צרו קשר
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

דוד כהן צדק

מנחה לטנטרה ואינטימיות, תהליכי תרפיה ועונג, מעסה טנטרי בכיר, מלווה אנשים לצמיחה והתפתחות.

מהי טנטרה עבורי ומדוע בחרתי לעסוק בתרפיה ?

הטנטרה עבורי היא נקודת מפנה בחיי, נקודה שבה נאלצתי לבחור אם להמשיך כמו שאני עם המרירות ובאזור ה"נוחות" או לקפוץ מעבר לצוק לשלם את המחירים ולצאת לחופשי מהמקום שהייתי בו כלוא.

חייתי בשבלונה מעייפת שמוטטה אותי על ברכיי בתחינה לשינוי ומשמעות בחיי, בנקודה זו שהייתי כבר מותש ומוכן לזנוח את כל ההגנות והשריון שהיה עליי, פגשתי את הטנטרה דרך המורה שלי שאסף אותי בחמלה, ובתהליך ארוך צללנו לעומק, ניקינו והכנו מקום לחדש שיבוא.

מאותה נקודה והלאה למדתי ועדיין לומד את משמעות הטנטרה, שהרי "טנטרה" היא מילה וכמו כל מילה אחרת כמו "אהבה" לדוגמא, המילה בסך הכל מייצגת חוויה או מצב מסוים, המילה "טנטרה" מייצגת חוויה של מארג או אחדות, התרחבות והתמזגות, ואת התנועות הללו אני לומד ומלמד, את החיבור בין הזכרי לנקבי בין רוח לחומר בין שמיים לארץ בין האור ולאפילה.

הבחירה לעסוק בתרפיה לא הייתה קלה ומהירה, הרצון להעביר את המתנות שקבלתי מצד אחד, ומצד שני חיידק היזמות וההפקות שלא עזב אותי, כיום אני משלב בין העולמות, עוסק בתרפיה ,מעביר תהליכי עונג ותרפיה וגם מפיק כנסים וסדנאות.

בתהליכים אני משלב כלים עוצמתיים מעולמות הטנטרה השונים, ומההכשרות הרבות שעברתי, כמו גם מניסיון חיי ומסעותיי בעולם. את כל התהליכים שאני מעביר, עברתי על בשרי ונשמתי ולכן ההדהוד ביני לבין המטופל/ת חזק ופועם, ואני יודע מניסיוני היכן אתם נמצאים מה עברתם ומה הנתיב שאפשר להציע כריפוי.

לקריאה אודותי והמסע שעברתי לחצו כאן
לקריאת המלצות על הסדנאות השונות, הכנס והתהליכים האישיים  לחצו כאן
לקריאה על הסדנאות הקרובות לזוגות ויחידים לחצו כאן
לקריאה על ההתכנסות הקרובה לטנטרה ואינטימיות Cosmic Lovers לחצו כאן

♦ אילו דברים ניתן לרפא או ללמוד בתהליכים שאני מציע :

לגברים- אין אונות, שפיכה מוקדמת, גמילה מפורנו, מיקוד לחיים וחיבור לתשוקה, בעיות בזוגיות ואינטימיות, להיות מאסטר אהבה טנטרי, יציאה מדיכאון ועצבנות, שחרור חסימות אנרגטיות וטראומות חבויות מהגוף.

לנשים – חוסר תשוקה למין, הכרת ולימוד האורגזמיות הנשית והשפיכה הנשית, ריפוי טראומות ותקיפות מיניות, ריפוי יובש כיווץ וכאבים בנרתיק, חיבור לנקביות, חניכה אישית לפי מסורת הטנטרה הטיבטית.

לזוגות : החזרת התשוקה לזוגיות, לימוד תהליכי תקשורת, לימוד אינטימיות טנטרית, להזדיין באהבה-תהליך מיוחד ללימוד טכניקות אינטימיות לשיפור יחסי המין, תהליך זוגי שבו תלמדו לתמוך ולרפא אחד את השני

♦ למי מתאימים התהליכים המופלאים הללו? – לכולם ללא צורך בניסיון קודם.
לפרטים על התהליכים שאני מציע לחצו כאן

♦המסע שלי :

1992-1995 עבדתי וניהלתי מפעלים ומסעדות והקמת מסעדה לאוכל מהיר

1995-2001 טיול שהתארך לשש שנים שבמהלכו הספקתי להקים את הפלאפל הישראלי הראשון בדלהי ולחיות שם שנה, לחיות תקופות ארוכות של מדיטציה והתבוננות בהרי ההימלאיה הקסומים, להמשיך לצ'יאנג מאי בתאילנד וללמוד אומניות לחימה שונות שבעזרתן חוויתי יציאות מדהימות מהגוף במדיטציה, קורס רייקי וגם ללמוד את רזי המטבח התאילנדי דרך הכפריים המקומיים, שבבוא הימים יהפוך למטבח התאילנדי שהקמתי בפרדס חנה, בין לבין טיולים ארוכים באירופה ומקומות נוספים במזרח.

2001- לאחר החזרה לארץ עברתי חניכה אישית נוספת של חצי שנה על ידי מאסטר ישראלי לאומניות לחימה בשם יוסי כהן

2001-2011- חזרתי לארץ והקמתי מדוכן קטן של המזרח עסק ענק לבגדים שפעל כאחת עשרה שנים ובשיאו הגיע לעשר חנויות ומפעל לייצור בארץ, במהלכו עברתי הכשרות עסקיות רבות כגון ייעוץ עסקי, הנה"ח, עריכת דין, ניהול ארגוני ויחסי אנוש, במהלך הפעלת העסק הייתי אחראי על הקמת חנויות, במסגרת אחריות זו התמחיתי בעבודות לוגיסטיקה חשמל אינסטלציה גבס ונגרות.

2009-2015 תקופה של לימודים והתפתחות, הכשרות וקורסים, ויציאה להנחיה וטיפול.

♦ ההכשרות והקורסים שעברתי :

תהליך עומק עם סוג'יי ♦ קורס מאמנים אצל יובל רוז ♦ הקמת המקדש לגברים עם סוג'יי וליווי תהליכי הקבוצות ♦ אחראי על צוות הסדנא ליחידים של סוג'יי ומורן ♦ לימוד אצל סוג'יי ♦ קורס סרוגייט אצל רונית אלוני ♦ טנטרה טיבטית ואומנות הדאקה/דאקיני אצל סאננד סילר ובועז שגב ♦ התמתחות בנגרות ופיסול בעץ ♦ קורס לעיסוי יוני ושפיכה נשית אצל אסף פלג  מאגמה יוגה בתאילנד ♦ לימוד אישי אצל אנדרו בארנס לשחרור חסימות ו"די-ארמורינג" דרך לחיצות בנקודות אנרגטיות בגוף ♦ קורס אצל סווארופ וורמה לעיסוי נקודות מארמה איורוודיות שמזרים מחדש את האנרגיה המינית בגוף ♦ קורס של שבוע עם ברוס ליון לאיחוד המקודש ♦ החיבור בין הזכרי לנקבי ובין הרוח לחומר ♦  קורס עם אנדרו בארנס ל-אורגזמה גופנית מלאה ♦ ריטריט אקסטרים של 4 חודשים לתרגול מדיטציה יוגה ואן אטצ'מנט.
 לפרטים על התהליכים שאני מציע לחצו כאן

♦ תהליכים סדנאות ואירועים שיצרתי :

♥ אמריטה-הנקטר האלוהי, טקס מיוחד ללימוד השפיכה הנשית.

♥ הסרת השריון המיני - שחרור טראומות מיניות ע"י נקודות לחיצה פנימיות ביוני/ואגינה.

♥ הקמה והפקת ההתכנסות היחודית לסודות הטנטרה והאינטימיות – COSMIC LOVERS

♥ יוצר ומפתח סדנאות –   Tantric heart / cosmic lovers / shiva & shakti

♦ מורים:

סוג'יי שמש ♦  סאננד סילר לב אש ♦ אנדרו בארנס ♦  ברוס ליון ♦ יובל רוז ♦  גיטאמה ♦ ראזמוס מולר ♦ יוסי כהן ♦ סווארופ וורמה

Share & Like:


Comments:

Contact: