צרו קשר
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

המלצות לסדנת - סודות האינטימיות הזוגית

מסעות הלב

אוגוסט 2017
 
תודה מעומק הלב והשריון הגברי שלי, הפעמת אותי והיוותה לי השראה גדולה באופן שבו המיניות פתורה אצלך
***
רוצה להודות לך מאוד ...הייתה סדנה מדהימה . הייתה בך הרגישות והיכולת להביא אותנו באופן טבעי להפתח בכל המובנים וזה לא מובן מאליו . בחרת את מאיה המדהימה שעוררה השראה לכל אחת ואחד מאתנו ..... מאחלת לכל זוג את הזכות לעבור אתך את הסדנה...
***
אולי תשנה את שמך לכהן סדק? חוללת ניסים בסדקים המקודשים.... היה מעולה, פתח צ'אקרות ורענן את חיינו, ההשפעות ניכרות בבית. תודה רבה על הכל. ממליץ לחבריי לבוא גם.
***
אחרי שנים של ניכור, של סקס ללא אהבה, של ריצוי, קורבנות ותחושת אפסיות, אחרי בדידות וייאוש, אחרי שכבר החלטנו לפרק הכל, נתנו הזדמנות אחרונה למיניות. התחלנו בקוסמיק (חטפנו שוק...) ואחרי 3 חודשים נסענו לסדנא "סודות האינטימיות הזוגית". הגענו מרוחקים וכואבים, מתקשים לשחרר ולתת אמון, אבל כל-כך רוצים למצוא דרך לחיות יחד. הסדנא נבנתה ברגישות. דוד הלך צעד צעד, מתבונן ומכבד מרחוק, אבל גם יודע בדיוק מתי לגשת להציע עזרה. הוא לא ויתר לנו, אמר את האמת הכואבת, אבל גם הושיט כלים לריפוי. לאט לאט הלב נפתח. גילינו את השיווה והשאקטי שבנו, את האריות הפראיים ואת החתולים המתלקקים, כעסנו, בכינו, כאבנו, השתאינו, נגענו ובחרנו בחיים. בחרנו באהבה. אין טעם לספר כאן על עיסוי לינגם ועל האמריטה המקודשת. לא כי אין מה לומר, אלא כי המסע כל-כך פרטי, וכל-כך מיוחד ושונה מאדם לאדם. רק אומר שנוצר חיבור עמוק ביננו לבין עצמינו, ביננו כזוג, וביננו לבין נפלאות הבריאה. אם אתם רוצים לגדול, לשגשג, ולחיות את החיים במלואם, תכניסו את הסדנא הזו לתרמיל הנדודים, ואל תפסיקו ללכת. תודה לכם דוד ומאיה על הליווי המכבד והרגיש. זכינו.
***
בהכרת תודה עמוקה אני כותבת את המילים הללו. שנים רבות מבקשת ממני נשמתי, לגלות לי סודות מעולם האמת. שנים רבות מבקשת ממני נשמתי לחפש לי רועה, שיוביל אותי בחלילו אל השדה הפתוח, בו נפגשים ארץ ושמיים. הגיעה שעתי. זכיתי. פגשתי בך, רועה שקט, נוכח, ממוקד ונוסך ביטחון. החוויה העוצמתית שחוויתי בסופ"ש  "סודות האינטימיות" ממשיכה להדהד בי ולעורר אדוות בכל מי שבא איתי במגע. היום שיתפתי חברה בכך שמבחינתי הזמן נחלק עכשיו לחיים של לפני הסדנה ולחיים שאחריה. התעוררה בי אנרגיה מינית, שכבר חשבתי שלא ארגיש יותר בחיים הללו. אישי ואני לא מפסיקים לגעת אחד בשני, להביט בעיניים, להתחבק, רוצים קשר, רוצים להיות בזה ביחד. אחרי 16 שנים של ביחד, משהו התמצה לנו בשדה הזה של מיניות, יש לנו חיבור טוב בינינו, אך חווינו חוסר התאמה במקצבים. קושי לגשר על מעגלי החשק וההתעוררות המינית, היה נדמה כאילו הוא תמיד רוצה ואני תמיד לא. (בשיחות עם חברות, גילינו המון מן המשותף ונתנו לעצמנו כל מיני הסברים ביולוגיים וככה מתנו כולנו אל תוך המחשבה שאומרת שגברים תמיד עם חשק ונשים, אמהות, לרב פחות). היום אני יודעת להגיד שצרכים עמוקים בתוכי חפשו מענה כמו הקשבה עמוקה, סוג מגע מסוים, וקדושה במעשה האהבה. אני זקוקה לזמן. למרחב מקודש. למעשה אהבה כמעשה של ריפוי והקשבה עמוקה. רציתי שמישהו יבוא ויצעק את זה כבר, שיש דרך אחרת, שיש למיניות מקום, שמותר לרצות, שמותר לבקש, שמותר להציב גבול. בסדנה לקחת אותנו יד ביד ונתת לנו כלים של הקשבה והתבוננות, שמיד הביאו אל תוך המרחב המשותף חיבור ותשוקה. זו היתה סדנה קצרה ומרוכזת, אך מאד מאד פרקטית ואפקטיבית. כל מה שהבאת ישים וניתן לקחת אותו מיידית אל תוך חיי היומיום ולא רק בשדה המיני. האופן הנקי והמדויק בו אתה מעביר את התכנים, העובדה שאתה שומר על מרחב מאד מוגן ולא מתערבב לתוכו, אפשרה לניסים להופיע בזה אחר זה. בכיתי מתוכי אזורים פגועים משחר העידנים, שחררתי חסימות וטראומה מניתוח ומהלידות של הילדים שלי והרגשתי איך אני נהיית ערוץ פתוח וזורם, לכל היופי הזה שמבקש לעבור דרכי לעולם. אני בחגיגה. תודה, תודה, תודה. שתפתי בחוויה שלי אחיות לדרך ובא לי לעמוד בכיכר ולצעוק: תאהבו את עצמכם. תנו לעצמכם את הסדנה הזו כמתנה לחיים. וכן, היא נועזת, וכן היא בעירום ויש בה לא מעט רגעים של התמודדות, וטוב שכך!!!
מתכוונת להעמיק את החקירה, מבחינתי היא רק החלה.....
***
הצמיחה הכי משמעותית עבורי הייתה הבכי. האורגזמה של העיניים, שעד עכשיו לא העזתי לתת לה מקום בזוגיות וששנינו ראינו בה "טרן-אוף" ולא מעשה אהבה. למדתי (למדנו) שלבכי ולכאב יש מקום גם באהבה ושלא צריך לפחד מהם. שגם הבכי הוא נוזל של תשוקה ושל אמון ושל חיבור. שוב תודה רבה דוד על שעות חשובות ומעצימות
***
שבוע אחרי והטעם של החוויה שעברנו עדיין עוצמתי. הגענו מלאי סקרנות אך לא פחות מכך, מלאי חששות. מקץ יומיים בהנחייתך, חשנו שנינו, שזו סדנא זוגית שהיא חובה, לא פחות. למדנו ממך להשתחרר, להיות קשובים, להעניק זה לזו בסבלנות, במודעות, בתשומת לב, ובתשוקה. הגענו כשאנחנו חשים שכבר יש לנו זוגיות טובה וחיבור מיני נפלא. אבל, לא דמיינו עד כמה זה עוד יכול להשתדרג. ההנחיה הסבלנית, השיטתית, המכילה והמדרבנת שלך הייתה בגדר מקצוענות אמיתית. חשנו שאתה כל כולך נתון למתנות שהבאת אתך לזוגות שהיו אתנו ולנו. תודה לך מכל הלב על סדנא שהיא שיעור לחיים והעמיקה עוד יותר את החיבור שלנו זה עם זו.
***
תודה על סדנה מעצימה ברמה האישית, הזוגית וגם הקבוצתית. הזדמנות לחוות את עצמי במרחב של לב ומיניות, להרגיש משוחרר ולאפשר לעצמי ריפוי והתפתחות אישית וזוגית, והכל בהרגשה של ביטחון במרחב שלכם, שהיה מוחזק בצורה מאפשרת ורגישה. זה היה לי ולזוגתי מדויק כל כך! חזרנו בהיי ובהרגשה של משהו חדש שנפתח ופורח ביננו, בתוך המסע המדהים שלנו. תודה תודה תודה

ספטמבר 2017

הי דוד ורקפת המקסימים!
האמת היא שאני עדיין מנסה לעבד את כל החוויות מהסופ"ש הזה. אתמול עוד עפתי, כל היוני והרחם והשחלות פעמו וכאבים השתחררו ודברים זזו למקומם החדש/ישן. היום קצת דאון, ואני מקבלת אותו בחיבוק ואהבה לעצמי.
זה היה מהמם, במובן הכי מילוני של המילה. כל החושים קיבלו כל כך הרבה גירויים, עד קצה גבול יכולת ההכלה.
כזוג, אני מרגישה שהחוויה המשותפת הזו קרבה אותנו, העמיקה את הקשר שלנו והעלתה את העוצמה של הרגשות, האהבה, והכרת התודה שלנו לנוכחות של כל אחד מאתנו בקשר. נפתחה ביננו תקשורת ברמה עמוקה וכנה בהרבה ממה שהעזנו להפתח עד היום. עברנו דרך מקומות שלא העזנו לגעת בהם או להתקרב אליהם עד היום. כיוון שאנחנו זוג "טרי" יחסית, זה היה מעניין עבורי לראות ולגלות שיש לנו אפשרות להכנס לרבדים עמוקים בזוגיות שלנו בצורה מידית ואינטנסיבית. אני מרגישה שהחומות שעוד היו ביננו נפלו. אולי "התמסמסו" תהיה מילה מדויקת יותר. זה מאד משמעותי עבורי כי זוגיות פוליאמורית היא שדה מוקשים קשוח, והתקשורת היא הכלי היחיד שיש לנו המאפשר לעבור בו בבטחה.
באופן אישי קיבלתי אומץ לדבר גם על הכאבים והדברים הפחות נעימים שאני חווה בקשר שלנו, ומצד שני קיבלתי בטחון שיש מי שמקשיב לי ורואה אותי מהצד השני. ברמת החוויה האישית הבנתי שאני *יודעת* אני מרגישה כאילו נזכרתי מי אני, לפני שהחיים ומערכות יחסים הכהו את הרגישות שלי לעצמי ולסביבה וגרמו לי להסתתר מאחורי פחדים וחששות. אני מרגישה שאני יכולה להיות יותר נוכחת ברגע הזה ופחות מופעלת על ידי זכרונות מהעבר. נזכרתי כמה זה כיף לקחת אחריות על המיניות שלי וכמה עוצמה זה נותן לי ביום יום. ושאין לי במה להתבייש או על מה להתנצל.
הטקסים והחניכות שהעברתי לאהוב שלי החזירו לי את האמון בי ככוהנת אהבה, והזכירו לי כמה זה נעים ומרחיב את הלב להעניק את מתנת המיניות שלי, לאהוב שרוצה ומוכן לקבל אותה. בחניכה שהוא העביר לי הרגשתי כאילו חלק גדול ממני סוף סוף חזר הביתה, אחרי שנים של היעדרות וגעגוע עמוק.
אני מרגישה שלמה יותר, מלאה יותר. נקיה. אני מלאה בהודיה עצומה לך דוד, על האופן הנקי והמדויק שבו הגשת לנו את הידע והנגשת את הכלים. אני מלאה התפעמות והערצה למאיה על המוכנות שלה להיות כוהנת אהבה עבור כולנו. ומלאה הערצה והודיה עמוקה לרקפת על הרגישות, העדינות, היכולת להיות במקום הנכון בזמן הנכון, לומר את המילה הנכונה וכל העבודה של אחורי הקלעים שהפכה את המפגש הזה לקסום כל כך.
באמת, חוץ מהכוסברה בסלט, אין לי שום דבר רע לומר...
אוהבת אתכם מעמקי ליבי המרקד.
ניפגש בקוסמיק :)
 ***
דוד היקר,
השתתפנו בסדנה שלך במשך יומיים אינטנסיביים מאד. יומיים בהם למדנו סודות, טכניקות וגישות לאינטימיות בכלל ובחיי המין בפרט. לא היה פשוט, בעיקר פיזית. חזרנו הביתה עם שרירים תפוסים כאילו רצנו מרתון בסופ"ש הזה. החוויה הייתה אחת החוויות החזקות שחווינו יחדיו. חוויה מעצימה ומגבשת. חוויה בה אפשרנו והיינו פתוחים ללמוד ולהתנסות, בלי אגו ובלי מחסומים.
דוד, אתה אדם יקר עם אישיות מיוחדת. מקצוען בחסד עליון. אתה מנחה את כל הזוגות בגובה העיניים, בענווה ובעדינות. מצד שני במקצועיות לא מתפשרת, כולל הדגמות ונכונות ללמד כל מה שאתה יודע, וכולך שם לתת מעצמך, מהידע ומהניסיון הרב שלך. אנחנו בוודאי נמשיך להגיע אליך למפגשים נוספים.
תודה רבה לך ותודה גם למאיה ורקפת.
שתהיה לך שנה נהדרת מלאת סיפוקים, הגשמת חלומות ובעיקר בריאות.
 ***
ראשית - תודה. תודה על סופשבוע שהיה מסע תמציתי ומרוכז שדחס את כל הדינמיקה שלנו למיקרוקוסמוס חד וברור. הגענו טעונים ממשבר מתמשך שהגיע לשיאו ערב הסדנא. באנו להתעסק במיניות ומצאנו שהזוגיות לא מחוץ לפריים. בשורה התחתונה - פגשנו את עצמנו ללא כחל וסרק. אפשר לומר - עירום ועריה. הסדנא אפשרה את זה ואפשרה להוציא את המיטב מהארוע הזה ולהתרומם למקומות חדשים.
ההובלה, ההחזקה, המוגנות, ההבניה הנכונה והאווירה המאפשרת אפשר לפגוש הכל. כולל הכל. היתה אינטימיות במידה הנכונה. בין הזוגות, בין הצוות למשתתפים ובקרב הזוגות עצמם. ההזמנה למסע, ברגישות ונחישות. תחושת הבטחון והיכולת לסמוך שיצרת, הדרך בה הגשת את הדברים, צעד אחר צעד עם הזמנה להתבוננות ובלי לחץ, ההסברים המקדימים, ההדגמות המדויקות והתחושה שהדרך מוחזקת הפכה את הסופש הזה לאבן דרך משמעותית בחיינו. של כל אחד מאתנו ושל היחד שלנו

Share & Like:


Comments:

Contact: