היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

16 שבועות של שכרון חושים

  • תאריכים תאריך פתיחה: 01/12/2019
    תאריך סיום: 05/04/2020
  • שעות 16 ימי א' 19:00-22:30
  • מיקום מרכז 'אישתר' עין ורד
  • מחיר 2400 ₪
16 שבועות של שכרון חושים
מסע לתודעה מינית חדשה
16 שבועות. 16 מנחים/מנחות. 16 סדנאות
 
להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן

מזמינים אתכם/ן בהתרגשות לתהליך ייחודי ללימוד יסודות המיניות המודעת.
במרכז 'אישתר' להתפתחות מיניות ותודעה נפתחת סדנה המשלבת למידה עם התנסות חווייתית.
המפגשים יתקיימו אחת לשבוע בימי ראשון, בשעות הערב, למשך שלוש שעות בכל פעם.
בכל מפגש יהיה מנחה או מנחה אחרת, שיביאו מתחום ההתמחות שלהם, בערב שישלב תאוריה ומעשה, לימוד וחוויה.
כל המנחים מהשורה הראשונה, מנוסים בסדנאות, כנסים ופסטיבלים, שיבואו לחלוק אתכם את הידע שלהם.
במהלך ארבעה חודשים תספיקו לחוות מגוון רחב של נושאים הקשורים למיניות מודעת, יחסים וזוגיות ,טנטרה ונושאים שונים הקשורים לעבודה עם הגוף.
 
מה יהיה שם?
גבולות והסכמה, תקשורת מקרבת, טקסים טנטריים ועולם הטנטרה, מדיטציות, עבודה עם ריקוד, תנועה וקול, ועוד.
 
למי זה מתאים?
לכולם. לכל מי שלא מכיר, לכל מי שמכיר ורוצה להעמיק.
למי שרוצה להכיר נושאים מגוונים בתחום המיניות המודעת, וגם מנחים ומנחות שונים, הטובים בתחומם.
לסינגלים, לזוגות, לכל מגדר, בכל גיל ולכל העדפה מינית
בסדנאות תקבלו ידע, כלים והתנסות חווייתית, שתוכלו מיד ליישם בחיים האישיים שלכם, כל אחד ואחת במסע האישי ובתהליך שאתם  נמצאים בו בשלב הזה.
 
עלות:
2400 ₪. 
ניתן לשלם בארבעה תשלומים של 600 ₪.
 
מיקום:
מרכז  'אישתר', עין ורד
 
זמן:
ימי ראשון בערב, 19:00-22:30
החל מה- 1.12.19

להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן
 
סילבוס הסדנה לפי סדר המפגשים:
 
1.12  ראדיקה גאיה - מפגש פתיחה והיכרות
הרצאה על טנטרה כדרך חיים. מהי טנטרה ואיך אפשר להפוך תרגול טנטרי לדרך חיים יומיומית? נשלב את הערב עם לימוד ותרגול נשימה טנטרית מעגלית להטמרה של אנרגיה מינית
 
8.12  טל קרן כץ - גבולות ומעגל ההסכמה
מהו מעגל ההסכמה ואיך ניתן על ידי חקירה של האוטומטים שלי להרחיב את האותנטיות והביטחון הדרושים לאינטראקציה כדי לייצר מערכת יחסים המושתתת על חופש ומשחקיות.
 
15.12  אלה רינת ניסים - תקשורת מקרבת, מאויב לאוהב
איך זה שדווקא מי שאנו אוהבים הכי בעולם, זה שהיה מושלם עבורנו כשנפגשנו, הופך למקור הכאב הגדול ביותר שלנו - ואיך אפשר לחזור לחיבור הזוגי האוהב? בסדנה נבין את המנגנון שעומד בבסיס התופעה האוניברסלית הזו, בעזרת כלים משיטת האימגו, ולאחר מכן נתנסה בטעימה של דרך אחרת בעזרתה אפשר להתקרב מחדש
 
29.12  גל שחף - זוגיות כמערכת יחסים
בסדנה אדבר על מהות של זוגיות בכל מערכת יחסים שהיא, על המטרה המשותפת, על תקשורת זוגית, על פחדים ושדים, על חבלות, על פרגון ועל אגו. נתרגל באמצעות כלים מעולם הקונג פו והפלייבק. נלמד ונתרגל סגנונות שונים של תקשורת.
 
5.1 אבישג זלוף - מסיבת כרבולים
 
19.1  שרון גדרון - חיבור לאימפולס הגופני
בסדנה זו ניתן לגוף להוביל. נלמד להיות קשובים לקול של הגוף, לרצונות ולרעיונות שלו. נחווה את האפשרות לפעול ממקום לא יודע, לא שולט, לא מוגדר.
נשחק עם אפשרויות במרחב התנועתי-התנהגותי המלא שבו אין אני/לא אני או נכון/לא נכון, במטרה להיזכר מי אנחנו, במובן המלא של המילה. הסדנה מבוססת על שיטת לאבאן – הפסיכולוגיה של תנועה, בשילוב כלים של משחק, אלתור טנטרה ושמאניזם.
 
26.1  ניצן קליין - השלת תדמית ודימוי גוף בדרך אל העונג
הסדנה עוסקת בשתי מלכודות שעוצרות אותנו מלחיות בחופש - תדמית והיגיון. בתרגול ומשחק נסיר מעלינו את שתי המלכודות...אחרי שהשלנו את אלו מגיע החלק של להשיל את הבגדים (התדמית הפיזית) ומשם נגיע לטקס של קבלת הגוף.
 
2.2  בת חן גולדמן - נשימות להסרת שריון
כשמגיעים למרחב של מעשה האהבה ויש מעלינו שריון היכולת להיפגש עם מי שמולי נפגמת. בתהליך הזה נתחיל להמיס ולהשיל את השריון כדי שהלבבות יפגשו. המפגש כולל מעגל פתיחה, הסבר ותיאוריה, סשן נשימות, ושיתוף.
 
 9.2  איילת סלע הררי - מיניות נשית
נלמד על הרבדים השונים במיניות הנשית - הפיזי והרגשי, המבנה האנטומי ונקודות עונג וכאב ביוני. נדבר על סוגי אורגזמה וההבדלים ביניהם. נלמד ונתרגל שערים לריפוי מיני, חיזוק רצפת האגן וריפוי היוני.
 
 16.2 ויטלי ויינבלט - מיניות גברית
הסדנה תשלב בתוכה שיח והקשבה בין נשים לגברים על מיניות גברית, הכרות ועבודה עם ההיבטים הזכרי והנקבי בתוכנו (שיווה ושאקטי) סשן נשימות להסרת שריון ומעגל שיתוף.
 
 23.2 רני ואדוויה - מעגל העונג
איך גבולות מחברים לרצונות ולעונג גדול יותר. נתרגל מגע נוכח וקשוב, מגע לפי אלמנטים (אויר, מים, אדמה, אש), מגע אנרגטי, חיבור לאימפולס ומגע אינטואיטיבי.
 
1.3 דניאל לויט - סנסייט טאצ'
לא תאמינו איך באמצעות אותם איברים שאתם כבר מכירים, הגוף שלכם והגוף של הפרטנר שלכם ירגיש לכם ממש חדש ואחרת (גם אחרי 20 שנים ביחד). בסדנה נשים את הדגש על איך לגעת מתוך העונג שלי. נעלה את האנרגיה המינית, אבל לא נמהר לתת לה ביטוי, תתפלאו או לא, אפשר לחזור להרגיש שוב את התשוקה שלפני הפעם הראשונה.
 
8.3  גלעד זוהר - שמאניזם מיני
סדנה בה נלמד ונעמיק ברזים הטמונים באנרגיה המינית. כיצד האנרגיה הזו מכילה בתוכה את הרובד של קידוד המחשבה ויצירת מציאות. כיצד אנחנו יוצרים אקטיבציה במציאות דרך המפגש עם העונג. הסדנה מכילה לימוד תאורטי לגבי הפיזיולוגיה של הגוף וכיצד היא שותפה בתהליך, לימוד לגבי העולם הספיריטואלי השותף ביצירת הקסם, ניגע בשפה ומילים והכוח שלהן ונתרגל את כל זה יחד.
 
15.3 סנאנד - פוג'ה שיווה שאקטי
בטקס זה נכיר ונוקיר את המפגש בלב כעוגן בו נפגשות התנועה הנשית שבאה מלמטה והתנועה הזכרית שבאה מלמעלה. הגברים מגלמים את המהות הזכרית - שיווה, הנשים מגלמות את המהות הנשית – שאקטי. בתוכנו יש את 2 המהויות והאיחוד בתפיסה הטנטרית הוא בין הגברי לנשי בתוכנו. בטקס תהייה הכנה וחימום האנרגיה בגוף דרך נשימות, נעשה מעגל שיווה ומעגל שאקטי ונתחבר למהות שבה האהבה היא הריפוי.
 
 29.3  בן ואפרת - מפגש האלים
סדרת טקסים טנטרים זוגיים מסורתיים מרגשים שמדגישים את היותנו אלים ואלות. הטקסים שזורים ברצף שמחבר אותנו כבני זוג זה לזו דרך הלב והרגש.
 
 5.4  דוד כהן צדק - טקס מגע אוהב
מפגש סיום וסיכום. נלמד סוגים שונים של מגע וטכניקות לעיסוי מענג. בסיום נשב למעגל סיכום התהליך.

להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן