודד טוב יותר עם האתגרים הייחודיים של יחסים שיש בהם חופש ביחס לבלעדיות זוגית, מינית ו/או אינטימיות בין בני הזוג.
יחסים א-מונוגמיים הופכים להיות תופעה נפוצה יותר ויותר. עם זאת האתגרים העומדים בפני מי שבוחר לחיות כך הם רבים ומורכבים. 
השילוב בין תופעה חדשה יחסית, שאין לגביה מספיק מידע עדיין, יחד עם הקושי לשבור מוסכמות חברתיות ותרבותיות שנשענות על תבנית מסורתית של יחסים ומשפחה.
המחסור בדגם בריא של יחסים זוגיים שיש בהם חופש (ואולי של יחסים זוגיים בריאים בכלל..) 
המודעות המתפתחת של הדור שלנו, שלא מסתפק במה שלימדו אותנו וחוקר ובודק ורוצה להתפתח ולהשתנות מול הצורך בביטחון וביציבות ברמה הרגשית, הכלכלית והמשפחתית. 
האתגר שבאיום על שינוי מבנה המשפחה, ואיך נכון להנגיש לילדים את הנושא. 
האתגרים הרגשיים שבהתמודדות עם קינאה, חשיפות, כנות ורגישות.
השאלה היא מהו הסכם זוגי נכון ואיך מייצרים או משנים אותו, ואיך מוצאים את המקום המדויק לכל אחת ואחד מאתנו על הציר שבין חופש לביטחון.
 
בנינו עבורכן.ם מגוון סדנאות והרצאות עם מיטב המומחיות/ים בתחום בישראל שיגעו בכל הנושאים האלה ויתנו לנו ידע רב ערך וכלים אפקטיביים לחקור ולדייק את המקום האישי שמתאים לנו בהקשר ליחסים א-מונוגמיים.
 
אז בין אם אתם מסתקרנים לגבי יחסים א-מונוגמיים ולא בטוחים אם זה מתאים לכם או לא, או שאתם כבר במסע החקירה אל זוגיות כזאת ורוצים להרחיב את רפרטואר כלי התקשורת ביניכם וללמוד כמה דרכי חיבור חדשות שיעמיקו ביניכם את האינטימיות, הכנות, הביטחון והחופש, או שאתם כבר בתוך מסע כזה זוגי או של שלישיה או מרובע או יותר.. 
אתם מוזמנים להצטרף אלינו לכנס הזה, ונצא יחד למסע עמוק של למידה, חוויה, מפגשים, מעגלי שיח וטקסים.
יצירה מופלאה חדשה, מיוחדת פורצת דרך ויצירתית במיוחד שהושקעה בה מחשבה רבה במטרה לתת לנו לשתף את הידע שכבר יש בנושא ולגדול עוד יחד בתמיכה הדדית.
 
 
כמי שחייתה 14 שנים במערכת יחסים מונוגמית ועברה דרך תהליך עמוק ומקלף של פתיחת היחסים וחקרה מערכות יחסים א-מונוגמיות במשך שמונה שנים, אני מוצאת את עצמי היום יותר מדויקת ביכולת שלי להגדיר מה אני צריכה בתוך יחסים. אפשר לומר שאני יותר מונוגמית היום מהרבה תקופות חיים אחרות, אבל השיח שאני מחזיקה בתוך קשר הוא שיח בריא של תקשורת וכנות רדיקלית, התפתחות, חקירה וחופש בחירה בכל רגע. בחירה לאהוב ולחוש ביטחון ולגיטימציה לחופש לבחור את הצורה המתאימה לי. 
כמטפלת ביחידים ובזוגות (ולעיתים גם בשלשות, מרובעים וכו') אני עומדת כל פעם מחדש נפעמת מהאומץ שיש לאנשים לחקור חופש ביחסים, עם זאת אני בחוויה של תסכול על כך שחסרים כל כך הרבה ידע וכלים, שזוגות רבים חוקרים את פתיחת היחסים שלהם או את הבחירה בריבוי אהבה או בחופש מיני תוך כדי משברים קשים, דרמות רגשיות ומפגש עם פצעים וטראומות. 
הכנס הזה נולד מתוך התסכול הזה והוא מנסה להגיש פלטפורמה לחקירה בריאה מכבדת ורגישה תוך שמירה על מה שהכי חשוב לכולנו בסופו של דבר - אהבה. 
 
מטרת הכנס היא ליצור מרחב ייחודי וחדש מסוגו שיאפשר לא.נשים, שרוצים להתחבר עם דומיהם, שפע הזדמנויות ללמוד, לעבור תהליכים עמוקים, להכיר דרכי תקשורת ותפיסות עולם שירחיבו את ההשראה וההבנה איך אפשר להתחבר טוב יותר לצרכים הייחודיים שלנו על הרצף בין קשר בלעדי לקשר פתוח. 
 
נציע עושר של ידע וכלים. חוקרים אקדמיים בנושא מערכות יחסים א-מונוגמיות, תהליכים, שיטות ועקרונות מתודיים מקצועיים של דרכי תקשורת, מודעות ואינטראקציה אופטימלית אשר יינתנו על ידנו, צוות המנחים ומחזיקי המרחב. 
שאיפתנו היא ליצור מסגרת מנתבת, מחזיקה ותומכת ברצון של אנשים להתחבר באופן עמוק לצרכים האישיים, ולבחירה שלנו בסוג הקשר המתאים לנו בדיוק, ולאפשרות ליצור מערכות יחסים וקשרים משמעותיים, חופשיים ובטוחים.
 
אספנו את טובי המנחים ובעלי הניסיון בתחום. 
תקשורת מקרבת, מובחנות, קונסטלציות, עבודה עם הילד הפנימי, מיניות מודעות, פסיכותרפיה גופנית, עבודת גבולות וצללים, שמאניזם מיני, מיינדפולנס, קונטקט, פסיכודרמה, אקטיביזם, אקרו-יוגה, אינטימיות וזוגיות. ביקשנו מהם להתאים סדנאות במיוחד לאירוע החדש הזה. בנינו ליין אפ עשיר מגוון ומדורג, שיכניס אותנו לאט ובטוח לעומק השאלות, ההתלבטויות הדילמות והאתגרים, הכל במרחב נעים מפנק ובטוח, תוך שמירה על גבולות ברורים של כל משתתף ומשתתפת וכל זוג שיגיע. 
 
במקביל לפעילויות במתחמים כאמור, יתקיימו פעילויות לכלל המשתתפים - טקס פתיחה וסיום, הפסקות לארוחות וזמן מנוחה, טקסים ייעודיים, זמן למינגלינג ולהכיר עוד אנשים עם מכנה משותף ייחודי 
 
מתרגשים ממש לצאת למסע הזה אתכם/ן
דוד כהן צדק - יוצר ומפיק
נגה מיבר - הפקת תוכן
 
 
מנחים ומנחות מקצועיים, מנוסים ומוכשרים:
נגה מיבר, דוד כהן צדק, אמתי מגד, ארנינה קשתן , אשיה אגסי, בן ואפרת, גלעד זהר, ד"ר מיכל צוקר, דנה אלמלח, ויטלי ויינבלט, טל קרן כץ, ינאי לב-אור, ליהי רוטשילד, מאשה הלוי, מוטי אליהו, מיכאל פינקל, מלכה פלדשטיין, מעין גרבר, מרב נוימן, סוג'יי שמש, סער אוסטרייכר וסשה צ'רניבסקי, ענבל שקד הלר, קוליה זהר, קרן כהן רייפמן ושביט כהן, קשת, ראדיקה גאיה, רועי שחם, שאנייה כהן בן חיים, שחר ברלוביץ, שחר כספי, שירה לוריא, שרון קל אור, תמיר זינגר, Senior S
 
מתי ואיפה:
5-7 למרץ 2020.
מרכז הלבבות, נתניה, מיקום מדויק יימסר לנרשמים בלבד
 
עלויות:
מחירים מוקדמים עד ה 22/1
כל הכנס – 440 ₪
חמישי שישי – 340 ₪
שישי שבת – 390 ₪
 
מחירים מיוחדים לזוגות:
כל הכנס – 820 ₪ לזוג
חמישי שישי – 630 ₪ לזוג
שישי שבת – 725 ₪ לזוג
 
מחירים מוקדמים עד ה 19/2
כל הכנס – 490 ₪
חמישי שישי – 370 ₪
שישי שבת – 420 ₪
 
מחירים מיוחדים לזוגות:
כל הכנס – 820 ₪ לזוג
חמישי שישי – 630 ₪ לזוג
שישי שבת – 725 ₪ לזוג
 
מחירים סופיים
כל הכנס – 550 ₪
חמישי שישי – 400 ₪
שישי שבת – 450 ₪
 
מחירים מיוחדים לזוגות:
כל הכנס – 820 ₪ לזוג
חמישי שישי – 630 ₪ לזוג
שישי שבת – 725 ₪ לזוג
 
**שימו לב-חובה להגיע בתחילת הימים שבחרתם, לא ניתן להגיע באמצע היום**
 
לינה:
עלות - תוספת של 100 ₪ לאדם ללילה
2 אפשרויות לינה
*קמפינג עם אוהל מהבית
*באחד ממרחבי הסדנאות - יש לפנות בבוקר עד שעה 8 וחצי, ניתן לישון על המזרונים באולמות בלבדאין להוציא החוצה ו/או להשתמש בהם באוהלים הפרטיי
 
אוכל:
במקום יפעל דוכן אוכל שיגיש סנדוויצ'ים, ארוחות, שתיה חמה ומתוקים
תשלום במזומן במקום.
לתמונות מכנסים אחרים:
https://www.masaot-halev.co.il/categories.aspx?id=1091

תנאי ביטול:
ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים לפני מועד הארוע, ביטול בתנאי החוק כרוך בתשלום של 5% ממחיר הארוע או 30 ₪ מינימום, הגבוה מביניהם.
במידה והארוע סולד אאוט טרם 14 ימי עסקים ממועד הארוע, לא ניתן יהיה לבטל השתתפות אלא במידה ויימצא משתתף שיחליף ו/או ירכוש את הכרטיס.
לפניך גם קישור לחוק הגנת הצרכן בנושא ביטולי עסקה, ניתן להכנס לקישור וללחוץ על קבוצה 3 לקריאה על תנאי הביטול
http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations