צרו קשר

היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

ליגד גרנית

מדריכת חיים, מאמנת אישית, מטפלת אנרגטית ובנשימה מעגלית-ריברסינג מנחת סדנאות בנושאים שונים. מומחית בליווי א.נשים בדרך לאהבה ממקום אחר, מתמחה במציאת זוגיות וליווי מתמודדים עם חרדה ודכאון.

מידע על המנחה

 • מגדר הלקוחות שהמנחה מקבל/ת

  גברים נשים
 • שפה בה נערך המפגש

  עברית ואנגלית
 • טווח שעות ומחירים

  בתיאום מראש
 • כישורים

  אנשים מגיעים אלי כשהם בצומת דרכים מסויימת או רוצים לעבוד על נושא ספציפי בו הם חשים תקיעות. אני עוזרת לקבל בהירות ומיקוד על הנושא הנבחר ויחד אנחנו לומדים איך להתקדם לעברו מתוך החוזקות האישיות שלנו. אני מתמחה מאוד במציאת זוגיות וליווי מתמודדים עם דיכאון וחרדה וזאת מתוך הסיפור האישי שלי ומסלול חיי. אני משתמשת במגוון טכניקות ומתאימה את סגנון הטיפול לפי הסוגיה ואופי המטופל, הפגישות הן מאוד בגובה העיניים ובאווירה קלילה ועם זאת עמוקה ומקצועית.
 • איזור קבלה בארץ

  רמת גן
 • שנת תחילת עבודה

  2007

הכשרות וסדנאות

 • רשימת הכשרות

  תואר במנע"ס, תואר בפסיכולוגיה, ההכשרה הגבוהה ביותר באימון אישי ועסקי, קורס הכשרת מטפלים בריברסינג קורסים ברייקי תטא הילינג, מהות הנשמה, הנחיית קבוצות, קורס בנושא אורגזמה אנרגטית
 • רשימת סדנאות ופעילויות

  סדנאות בארץ ובעולם בריברסינג בנושאים שונים, סדנאות בנושא מציאת זוגיות אהבה ומערכות יחסים.

אני מאמין שלי

חדה וישירה מאמינה בכנות רדיקלית גם בחדר הטיפולים וברוחניות מעשית.

פרטים נוספים

אני אוהבת לקדם אנשים למילוי הפוטנציאל הגבוה שלהם וטובה מאוד בלזהות אותו. אני מאמינה בלקבל את מי שאנחנו ולעבוד עם מה שיש במקום להילחם בתחנות רוח ולנסות לשנות את עצמנו מהיסוד. העבודה איתי לרוב מהירה עמוקה וחודרת, מבחינתי זה שיתוף פעולה ומטרה משותפת של שני הצדדים. אני משתמשת במגוון של כלים מעולם הרוח הנשימה הפסיכולוגיה והאימון.
חזרה לרשימת כל המטפלים