סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

Cosmic Lovers - לילות אהבה במדבר

  • תאריכים תאריך פתיחה: 21/11/2018
    תאריך סיום: 24/11/2018
  • שעות יום ד' 21.11 15:00 - יום שבת 24.11 18:00
  • מיקום חאן מדברי קסום
  • מחיר פרטים בקרוב
  בהתכנסות האחרונה 400 איש ואשה עברו מסע מופלא, מלא ריפוי ועוצמה
 
התאריכים הבאים 21-24/11/2018
פרטים בקרוב
 
מוזמנים/ות לקרוא על ההתכנסות הקודמת:

 COSMIC LOVERS  2-5/5/2018
dark magical love nights
ההתכנסות ה-8 של ה-Cosmic Lovers יוצאת לדרך!
 
לאחר 7 התכנסויות נהדרות ומופלאות, שבהן א-נשים חוו גם כיף גדול אבל יותר חשוב, חוו פריצות דרך משמעותיות בכל עולם האינטימיות וההתפתחות האישית והזוגית, אנו מכינים את ההתכנסות השמינית במתכונת מדהימה ומשודרגת מאוד.
אנו ממשיכים במסורת ושומרים על יצירת מרחב אינטימי בטוח ומכיל על מנת שהמסע של כולנו יהיה פורה, מפרה ועוצמתי.
לשם כך בחרנו מיקום נהדר בטבע, שבו יהיו את כל התנאים לעבודת עומק וגם מנוחה וחיבור לעצמנו ולטבע.
4 ימים של מיטב הסדנאות בתחום הטנטרה, האינטימיות והשמאניזם, מורים/ות בכירים מהארץ ומחו"ל ועוד הפתעות שאספר בהמשך.

כפי שהיה בפעמים הקודמות ההתכנסות היא במתכונת מסע-שבנוי מ -4 שלבים: הכרות וחיבורים, מסעות רגשיים, כישופים וטקסים, ולגעת בשמיים, וגם מעגלי שיח, שיאפשרו עיבוד והכלה לתכנים ולתהליכים.
במתחם יהיו שירותים, מקלחות חמות, קמפינג וגם אוהלים ממוזגים ומדוגמים למתפנקים, הסדנאות יועברו בשישה מתחמים מדוגמים ושני סווט לודג'ים, צוות שאמניות ושומרות אש מקודשת יחזיק את המרחב עבור המסע של כולנו.

מנחים בין לאומיים:
סוגאנדו, Taki'h Antigoni Dhyandeepa, Christine Borch, Katerina Foltova

:מנחים בין לאומיים מישראל
אור אילן, בעז קפסוטו, מיכל מעיין דון, שחר כספי, אור קורן

סווט לודג'                                       טקס סליחה בין המינים                              טקס קקאו שמאני             כוהנות שמאניות ושומרות אש
כריס קופרשטיין, סטיאם          בליווי נתנאל גולדברג וצוות נגנים                        שחר כספי ויודן  מיבר                      בהובלת מאיטרי כהן             

מנחים ומנחות ישראלים:
אבישג מאיה זלוף, מיכאל פינקל, אבי ריינשטיין, אופק און בר, אור ועוזי גל, אלהיה אייל מור, אפרת בנור, אפרת ברודט, בועז סופר, בן ואפרת, ג'יה, גלית סלינה הראל, גלעד הלר, גלעד זהר, דב גור, דודי מיכאל וייסבורט, דינה ארגוב, דיקלה קרן פלאצ'י, דניאל קישינובסקי, הדס אופק כספי, ויטלי ויינבלט, וירשה, חגית קרצו, חן מימון, טל קרן כץ, יודן מיבר, יניב רוטרו, לאונור גבריאלי, ליאור קיפוד שגב, ליאת ליליאן, מעוז יעקב, מעין גרבר, נגה מיבר, נעמה אור, סאננד סילר לב אש, סוג'י שמש, סער אוסטרייכר, עדי טרם, עמיחי שרפשטיין, פליאה ברי, פרסטו נאג'י, קוליה זהר, קפטן לאב (דניאל), קרן שפע לב, ראדיקה, רוני מקאטו, רועי שחם, רינת שפר ניסים, שחר ברלוביץ, שי משיח, שלומי גולן, שני רם, תמר אגמון

מתי: פתיחת שערים יום רביעי 2/5/2018 בשעה 15.00,  סיום יום שבת 5/5/2018 בשעה 18.00.

איפה: לחופי הכנרת, מיקום מדויק יימסר לנרשמים בלבד.

תשלומים: כרטיס-לינה-אוכל ל 4 ימים
**שימו לב המחירים הם ל-4 ימים!! ולא 3 ימים כמו בכנסים רגילים**
התמחור מתחלק ל-3 חלקים בגלל מחירי הלינה השונים, ומחיר הכרטיס שעולה בשלבי המכירה המוקדמת, אולם כל חלקי הכרטיס הם חובה לרכישה לרבות שובר האוכל.

1. כרטיס: כניסה לכל הסדנאות, הטקסים והסווט לודג', אין עלות נוספת, הכרטיס כולל הכל
650 ₪ 

2. לינה: ישנן כמה אפשרויות:
*לינה בקמפינג עם אוהל מהבית 230 ₪ לאדם, תמורת השהייה והשימוש במתקני המקום.
ההבהרה לכל השואלים שתוהים למה ללון באוהל עולה 230?שח
התשלום הוא לא עבור הלינה באוהל, אלא עבור שימוש במתקני המקום כגון שירותים ומקלחות חמות, פינות ישיבה מסודרות ומוצלות, מקום נקי ומתוחזק, אתם גם לא חייבים לישון במתחם ועדיין תצטרכו לשלם על הכניסה למתחם המדהים, השימוש בו והצוות שמתחזק אותו נאמנה במשך ארבעה ימים-כלומר 57.5 שח כניסה יומית, קאפיש (:

*תוספת מזרון לכל הכנס  {מותנה בהשארת תעודת זהות/נהיגה}
50 ₪

או: 
*לינה במאהלים ממוזגים
מזרן, כרית, סדין וסדין להתכסות
לזוג - 1950 ₪ לזוג
4 שותפים במאהל - 730 ₪ לאדם

או:
*לינה בקרוואן
יש מיזוג, ללא כלי מיטה ואין שרותים ומקלחת בפנים
3-5 שותפים - 730 ₪ לאדם

3. מה אוכלים:
טנטרה זה שפע ואנחנו רוצים שתרגישו כמו מלכים ומלכות, ולכן בנינו שובר מוזל מאוד שמכסה את רוב הארוחות והפינוקים, האירוע אינו פסטיבל אלא התכנסות, שהיא מסע משותף ולכן אנו רוצים שכולם יאכלו ביחד ויתפנקו על אוכל חם ומזין.
רכישת השובר היא חובה וחלק מהכרטיס, עלות השובר 250 שח.
אין החזרים על שובר לא ממומש בחלקו או במלואו, זה כאילו שבאתם לסדנת סופש ושילמתם מחיר שלם ולא מחולק לחלקים, כאשר במהלך הסדנה הוגשו ארוחות, בסדנאות אין החזר על האוכל לא משנה מה הכמות שאכלתם, וכך גם פה, חלוקת התמחור נובעת משינויי מחירי לינה וכרטיסים אך הם עדיין מיקשה אחת.
השובר מאפשר רכישה של ארוחות ופינוקים מהצ'אי שופ כמו לאפה סנדוויץ,פיצות טעימות,שייקים וקינוחים.למי שירצה ניתן לרכוש תוספות במקום*

מה להביא: לאחר הרשמה תקבלו מייל מפורט על כל מה שנדרש עבור המסע המדהים הזה.

נתראה בקרוב,
דוד רקפת בז מיכאל ואבישג.

על היוצר והמפיק:
דוד כהן צדק - מנחה לטנטרה ואינטימיות, תרפיסט המעביר תהליכי חניכה עונג וריפוי, מתרגל מזה שנים רבות את אומנות הטנטרה והמדיטציה, רב אומן במעשה האהבה.

להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם

ראיונות עם משתתפים:
לעבוד ולהביא ריפוי למרחב הרגשי/מיני/אינטימי זה דבר מאתגר ומבורך כאחד.
 מה שיותר מאתגר זה לנסות להעביר את החוויה למשתתפים חדשים שרוצים להעיז ולצאת למסע החקירה העצמי שלהם/ן
 זה כמו לנסות להסביר למישהו מה הטעם של פרי המנגוסטין מתאילנד.
אז כדי לנסות להעביר בקצת את החוויה והתהליך של המשתתפים, בקשתי מ 3 משתתפים שכל עולם המיניות/טנטרה/אינטימיות חדש להם לגמרי לצלם בוידאו ולהעלות לרשת את מה שעבר עליהם לפני, תוך כדי ואחרי ההתכנסות, מה היו התחושות והאתגרים, מה הם הרוויחו מההתכנסות ומה הצליחו לשחרר מעליהם בארבעת ימי ההתכנסות ובעזרת המרחב הקסום שנוצר.
תודה ענקית לדרור חזן, אלכסנדרה קיסיץ ורועי הררי, קודם כל על האומץ לבוא  ולעבור את החוויה ושנית על התעוזה והרצון לחלוק את החוויה האישית שלהם על גבי הרשת למען קידום ריפוי המרחב המיני אינטימי בין א-נשים, זה ממש לא מובן מאליו ההסכמה שלכם להחשף ולהביא את עצמכם בצורה כנה ואותנטית, תודה רבה וחמה מהלב 
לצפייה בסרטונים לחצו כאן
 
 

יום רביעי - 2/5/2018 - Wednesday

לאונור גבריאלי - Leonor Gavrielyy
מגע קשוב - 17:30 - Attentive touch, מתחם שאקטי
נלמד לבקש, לשאול, לתת ולקבל מגע. נלמד סוגים שונים של מגע, נגלה את המשחקיות, את הסקרנות שבמגע ללא מטרה. ננשום לתוך המנוחה, האושר והבטחון שיש במגע שאיננו בא לקחת, להוביל או להגיע לאנשהו. מגע שניתן כמתנה ובשירות למקבל/ת.
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי, מגע

שני רם ויניב רוטרו - Shanie Ram & Yaniv Rotaru
זוק - 17:30 - Zouk, מתחם שיווה
זוק הינו ריקוד זוגי ברזילאי המשלב ריקודים לטינים, קונטקט, חיבור, הקשבה, נשימות, חושניות ומוזיקה מהפנטת, ומקנה שפה משותפת ליצירת תנועה יחד. הסדנה מיועדת לאוהבי תנועה, מגע וזרימה, ולאו דווקא מחייבת אינטימיות רבה על אף שהיא בהחלט אפשרית ורצויה. נלמד מהי הדרך הנכונה שניגשים לפרטנר/ית ולהציע לו/לה ריקוד זוגי, ובנוסף איך מקבלים סירוב באהבה ובהודיה. נשים דגש על איך לגעת, איך להוביל ולהיות מובל/ת, ונלמד את הבסיס הטכני של הריקוד המופלא הזה כאשר העיקר הוא לדעת להאט, לעצור ולנשום, ולעוף כשרוצים. הכי חשוב ליהנות תוך כדי ולהשתחרר: אין אף מטרה שצריך להשיג או להגיע אליה, אפשר לעוף ליקום אחר רק מלהיות בעיניים עצומות, נוכחים עמוק בעצמנו ובקצב המוזיקה, בחיבור קשוב עם הפרטנר/ית ובזרימה מוחלטת של גוף ונשמה.
מתאים ל: צמדים, מגע.

טל קרן כץ ודודי וייסבורט - Tal Keren Katz & Dudi Weissbort
החופש לאמר כן - 17:30 - The Freedom to Say Yes, מתחם תשוקה
אחד הנושאים החשובים בחיים בכלל ובעולם המיניות בפרט הוא נושא הגבולות והיכולת לומר לא כשלא מתאים לנו. בסדנה זו נרצה לעסוק בכן. כמה פעמים בחיינו אנחנו חוששים לבקש את מה שבא לנו או מתביישים להגיד כן למשהו שאנחנו ממש רוצים (כי זה לא נעים, כי זה לא מקובל, כי…..) מטרת הסדנה היא לתרגל את הכן. טקס שלום עם הכן בתוכנו. במרחב מוגן נשתמש בכלים מעולם המיניות והטנטרה דרכם נאפשר לעצמנו להעז ולבקש את מה שמרגיש לנו נכון ברגע זה.
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי, מגע

אפרת ברודט - Efrat Brodet
אם היוני שלי יכלה לדבר – 17:30 - If My Yoni could Speak, מתחם אהבה
חיבור עמוק מחבר ומקשיב למה אני רוצה להעצים ומה משחררת שם. נבין את הריפוי הענקי שגלום בתוכי דרך חיבור ליוני, נרקוד, נשתף, ניגע ויש אפשרות לעירום אופציונלי
מתאים ל: נשים, ערום אפשרי, מגע

פליאה ברי וליאור קיפוד - Plia Bary & Lior Kipod
פאן-טזיה - 17:30 - Fun-tasia, מתחם יין יאנג
במרחבים של המיניות המודעת יש הרבה עבודה של מודעות לגוף, ללב, לכאן ולעכשיו, לתחושות ולנשימה. ויש נושא אחד שלפעמים נראה שהוא נשכח מאחור - הראש. נוכחות המחשבה, או במילים אחרות- פנטזיות. חלק גדול מהמיניות האנושית מתרחשת בראש. המוח הוא האיבר מין הכי גדול. ולפעמים דווקא הוא סובל מהרבה מאוד בושה ואשמה. האם זה בסדר שאני מפנטז על *זה*? מה זה אומר עלי? האם זה אומר שאני לא מחובר/ת לעצמי? בסדנה חווייתית וכיפית אנחנו נעסוק בנושא האסור, בטאבו, בכל אותם תסריטים מיניים שרצים לנו בראש שממש מדליקים אותנו! אבל בו בזמן אולי גורמים לנו לחוש בושה. נביא לאור את המחשבות שלרוב נמצאות עמוק בחושך שלנו. נדבר על המקורות שלהם, על נרטיביים קולקטיביים, וביחד, בכוח של הקבוצה, נעבור תהליך ריפוי מול הפנטזיות שלנו. ונגלה את האוצרות להמשך התפתחות דרכן.
מתאים ל: כולם

שחר ברלוביץ - Shahar Berlovich
דאנס אירוטיקס - 17:30 - Dance Erotics, מתחם פראי
מסיבה-סדנה של ריקוד וארוטיקה. ארוטיקה על רחבת הריקודים... מרגש, נועז, מפחיד, מביך, מעצים, משחרר... איך מתחילים מפגש על הרחבה ואיך מסיימים? איך מתקשרים גבולות ללא מילים? כמה זה בסדר להפנות אל מישהי\ו את הארוטיקה שלי? מה הם הצבעים הארוטיים שלי ואיך אפשר לרקוד אותם? דאנס ארוטיקס היא מרחב בטוח להביא ולחקור ארוטיות בתנועה ומפגש.
מתאים ל: צמדים, מגע

טקס פתיחה - 19:30 - Opening Ceremony

טקס כנרת עם מיכל מעיין דון - 20:30 - Michal Maayan Don Water Ceremony with

סוג'יי שמש - Sujay
לגעת בטנטרה – 22:00 - Tantric Touch, מתחם שאקטי
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי, מגע

חן מימון ואבי ריינשטיין - Chen Maimon & Avi Reinstein
משחקי התשוקה – 22:00 - Games of Passion, מתחם שיווה
בסדנה נזמין אל המרחב את האנרגיה המינית שלנו ונשחק איתה. האנרגיה המינית, שבצורתה הבריאה היא עוצמה זמינה וטבעית, המאפשרת לנו לחוות שמחה, קירבה, אהבה, משחקיות וחיוניות. במסע אישי ובינאישי מלא הומור ופתיחה של הלב, נזוז יחד, נניע אנרגיה ונחקור את הצורות בהן האנרגיה הזו מתגלמת דרכנו. נחקור חיבורים, נלמד גבולות, נזהה מה קורה כשהגוף מסכים להיות בנוכחות וקרבה. ונתחיל ברגל ימין את המסע שנקרא כנס מיניות.
מתאים ל: כולם

אור אילן - Or Ilan
נפגשים באהבה - 22:00 - Meeting in Love, מתחם תשוקה
טנטרה פותחת חלון לאפשרות של לחוות את המיניות שלנו באופן מקודש. בסדנה הזאת אנחנו נלמד איך להתמיר את האנרגיה המינית, אנרגיית החיים שלנו לאנרגיה של לב, של אהבה. אנחנו נפגוש את עצמנו ואת שאר האנשים מתוך המרחב הזה, נעמיק, נחווה, נשחק, נהייה. בסדנה מתוך החוויה אנחנו נלמד טכניקה של מסורת של טנטרה קריה יוגה, טכניקה שניתן להביא לכל מרחב בחיים שלנו על מנת לחיות את חיינו מתוך אהבת החיים עצמם. לסדנה הזאת ניתן לבוא עם בן זוג או לבד, אתה בוחר כמה אתה רוצה להעמיק.
מתאים ל: כולם

קצ'נקה - Kachenka
איפסלו טנטרה – 22:00 - Ipsalu Tantra, מתחם אהבה
Ipsalu Tantra has a unique method for attuning to Bliss. It is a formula that works in all circumstances, if you are willing to relax into it. It quickly brings groups of strangers into a loving blissful connection, as well as couples, especially when they combine the practice with their lovemaking. It brings an individual into Bliss at any time, in any place.The practice includes some of the most powerful techniques in the world, drawn from several tantric traditions as yogic, Taoist, Tibetan & Osho, Promoting healing, health, vitality, joy, peace, pleasure, deeper intimacy, consciousness and connections
לאיפסלו טנטרה יש שיטה ייחודית של התכווננות לאושר עילאי. זוהי נוסחה שעובדת בכל הנסיבות, אם אתה מוכן להירגע לתוך זה. זה מביא במהירות קבוצות של זרים לתוך חיבור אוהב ומאושר, כמו גם זוגות, במיוחד כאשר הם משלבים את הפרקטיקה עם מעשה האהבה שלהם. זה מביא אדם אל תוך אושר עילאי בכל עת, בכל מקום. התרגול כולל כמה מהטכניקות העוצמתיות ביותר בעולם, הנמשכות ממספר מסורות טנטריות יוגיות, טאואיסטיות, טיבטיות ואושו, מקדם ריפוי, בריאות, חיוניות, שמחה, שלווה, עונג, אינטימיות עמוקה יותר, תודעה וחיבור.
מתאים ל: צמדים

תאקי אנטיגוני - Taki'h Antigoni
גבולות ואמון – 22:00 - Cuddle Party, מתחם יין יאנג
What does it mean to honor your boundaries? How do you know if your boundaries are based on fear, and thus holding you back or based on trust and thus honoring your truth? In this session you will: Give yourself full permission to express your no! Give yourself full permission to express your yes! Forgive yourself for all the times you have not expressed your truth, or have not honored someone else’s truth. Celebrate your commitment to honor your truth as well as others’. From this empowered inner space, we will explore boundaries and power from a place of trust: practicing to perceive and sense others as we do ourselves, experiencing full permission to surrender, full permission to take, and full permission to trust! Please note: it’s best to be on a light stomach for this session.
מה זה אומר לכבד את הגבולות שלך? איך אתה יודע אם הגבולות שלך מבוססים על פחד, ובכך מעכבים אותך, או מבוססים על אמון ובכך מכבדים את האמת שלך? בסדנה זו תוכלו: לתת לעצמכם רשות מלאה להביע את ה'לא' שלכם! לתת לעצמכם רשות מלאה להביע את ה'כן' שלכם! לסלוח לעצמך על כל הפעמים שלא ביטאת את האמת שלך, או שלא כיבדת את האמת של מישהו אחר. לחגוג את המחויבות שלך לכבד את האמת שלך, כמו גם את של אחרים. מהמרחב הפנימי המועצם הזה, נחקור גבולות ועוצמה ממקום של אמון: תרגול בלהבחין ולחוש אחרים כפי שאנו תופסים את עצמנו, חוויה של אישור מלא להתמסר, רשות מלאה לקחת, ורשות מלאה לסמוך! שימו לב: עדיף לא לאכול הרבה לפני הסדנה הזו.
מתאים ל: צמדים קבועים

סאננד ורדה לב אש - Sanand Varda Lev-Esh
עבור מי המגע? - מעגל ההסכמה – 22:00 - Who is the Touch For? - The Wheel of Concent, מתחם פראי
עבור מי המגע? נוח לי לתת מגע? קשה לי לקבל? איזה מגע אני רוצה? בסשן זה נחקור מגע מ4 זוויות: נתינה-קבלה-לקיחה-אפשור, דרך החכמה של מעגל ההסכמה. נגלה את עצמנו בארבעת המצבים, נתרגל הכרת והצבת גבולות. נחשף לתפקידים שאולי לקחנו על עצמנו באינטראקציה של מגע עם אחר ולהיבטים עמוקים יותר שמנהלים אותנו. נלמד לפתוח את התחושתיות ולהיות נוכחים בגוף תוך יצירת מרחב בטוח להיות.
מתאים ל: כולם, מגע

יום חמישי - 3/5/2018 - Thursday

שחר ברלוביץ – Shahar Berlovich
ריקוד על הבוקר – 7:30 - Morning Dance
ריקוד חופשי
מתאים ל: כולם

עדי טרם ודב גור – Adi Terem & Dov Gur
ריברסינג - פתיחת שריונות רגשיים וריפוי מיני – 9:00 - Rebirthing - De-armoring & Sexual Healing, מתחם שאקטי
מוזמנים למסע מרגש של תרפיה עוצמתית עמוקה ומחוללת שינוי. בעזרת מדיטציה תנועה ונשימה מעגלית מודעת, נפתח שריונות רגשיים שכבר אינם משרתים אותנו, נשחרר דפוסים מעכבים, נאפשר לאנרגיה המינית שלנו לזרום בכל הגוף ולהרחיב את היכולת לשמחה ועונג בחיים.
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי

אבישג מאיה זלוף ושחר ברלוביץ – Avishag Maya Zloof & Shahar Berlovich
משחק ההסכמה – 9:00 - The Game of Consent, מתחם שיווה
ביחסים בכלל וביחסים אינטימיים בפרט יש הרבה מן הלא מדובר. כשאני אומר כן למשהו, למה אני בעצם אומר כן? וכמה ה'כן' שלי שווה כשאני לא יודע להגיד 'לא'? הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו בסיטואציות שהן לא מדויקות לנו, אבל קשה לנו בזמן אמת להבין את זה או לתקשר את זה, אז אנחנו 'זורמים'. העניין הוא, שלזרימה הזאת יש מחיר, לפעמים כבד. אז, איך זה מרגיש כשיוצאים ממעגל ההסכמה? איך מזהים את הרגע? ואיך חוזרים לתוך מעגל ההסכמה? משחקי ההסכמה היא סדנא, משחקית ונועזת, בה נתרגל תקשורת בסיטואציות אינטימיות ומיניות, ובעיקר נלמד איך להקשיב לעצמנו.
מתאים ל: צמדים

סוג'יי שמש – Sujay
הפעימה הטנטרית – 9:00 - The Tantric Pulse, מתחם תשוקה
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום אפשרי, מגע

מיכאל פינקל - Michael Finkel
תקשורת ארוטית מקרבת – 9:00 - Non Violent Communication in Sex, מתחם תשוקה
אהבה האומץ לצאת מאזור הנוחות ולהביע את הכמיהות שלנו, הרגע המפחיד של לשים בבהירות את הגבולות שלנו, החופש של באמת להגיד בפשטות ובהירות מה שחולף במרחב הנפשי רגשי ארוטי שלי, וללמוד להביא את זה לאחרים באופן שיהיו מסוגלים לפגוש את זה, כדי שנוכל להיות אחד עם השני במלוא פראיות הארוטיקה ועוצמות התשוקה והאהבה בתוכנו. סדנה ללמידה והתנסות בכלים מילוליים ופיזיים שמאפשרים להיות אמיץ ברגע הנכון. לפי גישת "תקשורת מקרבת ביחסים אינטימיים" של מיכאל פינקל.
מתאים ל: כולם

הדס אופק כספי וסער אוסטרייכר - Hadas Ofek Caspi & Saar Ostreiher
ריקוד פראני בחיבור עמוק – 9:00 - Pranic Dance in Deep Contact, מתחם יין יאנג
סדנת תנועה בהשראת ה-טאנדווה (ריקוד טנטרי מהמסורת הקאשמירית) והקונטקט אימפרוביזציה. בואו להתמסר לנשימה, לחלל, לריקוד. נתחיל במדיטציית ריקוד הנובעת מעמקי הנשימה אל החלל הפנוי. נמשיך בדואטים של מפגשים עמוקים דרך נשימה משותפת.
מתאים ל: כולם

אור אילן - Or Ilan
הנשימה האורגזמית של שיווה ושאקטי – 9:00 - Shiva & Shakti's Orgasmic Breath, מתחם פראי
הסדנה הזאת היא מסע טנטרי, שמתחיל במפגש עם עצמי והאנרגיות האדירות שנמצאות בתוכי. החוויה של עוצמת החיים האורגזמית שמפעמת בי. מתוך החוויה של האנרגיה שלי, המרחב יפתח לאפשרות לחוות את האנרגיה הקבוצתית ואת הפולאריות של האנרגיה הזכרית והנקבית. אנחנו נשתמש בטכניקת נשימה רבת עוצמה, שתאפשר לנו מתוך מרחב של אהבה לחוות את המעבר של האנרגיה האורגזמית במרחב המשותף. בתוך החוויה הזאת נשים דגש על יכולות הריפוי של האנרגיה הזאת, במיוחד ביחס שבין המינים. ניצור מרחב של לב והכלה, שמאפשר לכל אחד לעשות את עבודת הריפוי שלה הוא זקוק ולה הוא מוכן. אחרי החוויה ניצור מרחב שיתוף אוהב. הסדנה לא מחייבת מגע.
מתאים ל: כולם

ליאת ליליאן ווירשה – Liat Lilian & Veeresha Jivan
שיחה פתוחה עם כוהנות אהבה ומיניות – 9:00 - Open Conversation with Priestess of Love and Sexuality, בצ'אישופ
כל מה שרציתן לדעת ולא העזתן לשאול, כל מה שרציתן לשאול ולא היה את מי, שיח פתוח עם כוהנות אהבה ומיניות. נשב במעגל ונכנס לסדנת סגירה של עיבוד ואינטגרציה של כל החלקים בתוכנו. מה עברנו, מה זז בנו, מה אנו לוקחים אתנו מכאן והלאה ואיך עושים זאת. איך חוזרים למרחב החיים היומיומיים אחרי רגעי הטקס זה שחווינו כאן, רגעי התרסקות, רגעי העונג. איך משאירים את הלפיד בוער? איך אנרגיית החיים הזו שרצה בקולנוע כשיוצאים נשארת בתוכנו עוד ועוד.
מתאים ל: כולם

נגה מיבר – Noga Maivar
הפצע המיני שלי – 12:00 - My Sexual Wound, מתחם שאקטי
איך זה שאותו דפוס שלנו ביחסים ובמיניות מופיע פעם אחר פעם? איך זה שבני הזוג שלנו, למרות שהתחלפו, מפגישים אותנו עם אותו כאב ומציפים בנו את אותם פחדים? האם יתכן שאנחנו מבקשים לזמן לעצמנו את אותם סיפורים שוב ושוב ושוב? למה שנעשה את זה, הרי זה גורם לנו סבל נוראי.. הגוף שלנו אוגר חוויות טראומטיות, ושומר אותן לזמן אחר, נוח ובטוח יותר. כשהזמן הזה מבשיל, משהו בנו יחפש לשחזר את הארועים שקרו בעבר, כדי למצוא דרך להתמודד איתם ולצרוב מחדש בתודעה חוויה של ניצחון מול מה שהגוף שלנו זוכר כבלתי אפשרי להתמודד אתו. לפעמים החוויות הטראומטיות נוצרו לפני שנולדנו, ולעיתים הן חלק מזיכרון קולקטיבי זכרי או נקבי. בסדנה נשתמש בהתמקדות, כתיבה וקונסטלציה כדי לצלול אל הזיכרון של הגוף במטרה לפגוש את הפצעים שלנו, נטייל בממדי זמן אחרים וניצור ריפוי על ידי חיווט מחדש של האוטומטים שלנו.
מתאים ל: כולם

אור קורן ודינה ארגוב - Or Koren & Dina Argov
ארוס ויז'ן – 12:00 – Eros Vision, מתחם שיווה
״רוח, קחי אותי, עשי בי מה שאת רוצה״. מה אם היינו יכולים ליצור מתוך החוויה הזאת של קבלה מוחלטת והתמסרות לאנרגיית החיים שרוצה לזרום דרכנו? קבלה עצמית והשראה הם המנוע היצירתי העוצמתי ביותר. דרך מגע אקסטטי רב חושי נגלה עולם חדש של שערים לביטוי חופשי ומרפא. נצייר תוך כדי שנוגעים בנו באופן שפותח לנו ערוץ של השראה נובעת, המאפשרת לנו להגשים את עצמנו במלואנו במרחב בטוח.
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי, מגע

חן מימון וויטלי ויינבלט - Chen Maimon & Vitaly Vainblat
מעשה של אהבה – 12:00 - Act Of Love, מתחם תשוקה
כשאנו מגיעים למרחבים חדשים, בעיקר מרחבים מיניים, תמיד יהיו רגעים שנחווה ניכור, אי שייכות, השוואתיות, חוסר נראות.. האם זה הכרחי? האם אנחנו חייבים להתנהל כאילו מדובר בתחרות על משאבי אהבה ומיניות, או שנוכל ליצור יחד מרחב שפועם ונושם אחווה שבטית, מרחב מכיל ומאפשר אינטימיות לכל הנוכחים בו? בסדנה נתבונן, נתרגל ונרגיש את מה שחי בתוכנו, מה אנחנו צריכים ומבקשים, ואיך נוכל לראות את עצמינו חלק מלהקה. נתרגל את היותנו שבט שתומך ונתמך ע"י האחים והאחיות שלנו למסע משותף.
מתאים ל: צמדים

מא פרם סוגנדהו - Ma Prem Sugandho
שלושת החתונות 1 – 12:00 - The Three Marriages, מתחם אהבה
The marriage of primal sexual energy and sensitivity (1 & 2 Chakra). A workshop based on OSHO's Tantra Chakra Map on inner consciousness. In a playful, yet meaningful way, we want to explore how our primal sexual energy can be led towards a mature and meditative expression of sexuality
סדנה זו מבוססת על מפת הצ'אקרות של אושו-טנטרה על התודעה הפנימית. באופן משחקי, אך משמעותי, אנו רוצים לחקור כיצד ניתן להוביל את האנרגיה המינית הראשונית שלנו לביטוי בוגר ומדיטטיבי של המיניות. מתאים ל: צמדים, מגע, נועז מעוז יעקב - Maoz Yaakov להתפשט מבושה - 12:00 - To Strip from the Shame, מתחם יין יאנג בסדנה נחקור את הבושה שקיימת בכל אחד מאתנו, מה היא משרתת? מאיפה היא מגיעה? האם זה שאני ערום זה אומר שעברתי דרך הבושה? איזה חלקים בגופי אני גאה בהם ואיזה חלקים אני עדיין רוצה להסתיר מעצמי ומהסביבה? האם מותר לי להסתכל באחר או שזה פולשני מידי? בסדנה נגלה ונעבור דרך מחסומי הבושה לעבר חופש פנימי. בואו לגלות את החופש שלכם, סדנת עומק לאמיצים ואמיצות, עבודה רגשית.
מתאים ל: צמדים, ערום, מגע

אלה רינת ניסים ואלהיה אייל מור - Ellaya Ayal Mor & Rinat Schiffer Nissim
לאהוב אותי - 12:00- Loving Myself, מתחם פראי
באמת? ממש לאהוב את עצמי? אוקי, אבל איך עושים את זה? לרובנו קשה ממש להפנות אהבה כנה כלפי עצמנו. ההתניות העמוקות שלנו מספרות לנו שאנחנו "לא בסדר". התניות תרבותיות, חברתיות ומשפחתיות לימדו אותנו משחר ילדותינו שעלינו להתאים את עצמנו לסטנדרטים כאלה ואחרים, על מנת לזכות באהבה ובשייכות שכה חשובים לנו. וכך אנו מסגלים דפוסים רגשיים ומחשבתיים שללא הרף משווים ואומדים את ערכינו על פי אמות מידה חיצוניות. ואם זאת, יכולתנו להסתובב בעולם כיצורים אוהבים ואהובים תלויה קשר בלתי נפרד ביכולתנו לאהוב את עצמנו ללא תנאי. דמיינו מה היה קורה ואיך היינו מרגישים אילו היינו הופכים את הכוונה להפניית אהבה חסרת תנאים לעצמנו לכוונתנו העמוקה ביותר. בסדנה זו נחקור ונתרגל אהבה עצמית. מה מונע וחוסם אותה ומה מאפשר ופותח אותה? מה הם הכלים שיכולים לעזור לנו לחוש את אותם רוך וחום בלב, שבטבעיות אנחנו מפנים לאחרים לא פעם, לעצמנו. בואו לסדנה שמכוונת ומוקדשת כולה ל"לאהוב אותי" על מנת ליצור תנועה חדשה בחיינו הפנימיים והחיצוניים כאחת.
מתאים ל: כולם

אופק און בר - Ofek Ohn-Bar
לעבור דרך קנאה - 12:00 - Via Jealousy, בטבע/צ'יאשופ
אז יש גדר ולגדר קוראים קנאה. קנאה בהקשר יחסים עם להט ותשוקה והנטייה לרדוף אחרי בטחון ושליטה באמצעות סיפור בעלות על הטבע הפראי - המין והיצר. הפעם נצא מגדרנו ונסכים להרגיש ולפגוש את הקוצים שבחיים. עד עכשיו בנינו כלובים ומבצרים מאד מתוחכמים כדי להימנע מקנאה. אבל הפרא חזק יותר, ובין הלבנים מבצבצים להם עשבים שוטים וגאים ומזינים וטעימים שלא צריכים שום תחזוק אנושי. הקינאה ירוקה.. העשבים ירוקים.. ירוק זה בכלל צבע של חשק של חיים וחיוניות!! מה יקרה אם נעז ללקט? האם נגווע או נחטוף הרעלה או נגלה את גן עדן. מה יקרה כשנסתכל לקנאה בעיניים? מה יש מעבר לגדר? ומה זה לעזאזל הינאה?
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי

מה חי בי כרגע? מעגלי עבודה ועיבוד – 16:00 -What lives in me right now? Working and processing circles
קוליה זהר – כולם, שאקטי - Kolya Zohar
דיקלה קרן פלאצ׳י – נשים, שיווה - Dikla Keren Palachi
גלית סלינה הראל – כולם, תשוקה - Galit Sellena Harel
אפרת ברודט – כולם, אהבה - Efrat Brodet
פליאה ברי וליאור קיפוד – כולם, יין יאנג - Plia Bary & Lior Kipod
מא פרם סוגנדהו – everybody, English, Wild - Ma Prem Sugandho

דוד כהן צדק, נגה מיבר, מעוז יעקב - David Cohen Tzedek, Noga Meivar, Maoz Yaakov
טקס סליחה בין המינים - 18:00 - Forgiveness Ceremony
גברים נשים, זכרי נקבי, מגדרים ואנרגיות. כעס, פגיעות ועצב רב שורר בין המגדרים והאנרגיות שמרכיבים אותנו. דורות על גבי דורות של מעגלי הפגיעה, העצב והייאוש, תבניות אלימות ופוגעניות שהוטמעו בנו גם אם לא היינו חלק מהמעגל [אם דבר כזה קיים בכלל]. האנרגיות, הזיכרונות הקולקטיבים והאישיים עוצרים אותנו מלהתמסר לאיחוד המקודש שכולנו מייחלים לו, בתוכנו קודם כל ואחרי זה עם בני הזוג והסביבה. דרכים רבות ישנן כדי להתמודד עם הטינה הידועה השוררת בינינו ובתוכנו. אחת הדרכים החזקות והעוצמתיות היא לעבור טקס סליחה טנטרי בתהליך קבוצתי, שמשלב מדיטציה-נשימות-ריקוד-תנועה-צליל וטקסים שונים ממסורת טנטרית עתיקה ומופלאה. שירה: נתנאל גולדברג. ליווי מוסיקלי: דרור פרקר, נמרוד נול, איל פרידמן.
כולם

רוני מקאטו - Makatu Roni
חשיפה אקסטטית – 22:00- Ecstatic Nude, מתחם שאקטי
אנחנו יוצרים מרחב חדש, מרחב שיש בו את תנועת האקסטטיק - מסע מוסיקלי המבקש תנועה בגוף. שעתיים של ריקוד חופשי למסע רב ממדי. המסע יתחיל באקטיבציה מונחית, בו נוכל לבחור אט אט להשיל את כל מה שנבחר, פיזי, רגשי, אנרגטי ותודעתי ולרקוד כך עירומים מכל מה שחוצץ ביננו לבין העולם.
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי

בועז סופר - Boaz Sopher
תענוגות הלשון - 22:00 - Lingual Pleasure, מתחם שיווה
בעזרת הלשון המטיילת על הגוף, נאפשר פתיחת מעברים ודרכי הזרימה של האנרגיה המינית, דרך פתיחה של הנאדים המרכזיים. נאפשר לאנרגית הקונדליני לנוע במעלה השושומנה לצ;אקרת הלב ולכתר, ואז נינמס לתוך המוחלט.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום, מגע, נועז

שי משיח וג'יה - Shay Mashiach & Gia
יחסים שקופים - 22:00 - Relationships as Water, מתחם תשוקה
סדנה לזוגות עם המוכנות לשקיפות עם כל הצדדים שבי - הנראים והכמוסים - כאן ועכשיו עם הרגשות של המשתתפים במרחב, עם התחושות, האהבות, התשוקות והאכזבות שבינינו. תרפיה ייחודית משולבת טקס לריפוי המים הפנימיים והזוגיים. משולב חוכמת השמאניזם, טנטרה ופסיכודרמה.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום אפשרי, מגע

קצ'נקה - Kachenka
להחזיר חיים דרך הצ'אקרות התחתונות - 22:00 - Journey Through The Lower Chakras: Restoring our vitality, מתחם אהבה
This powerful breath ceremony will be a 2-3 hour journey, dedicated to exploring and feeling our lower chakras. You will be guided into a state of expanded consciousness using deep connected breathing - thus flooding the body with oxygen and allowing for any trapped energies, emotions or traumas to rise to the surface, to complete their expression and be cleared from your body, leaving you feeling more whole and integrated.
טקס הנשימה העצמתי הזה יהיה מסע בן 2-3 שעות, המוקדש לחקור ולהרגיש את הצ'אקרות התחתונות שלנו. תהיו מודרכים למצב של תודעה מורחבת באמצעות נשימה עמוקה ומחוברת - ובכך להציף את הגוף עם חמצן ולאפשר לאנרגיות, רגשות או טראומות לכודות לעלות אל פני השטח, על מנת להשלים את הביטוי שלהם ולהתנקות מהגוף, ולהשאיר אתכם מרגישים יותר שלמים ומחוברים.
מתאים ל: כולם

קריסטין בורש - Christine Borch
עיסוי הגוף והתודעה - 22:00 - SMassage, מתחם יין יאנג
The term SMassage is a research into how healing & massage practices can take use and inspiration from techniques and methods present in body impact play where strong touch and sensations are consciously applied to the body in order to shift state and play with emotions and/or our erotic nature. I invite you to work in random couples. Clothing is optional.
המונח SMassage הוא מחקר כיצד שיטות ריפוי ועיסוי יכולות לקחת שימוש והשראה מטכניקות ושיטות שנוכחות במשחקים של השפעות גופניות, שבהם מגע חזק ותחושות מוחלים במודע על הגוף כדי להעביר ולשנות מצב ולשחק עם רגשות ו/או הטבע הארוטי שלנו. אני מזמינה אתכם לעבוד בזוגות אקראיים. ביגוד הוא אופציונלי.
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי, מגע

רועי שחם - Roy Shaham
קסם המגע האירוטי - 22:00 - The Magic of Erotic Touch, מתחם פראי
מי אני כשאני נוגע.ת? מה אני מביא.ה לתוך המגע? כמה אני נוכח.ת בתוך המגע? אלה שאלות בסיסיות כאשר אני בא לגעת. שנים ארוכות של עיסוק במקצועות מגע בשילוב של עיסוק במיניות הביאו ליצירת הסדנה פוקחת העיניים והידיים הזו. מוזמנים לחוויה מרתקת של חושים ותודעה בה נחווה ונקבל כלים מעשיים וסודות מאומנות המגע האינטימי.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום אפשרי, מגע, נועז

כריס וסטיאם - Chris & satyam
סווט לודג' – 22:00 - Sweat Lodge - Temascal
An American Indian sacred purification ceremony that involves healing through prayer and song. The ceremony is conducted in a temporary structure made from saplings and covered with blankets. Volcanic stones are heated on a fire and brought into the lodge by the 'fire keeper'. The leader of the ceremony will then lead 4 rounds of prayer and song and pour water on the stones. At the end of each round the door will be opened. The duration of the ceremony is 2-3 hours.
טקס טיהור אינדיאני מקודש, הכולל ריפוי באמצעות תפילה ושירה. הטקס מתנהל במבנה זמני העשוי משקעים ומכוסה בשמיכות. אבנים געשיות מחוממות על האש ומובאות לתוך המבנה על ידי "שומר האש". מנהיג הטקס יוביל 4 סיבובים של תפילה ושירה וישפוך מים על האבנים. בסוף כל סיבוב הדלת תיפתח. משך הטקס הוא 2-3 שעות. מתאים ל: כולם, ערום אפשרי

יום שישי - 4/5/2018 - Friday

אלהיה אייל מור – Ellaya Ayal Mor
מדיטציית מיינדפולנס – 7:30 - Mindfulness Meditation
מדיטציית מיינדפולנס מלמדת אותנו לנוח ברגע הזה תוך קבלה מלאה של כל מה שחי בנו מדקה לדקה. באמצעות תשומת לב עדינה ורכה אנחנו לומדים לזהות ולהרפות מדפוסים מגבילים ולהיפתח לחיות ולחיוניות הטבעית שבנו.
מתאים ל: כולם

אור גל – Or Gal
להתעורר עם קונדליני יוגה – 7:30 - Wake Up Kundalini Yoga
קונדליני יוגה (הטנטרה הלבנה) משלבת תרגול גופני, מדיטציות ומודעות מלאה לכל מרכזי האנרגיה של האדם. נתחבר אל האדמה והטבע שמסביבנו, ואל מרכזי האנרגיה ונפתח את הלב בתרגול כיפי, שיעיר את האנרגיה בכל הגוף. שיעור מיוחד עם קריה לאיזון האנרגיה המינית והתחדשות לאביב. (רצוי מזרון יוגה אישי)
מתאים ל: כולם

רועי שחם - Roy Shaham
המולטי אורגזמה הגברית - 9:00 - The Male Multi-Orgasm, מתחם שאקטי
לבקשות חוזרות ונשנות הסדנה שהייתה סגורה לגברים בלבד נפתחת גם לנשים. יוצאים למסע משותף לגילוי המיניות הגברית. מה קורה שם מאחורי הקלעים? נטעם מהפרספקטיבה הגברית בנוגע למיניות, לאורגזמה, לציפיות האמיתיות והמדומיינות מהגבר. הזדמנות נדירה לגלות מה תפקידה של האישה ביכולת של הגבר להיות נוכח, להניע אנרגיה מינית ולגלות את האורגזמה הפנימית. הסדנה ללא מגע מיני, החלק המעשי כולל בעיקר נשימה ותנועה
מתאים ל: כולם

קוליה זוהר - Kolya Zohar
אוהבת לא אוהבת - 9:00 - Love Me - Love Me Not, מתחם שיווה
סדנה לנשים העוסקת בגופנו הנקבי - מזרות לחיבור. כמה פעמים אנו פוגשות את הקושי עם גופינו, הוא מתבטא בנראויות ובאופנים שונים. לעתים מוסווים, לעתים גלויים לחלוטין. האם הוא יפה, נשי, מושך? כמה אני מחוברת אליו, משוחררת בו? נהנית ממנו? מה קורה כשהוא מתחיל "להתבלות" ולשנות צורה? מה הקשר שלי עם גופי המיני בזמן או אחרי הריונות, הנקה? האם יש קשר בין יופי חיצוני ליופי פנימי? בחלק הראשון בסדנה נפגוש את הקונפליקטים הפנימיים ואל מולם נמצא אפשרות אחרת למפגש וחיבור עם הנשיות שלנו, והנשיות המוכלת בגופנו. לאחר נתפייס, נכונן יחסים חדשים המבוססים על הכלה וחיבור. ניגע, נרגיש, נלמד להקשיב לו, ולהציף ממנו איכויות שאינן נגלות, ומהויות פנימיות השוכנות בכל איבר ואיבר בגופנו הנשי, נפגוש איך שזירתן יחד יוצרת הולמות נקבית נשית, ועוצמתית. כשתפגוש כל אחת את מהותה הנקבית המקודשת, נחגוג בטקס חניכה לגוף האישה המקודש
מתאים ל: נשים, ערום, מגע

דיקלה קרן פלאצ׳י - Dikla Keren Palachi
להעיז לפנטז – 9:00 - Dare to Fantasize, מתחם תשוקה
מחקרים מגלים שהמשיכה הארוטית שלנו מורכבת ממגוון פרמטרים למשל חוויות ילדות ,רצון בלתי ממומש, הפרת איסורים, סיכונים ואמביוולנטיות. בסדנה נצא למסע שבו נוכל לגלות פנטזיה חבויה שלא העזנו לחלום עליה או שתתגלה בהפתעה כחדשה ומעוררת סקרנות. במרוצת החיים אנו שולחים לתת המודע שלנו חלומות נסתרים, זוהי הזדמנות מיוחדת במינה לפגוש להתבונן מה עולה מתוכנו במרחב שבו הכל אפשרי, הסדנה נועזת מחשבתית אך יכולה להתבצע ללא ערום כלל.
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי

מעוז יעקב וקרן שפע לב - Maoz Yaakov & Keren Shefa Lev
שיווה שאקטי צוללים פנימה - 9:00 - Shiva Shakti are Diving in, מתחם אהבה
בסדנה נחקור מהן האיכויות הזכרית ונקבית הקיימות בנו וכיצד הן באות לידי ביטוי ביחסים הזוגיים ובמעשה אהבה. נעסוק בהוויה הזכרית והנקבית והביטויים השונים שלה, הן במצבי קונפליקט והן בצורתם המיטבית בתוך מערכות יחסים ובמיניות, תוך לימוד והתבוננות על הכוחות המותנים והכוחות הבוגרים של הזכרי והנקבי שבכל אחד ואחת מבני הזוג.
מתאים ל: צמדים, מגע

ראדיקה גאיה - Radhika Gaya
נשימה טנטרית וחדירה אנרגטית - 9:00 - Tantric Breath and Energetic Penetration, מתחם יין יאנג
בסדנה הזו ניתן תשומת לב לגוף האנרגטי שלנו ונלמד לעבוד אתו. בחלק הראשון של המפגש נלמד נשימה טנטרית מעגלית. להטמיר (להעלות) את האנרגיה מהצ'אקרות התחתונות כלפי מעלה, ולהרגיש את האנרגיה בחלקים נוספים של הגוף. נלמד איך לחלוק את האנרגיה הזו עם אדם נוסף. בחלק השני נעמיק אל חדירה אל הגופים האנרגטיים שלנו דרך שלושת המרכזים - מין, לב, ראש.
מתאים ל: כולם

גלית סלינה הראל - Galit Sellena Harel
סחלב פראי - 9:00 - Wild Orchid, מתחם פראי
סדנה לזוגות בתחילת הדרך, לאלו שעברו כברת דרך וגם לאלו שצועדים שנים רבות יחד. בסדנה נתנסה בחמישים גוונים של תשוקה ונרחיב את הרפרטואר של מעשה האהבה שלנו. את הכלים שניחשף אליהם נוכל להמשיך לתרגל בבית בין הסדינים.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום אפשרי, מגע, נועז

סער אוסטרייכר - Saar Ostreiher
אדמה פראית ועדינה - 9:00 - Lover Earth, בטבע/צ'יאשופ
בואו ונעסה את קימוריה, נרחרח את שורשיה, נתרטב במימיה. בואו לגעת, לדעת, להתפלש ולאהוב עם האדמה. כאמא, כאחות, כאהובה. מסע חושי וחושני של חיבור לעולם, לעצמנו ואחד לשני, שבט פראי ועדין של אוהבי חיים שאנחנו.
מתאים ל: כולם, ערום אפשרי, מגע

חגית קרצו - Hagit Kretzu
היזכרות – 12:00 - He Zach Root, מתחם שאקטי
סדנת עומק לזוגות המשלבת חיבור אנרגטי, קשר עין, לב, מין ומגע מענג שאינו מיני בגוף הגבר, בלינגם ובאשכים במטרה ליצור בטחון ולאפשר היזכרות של הזכר במהותו. בסדנה זו הנשים מעניקות מגע לבני הזוג שלהן. סדנה ראשונה בסדרת סדנאות המנגישות את הידע של ריפוי הזוגיות.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום, מגע

אופק און בר - Ofek Ohn-Bar
זוג או פרא - 12:00 - Pair or Pere (Wild), מתחם שיווה
רוב אם לא כל הדוגמאות לקרבה מינית שקיבלנו מגיל 0, נוגעות למבנה זוגי בלבד. מאתגר לדמיין קרבה רגשית ומינית בשלוש, מעבר לפנטזיה התנסותית טיפוסית שלא במקרה פופולרית כל כך. רוב הפוליאמורים/ות מתעסקים/ות בגוגל קלנדר לניהול יחסים נפרדים אך במקביל. האם אפשר ליצור יחסים משמעותיים של יותר מ2? מה מפחיד בזה? מה מושך בזה? מדובר בסדנת צעד ראשון חווייתית במיוחד לזוגות שרוצים להיפתח וחוששים. ההרשמה בשלשות קבועות אז מצאו מישהו או מישהי להרשם אתה או אתו.
מתאים ל: שלישיות, ערום אפשרי, מגע

בועז סופר - Boaz Sopher
ביו-אנרגיה - 12:00 - Bio-energetics Emotions Relief, מתחם תשוקה
בעזרת הביו-אנרגיה המופלאה, שילוב בין המסת השריון הטנטרית, לשבירת השריון. בעזרת נשימות, והבעת הרגשות. סדנה טיפולית מעולה לשחרור הרגשות לקראת אנרגיות של אהבה. בסדנה נלמד לנשום ולחוות זרימת אנרגיה דרכנו, נבחן חלק מהחסימות שמפריעות לנו בחיים. נבין את הגורמים להן. נחווה אהבה עצמית נשתחרר, נזוז, וננסה לשחרר חסימות. מטרת הסדנה פתיחת חסימות ושחרור רגשי בעזרת עיסוי, נשימות, טיפול אנרגטי והילינג. לכולנו יש בעיות רגשיות ונפשיות. כולנו עברנו טראומות שהשאירו עלינו את חותמם. בעיות אלו חוסמות את מעשינו, מחשבותינו, רגשותינו ואת שדות האנרגיה שלנו. בסדנה נלמד מהו הקשר בן בעיות רגשיות וטראומות לבעיות פיסיות, כאבים ומחלות. כיצד ניתן לבצע טיפול עצמי וטיפול לאחרים. נלמד לשחרר בעיות פיסיות, כאבים, בעיות פנימיות, ורגשות חסומים. באמצעות (שילוב במגע עמוק-רך) עיסוי אנרגטי, עיסוי רקמות עמוק, ודרכי מגע שונות, נשימות יוגיות, נשימות הבעתיות ומחזוריות, הבעת רגשות, הילינג והקרנת אנרגיה. סדנה מדהימה שגורמת לחוויות חזקות של שמחה, שחרור ואהבה.
מתאים ל: כולם, מגע

אבישג מאיה זלוף ושלומי גולן - Avishag Zloof & Shlomi Golan
אפשר את זה יותר קליל? - 12:00 - Can I have it Less Heavy?, מתחם אהבה
מתאים ל: כולם

עמיחי שרפשטיין - Amikhai Sharfstein
אינטימיות בין גברים - 12:00 - Man In Intimacy, מתחם יין יאנג
סדנת אינטימיות גברית, מיועדת לגברים שרוצים לחקור את מרקם היחסים המורכב והעדין שקיים במפגש של שני שיוות. הסדנה אינה עוסקת באופן ישיר במיניות חד מינית. הסדנא עוסקת בנוכחות שלנו כגברים אל מול גברים אחרים. כששתי נשמות נפגשות נוצר חיבור. בסדנה ננסה להבין את התרבות הקדומה שהולידה את "נפלאתה אהבתך לי מאהבת נשים". בסדנה נחקור כיצד החושים שלנו מגיבים במפגש מול אנרגיה זכרית מצד אחד ואנרגיה נקבית מצד שני. טבעי שבהיעדר נשים יעלו סוגיות והתמודדויות עם קבלת הנשיות הפנימית, הקולקטיבית והאישית. מטרת הסדנה היא לאפשר מרחב בטוח לחוות קירבה וחום ולהביא לריפוי של הפצע הפתוח שנושאת הגבריות בעולם. מדובר בסדנה חווייתית ועמוקה. בסדנה נעמיק וניגע באיזון המגדרי הפנימי ונקלף שכבות ששנים מגדירות אותנו כגברים בעולם.
מתאים ל: גברים, ערום אפשרי

קריסטין בורש - Christine Borch
המים הקדושים של נשים - 12:00 - Womens Sacred Waters, מתחם פראי
There is an ancient relationship between women and water. In Taoist traditions they speak of The Third Water, in ancient India, The Nectar Of The Gods and in Greece they named it Liquor Vitae. All of these refer to what we today mostly describe as Female Ejaculation or Amrita. Welcome to a session for beings with female genitalia only. To ejaculate is anatomically possible for all women – as it is for all men. Despite this, surprisingly few women make use of this life-affirming ability. Why did we forget and how can we support the process of making our body & soul remember? This workshop is aiming at acknowledging and exploring the G-spot area, to re-awaken and stimulate the flow of female ejaculate, and possibly raise the number of women having an experience of a stream of warm liquids pumping out from a place deep inside of them, and the healing, relaxing and joyful body state that arrives as a result of this activity. These sacred waters are so filled with mystery that both science and sexual workers cannot get their minds around it. It takes time and courage to unravel the truth, but it is worth it…it is time. Feel invited to come and let go. Let it Flow!
יש קשר עתיק בין נשים ומים. במסורות הטאואיסטיות הם מדברים על המים השלישי, בהודו העתיקה, צוף האלים וביוון הם קראו לזה "Liquor Vitae". כל אלה מתייחסים למה שאנחנו היום בעיקר מתארים כשפיכה נשית או Amrita. ברוכות הבאות לסשן עבור יצורים עם איברי מין נשיים בלבד. שפיכה היא אפשרית מבחינה אנטומית עבור כל הנשים - כפי שזה עבור כל הגברים. למרות זאת, נשים מעטות מנצלות את היכולת מאשררת החיים הזו. מדוע שכחנו וכיצד אנו יכולים לתמוך בתהליך של לגרום לגוף ולנפש שלנו לזכור? סדנה זו מכוונת להכרה ולחקירה של אזור ה- G-spot, לעורר מחדש ולעודד את זרימת השפיכה הנשית, ואולי להעלות את מספר הנשים שיש להן חוויה של זרם של נוזלים חמים הנשאבים ממקום פנימי עמוק בתוכן, ואת המצב הגופני המרפא, מרגיע ומלא הנאה, שמגיע כתוצאה מפעילות זו. מים קדושים אלה מלאים כל כך במסתורין, שגם המדע וגם העוסקים במיניות, אינם מסוגלים להסב את דעתם סביבם. זה דורש זמן ואומץ לפענח את האמת, אבל זה שווה את זה ... הגיע הזמן. הרגישו מוזמנות לבוא ולשחרר. לתת לזה לזרום!
מתאים ל: נשים, ערום, נועז

ראדיקה גאיה וגלעד הלר - Radhika Gaya & Gilad Heller
חשיפה צילום ארוטי – 12:00 - Erotic photography, בטבע/צ'יאשופ
בסדנה הזו נצא למרחב בטבע הקרוב שבו נוכל להיות לבד, נתחבר אל הגוף הארוטי שלנו, אל גוף החיה ואל הגוף האנרגטי באמצעות תנועה ודמיון מודרך. נסיר את הבגדים בטקס הסרה. משם, כשאנחנו מחוברים לגופים שלנו ואל הטבע, נצא למסע מול המצלמה. נצטלם, נביא את עצמנו באומץ ואותנטיות, נרשה לעצמנו להחשף מול עדשת המצלמה. גלעד וראדיקה הם הצלמים. כל משתתף יקבל את התמונות שלו אחרי הכנס. סודיות מובטחת.
מתאים ל: כולם, ערום

נעמה אור ודניאל קישינובסקי - Naama Or & Daniel Kischinovsky
צא מזה – 15:30 - Step Out Of It, מתחם שאקטי
יום אחד, בתחילת יחסינו, אמרתי לנעמה את המשפט הבא "תשמעי, אני לא נמשך אלייך". במקום להעלב או לזרוק עליי צלחת, הגברת נעמדה מול המראה, ליטפה את עצמה ואמרה לי "חבל, אני ממש מהממת". זו הייתה הפעם הראשונה שמישהי לא נכנסה איתי לדרמה שלי. נשארתי לבדי עלוב ומבויש במיטה ובאותו רגע קלטתי שזאת הדרך המתוחכמת שלי להרחיק בינינו ולפרק את היחסים, כפי שעשיתי שוב ושוב בעבר בקשרים קודמים. ואני בעצם מפחד. בכל יום אנחנו נתקלים בדפוסי התנהגות אוטומטיים, שמגבילים את החופש שלנו ולא מאפשרים לנו לחיות את חיינו במלאות, עוצמה ותשוקה. דרך כלים מעולם הגרינברג, עבודה עם הגוף, הומור ומוסיקה חיה שפותחת את הלב, נלמד לזהות את הדפוסים שלנו ולהביא עולם שלם של אפשרויות למקום שבו היינו מגיבים שוב ושוב באותה צורה.
מתאים ל: כולם

לאונור גבריאלי - Leonor Gavriely
מדיטציית יוני לינגם - 15:30 - Yoni-Lingam Meditation, מתחם שיווה
נתפשט מהסיפורים, מהחרטות, מהחששות והבושה שחבויים באיברי המין שלנו מאז שגורשנו מגן-עדן. נקבל וניתן ריפוי שקט, של סגידה. נוכחות שקטה של קבלה מוחלטת לכל צלקות הלידה וברית-המילה. ללא מגע, ללא עשייה, רק התבוננות מדיטטיבית מכילה ואוהבת
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום

בעז קפסוטו - Boaz Capsouto
מעבר לבולשיט - 15:30 - Beyond the Bullshit, מתחם תשוקה
מעגל שיח ושיתוף מונחה עם כוונה לאפשר לנו ללכת צעד אחד מעבר... מעבר לאוטומטים, מעבר ל"אני", מעבר להסתכלות הרגילה שלנו. להבין מה קורה עכשיו, בזמן אמת. להסתכל לאמת בעיניים. להתקרקע. להעמיק. לקבל פרספקטיבה כוללת. לנחות לתוך עצמנו, יותר, כאן, עכשיו. מומלץ לבוא עם שאלות של "חיים ומוות", על מיניות, טנטרה, אמת, אהבה, מודעות. על מה שהכי בוער כרגע. ולראות מה יקרה
מתאים ל: כולם

אפרת בנור - Efrat Benor
מגע מקודש - 15:30 - Sacred Touch, מתחם אהבה
גופנו הוא מקדש והעור הוא גבולותיו, הוא שער הכניסה. העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף וכל כולו צמא למגע קשוב. בידיים שלנו יש Master key – המותאם לכל אזור ואזור בגוף. מגע הוא צורך בסיסי וחיוני לשמירת הבריאות הרגשית, הפיזית והאינטימית שלנו. ניזכר בפשטות ובעצמה הקיימות בידיים ובגוף כולו, נרענן את ההקשבה דרך הידיים והלב, נלמד כיצד לדייק את המגע, ההתבוננות, התמיכה וההקשבה זה לזה. ניזכר כיצד לב פתוח מאפשר קרבה ואינטימיות, כיצד מגע נכון מכיל בתוכו נחמה, רוגע, תמיכה, אמון, חושניות ואהבה.
מתאים ל: צמדים קבועים

אבישג חיה כספי - Avishag Haya Caspi
סודות מחדר המיטות - 15:30 - Tantric Love Secrets, מתחם יין יאנג
איך ניתן להפוך את מעשה האהבה למדיטטיבי, ארוך, ואקסטטי? הסדנה מיועדת לזוגות וכוללת טקס טנטרי, יצירת אינטימיות, מגע, נשימה, התמרה אנרגטית ומוסיקה, כשער אל רבדים עמוקים וכמוסים בתוכנו. "גש אל החוויה המינית כאילו נכנסת למקדש" אושו. נא להביא: סדין
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום אפשרי

פרסטו נאג'י - Parastu Naji
ריקוד השיווה שאקטי - 15:30 - The Shiva Shakti Dance, מתחם פראי
בתוך כל אחד מאתנו ישנם גבר ואישה פנימיים, חלקם מפותחים ומעצימים אותנו וחלקם לא מפותחים ופוגעים בנו ובתהליך ההתפתחות שלנו. בסדנה נזהה ונגלה דרך משחקיות ושיח את הצדדים הזכרים והנקביים הקיימים בנו ונשים דגש, העצמה והתפתחות חיובית על אותם הצדדים אשר לא מפותחים בתוכנו
מתאים ל: נשים

תמר אגמון - Tamar Agmon
כתיבה ארוטית – 15:30 - Erotic Writing, בטבע/צ'יאשופ
לכולנו יש פנטזיות, כאבים וכמיהות. דרך כתיבה חושנית ואינטואיטיבית נלמד איך לחשוף, לגלות, לאהוב אותם. את הצדדים היפים של אהבה ומיניות, יחד עם החלקים האפלים. לחדור - לתוך המחשבות הכמוסות שלנו. להתמסר - לכתיבה ללא צנזורה. לנטוף - תעוזה וכשרון. להתמסמס לתוך הדף ולתת לדמויות שבתוכנו שחרור ממחלות המין הנפוצות ביותר - בושה, אשמה ופחד. כי בכתיבה הכל מותר, והכל בטוח וחופשי. בסדנאות של תמר כותבים בכתב יד, עם דף ועט ללא מחשב, לחיבור ישיר אל הגוף ובדרכים שעוקפות את הראש. כמו שסקס אמיתי צריך להיות.
מתאים ל: כולם

שחר כספי ויודן מיבר - Shachar Caspi & Yudan Meivar
טקס קקאו חכמת האלמנטים - 18:00 - Cacao Ceremony Wisdom of the Elements
לאחר שלמדנו וחווינו את הזכרי והנקבי בתוכנו הגיע הזמן להתחבר לאחד שקיים בנו ובעולם ולקבל הדרכה והכוונה מארבעת האלמנטים שמרכיבים את עולמנו. לחוות את צלילות האוויר ונוכחות התודעה, להרגיש את עוצמת הרגש וזרימתו, לתת לעונג הגוף להזרים את האש בתוכנו ולהתחבר לרגליי השורשים העמוקים ולחכמת האדמה. זה ההזדמנות שלנו כשבט להמשיך את הטקס הקודם לעומק חדש ומופלא
כולם

גלעד זוהר וליאת ליליאן - Liat Lilian & Gilad Zohar
מסע חושי - 22:00 - Sensual Journey, מתחם שאקטי
החושים שלנו הם הכלי דרכו אנו חווים ולומדים את העולם, דרכו נוצרות לנו מחשבות, דעות והתניות, דרכו בסופו של דבר אנחנו פועלים. מה קורה כאשר עושים רי-סטארט למערכת הזו ומאפשרים לה התחלה חדשה? מה קורה לחוויה שלנו את עצמנו ולאופן בו אנחנו פוגשים את העולם? במסע החושי נפתח את הדלת אל האפשרות לחוות את הישן והמוכר אחרת, ולתת לזה להוביל את הבחירה שלנו. נתנסה בהקשבה לקול הפנימי העמוק, זה שמתקיים מתחת להתניות והפחדים.
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי, מגע, נועז

בן ואפרת - Ben & Efrat
שיווהלינגם - פוג'ת איחוד מקודש - 22:00 - Shivalingam - Sacred Reunion Puja, מתחם שיווה
טקס הקדשה טנטרי מדיטטיבי מעמיק על פי דרך הקאולה לאיחוד מקודש בין בני הזוג. הטקס יוצר חיבור מעמיק לגוף, לחושים, לאנרגיה המינית, לעצמנו ולנשמה של בני הזוג. זהו טקס ארוך ונועז שמוביל למייטונה (איחוד מיני דרך משגל טנטרי. האיחוד הוא רשות ואינו חובה כחלק מהטקס).
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום, מגע, נועז

מיכאל פינקל - Michael Finkel
ArTemple 1+1+1_- 22:00 - ArTemple 1+1+1, מתחם תשוקה
סדנה לחקירת ארוטיקה, אינטימיות ואהבה בשלישיה. מרחב נועז שבודק בעדינות את זרימת האהבה בשלישיה אנושית. יציאה מדפוסי דינמיקות הדואטים הזוגיים אל עולם חדש מופלא של אפשרויות. הסדנה משלבת מגע וערום לפי בחירה. מסע הרפתקני אל מחוזות האהבה האנושית הרומנטית ארוטית בפראותה הבלתי מרוסנת בהובלה של מיכאל פינקל על הגה הסיפון.
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי, מגע, נועז

מעין גרבר ואבישג מאיה זלוף - Avishag Maya Zloof & Maayan Gerber
העונג שלך בידיים שלך - 22:00 - Your Pleasure is in Your Hands, מתחם אהבה
עונג נשי הרי הוא מבורך, יפיפה וצופן בתוכו כל כך הרבה גילויים מעניינים. מזמינות אותך להצטרף אלינו לחקירה של מעשה אהבה עם עצמך. בדרך נחלוק עם אחרות את מה שכבר גילינו ונאפשר השראה אחת לשנייה. נא להביא סדין/לונגי, שמן.
מתאים ל: נשים

אור קורן ויודן מיבר - Yudan Maivar & Or Koren
מקדש טרנסמיט - 22:00 - TranSmeet Temple, מתחם יין יאנג
כל דבר בעולם הזה הוא מפגש, כל מפגש הוא חד פעמי ומקודש ובכל מפגש יש אלכימיה. היכולת להפגש עם מה שמגיע מתוך מקום בו אין אג'נדות, יוצר מצב של פגיעות ועוצמה גם יחד ויכול להביא בפשטות טרנספורמציה גדולה מתוך נוכחות, זרימה, סקרנות ופליאה. בטקס ניצור ביחד מקדש של תנועה ומגע בו נחקור מה הופך אותנו לטרנסמיטורים של מגע. חוויה של טראנס-פורמציה והעברה/תשדורת של כוונה ותפילה כאמצעי לריפוי, העצמה והגשמה. אשר בכוחה להעביר לנו ידע ומסרים באופן חוויתי ואינטואיטיבי תוך כדי שהיא לוקחת אותנו למסעות מגוונים ממדיטציה עמוקה עד טראנס ואקסטזה חושית, לאינסוף ולכוכבים כמו גם עמוק לבית שבתוכנו ולחיבור עם האדמה. נתנסה ונחקור טרנסמיטינג של 4 צורות המגע לפי ארבעת האלמנטים, והמגע הסינרגטי של האלמנט ה-5 המביא את כולם יחד
מתאים ל: צמדים, ערום, מגע, נועז

תאקי אנטיגוני - Taki'h Antigoni
פוג'ה - אלוהים חי כאן - 22:00 - Puja: God Lives Here, מתחם פראי
Yes, God lives here, in this body, in these genitals, in all of us. This Ritual is dedicated to experiencing this Truth fully. It is a reclaiming of your divinity, your sacredness, not as a concept but as a temple to worship, in your body, and to be able to see others this way. You will journey through this ritual working on your own, with different partners, in small groups, and finally with one partner. This experience is very personal, and very transpersonal as well.
כן, אלוהים חי כאן, בגוף הזה, באיברי המין האלה, בכולנו. טקס זה מוקדש לחוות את האמת הזאת במלואה. זה החזרת האלוהות שלך, הקדושה שלך, לא כמושג אלא כמקדש של עבודת קודש, בגוף שלך, וכדי להיות מסוגל לראות אחרים באופן הזה. נהלך לאורך הטקס הזה בעבודה עצמית, עם שותפים שונים, בקבוצות קטנות, ולבסוף עם שותף אחד. חוויה זו היא אישית מאוד, וגם מאוד טראנס פרסונלית.
מתאים ל: צמדים, ערום, מגע, נועז

כריס וסטיאם - Chris & satyam
סווט לודג' - 22:00 - Inipi Sweat lodge Ceremony
Ancient Native American ceremony with strong bonding of the 4 elements to purify body soul and mind. It opens the heart prayer of what you really want. Strength and softness, connection and being are the cornerstones of this Blessing way for your life.
טקס אינדיאני עתיק עם קישור חזק של ארבעת אלמנטים לטיהור הנפש, הגוף והתודעה. זה פותח את תפילת הלב של מה שאתה באמת רוצה. עוצמה ורכות, חיבור והוויה הם אבני היסוד של דרך ברכה זו לחיים שלך. מתאים ל: כולם, ערום אפשרי.

יום שבת - 5/5/2018 - Saturday

מעיין גרבר ורועי שחם - Maayan Gerber & Roy Shaham
כל העולם על הזין שלי - 9:00 - HARD-ON MEN, מתחם שאקטי
גבריות היא לא דבר נתון, היא עניין של הוכחה, סדרה ארוכה של מטלות אותן יש לבצע על מנת 'להיות גבר', 'לצאת גבר'. המיניות הזכרית נדרשת כל העת לתפקוד, להצלחות, לכיבושים. בעוד שהקשיים המיניים של נשים הם עניין שכבר נוכח בדיון התרבותי, מצוקת הגברים לרוב נשארת מושתקת, גברים מתביישים לשתף ונשים אינן תמיד ערות לפסיכולוגיה המינית המורכבת של הגבר, שלרוב נתפסת כפשוטה וחד ממדית. אזור המין של הגבר הוא עדין, פיזית ורגשית, ולצד חוויות של עונג והתעלות טמונים שם סודות, מכאובים, כמיהות ואכזבות. זוהי הזמנה למרחב של ריפוי הדדי סביב מכאובם של גברים והזכרי שקיים בכל. הזדמנות עבורכם הגברים להישמע, לקבל מקום לפגיעות, לקושי, לצרכים ולחוות ריפוי. עבור הנשים זוהי הזדמנות יוצאת דופן להיות נוכחות כעדות ויחד ליצור טקס ריפוי כשותפות לדרך ובכך גם לאפשר ריפוי עמוק לזכרי הפצוע בתוכן וליצירת שלום בין המינים. זוהי סדנה שיש בה תפילה ליצירת התייחסות מחודשת, מקודשת, למיניות זכרית.
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי, מגע, נועז

פליאה ברי ועמיחי שרפשטיין - Amikhai Sharfstein & Plia Bary
מקדש ללינגאם - 9:00 - Lingam Temple, מתחם שיווה
סדנה שכל כולה הערצה, הערכה, הודיה וסגידה ללינגם. נושאי הלינגם - מתי בפעם האחרונה התחברתם באמת לאלוהות ולכוח הריפוי שבמטה הקסם שלכם? מתי אפשרתם למישהי/ו באמת להעריץ את ההוויה הזכרית שאתם נושאים בצורת גוף? בואו לחוות מבפנים מודעות עמוקה לשפע ולמתנות שאתם מעניקים לעולם דרך צינור האור שלכם. אוהבי/ות לינגם - מתי בפעם האחרונה עצרתן ועמדתן בפליאה עמוקה אל מול האלוהות המתגלמת דרך איבר הפלא של בעלי גוף זכרי? בואו לאפשר לעצמכן/ם לקבל מתנות עוצמתיות ושפע מעמוד האור של אהוביכן/ם? בואו להתמלא בעצמה באור ובריפוי שטמונים בהוד התרוממותו. בואו נעשה כבוד, נעריץ, נשבח, נאדיר, נהלל (ונתהולל) למטה הקדוש. בואו נשיב עטרה לזקפתה. בסדנה נעבור דרך חיבור לאלוהות שבלינגם, נהפוך את הגבר שאתכן/ם למקדש תפילה דרך יצירה חושית, ונכנס לטקס סגידה ועונג ללינגם.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום, מגע, נועז

גלעד זוהר - Gilad Zohar
מיניות שמאנית – 9:00 - Shamanic Sexuality, מתחם תשוקה
מסע בתוך המיניות השמאנית. מעט נדבר ונבין מה זה בכלל שמאניזם ומה הוא שמאניזם מיני, ובעיקר נתנסה בדרך בה ניתן לרתום את האנרגיה המינית, התשוקה והעונג אל עבר מעשה הקסמים של יצירת המציאות. כיצד יוצרים עתיד ומנקים מחסומים ואמונות מגבילות בחדר המיטות.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום, מגע, נועז

ראדיקה גאיה וסאננד ורדה לב אש - Radhika Gaya & Sanand Varda Lev-Esh
פוג'ה ליוני וללינגאם - 9:00 - Shmanic Puja for the Yoni and the Lingam, מתחם אהבה
הסדנה היא פוג'ה - the art of adoration, בה נעבור מסע עמוק וטרנספורמטיבי, מסע של שלום, של סליחה עם אברי המין שלנו כהיבטים של נשיות וגבריות. במהלך הטקס נפגש כל פעם עם אדם אחר. נתחיל בשיתוף, נמשיך במחוות שונות של הענקת מנחות, מבט, נשימה, ונסיים במגע אוהב.
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי, מגע, נועז

בן ואפרת - Ben & Efrat
סודות הטנטרה - 9:00 - The Secrets of Tantra, מתחם יין יאנג
האם ידעתם שטנטרה קיימת כבר מעל 12,000 שנה? מה אתם באמת יודעים אודותיה? הרצאת עומק שסוקרת את הרקע ההיסטורי / אנתרופולוגי / גיאוגרפי להתפתחות הטנטרה. בהרצאה תשמעו על עקרונות היסוד המשותפים לתפיסת העולם הטנטרית, על הזרמים השונים בטנטרה, התפתחותם וההבדלים הרעיוניים ביניהם.
מתאים ל: כולם

שחר ברלוביץ - Shahar Berlovich
הפעימה הארוטית - 9:00 - The Erotic Pulse, מתחם פראי
סדנת מבוא למיניות אנרגטית. כשאנחנו עושים אהבה, זה לא רק האברים האינטימיים שלנו שמתחככים אחד בשני, גם הנשימה שלנו משתתפת, הלב והכוונה. מה שרוב האנשים לא יודעים זה, שגם הגופים האנרגטיים שלנו לוקחים חלק במשחק החושני הזה. כשאנחנו נוגעים או מתחבקים או בכלל מתקרבים לאדם אחר, גלים ואדוות של אנרגיה נפגשים ומתמזגים. רוב בני האדם עושים את זה אינטואיטיבית, בלי בכלל לדעת שזה מה שהם עושים. אז הבשורות הטובות הן, שאתם כבר עושים מין אנרגטי. הבשורות הממש טובות הן, שבעזרת תרגול פשוט אתם יכולים לחוות חוויות ארוטיות חדשות כמעט בלי בכלל לגעת בפרטנר שלכם. כי כשמכניסים למעשה האהבה - כוונה, תשוקה ולב פתוח, יכולים לקרות דברים מופלאים. הפעימה הארוטית - חוויה ארוטית, עדינה. גם למי שלא מתחבר ל'אנרגיות'.
מתאים ל: כולם

אור ועוזי, קפטן לאב (דניאל רודריגז) ולאונור גבריאלי - Or & Uzy, Love Captain, Leonor Gavriely
אהבה נוזלית - 9:00 - Liquid Love, בטבע/צ'יאשופ
חוויה חושנית קולקטיבית פרימאלית צפה בשמן! נתחיל בחקר הגבולות בינינו לבין אחרים, נלמד את עקרונות התקשורת הלא מילולית ונתרגל מגע קשוב ומכבד, כך שאט אט ניצור מרחב ייחודי, עוטף ואוהב שבו נוכל לצלול ביחד לתוך ים החושים האנושי, נתפלש בשמן יחדיו ונהפוך לגוש אנרגיה גלי רוטט.
מתאים ל: כולם, ערום, מגע, נועז

11:45 - מעגלי עיבוד - Process Circles

14:00 - טקס סיום - Closing Ceremony

מיכל מעיין דון - Michal Maayan Don
זכרי אלוהי – 14:30 - Divine Masculine, מתחם שאקטי
תודעת אל. מוזמנים לטקס-תהליך להתעוררות המאהב והנאהב האלוהי! רבות נכתב, נאמר ותורגל בחיבור האישה אל תודעת אלה, והגיע זמננו לחקור ולהפתח כגברים ועם הגברים לתודעת "אל". גם בכל אישה, בכל מאהבת, קיימת תודעת אל וגם אליה נתעורר יחד. הגבר (בגוף זכר או נקבה) יכול להתחבר להיות הייצוג של האלוהות עליי אדמות בתוך ממפגשי אהבה ומיניות, הוא נושא עמו את תודעת כל אשר קיים כפוטנציאל, הוא נושא עמו את האל האוחז את כל אשר קיים באהבה שקטה ופעילה, הוא נפתח לנוכחות ללא גבולות ותנאים והוא חודר את כל עולם התופעות ואת החיים עצמם וגם נעטף ונעלם אל תוך עולם התופעות והחיים עצמם. האל הוא הדיאלוג בין העוצמה של האחד היודע את עצמו והאחד הרך והפגיע שנפתח להיות בית לחמלה האינסופית המבקשת לאהוב ולסגוד לו באהבה. יחד נחקור את "תודעת אל" שבגברים, בלינגם, במעשה אהבה, נחקור את מעשה האהבה כ"תפילה" יחד עם האלוהות כולה, ונחנוך אותנו להיות אלים מאהבים ונאהבים. אני מתרגשת מהזכות לחקור את האלוהות באהבה ביחד!
מתאים ל: צמדים קבועים

חגית קרצו ובעז קפסוטו - Hagit Kretzu & Boaz Capsuto
התקדשות - 14:30 - Sanctifying, מתחם שיווה
סדנה לזוגות המבקשים להעמיק את הקשר, האינטימיות והאהבה כחלק מתהליך ריפוי הזוגיות. הזדמנות לגברים להעמיק נוכחות תוך הענקת מגע רך וקשוב לבת הזוג. עבור הנשים זו הזדמנות להתמסר לחלוטין במרחב בטוח.
מתאים ל: צמדים קבועים, ערום, מגע

תאקי אנטיגוני - Taki'h Antigoni
כסף באהבה - 14:30 - For the Love of Money, מתחם תשוקה
Our erotic center is also where we store issues dealing with survival. In today's world that has a lot to do with money. This is directly linked to our deep fear of death, loss of belonging (to community or tribe), feelings of scarcity, and so on. As a result, we give away our power and can be more easily manipulated and controlled. What if I believed that simply because I exist, I have the right to claim what I need? What if I believed that I am supported and that I am loved, truly? What if my self-worth was linked to the core of my soul, not a core-wound? What if I could truly receive unconditionally? Simply because I exist? And what if I could truly give, unconditionally? In this session we will address wounds around money, reclaim our erotic center, and use this very powerful energy as a servant of the heart. Because the more we release and heal around the energy of money, the more we can be trusted as guardians of this powerful energy, to put it in service of the heart, for our individual and collective benefit. Please note: its better to be on a light stomach for this session.
המרכז הארוטי שלנו הוא גם המקום שבו אנו מאחסנים נושאים העוסקים בהישרדות. בעולם של היום יש לזה קשר רב לכסף. זה קשור ישירות לפחד העמוק שלנו מהמוות, מאובדן השייכות (לקהילה או לשבט), לתחושות של מחסור, וכן הלאה. כתוצאה מכך, אנו נותנים את הכוח שלנו ואנו עלולים להיות יותר בקלות ניתנים למניפולציות ושליטה. מה אם הייתי מאמין שפשוט מכיוון שאני קיים, יש לי את הזכות לתבוע את מה שאני צריך? מה אם הייתי מאמין שאני נתמך ושאני נאהב, באמת? מה אם הערך העצמי שלי היה קשור לליבה של נשמתי, לא פצע ליבה? מה אם הייתי יכול באמת לקבל ללא תנאי? פשוט מפני שאני קיים? ומה אם הייתי יכול באמת לתת, ללא תנאי? בסדנה זו נעסוק בפצעים סביב כסף, נקבל מחדש את המרכז הארוטי שלנו, ונשתמש באנרגיה העוצמתית הזו כמשרתת של הלב. כיוון שככל שאנו משחררים ומתרפאים סביב האנרגיה של הכסף, כך ניתן לסמוך עלינו יותר כשומרים של האנרגיה העוצמתית הזו, לשים אותה בשירות הלב, לטובתנו האישית והקולקטיבית. שימו לב: עדיף לא לאכול הרבה לפני הסדנה הזו.
מתאים ל: כולם

שחר כספי וחן מימון - Chen Maimon & Shachar Caspi
חוכמת המעברים הטנטריים - 14:30 - The Wisdom of Transitions, מתחם אהבה
החיים הם תנועה. מעבר ממציאות אחת לאחרת. אנחנו נעים ומשתנים מרגע לרגע, הן ברמה הקונקרטית בממד הפיסי ובכל אספקט אחר, מצבי רוח, מצבי תודעה, מצבים רגשיים. בסדנא נחקור, דרך מסע שמאני בצליל, תנועה, נשימה, חיבורים ומגע, את חוכמת המעברים. את המוות והלידה מחדש של כל רגע.
מתאים ל: צמדים, ערום אפשרי

דוד כהן צדק - David Cohen Tzedek
חתולות פראיות - 14:30 - Wild Cats, מתחם יין יאנג
מתאים ל: צמדים קבועים
 
 

יום רביעי

יום חמישי


 
יום שישי

יום שבת


 
מקרא סמלים


ראיון עם אלכסנדה


ראיון עם דרור 


ראיון עם רועי