סגור
להרשמה לחצ/י כאן
שם הסדנה:
מסע אל מסתורי מקדשי האהבה
  • תאריך תאריך פתיחה: 22/2/2018
    תאריך סיום: 24/2/2017
  • שעות יום ה' 22/2 עד שבת 24/2
  • מיקום חאן הבאר בערבה
  • מחיר 1800 ₪
מסתורי מקדשי האהבה.
יצירה חדשה ומופלאה מבית Cosmic Lovers.
 
מקדש כוהני האהבה הוא קונספט עתיק יומין שהיה קיים פה בכנען.
מקדש של קדשות וקדשים, כוהנים וכוהנות אהבה שחנכו וריפאו בעזרת אהבה ומיניות את כאבי האנושות.
הם הכירו את יכולות הריפוי הטמונות בתוכנו ובאנרגיה המינית שלנו וידעו להשתמש בהן ולהעביר אותן הלאה.
 
עם כל האתגרים שקיימים היום בחברה האנושית, כולם מחפשים אחרי משהו, רודפים אחרי הלא מושג.
אנחנו מזמינים להביט לעבר ידע קדום, עולם שבו חינכו למיניות בריאה, מודעת ומקודשת.
בתוכנו פנימה הידע הזה עדיין קיים, ממתין שנגלה מחדש את הגישה אליו ונפתח אותו לעולם.
 
אז מה זה בעצם האירוע? ומה יהיה במקדשים?
 
האירוע הזה הוא חשיפה ראשונית של מרחבים  אזוטריים, מיוחדים ומרתקים להתפתחות מינית מודעת ומקודשת שעד היום נערכו בסודיות ועברו מפה לאוזן, אולם הגיע הזמן לצאת ממעטה הערפל ולהעניק את המתנה הזו לכל איש ואישה שיחפצו בכך.
במסע אל מסתורי מקדש האהבה שלנו תוכלו לבחור בין 3 מקדשים, כל אחד בקונספט שונה ועם מנחים שונים שייקחו כל קבוצה למסע עומק של 3 ימים, יחד עם צוות אסיסטנטים שיחזיקו את המרחב להתפתחות האהבה והתודעה עבורכם/ן.
בהמשך יש פירוט על כל מקדש והצוות שיוביל אותו.
 
אנחנו קוראים לכם/ן, הכוהנים והכוהנות של העולם המודרני, להתחבר אל הכוחות המסתוריים, העתיקים והעוצמתיים ולהביא אותם לידי מימוש כאן ועכשיו במציאות ובחיים.
 
קצת פרטים טכנים:
מתי: 22-24/2/2018
היכן: חאן הבאר בערבה, מיקום מדויק לנרשמים בלבד.
לינה: באוהלים בדואים מחוממים, מקבלים מזרון, ציוד לינה יש להביא איתכם.
כלכלה: יוגשו ארוחות צמחוניות מפנקות לאורך המסע.
עלות: 1800 שח לאדם כולל לינה וכלכלה כמפורט.
 
מקדש 1:
SHINE THE DARCKNESS – LOVE TAMPE
ברוכים הבאים אל הידע הקדום של הארוטיקה המקודשת המתעוררת!
הפעם נפתח את התודעה להתרחב אל החומר השחור ביקום. שלושה ימי עבודת מיניות מקודשת בתנועה מהמהות הפרסונאלית, אל הטרנס פרסונאלית ואל החור השחור, ה VOID.
זהו מקדש השלום בין הרוח לחומר, הזכרי והנקבי, ומקדש הכוח האנושי הפועל עם כל כוחות היקום, בשיתוף ובתפילה דרך חיבור לכוח המיני. במקדש נערוך טקסי חניכה וריפוי לכל הגופים שלנו, ונתמקד בהפעלה של גוף החושך, גוף החלל, שהוא גוף השכינה ואינטליגנציית החיבור אל כל אשר ישנו ואיננו. המקדש יוקדש להתעלות ביכולות האקסטזה, דרך מיניות, לריפוי והתעלות ביכולות הקשר האנושי ואומנות האהבה בכל הגלגולים שלנו ושל האנושות, ונגיע לכדי מעבר בשערי הטרנספורמציה האפשרית לנו ולכל כדור הארץ.
נלמד לעבוד עם הרטט המיני כפורטל להתעלות ונערוך טקסים שמאניים לשינוי כאן ועכשיו. נחנוך את עצמנו לכוהנים וכוהנות של המיניות המקודשת, השמאנים הפועלים עם כל כוחות הטבע בתודעה רחבה ורוטטת, נעלה עוד ועוד את רטט החיים והארוס עד לכדי חיבור לאינסוף.
נתרגל עבודת צל, אור, ארכיטיפים, עולמות הקסם בממדים מקבילים, ועוד ועוד... ונאהב...
המקדש נפתח לריפוי והעצמת האנושות לשלבים החדשים שלנו יחד כאן ולבריאת המציאות האולטימטיבית דרך פעולה ותפילה ושדרוג כל מערך התודעה הקולקטיבית בתוכה אנחנו חיים.
המקדש נפתח לכוהנים וכוהנות המוכנים לעבור לשלב הבא בפעולה המשותפת שלנו.
 
בהנחיה של:
מיכל מעיין דון - שמאנית כוהנת מינית
והדרקונים.
 
מקדש 2:
מקדש שמאני מיני
מקדש שמאני מיני הוא מרחב מקודש שבו המעגל מחזיק יחד כוונה והדהוד ומחובר לאלמנטים של הטבע והרוח. המעגל מוצא את הארוס והעונג המיני דרך תנועה משותפת ותקשורת עם הspirit של היקום.
כל התדרים והעולמות הנסתרים זמינים לנו בכל רגע ורגע בחיי היום יום אך אנחנו לא מאפשרים להם לזרום בדרך מיטיבה כיוון שאנחנו לא ערים לזהותם. על פי המסורת השמאנית והטנטרית, האנרגיה ביקום הסובב אותנו, מסייעת לנו במסע החיים ובהתפתחות האישית שלנו. האנרגיות מתגלמות בפנינו בצורת בעלי חיים, צמחים, בני אדם, דמויות מיתיות ואף עצמים דוממים והכול מתפרש על פי מערכת האמונות והדפוסים האישים של האדם.
מסעות שמאניים מיניים מאפשרים להניע את האנרגיה למצב הדומה לטראנס אקסטטי גופני על ידי חיווט גלי המוח. במצב זה, בעזרת כלים כמו מדיטציה, תנועה, נשימה, מיניות ומגע, צלילים, חלימה ניתן להיפתח לתובנות ומסרים חדשים לגבי עצמנו המאפשרים שינוי מהותי באיכות החיים האישיים.
במקדש שמאני מיני, נתחבר בקבוצה אינטימית הנותנת עדות משותפת ונפתח שערים לעולמות נסתרים. במהלך המסע ניכנס להיכלות בהם נעבור טרנספורמציה עמוקה ונעמיק עוד לתוך תהליך רוחני, מיני חוויתי. במהלך המקדש ניצור תקשורת עמוקה עם עולמות הרוח ונטמיע את המסרים שנקבל בתוך חפצי העצמה שמאניים אותם נכין יחד והם ינחו אותנו גם בהמשך המסע בחיים.
בפעימת תוף משותפת נתחבר עם הלב והרוח אל המדבר, נחקור את הארוס עם עבודת ידיים, יצירה בחומר ובאדמה, עם חיבור אל חיות הטוטם והעוצמה שלנו. נשלב בין משחקיות וטראנס עמוק. נתרגל בזוגות ובקבוצה הנעת אנרגית הארוס במקדש ובכך נגיע לחוויה של אקסטזה והודיה המחברים אל פשוטות וטבע הדברים. התהליך העמוק שנעבור, יזרים ריפוי מעמיק אל הנפש והגוף ויעצים את חווית התשוקה לחיים והנוכחות של עונג בתוכם.
 
בהנחיה של:
גלעד זהר - מאמן ומטפל תודעתי, רגשי ומיני. מלווה זוגות, יחידים ומנחה קבוצות וסדנאות בתחום התודעה, ההעצמה והמיניות המקודשת.
בודהי דנה - מטפל מיני, כהן טנטרי, מורה בבית הספר הבין לאומי לאומנויות המקדש ISTA, מנחה סדנאות טנטרה והתפתחות בארץ ובעולם.
ליאת ליליאן - תלמידה ומדריכה לטנטרה ומיניות בדרך טבעית. רוקמת מרחבים של אהבה, חלימה, תודעה וריפוי דרך הלב.
 
מקדש 3:
ארטמפל - ArTemple  
יש לעשות אהבה ויש להתגלם אהבה.
אנחנו מזמינים אתכם למסע של חקירת הגוף כמרחב קסום של התגשמות והתגלמות אהבה ועונג.
צוות הארטמפל מאמין ש"ביחד" ארוטי הוא אחת המדיסינות החזקות שיש, ושחקירת עומק במיניות יכולה להיות גם דרך משחקיות, וקלילות, שיצירתיות היא שער מופלא לצאת למסעות אל הלא נודע שבתוכנו ובינינו, ושהנאמנות לאורך המסע ומעשה האהבה תהיה תמיד לתהליך, לא ליעד כזה או אחר...
משחקיות ויצירתיות הן איכויות ארוטיות נדירות ורבות עוצמה. כשמדמיינים את החיים כבת צחוק מתגלגלת, רטט של הומור קוסמי מענג, אז חיבור ללב ולחיוך מביאים חמצן טהור אל החקירה המינית.
סופ"ש מרתק של "מקדש אהבה נועז", משב רוח מרענן בעולם המיניות המקודשת, מסע של אהבה, עונג וביחד.
זהו תהליך סקרן של חקירה איך תקשורת, חשיפות וכנות מאפשרים אוטנטיות ארוטית נועזת. ואיך ארוטיקה היא שער אל האינסוף ואל "המסתורין הגדול"...
מסע תהליכי של תנועה, מגע, ערום, אינטימיות, קירבה, ביחד, ולמידה על המיניות שלנו כשער לעוצמות החיים שלנו.
 
בהנחיה של:
היא אבישג מאיה זלוף - מנחה לטנטרה ומיניות מקודשת. מלווה נשים וזוגות בתהליך שיקום והגברת החשק המיני. מנחה סדנאות לחקירה של אינטימיות ויחסים ומייסדת בית הספר "בגוף אישה" להכשרת מנחות מעגלי נשים בנושא מיניות.
הוא מיכאל פינקל - בוגר ביה"ס הגבוה לקרקס בצרפת וביה"ס לתאטרון פיזי של ז'ק לקוק בפריז, מורה ורוקד טנגו ארגנטינאי, מורה ל"תקשורת מקרבת", איש ויפאסנה, חוקר ומלמד מיניות מודעת ותקשורת ביחסים אינטימיים, חוקר יחסי גוף-רגש-תודעה, וטראנס דרך תנועה וריקוד.
ביחד הם ״ארטמפל״ - מעבדת מחקר מונחת לתקשורת אינטימית מקרבת, אהבה, יחסים, יצירה משותפת ומגע.
לארטמפל אפשר לבוא לבד, בזוג, או בחבורה ולחקור איך יוצרים מרחב ארוטיקה ואינטימיות חופשי ובטוח, ואיך פותחים את הדמיון והיצירתיות אל מיניות מודעת