היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

Present Man מתנת הנוכחות

  • תאריכים תאריך פתיחה: 10/09/2020
    תאריך סיום: 12/09/2020
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום מרכז הלבבות, נתניה
  • מחיר כרטיס יחיד – 380 ₪, כרטיס לזוג חברים – 700 ₪ / כרטיס יחיד לאשה לשבת - 150 ₪, כרטיס לזוג חברות לשבת - 250 ₪
Cosmic Lovers
Present Man מתנת הנוכחות

סדנאות לגבריות עכשווית בנושאי מיניות, אינטימיות, יחסים, ארוטיקה וגבריות
10-12 לספטמבר 2020

כל החוגים יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה. 
חוג שיתבטל הכסף יוחזר בניכוי 5% לפי חוק הגנת הצרכן

גבר אח יקר, 
 
בא לך:
-להיות מחזר, בן זוג ומאהב טוב יותר? 
-להבין איך להתחבר רומנטית, מינית וזוגית לנשים באופן אותנטי, כריזמטי, אלגנטי ועוצמתי?
-ללמוד את סודות המולטי אורגזמה הגברית, שחרור מכבלי הפורנו, להכיר שפע סוגי מגע מטריפים או תנוחות חדשות לחדר המיטות? 
-להפנים איך זה לחיות בגוף אישה, מהי זכריות עוצמתית נוכחת, איך להקליל בהומור מבוכה מינית, איך לענג אישה כרב אומן טנטרי ואיך לשמר תשוקתך כבוערת תדיר? 
-לשדרג את תחום האינטימיניות בחייך ולטפח את האינטליגנציה הארוטית והרגשית שלך כך שתוכל לחוות הרבה יותר עונג, התלהבות, שביעות רצון וסיפוק? 
 
אם תשובתך "כן" לחלק/כל השאלות האלו ואם בא לך גם:
 
-להכיר חברת גברים מזן אחר, כזו שאין בה רק תחרותיות/מטרתיות/שריונות וחרבות/ציניות ולגלוג, אלא פתיחות לב, ביטוי רגש, שיחות עומק, כנות רדיקלית, חשיפת פגיעות, אמפתיה, הקשבה, הכלה, ותמיכה חברית בוגרת סביב אתגרים גבריים אינטימיים כמו אוננות ויחסים עם פורנו, איבר המין שלנו, אינטראקציה אינטימית עם נשים, ס-ק-ס וכו'.
-לדעת איך אתה יכול להיות נוכח, שליו וממוקד יותר בחייך ולחוש יותר סיפוק, עונג, עוצמה וביטחון פנימי.
-לגלות מה גורם לגברים הכי מושכים להיות כאלו מושכים ולהתחיל לקבל בקביעות מחמאות לכיוונך על גבריותך המחוברת והנוכחת.
 -לפגוש נשים מהממות, ביום האחרון של הסדנאות, ולעבור אתן חיבור עומק מרפא בסדנאות ובטקס השלמה בין המינים
 
מקומך אתנו
במסע הנוכחי נתמקד ב-פרטים בקרוב
במסע אנו שואפים ליצור חיבור בין מהותה של התשוקה הגברית על גווניה (ארוטית, רגשית, אנרגטית, זכרית, נקבית וכד') לבין מהותה של נוכחות זכרית בריאה.
 
הנה עוד כמה תמות אותן נלמד יחד במהלך הסופ"ש: 
א. חיבור (או התעוררות מתרדמת) לאש תשוקת החיים וארוס יצירתי 
ב. לימוד כיצד להחזיק, להניע, להתמיר ולהפיץ תשוקה זו בגוף, בתקשורת ובהתנהגות למען שלום פנימי (בינך לבין עצמך) ושלום עם הסביבה (בינך לבת זוגתך והעולם)
ג. יחסים עם הלינגאם והביצים (אוננות, פורנו, אורגזמה גברית, טיפוח, חרדת ביצוע, ניתוחים וכו'), פנטזיות מיניות, חלומות, צללים, פחדים, הדחקות והסתרות, טראומות והתעללויות, יחסים עם כל הגוף בהקשר של תשוקה (סקסיות וחושניות, ביטחון עצמי ודימוי גוף וכו'), תהליכי ריפוי מיני עצמי/עם מטפל ועוד. 
ד. ביטוי והנעת תשוקה מינית באינטראקציה עם נשים - מיומנויות חיזור ארוטי/מיני, תקשורת מילולית וא-מילולית של תשוקה, טיפוח וחיזוק ארכיטיפ המאהב, חיבור ונוכחות בגוף, הנעת/התמרת אנרגיית חיים ומין (עינוג עצמי, איפוק ומולטי-אורגזמיות וכו'), ניהול תשוקה ואנרגיה מינית ביחסים א-מונוגמיים (מאפשרים, פוליאמורים וכו'), ריפוי המיניות הזוגית בקשר קיים, סוגי אורגזמה נשית, מיניות זכרית vs מיניות נקבית ועוד.
ה. תשוקה רגשית לחיבור וקשר חברי וחברתי עמוק עם גברים - בחינת אופי היחסים עם גברים אחרים (אבא, אחים, חברים, קולגות לעבודה/לימודים/תחביבים וכו'), כלים של מיומנויות תקשורת רגשית ויצירת אינטימיות רגשית אמיצה ובריאה עם גברים, ריפוי יחסים קיימים, יצירת חברויות חדשות שמדויקות לנו יותר כיום (ושחרור ישנות) ועוד
 
להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן
 
אבל רגע.. יהיו רק גברים?!
 
"בשביל מה אני צריך לבוא לסדנאות על מיניות שיש בו רק גברים? מה נעשה אם אין שם נשים?"
השאלה הזו בטח קפצה לכם כבר לראש אם הסתקרנתם והגעתם לדף הזה :-)
 
לאורך הדרך והדורות, בתרבות שבה גדלנו, הערך של שבט גברי תומך התעמעם ונשכח בשל מגוון סיבות, ורובנו איבדנו את היכולת להרגיש בנוח בסביבה תקשורתית רגשית, ובהעדר נשים באינטראקציות רגילות, הרבה פעמים אנו נסחפים ויוצאים מרוקנים משיח פוליטי/ענייני/ספורטיבי/כלכלי גרידא.
 
במסע זה, דווקא בשל העדר נשים והעדר המתח והרעש הפנימי כשהן בסביבה כמו צורך להרשים, תחרותיות מול אחרים, מחשבות על חיזור ותסכול מאי פעולה או דחייה, תתאפשר לך צלילה שקטה ונינוחה פנימה, למעמקי נפשך וזכריותך - בתקווה שצלילה זו (ובהשראת אחים אחרים..) תעורר אותך לחיות במלוא העוצמה שלך את איפה שקצת התעייפת או נרדמת על המשמר
 
במבט לאחור, אנחנו דוד ותומר יוצרי המסע וגם גברים רבים מסביבנו, גילינו שלמדנו המון במרחבי למידה והתפתחות אישית בהם נכחו רק גברים (מעגלי וקבוצות גברים תהליכיות, פסטיבלים רק לגברים ועוד). גברים מורים רבים שינו את חיינו מקצה לקצה, ובעיקר את חיי האהבה והמין שלנו. 
וזה לא סוד שנשים רבות מבקשות כיום להתחבר לגברים מהדור החדש - גברים שעושים עבודה עצמית רגשית ומוכנים להתבונן בדפוסי התקשורת והיחסים שלהם בכל שלבי הדינמיקה הבין אישית. 
לאחר שנות למידה רבות, אנו כמהים להעביר הלאה את המתנות שקיבלנו מאחרים, ושעושות אותנו ואת הנשים שאנו פוגשים למאושרות מאוד.
 
אז אני דוד כהן צדק על ההפקה והחזון, יחד עם תומר קורון, מורה הדרך לתקשורת רומנטית מקרבת בין המינים, מזמינים אתכם לפגוש את מיטב המנחים בתחום (וכמה מנחות!) שמתמחים במיניות גברית, תקשורת, חיזור, יחסים, אינטימיות, רגש, גוף ותודעה. המנחים יתנו לכם ידע אדיר ונדיר, שישרת אתכם במסע ההתפתחותי שלכם, כך שתוכלו גם להפוך לרבי אומנים בגבריות ומעשה האהבה שלכם
 
קחו נשימה עמוקה, והתעלו מעבר לתחושת החשש או המבוכה הראשונית שאולי עולה אל מול הגעה לסופ"ש שיש בו רק גברים, סופ"ש בטבע שהוא לא מילואים או נטוורקינג עסקי :)  
ההזמנה היא לסמוך עלינו שיצרנו משהו שיעשה לכם ממש טוב בלב, בגוף ובתודעה - שבסיומו אתם תקחו נשימה ותגידו "וואו, כמה הייתי צריך את המרחב הזה לעצמי בתוך מרוץ החיים", ובפנים תרגישו מעין ריק בריא ותחושת חופש ועוצמה, שיאפשרו התבוננות והתנהלות חדשה בחיי המין, האינטימיות והאהבה.
 
בואו ל 3 ימים של למידה משמעותית בשיחות עומק מרגשות פנים אל פנים, סדנאות מרגשות ומעצימות, טקסים משני תודעה וחשיפה לידע נדיר
 
נוכחות נשית במרחב 
 
אישה אחות יקרה, 
את מוזמנת להצטרף אלינו ביום האחרון (שבת) למפגש עומק עוצמתי וטרנספורמטיבי עם גברים שלמדו יומיים ביחד והתחברו לנוכחות זכרית שקטה מלאת לב ורגש.
אנחנו הגברים נקבל בכבוד את פניכן בשבת בבוקר ונזמין אתכן להשתתף בשתי סדנאות (ובטקס שלום בין המינים!) שנבחרו ונבנו בקפידה לצורך המעמד - זאת על מנת לאפשר לכן חוויה מקסימלית של ביטחון ושקט ממנו תוכלו להתחבר לעצמכן, ואם תרצו לגברים, ולעוף יחד בעונג, אינטימיות וחיבור לב. 
 
הנך מוזמנת לשהות אתנו למשך כל יום שבת, החל משעה 9:00 ועד 17:00 כולל בטקס סיום. 

להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן
 
מנחים אהובים ומוכשרים:
פרטים בקרוב
 
מנחות אהובות ומוכשרות:
פרטים בקרוב
 
בברכה
דוד כהן צדק - מפיק ראשי
תומר קורון - מנהל עורך תוכן
 
מתי ואיפה:
10-12/9/2020
מרכז הלבבות, נתניה
 
עלויות לנשים ליום שבת בלבד:
מחיר כרטיס יחיד לאישה 150 שח  
מחיר כרטיס לזוג חברות 250 שח 
 
עלויות:
מחירים מוקדמים עד ה 10.5
כרטיס יחיד – 380 ₪
כרטיס לזוג חברים – 700 ₪
 
מחירים מוקדמים עד ה 1.7
כרטיס יחיד – 420 ₪
כרטיס לזוג חברים – 780 ₪
 
מחירים סופיים
כרטיס יחיד – 460 ₪
כרטיס לזוג חברים – 860 ₪
 
לינה:
עלות - תוספת של 200 ₪ לאדם לשני הלילות
- לינה בכרטיס זוגי ל 2 גברים - 350 ₪
2 אפשרויות לינה
*קמפינג עם אוהל מהבית
*באחד ממרחבי הסדנאות - יש לפנות בבוקר עד שעה 8 וחצי, ניתן לישון על המזרונים באולמות בלבדאין להוציא החוצה ו/או להשתמש בהם באוהלים הפרטיים
 
אוכל:
במקום יפעל דוכן אוכל שיגיש סנדוויצ'ים, ארוחות, שתיה חמה ומתוקים
תשלום במזומן במקום.

להרשמה ורכישת כרטיס לחצו כאן

תנאי ביטול:
ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים לפני המועד, ביטול בתנאי החוק כרוך בתשלום של 5% מהמחיר או 30 ₪ מינימום, הגבוה מביניהם.
במידה והארוע סולד אאוט טרם 14 ימי עסקים ממועד הארוע, לא ניתן יהיה לבטל השתתפות אלא במידה ויימצא משתתף שיחליף ו/או ירכוש את הכרטיס.
לפניך גם קישור לחוק הגנת הצרכן בנושא ביטולי עיסקה, ניתן להכנס לקישור וללחוץ על קבוצה 3 לקריאה על תנאי הביטול
http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations

לפרטים על הסדנאות לחצו על היום:

יום חמישי 10/9/2020 Thursday

פרטים בקרוב

יום שישי 11/9/2020 Friday

פרטים בקרוב

יום שבת 12/9/2020 Saturday

פרטים בקרוב