לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

שקט פראי

  • תאריכים תאריך פתיחה: 07/10/2018
    תאריך סיום: 15/12/2018
  • שעות 18:30-23:00
  • מיקום פרדס חנה
  • מחיר 2900 ₪

קורס שיאפשר לכם להרגיש את מהות העבודה הטנטרית השלמה ולכייל מחדש ולעבור ממצב של התמודדות וקושי עם החיים לזרימה וריקוד עם החיים.

בעולם הרוחני וגם בעולם "הרגיל" יש המון סדנאות וכלים למציאת זוגיות ואת האדם המתאים לחיות איתו לעולם ועד באושר ורצוי גם בעושר :-)
מתוך העבודה בקליניקה והמסעות שאני עובר עם א-נשים אני רוצה להזמין אתכם/ן לקורס עומק יחודי במינו, עשרה מפגשי שבועיים מרתקים ומעצימים.
סדנה שתאפשר לכם לחיות חיים מלאים וחופשיים ללא קשר להיותכ/ן בזוגיות אוהבת או בלבדות מבחירה.
 
אנשים שואלים אותי איך אני חי ככה שדברים לא מטלטלים אותי, איך אני מתפקד ברמה גבוהה ומצליח לשמור על יציבות אישית וגם עיסקית מבלי לצאת מאיזון?
מהצד זה נראה שדברים לא נוגעים בי או מסעירים אותי, לחלק זה נראה שאני חי עם לב סגור או לא מרגיש כאב.
מי שמכיר אותי לעומק ואת המסע שעברתי מבין שאני חי כמעט ללא אחיזה מול דברים שאני עלול להפסיד, בין עם זה קשר רגשי או משהו חומרי כמו כסף ועסקים.
זה לא אומר שאני לא מרגיש כאב, להפך אני מרגיש אותו טוב, אולם אני לא נאחז בו או משליך אותו על הסביבה ונותן לכאב לנהל אותי.

כדי להבין על מה הסדנה אני מבקש שתקראו את המשך המאמר אחרי הפרטים הטכנים, אם הדברים שרשמתי נגעו בכ/ן אז סדנה זו היא עבורכם\ן
להרשמה  שלחו פרטים בצור קשר כאן באתר ונחזור אליכם בשמחה :-)

התוכן שיועבר במפגשים:
-לימוד ועבודה עם קו הכאב.
-לימוד ועבודה עם הבשלת האיכויות הזכריות והנקביות שבתוכנו.
-לימוד ותרגול מדיטציות מיטיבות למיינד ולגוף האנרגטי.
-לימוד ותרגול מדיטצית טונגלן בודהיסטית שנועדה לאפשר זרימה אנרגטית ושחרור של כאב.
-עבודה עם האנרגיה המינית וכל רבדי האשמה והבושה שצברנו.
-עבודת חזון מינית אינטימית.
-תרגול מקיף של הסרת השריון ולחיצות אנרגטיות.
-עבודת נשימות עמוקה לשחרור המסלול הנשימתי אנרגטי.
-תרגול טקסי אהבה עצמית מהטנטרה הטיבטית.
-הפעלת זיכרון של הגוף הרגשי ושחרור משקעים.

*היכן: פרדס חנה
*מתי: תשעה מפגשים בימי ראשון, החל מה 7/10/2018 בשעה 18:30 למשך 7 מפגשים, הפסקה של שבוע ושני מפגשים נוספים ב 2/12  וב 9/12 
סופ"ש סיום 14-15/12/18, שישי 10-22 ושבת 10-21.
*כמות אנשים: 20 איש ואישה
*אופן העבודה: אישי וקבוצתי, ייתכן ערום בשלבים המתקדמים.
*עלות: 2900 ₪ מכירה מוקדמת עד 23/9/2018, לאחר מכן המחיר עולה ל 3300 שח.
*למי זה מתאים: לכל איש ואישה ואין צורך בניסיון קודם.

הדרכים המצויות כיום בשפע מציעות לרוב תהליך שמסתכל החוצה ומחפש בחוץ ולפעמים תוך כדי התאמה שלי למה שקורה בחוץ, בתהליכים כאלו לפעמים א-נשים הולכים לאיבוד והזהות הנשמתית שלהם מטשטשת ודוהה, הניצוץ האלוהי [או איך שתקראו לאיכות שאיננו מבינים] נהיה פחות נוצץ ואנחנו מוותרים ומתפשרים כדי למצוא את האחד או האחת במקרה הטוב או פשוט מנסים לא להישאר לבד במקרה הפחות נעים.
 
בשנים האחרונות אני עצמי בתהליך מתמשך של איחוד וחתונה פנימית עם הזכרי והנקבי בתוכי, עם הרוח והחומר שבתוכי, השמיים והאדמה שמאפשרים לי קרקע וגם תעופה.
 
לכל אחד ואחת מאיתנו יש איכויות אנרגטיות שונות, לרוב בגבר האנרגיה הדומיננטית היא זכרית ואצל נשים היא נקבית, אולם זו לא הכללה, אבל לצורך הדיון נלך עם מה שקורה לרוב על אף שזה אינו מסמל את הנכון!
 
אז ניקח אישה עם איכות נקבית דומיננטית [דומיננטית אינו אומר חזקה אלא הרוב בתוכה] אישה עם איכויות נקביות תחפש כהשלמה איכות זכרית, והיום ברובד שאנחנו מכירים זה אומר לחפש גבר שיש לו איכות זכרית דומיננטית, עד כאן נראה בסדר, סוג של היצע וביקוש, צורך ומענה. וזה נכון גם להיפך-גבר זכרי יחפש אישה נקבית.
 
אולם בפועל מערכות יחסים כאלו מייצרות אתגרים רבים ותלות וממשיכות ללחוץ על הפחד ההישרדותי שקיים בכל אחד ואחת מאיתנו.
למה תלות? ומה קורה כשהתלות מורגשת ומה היא מפעילה?
כשאנחנו נמצאים עם מישהו/י שמספק לנו אנרגיה שחיפשנו ואנו צריכים אותה כדי להתאזן [כולם מכירים את התחושה הזו בזוגיות שאנחנו מרגישים שלמים ומאוזנים, מין תחושת בטחון וכיף כזו]
בהתחלה זה כיף להרגיש את התחושות של השלמות והביטחון, אבל בהמשך הנשמה מתחילה לאותת לנו על הזיוף של המצב, ובהזדמנות הראשונה שייווצר מצב שבו ה"אספקה" שלנו נפסקת מתעורר הפחד שהנה זה נגמר וצריך לחזור לחפש "אספקה" חדש, ומעבר לתסכול שבחיפוש זה מחזיר אותנו לפחד ההישרדותי הקדום.
 
הבהרה- [לתפיסתי] הנשמה אינה דואלית ומחפשת את התגלמות שלה גם ברמה "הארצית" דרך האנרגיות הזכריות והנקביות, ולכן היא מאותת כל פעם שמרגישה את הזיוף והצורך בשלמות.
הנשמה היא בעצם המתבונן שניצבת מאחורי הדואליות של העולם הזה.
 
חלק קטן מאוד שירגישו את האיתות הזה מהנשמה יבחרו במסע התפתחותי וחלק עוד קטן יותר יגיעו למסע הפנימי ולאיחוד המקודש, לשמחתי מסעות לאיחוד המקודש מתגלים יותר לעולם ונהיים נגישים יותר ויותר.
 
נחזור לחלק הגדול של האנשים שירגישו את האיתות אבל מה שזה יגרום להם זה לפחד לאבד את "אספקה" ולהגיב בתוקפנות וקנאה, דבר שיתחיל מעגל של פעולות שיגרום לאותה ריאקציה גם בצד השני, ומבלי לחפור ולהיכנס יותר מדי לפילוסופיה של מערכות יחסים, מה שנקבל זה מערכת שמושתת על תלות פחד וקנאה והרבה ניסיון לשליטה.
 
בעבר מערכות יחסים כאלו היו מתקבעות, ומתוך התניות חברתיות, זוגות היו נשארים כך עד שהמוות אכן הפריד ביניהם.
לשמחתי שוב, הדברים משתנים ועם כל הצער והכאב במיוחד שיש ילדים בתמונה, א-נשים בוחרים היום לצאת למסע ולחפש את האמת הפנימית הגבוהה שלהם שתאפשר להם חיי חופש ושגשוג.
 
ולבסוף :-), מה זה האיחוד הטנטרי המקודש?
בטנטרה אחד התהליכים החשובים שיש כדי להגיע אל המצב הטנטרי הנשגב של הארה, הוא התהליך של החתונה הפנימית בין הזכרי לנקבי שנמצאים בתוכי בין הרוח לחומר, בין השמיים לאדמה, למצוא בתוכי את האיזונים וההשלמות כך שהמופע שלי בתוכי ומול העולם יהיה הרמוני ונוצץ.
 
ואתם חשבתם שטנטרה זה מיניות וזיונים :-)
 
מעבר למציאת האיזונים, ישנו תהליך חשוב של התפתחות הזכרי והנקבי הלא בוגרים שבתוכנו שלהם שלל התנהגויות ילדותיות שמונעות מאיתנו קשרים בריאים עם עצמנו והסביבה, תהליך של התבגרות של שתי האנרגיות הללו בתוכנו.
כאשר אדם בוחר ללכת בתהליך הזה תנחשו מה קורה לו לאט לאט?
אדם כזה הופך ל self suficiant, הוא נהיה הספק של עצמו, אדם כזה [אישה/גבר] לאט לאט ישיל מעצמו חברויות וקשרים שהיה תלוי בהם או שהיו תלויים בו, אדם כזה יהיה נתון לפחות חרדות ופחדים, אדם כזה שמתחזק ומזין את עצמו נהיה אדם מאוזן ושלם!
 
נסו לדמיין לעצמכם איך זה יהיה ללכת בעולם ללא כמיהה וצורך לדברים מבחוץ?
 
האם זה אומר שאדם מאוזן ושלם לא יהיה במערכת יחסים, הרי שזה מצטייר שאין צורך בכלל? האם אדם כזה יהפוך למתבודד?
 
ההפך, אדם כזה [גבר/אישה] יוכל להיכנס למערכת יחסים בקלות רבה ולהיות נוכח ועוצמתי/ת תוך תשומת לב ונשמה מלאה לצרכים שלו ושל בן הזוג ללא הפיכת מערכת היחסים למאזן אימים של אספקה ותלות.
שני בני זוג כאלו יהפכו את מערכת היחסים שלהם למשהו רגוע והרמוני מאוד.
וכשזה יגמר אדם כזה הרמוני יוכל בקלות גם ללכת או להכיל פרידה כ"שנוטשים" אותו כי בעצם שום דבר "לא נלקח" ממנו.
 
אין זה אומר שא-נשים הרמונים לא ירגישו עצב בפרידה או כאב לנוכח אובדן, זה רק אומר שהם יכולו להתמודד עם זה פנימית ללא השלכה על הסביבה ויצירת מערכות אשמה ותלות.
 
הנושא עוד רחב וקצרה היריעה פה מלהסביר את הכל, וגם ככה אומרים שאני כותב ארוך מדי בעידן התזזיתי של היום :-)
תודה שקראתם עד פה, נתראה בקרוב :-)
 
*היכן: פרדס חנה
*מתי: תשעה מפגשים בימי ראשון, החל מה 7/10/2018 בשעה 18:30 למשך 7 מפגשים, הפסקה של שבוע ושני מפגשים נוספים ב 2/12  וב 9/12 
סופ"ש סיום 14-15/12/18, שישי 10-22 ושבת 10-21.
*כמות אנשים: 20 איש ואישה
*אופן העבודה: אישי וקבוצתי, ייתכן ערום בשלבים המתקדמים.
*עלות: 2900 ₪ מכירה מוקדמת עד 23/9/2018, לאחר מכן המחיר עולה ל 3300 שח.
*למי זה מתאים: לכל איש ואישה ואין צורך בניסיון קודם.
 
למטפלים שבינכם זו אינה סדנה לימודית, אנא הודיע על היותכם מטפלים במעמד ההרשמה. תודה על ההבנה

להרשמה שלחו הודעה בצור קשר כאן באתר ונחזור אלי