היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

Present Man מתנת הנוכחות

  • תאריכים תאריך פתיחה: 06/08/2020
    תאריך סיום: 08/08/2020
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום מרכז אישתר, מושב עין ורד
  • מחיר כרטיס יחיד – 380 ₪, כרטיס לזוג חברים – 700 ₪ / כרטיס יחיד לאשה לשבת - 150 ₪, כרטיס לזוג חברות לשבת - 250 ₪
Cosmic Lovers
Present Man מתנת הנוכחות

התכנסות לגבריות עכשווית בנושאי מיניות, אינטימיות, יחסים, ארוטיקה וגבריות
ההתכנסות השלישית
בנושא: עוצמה זכרית
6-8 לאוגוסט 2020

גבר אח יקר, 
 
בא לך:
-להיות מחזר, בן זוג ומאהב טוב יותר? 
-להבין איך להתחבר רומנטית, מינית וזוגית לנשים באופן אותנטי, כריזמטי, אלגנטי ועוצמתי?
-ללמוד את סודות המולטי אורגזמה הגברית, שחרור מכבלי הפורנו, להכיר שפע סוגי מגע מטריפים או תנוחות חדשות לחדר המיטות? 
-להפנים איך זה לחיות בגוף אישה, מהי זכריות עוצמתית נוכחת, איך להקליל בהומור מבוכה מינית, איך לענג אישה כרב אומן טנטרי ואיך לשמר תשוקתך כבוערת תדיר? 
-לשדרג את תחום האינטימיניות בחייך ולטפח את האינטליגנציה הארוטית והרגשית שלך כך שתוכל לחוות הרבה יותר עונג, התלהבות, שביעות רצון וסיפוק? 
 
אם תשובתך "כן" לחלק/כל השאלות האלו ואם בא לך גם:
 
-להכיר חברת גברים מזן אחר, כזו שאין בה רק תחרותיות/מטרתיות/שריונות וחרבות/ציניות ולגלוג, אלא פתיחות לב, ביטוי רגש, שיחות עומק, כנות רדיקלית, חשיפת פגיעות, אמפתיה, הקשבה, הכלה, ותמיכה חברית בוגרת סביב אתגרים גבריים אינטימיים כמו אוננות ויחסים עם פורנו, איבר המין שלנו, אינטראקציה אינטימית עם נשים, ס-ק-ס וכו'.
-לדעת איך אתה יכול להיות נוכח, שליו וממוקד יותר בחייך ולחוש יותר סיפוק, עונג, עוצמה וביטחון פנימי.
-לגלות מה גורם לגברים הכי מושכים להיות כאלו מושכים ולהתחיל לקבל בקביעות מחמאות לכיוונך על גבריותך המחוברת והנוכחת.
 -לפגוש נשים מהממות, ביום האחרון של ההתכנסות, ולעבור אתן חיבור עומק מרפא בסדנאות ובטקס השלמה בין המינים
 
מקומך אתנו בהתכנסות
בהתכנסות הנוכחית נתמקד ב-תשוקה נוכחת
בהתכנסות אנו שואפים ליצור חיבור בין מהותה של התשוקה הגברית על גווניה (ארוטית, רגשית, אנרגטית, זכרית, נקבית וכד') לבין מהותה של נוכחות זכרית בריאה.
 
הנה עוד כמה תמות אותן נלמד יחד במהלך הסופ"ש: 
א. חיבור (או התעוררות מתרדמת) לאש תשוקת החיים וארוס יצירתי 
ב. לימוד כיצד להחזיק, להניע, להתמיר ולהפיץ תשוקה זו בגוף, בתקשורת ובהתנהגות למען שלום פנימי (בינך לבין עצמך) ושלום עם הסביבה (בינך לבת זוגתך והעולם)
ג. יחסים עם הלינגאם והביצים (אוננות, פורנו, אורגזמה גברית, טיפוח, חרדת ביצוע, ניתוחים וכו'), פנטזיות מיניות, חלומות, צללים, פחדים, הדחקות והסתרות, טראומות והתעללויות, יחסים עם כל הגוף בהקשר של תשוקה (סקסיות וחושניות, ביטחון עצמי ודימוי גוף וכו'), תהליכי ריפוי מיני עצמי/עם מטפל ועוד. 
ד. ביטוי והנעת תשוקה מינית באינטראקציה עם נשים - מיומנויות חיזור ארוטי/מיני, תקשורת מילולית וא-מילולית של תשוקה, טיפוח וחיזוק ארכיטיפ המאהב, חיבור ונוכחות בגוף, הנעת/התמרת אנרגיית חיים ומין (עינוג עצמי, איפוק ומולטי-אורגזמיות וכו'), ניהול תשוקה ואנרגיה מינית ביחסים א-מונוגמיים (מאפשרים, פוליאמורים וכו'), ריפוי המיניות הזוגית בקשר קיים, סוגי אורגזמה נשית, מיניות זכרית vs מיניות נקבית ועוד.
ה. תשוקה רגשית לחיבור וקשר חברי וחברתי עמוק עם גברים - בחינת אופי היחסים עם גברים אחרים (אבא, אחים, חברים, קולגות לעבודה/לימודים/תחביבים וכו'), כלים של מיומנויות תקשורת רגשית ויצירת אינטימיות רגשית אמיצה ובריאה עם גברים, ריפוי יחסים קיימים, יצירת חברויות חדשות שמדויקות לנו יותר כיום (ושחרור ישנות) ועוד
 
להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן
 
אבל רגע.. יהיו רק גברים?!
 
"בשביל מה אני צריך לבוא לארוע על מיניות שיש בו רק גברים? מה נעשה אם אין שם נשים?"
השאלה הזו בטח קפצה לכם כבר לראש אם הסתקרנתם והגעתם לדף הארוע הזה :-)
 
לאורך הדרך והדורות, בתרבות שבה גדלנו, הערך של שבט גברי תומך התעמעם ונשכח בשל מגוון סיבות, ורובנו איבדנו את היכולת להרגיש בנוח בסביבה תקשורתית רגשית, ובהעדר נשים באינטראקציות רגילות, הרבה פעמים אנו נסחפים ויוצאים מרוקנים משיח פוליטי/ענייני/ספורטיבי/כלכלי גרידא.
 
בהתכנסות זו, דווקא בשל העדר נשים והעדר המתח והרעש הפנימי כשהן בסביבה כמו צורך להרשים, תחרותיות מול אחרים, מחשבות על חיזור ותסכול מאי פעולה או דחייה, תתאפשר לך צלילה שקטה ונינוחה פנימה, למעמקי נפשך וזכריותך - בתקווה שצלילה זו (ובהשראת אחים אחרים..) תעורר אותך לחיות במלוא העוצמה שלך את איפה שקצת התעייפת או נרדמת על המשמר
 
במבט לאחור, אנחנו דוד ותומר יוצרי ההתכנסות וגם גברים רבים מסביבנו, גילינו שלמדנו המון במרחבי למידה והתפתחות אישית בהם נכחו רק גברים (מעגלי וקבוצות גברים תהליכיות, פסטיבלים רק לגברים ועוד). גברים מורים רבים שינו את חיינו מקצה לקצה, ובעיקר את חיי האהבה והמין שלנו. 
וזה לא סוד שנשים רבות מבקשות כיום להתחבר לגברים מהדור החדש - גברים שעושים עבודה עצמית רגשית ומוכנים להתבונן בדפוסי התקשורת והיחסים שלהם בכל שלבי הדינמיקה הבין אישית. 
לאחר שנות למידה רבות, אנו כמהים להעביר הלאה את המתנות שקיבלנו מאחרים, ושעושות אותנו ואת הנשים שאנו פוגשים למאושרות מאוד.
 
אז אני דוד כהן צדק על ההפקה והחזון, יחד עם תומר קורון, מורה הדרך לתקשורת רומנטית מקרבת בין המינים, מזמינים אתכם לפגוש את מיטב המנחים בתחום (וכמה מנחות!) שמתמחים במיניות גברית, תקשורת, חיזור, יחסים, אינטימיות, רגש, גוף ותודעה. המנחים יתנו לכם ידע אדיר ונדיר, שישרת אתכם במסע ההתפתחותי שלכם, כך שתוכלו גם להפוך לרבי אומנים בגבריות ומעשה האהבה שלכם
 
קחו נשימה עמוקה, והתעלו מעבר לתחושת החשש או המבוכה הראשונית שאולי עולה אל מול הגעה לסופ"ש שיש בו רק גברים, סופ"ש בטבע שהוא לא מילואים או כנס נטוורקינג עסקי :)  
ההזמנה היא לסמוך עלינו שיצרנו משהו שיעשה לכם ממש טוב בלב, בגוף ובתודעה - ארוע שבסיומו אתם תקחו נשימה ותגידו "וואו, כמה הייתי צריך את המרחב הזה לעצמי בתוך מרוץ החיים", ובפנים תרגישו מעין ריק בריא ותחושת חופש ועוצמה, שיאפשרו התבוננות והתנהלות חדשה בחיי המין, האינטימיות והאהבה.
 
בואו ל 3 ימים של למידה משמעותית בשיחות עומק מרגשות פנים אל פנים, סדנאות מרגשות ומעצימות, טקסים משני תודעה וחשיפה לידע נדיר
 
נוכחות נשית במרחב 
 
אישה אחות יקרה, 
את מוזמנת להצטרף אלינו ביום האחרון (שבת) למפגש עומק עוצמתי וטרנספורמטיבי עם גברים שלמדו יומיים ביחד והתחברו לנוכחות זכרית שקטה מלאת לב ורגש.
אנחנו הגברים נקבל בכבוד את פניכן בשבת בבוקר ונזמין אתכן להשתתף בשתי סדנאות (ובטקס שלום בין המינים!) שנבחרו ונבנו בקפידה לצורך המעמד - זאת על מנת לאפשר לכן חוויה מקסימלית של ביטחון ושקט ממנו תוכלו להתחבר לעצמכן, ואם תרצו לגברים, ולעוף יחד בעונג, אינטימיות וחיבור לב. 
 
הנך מוזמנת לשהות אתנו למשך כל יום שבת, החל משעה 9:00 ועד 17:00 כולל בטקס סיום ההתכנסות. 

להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן
 
מנחים אהובים ומוכשרים שיופיעו בכנס:
פרטים בקרוב
 
מנחות אהובות ומוכשרות שיופיעו בכנס:
פרטים בקרוב
 
בברכה ולהתראות בהתכנסות
דוד כהן צדק - מפיק ראשי
תומר קורון - מנהל עורך תוכן
 
מתי ואיפה:
6-8/8/2020
מרכז אישתר, מושב עין ורד
 
עלויות לנשים ליום שבת בלבד:
מחיר כרטיס יחיד לאישה 150 שח  
מחיר כרטיס לזוג חברות 250 שח 
 
עלויות:
מחירים מוקדמים עד ה 10.5
כרטיס יחיד – 380 ₪
כרטיס לזוג חברים – 700 ₪
 
מחירים מוקדמים עד ה 1.7
כרטיס יחיד – 420 ₪
כרטיס לזוג חברים – 780 ₪
 
מחירים סופיים
כרטיס יחיד – 460 ₪
כרטיס לזוג חברים – 860 ₪
 
לינה:
עלות - תוספת של 200 ₪ לאדם לשני הלילות
- לינה בכרטיס זוגי ל 2 גברים - 350 ₪
2 אפשרויות לינה
*קמפינג עם אוהל מהבית
*באחד ממרחבי הסדנאות - יש לפנות בבוקר עד שעה 8 וחצי, ניתן לישון על המזרונים באולמות בלבדאין להוציא החוצה ו/או להשתמש בהם באוהלים הפרטיים
 
אוכל:
במקום יפעל דוכן אוכל שיגיש סנדוויצ'ים, ארוחות, שתיה חמה ומתוקים
תשלום במזומן במקום.

להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן

תנאי ביטול:
ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים לפני מועד הארוע, ביטול בתנאי החוק כרוך בתשלום של 5% ממחיר הארוע או 30 ₪ מינימום, הגבוה מביניהם.
במידה והארוע סולד אאוט טרם 14 ימי עסקים ממועד הארוע, לא ניתן יהיה לבטל השתתפות אלא במידה ויימצא משתתף שיחליף ו/או ירכוש את הכרטיס.
לפניך גם קישור לחוק הגנת הצרכן בנושא ביטולי עיסקה, ניתן להכנס לקישור וללחוץ על קבוצה 3 לקריאה על תנאי הביטול
http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations
 
תכניה חדשה בקרוב
ניתן להתרשם מהסדנאות של ההתכנסות הקודמת

לפרטים על הסדנאות לחצו על היום:

יום חמישי 27/2/2020 Thursday

יודן מיבר
ביצים של גבר – 17:00 - מתחם ונוס
אומץ לב הוא אחת המתנות המופלאות שגבר יכול לאמץ לעצמו. במהלך הדרך שלנו כגברים בעולם, אנחנו נתקלים בחוסר לגיטימציה לקרוא ללוחם שבנו. לגברים רבים הלוחם נתפס כאלים, לא רגיש, לא מתחשב ומחובר לגבריות ישנה. גברים רבים מהלכים עם הצורך להיות רגישים ומכילים ובכך מאבדים את אחד התפקידים הגבריים החשובים והעתיקים. לוחם שמחובר לביצים שלו הוא לוחם שמחובר לדרך ולמהות שהוא, הוא נלחם בספק הפנימי שמכרסם בו והוא צד דרקונים שמונעים ממנו ללכת את הדרך ולהגשים את ייעודו. הוא מונע מהלב ומאהבה. אנחנו הולכים לגלות אותו יחד.

דב גור
זכר נושם (ריברסינג) – 17:00 - מתחם יופיטר
טקס נשימה מעגלית - ריברסינג לשחרור רגשות וריפוי. במעגל זכרים אחים נשב ונזמין כוונה, תפילה, אותנטיות ופוקוס על רגשות עמוקים שאנחנו הגברים רוצים לשחרר, לזמן ולהביא לחיים שלנו, זאת בכדי שנוכל להביא במלאות את הזכר שבנו. נביא נשימה, אנרגיה, תנועה ועבודה ווקאלית בכדי לתת לתשוקה להיות נוכחת ובריאה

תמיר אשמן
עוצמת הפגיעות הגברית – 17:00 - מתחם מרקורי
היכולת לחשוף פגיעות היא אחד המרכיבים המשמעותיים ביחסים אינטימיים. היכולת לדעת לייצר שפה לעולם הרגש הינה הכלי הבסיסי המאפשר להבנה והכרה הדדית במערכות יחסים. הסדנה תעסוק בין השאר בשאלות הבאות: עד כמה אנחנו מכירים את המערכת הרגשית של עצמנו? איך החיבור לתחושות הגוף שלנו משמש כמפתח לעוצמת החיבור הרגשי? האם יש לנו שפה ואוצר מילים למערכת הרגשית?

20:00 - חיבור גברי שבטי - טקס פתיחה עם ויטלי ויינבלט, שחר ברלוביץ' ודוד כהן צדק

אריאל גלילי
בימת העזה – 22:00 - מתחם ונוס
במעמקי נפש כולנו שוכנים להם "שלדים בארון" - פדיחה משעשעת/טראומתית מהילדות, סוד אפל שסופר למעטים בלבד (או מעולם לא), פחד קיומי עמוק, חלק גוף לא אהוב, קונפליקט או מצוקה בהווה, שיר בלב (או ריקוד) שמעולם לא העזנו לשיר (או לרקוד) לאף אחד וכד'. רבים מאתנו מסתירים, מדחיקים, מתביישים או מפחדים לחשוף "פגיעות" זו, שמא לא נהיה מובנים, נחווה דחייה או ביקורת וכד'. בימת העזה היא מרחב מוחזק, בטוח ומכיל לחשיפת אחד השלדים - או כל חלק אחר בנו שרוצה להיראות ולקבל הכרה מול קהל אוהדים תומך, אוהב ומפרגן.

דני לויט
אמנות החיזור האותנטי – 22:00 - מתחם יופיטר
למי שמתעסק באומנויות הפיתוי יש שם רע וקונוטציות שליליות, אבל עם הגישה הנכונה זה יכול להיות חוויה בונה, כיפית ומקרבת. אם יש לך רצון לשכב עם המון בנות או לנהל מערכות יחסים פתוחות זה לא דבר רע. אם אתה משתמש בכל מיני מניפולציות כדי להביא אותה למיטה ובסוף פוגע בה רגשית זה כן דבר רע. בסדנה הזאת נלמד איך לזהות את הבנות הנכונות עבורך ואיך לגרום להן להימשך אליך עם 100% כנות ואותנטיות, ולהפוך את החוויה למשהו שפותח את הלב לשניכם.

עדי טרם
בגוף אישה - מעגל "נשים" – 22:00 - מתחם מרקורי
אם תמיד חלמתם להיות זבוב על הקיר במעגל נשים, זאת ההזדמנות שלכם להיות הרבה יותר מזה! בסדנה הזאת כל אחד מכם יתחבר לאישה הפנימית שלו, ויחד ניצור מרחב נשי עמוק, אותנטי ומרגש. נשתף, נקשיב, נתמוך, נרקוד ונחווה כיצד זה להיות אישה בעולם שלנו  

יום שישי 28/2/2020 Friday

9:00 - מעגלי עיבוד ושיתוף שבטיים

ויטלי ויינבלט
שריון של גבר – 10:00 - מתחם ונוס
אחת הטענות הרווחות בזמננו היא שהגברים איבדו את היכולת להיות נוכחים מול מה שהחיים מביאים עמם: אתגרים, סערות, כאב, תסכול, רצון של אחרים שנחזיק אותם ועוד. בסדנה נלמד ונחווה מהי זכריות נוכחת, אסופה, שקטה ולא מתפזרת. נחווה איך זה מרגיש בגוף להחזיק נוכחות של 100% ולייצר מכל של אמון ובטחון עבור האחר, ובו בזמן נתרגל חוויית התמסרות והתמוססות בתוך המכל הזה. נתנסה באתגר של לשמור על לב פתוח מול קושי ואתגר פיזי, למרות התגובה האוטומטית והרצון להיסגר. כל זאת ועוד באמצעות כלים ומדיטציות מעולם הטנטרה והשמאניזם.

עדיאל מור
סודות המשיכה - 10:00 - מתחם יופיטר
יש מצב שאנחנו לא יודעים בכלל מה זה משיכה, כי אף פעם אף אחד לא הסביר לנו מה זה. זה קורה לנו כל הזמן ולפעמים אנחנו מפרשים את זה לא נכון ואף נתונים תחת השליטה של משיכה. זה משהו שקורה לנו ואין לנו שליטה עליו. בסדנה הזאת אנחנו נעשה המון סדר בנושא ונלמד מהי משיכה ואיך אפשר לשלב אותה בחיי היומיום, להעצמה ובניית מערכת יחסים נכונה עם הפרטנר/ית שלנו.

אורי אשכנזי
אבא ובן מדברים מיניות – 10:00 - מתחם מרקורי
איך ליצור שיחה קרובה, פתוחה ובגובה העיניים עם הילד שלך בנושא מיניות. נדבר על ערוצי תקשורת מילוליים ולא מילוליים עם הילד. מה יגרום לו לתת בך אמון, מה יאפשר לו להיפתח ולשתף, איך תוכל לעזור לו ולתמוך בו בשיחה. נדבר גם על מה חשוב לומר לילדים ובעיקר נפתח פתח לשיחה כנה בינינו עם אפשרות לשאול שאלות, להעלות מקרים ולדון בהם יחד

דני לויט
הגבר המולטי אורגזמי - 13:00 - מתחם ונוס
אז איך אפשר להפוך לגבר מולטי אורגזמי? כאן תקבלו הסבר מה אתם צריכים לעשות. אספר לכם קצת על הדרך האישית שלי למולטי אורגזמיות ואז אתן לכם מפת דרכים להגיע לשם כולל פתרון תקלות שכנראה תפגשו בדרך.

שחר ברלוביץ'
פורנו - מדריך למשתמש – 13:00 - מתחם יופיטר
גם אם אתם ממש מזועזעים מקיומו, או אם אתם צופים בסתר, או אם הוא ההרגל המביך שלכם. הפורנו כאן להישאר. מעבר לדיון הפורנו טוב או רע, השאלה החשובה היא מה עושים אתו. בואו למפגש של שיח ושיתוף נטול שיפוט. בואו לגלות איך נותנים הכרה לצרכים שעומדים מאחורי הפורנו. מה עושים עם הבושה והאשמה? איך מדייקים מה הפורנו שמתאים לי? איך מקבלים את מה שטוב בפורנו ומה עושים עם השאר?

דוד כהן צדק
תנוחות בחדר המיטות – 13:00 - מתחם מרקורי
האם סקס בשפת הרחוב או מעשה האהבה בשמו רוחני.. זה רק אוסף של תנוחות שיש ללמוד אותם טכנית כדי לצלוח את המשימה? במפגש בגובה העיניים נשב ונחלוק סודות מחדר המיטות. אשתף מניסיוני הרב ברמה האישית והמקצועית. ונגלה ביחד איך להעמיק את הנוכחות שלנו באחד מפלאי העולם הזה

ויטלי ויינבלט ושחר ברלוביץ'
16:30 - להניח את החרב - טקס אחווה גברית
לרובנו יחסים מורכבים עם הגבריות. היא הזהות שלנו, אבל היא באה עם מחיר של בדידות, תחרות ולפעמים אלימות. במפגש עם גברים אחרים עולה היסטוריה אישית וקולקטיבית של אחווה וחשדנות. בטקס ייחודי זה אנחנו מזמנים דרך חדשה. בואו לעשות שלום עם החלקים הפגועים והכואבים שבתוכנו כגברים, בואו לשחרר את האשמה והכעס, בואו לחבק ולסמוך, בואו לזרוח בעוצמה ורגישות

19:00 - חגיגה שבטית פריימאלית

דני לויט
ארוס סטריפ - 21:30 - מתחם ונוס
תמיד רצית לדעת לרקוד כמו בריקוד מושחת? בגילויי האהבה אנחנו נעים בין מנעדים שונים של אהבה רכה, לעוצמתית, למפתה, לחושנית, לשורפת, למלטפת, לבטוחה, למטריפה.... זה מתבטא בנשימה שלנו, בעיניים שלנו, בתנועות של הגוף, בדינמיקה, במשחקיות, ב-ר-י-ק-ו-ד שבינינו. נשחק עם הקצב, עם העוצמה, עם הפלירטוט שבתנועה, עם החיזור, וכל זה כשאנחנו רוקדים ריקוד סטרפטיזי, חושני, אלוהי, יחד זה אל זו אל זו אל זה. בסדנה נבטא את השובבות שבנו, המיניות שבנו והתשוקה שבנו כלפי האדם השני, באמצעות אלמנטים מעולמות הריקוד החושני ומעולם הסטרפטיז. סדנה מעוררת, מטריפה ומשחררת, מלווה במוסיקה סוחפת, שעשוע, והגשמת חלום לרקוד כמו בריקוד מושחת.

גל שחף
לוחמה ארוטית – 21:30 - מתחם יופיטר
הלוחם והמאהב - שני ארכיטיפים מוכרים של הזכרי, נתפסים לרוב כמנוגדים. הפוכים. בסדנה נאתגר את התפיסה הזו. אנחנו הגברים לכאורה הרי יודעים להיות לוחמים במיטה: כובשים, נחושים ושולטים. אבל האם אנחנו לוחמים טובים? בסדנה ננסה להתחקות אחר האיכויות הפיזיות והרגשיות החופפות שבין הלוחם הטוב והמאהב הטוב: הדריכות, תשומת הלב, הנוכחות המלאה, ההקשבה. ויותר מכך נתנסה גם בחוויותיו או חוויותיה של מי שניצב, או ניצבת, מול חרבו של אותו לוחם ארכיטיפי – ננסה ללמוד כיצד להימצא במרחב של רכות, של רפיון, של התמסרות טוטאלית, שבה כרוכות באופן אינהרנטי תחושות של אמון ותקווה

רוני כהן
אורגזמייל - אורגזמה טנטרית לגברים – 21:30 ‏- מתחם מרקורי
לחוות אורגזמה ללא או עם שפיכה – הבחירה בידי. אורגזמה ושפיכה הם שני תהליכים שונים וניתנים להפרדה ע"י תרגול פשוט. היכולת להפריד ביניהם תהפוך אותך לגבר רב אורגזמי שתאפשר לך להנות ממעשה אהבה ממושך יותר ולהישאר אנרגטי וחיוני מתמיד. אין זה אומר שלא תגמור, אך בידך תהיה השליטה מתי וכמה. האנרגיה המינית היא מקור האנרגיה החזק והזמין בגוף, טיפוחה, שימורה והתמרתה הם אחד היסודות החשובים למיניות בריאה ומאוזנת. בסדנה ייחודית זו נלמד ונתרגל טכניקות מעולם הטאואיזם הטנטרי, התרגול כולל נוכחות ומדיטציה, תרגילי נשימה, שחרור, תנועה ופתיחה של הגוף, עינוג עצמי והתמרת האנרגיה בגוף כך שנחוש את הרטט האורגזמי בכל הגוף. תרגול שניתן לקחת הביתה  

יום שבת 29/2/2020 Saturday

9:00 - וולקאם שאקטי! קבלת פנים לנשים - גלעד זהר וטל קרן כץ

אננדה פיני מוגילבסקי ונטלי להב
לגעת באהבה (לגברים ונשים יחד) – 10:00 - מתחם ונוס
מגע מגע מגע…. כולנו צמאים למגע, חום ואהבה עוד מילדותנו. לאורך השנים צברנו כל כך הרבה סיפורים ומחסומים הקשורים למגע, שכבר שכחנו איך לגעת ממקום פשוט, אותנטי, מכבד ומספק. דרך המגע אנחנו יכולים ללמוד הרבה על עצמנו ועל דפוסי ההתנהגות שחוסמים אותנו מול המין השני, מול עצמנו ומול העולם. בסדנה נחקור סוגי מגע שונים בהשראת אלמנטים מהטבע, שיעזרו לנו להתחבר לאנרגיות השונות הקיימות בתוכנו ולהיפתח מחדש לעונג וליופי שבמגע. יחד, נעבור מסע של ריפוי דרך מדיטציה, ריקוד ומגע אוהב ומכבד

גיא אריאלי וקרן כהן רייפמן
אמת ערומה - מעגל גברים מדברים מיניות (בנוכחות נשים) – 10:00 - מתחם יופיטר
נשים יקרות, כמה זמן אתן חולמות להיות זבוב על הקיר ב... מעגל גברים?! גברים, מתי בפעם האחרונה נכחתם בשיח אמיץ רגשי כנה וחשוף, רק עם אחיכם למגדר, סביב נושאים עמוקים ורגישים כמו אינטימיניות ביחסים עם עצמכם ועם נשים? מעגל גברים הוא פורמט ייחודי שמאפשר ללבבות להיפתח ולקולות הכי פגיעים ונסתרים להישמע. המעגל יהיה במתכונת מיוחדת - מעגל גברים בכיסוי עיניים בנוכחות נשים(!) אשר יושבות במעגל החיצוני בכיסוי עיניים ולומדות להכיר את הנפש הגברית, כפי שאולי מעולם לא הכירו, כל הדרך להתאהבות מחודשת במין הגברי. קבלה, חמלה, אמפתיה, הבנה, סליחה, והשבת אמון... כי כשהעיניים מכוסות, הלב נפתח לרווחה.

עדיאל מור וליפז נוי
אורגזמה נשית (לגברים בלבד) – 10:00 – מתחם מרקורי
יש לנו נטייה לחשוב שכשמדברים על אורגזמה נשית, מדובר באורגזמה אחת שהיא מאוד ספציפית ויש רק דרך אחת להגיע אליה. הגוף הנשי הוא מקדש אינסופי בעל פוטנציאל גבוה לעונג בלתי נדלה. בהרצאה נחשוף את: סוגי האורגזמות הנשית האפשריות מהיבטים פיזיים ומנטלים, דרכים להעצים את האורגזמה הנשית, ונשבור מיתוסים על שפיכה נשית / השפרצה.

גלעד זהר וטל קרן כץ
13:00 - טקס שלום בין המינים
כמיהת הלב ‏היא להיות בחיבור וקרבה, להיות אהבה. אך לא תמיד קל לנו להיות באהבה עם בני המין השני. בטקס מיוחד זה נלמד לפתוח את הלב שוב במקום בו נפצענו ולאהוב מחדש גברים, לאהוב מחדש נשים, ‏ולייצר אחדות מיוחדת. יחד נגלה כמה קל לאהוב כשאנחנו רואים את המניע הטהור של מי שמולנו, את האהבה שיש בו. ההזמנה בטקס זה היא לייצר את הביטחון הראוי כדי לפתוח את הלב באהבה אמיתית.

16:00 - נשארים בתשוקה - טקס פרידה מרכזי עם דוד כהן צדק