לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

יחסים ואינטימיות בעיר הגדולה

  • תאריכים תאריך פתיחה: 11/10/2018
    תאריך סיום: 13/10/2018
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום תל אביב
  • מחיר פרטים בקרוב
אנחנו שמחים ונרגשים להגיע שוב אל העיר הגדולה בכנס הייחודי הזה:
 
יחסים ואינטימיות בעיר הגדולה - סדנאות והרצאות על פריצות דרך במיניות האנושית.
11-13 לאוקטובר 2018

להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם 

המיניות היא אחד המרכזים החשובים והמשמעותיים של בני האדם.
היום הזמנים הבשילו להבין שאם לא נתחיל לחשוף את הידע של כוחות הריפוי והשינוי שאצורים במיניות לא נוכל להמשיך להתקדם ולהתפתח.
 
אנחנו חיים בעידן של התרחבות, חופש ושינוי מתמיד. אנחנו מהירים יותר, יצירתיים יותר, ותשומת הלב שלנו מתפתחת להכיל יותר דברים במקביל. אנחנו פחות מקבלים כמובן מאליו מסגרות והסברים של "ככה זה". המיניות שלנו היא אחד האזורים הכי פחות מטופלים שלנו. הלגיטימציה למיניות ולביטוי שלה מוגבלת. אנחנו מעדיפים להסתיר, להתבייש, להתעלם. למדנו שהדבר הטבעי הזה שנקרא הגוף שלנו, הוא מביך.
כדי לחיות חיים מלאים מלווים בתחושת עוצמה, שמחה ויצירתיות, אנחנו צריכים להסכים להשתמש במלוא הפוטנציאל שלנו, בכל מרכזי הכוח הנפלאים שלנו. לכן העבודה עם מיניות היא כל כך רלוונטית וחשובה. זאת גם הסיבה שעבודת מודעות עם מיניות היא פורצת דרך, מאתגרת, ומתגמלת.
 
הארוע הזה הוא שונה מהכנסים שהכרתם וראיתם.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא, לטעום ולהרגיש את התחום עם שלל הרצאות ופעילויות מרתקות מבלי להתחייב למסע עומק תהליכי.
אנחנו מאמינים שלכל אחד יש את הזכות לשמוע, להתנסות ולקבל מהעולם של הטנטרה והמיניות המודעת-מקודשת.
אנחנו יודעים גם שהחיים שלכם/ן מלאים וזה מאתגר לקחת פסק זמן של כמה ימים ולצלול. לכן אנחנו הפעם מגיעים אליכם/ן.
 
סופ"ש עם 6 מרחבים של הרצאות, סדנאות, תנועה, מפגשי שיח, פאנלים בנושאים שונים כגון: תקשורת - מודלים של מערכות יחסים - אינטימיות - אותנטיות - ביטוי עצמי - מימוש - הגשמה - משמעות - מיניות - ארוטיקה - רומנטיקה - צמיחה - יחסי גברים נשים - יחסים חד מגדריים - חינוך למיניות - חיפוש מענה לצרכים במסגרת מערכות יחסים בתרבות החיים העכשווית.
כל הפעילויות ללא ערום.

לחוויות משתתפים מכנסים קודמים ניתן ללחוץ כאן
 


להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
מנחים ומנחות אהובים ומוכשרים בין לאומיים
פרטים בקרוב
 
מנחים ומנחות אהובים ומוכשרים מהארץ
פרטים בקרוב
 
מתי ואיפה?
11-13.10.2018
זן גרוב (מרכז אום לשעבר), יצחק שדה, תל אביב
 
עלויות? פרטים בקרוב
יום שישי עד השעה 14:00 לדתיים
יום שישי מלא 
שבת
כל הכנס 
עליית מחירים:
 
אוכל?
במקום יפעל צ'אי שופ מפנק, עם שתייה, חטיפים, עוגות ומתוקים, תשלום במזומן במקום.
 
לינה?
הארוע ללא לינה.

להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם

בקרוב תכניה חדשה
מוזמנים להתרשם מהסדנאות של הכנס הקודם
 

יום שישי 16/3/18 Friday

אלינור כהן – Elinor Cohen
החכמה העתיקה של גוף האהבה – 10:00 - The Ancient Wisdom of Love, מתחם פראי
הכרות עם החכמה העתיקה של גוף האהבה שלך תאפשר לך ליצור חיבור עם המערכת המינית הנשית שלך (המרכז הרגשי שלנו כנשים), ותאפשר לך לחדד את הקשב למסרים שעולים ממנה, לזיכרונות, לחלומות ולתובנות העמוקות. הטכניקות שנלמדות בסדנה מטרתן ריפוי, שימור וחיזוק המערכת המינית והאנרגיה המינית שלנו.
מתאים ל: נשים

יהונתן ויסכה שומר – Yehonatan & Yiscah Shumer
תהום התשוקה – 10:00 - The deep well of passion, מתחם תשוקה
יש משהו בשונות המציף פער ואש. יש משהו בפער שמגלה תהום ומבוע. יש משהו במבוע המנביע תשוקה וזיווג. נפגש ונתרגל בשפות של לב, יצירה, תהומות, מבט מעמיק ומגע.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע אופציונלי

זוהרה טרייסטמן - Zohara Treistman
נשיקת העולמות: לחבר בין מין, לב ורוח - 10:00 - Worlds Touching: The Intimate Encounter Between Sexuality, the Heart, and the Mind, מתחם אהבה
במרחב עדין נפגש עם ידע עתיק מתורת הסוד היהודית על גוף האור שלנו, מדיטציית פראנה של ר' נחמן ופרקטיקות פשוטות לחיבור בין "שמים" ו"ארץ" ובין מרכז המין, הגוף והחלקים הגבוהים בנו.
מתאים ל: כולם

פליאה ברי וליאור קיפוד - Plia Bary & Lior Kipod
Fun-tasia - 10:00 - Fun-tasia, מתחם חופש
במרחבים של המיניות המודעת יש הרבה עבודה של מודעות לגוף, ללב, לכאן ולעכשיו, לתחושות ולנשימה. ויש נושא אחד שלפעמים נראה שהוא נשכח מאחור- הראש. נוכחות המחשבה. או במילים אחרות - פנטזיות. חלק גדול מהמיניות האנושית מתרחשת בראש. המוח הוא האיבר מין הכי גדול. ולפעמים דווקא הוא סובל מהרבה מאוד בושה ואשמה. האם זה בסדר שאני מפנטז על *זה*? מה זה אומר עלי? האם זה אומר שאני לא מחוברת לעצמי? בסדנה חווייתית וכיפית נעסוק בנושא האסור, בטאבו, בכל אותם תסריטים מיניים שרצים לנו בראש שממש מדליקים אותנו! אבל בו בזמן אולי גורמים לנו לחוש בושה. נביא לאור את המחשבות שלרוב נמצאות עמוק בחושך שלנו. נדבר על המקורות שלהם, על נרטיביים קולקטיביים, וביחד, בכוח של הקבוצה, נעבור תהליך ריפוי מול הפנטזיות שלנו. ונגלה את האוצרות להמשך התפתחות דרכן.
מתאים ל: כולם, מתחילים

בן ואפרת - Ben & Efrat
מבוא לסודות הטנטרה – 10:00 - The Secrets of Tantra, אולם מופעים
האם ידעתם שטנטרה קיימת כבר מעל 12,000 שנה? מה אתם באמת יודעים אודותיה? הרצאת עומק שסוקרת את הרקע ההיסטורי / אנתרופולוגי / גיאוגרפי להתפתחות הטנטרה. בהרצאה תשמעו על עקרונות היסוד המשותפים לתפיסת העולם הטנטרית, על הזרמים השונים בטנטרה, התפתחותם וההבדלים הרעיוניים ביניהם.
מתאים ל: כולם

מרגנית ארז - Marganit Erez
מהילד שבי אל הילד שלי - 12:00 - From the Inner Child to my Own Child, מתחם פראי
אצל הורים רבים עולה פחד שילדיהם יחוו כאבים וקשיים שהם חוו בכל הקשור להתנהגות חברתית ומינית החל מגילאי גן. מודעות למטען האישי שאנו נושאים עמנו בכל הקשור למיניות, מאפשרת אבחנה בין הילד הפנימי לבין היצור התמים והמתוק שלנו שמגלה את העולם בטבעיות וסקרנות, בין אם הוא בן 6 או 16. בסדנא נבדוק מה אנו נושאים אתנו בתרמיל האישי לגבי מיניות, מה נרצה להשיל מאתנו ומה לקחת אתנו בכל הקשור לגידול ילדינו כיצורים שלמים, בריאים מינית, קשובים לעצמם ולעולם.
מתאים ל: כולם

לאונור גבריאלי - Leonor Gavriely
מגע קשוב - 12:00 - Attentive Touch, מתחם תשוקה
נלמד לבקש, לשאול, לתת ולקבל מגע. נלמד סוגים שונים של מגע, נגלה את המשחקיות, את הסקרנות שבמגע ללא מטרה. ננשום לתוך המנוחה, האושר והבטחון שיש במגע שאינו בא לקחת, להוביל או להגיע לאנשהו. מגע שניתן כמתנה ובשירות למקבל/ת.
מתאים ל: כולם, מתחילים, מגע אופציונלי

מלכה פלדשטיין - Malka Feldshtein
מעבר לקונפליקט - 12:00 - Beyond Conflict, מתחם אהבה
קונפליקט הוא נקודת חיכוך בין 'אני' אחד ל'אני' אחר. חיכוך יוצר כאב שיוצר הסתגרות, התקפה או בריחה. לכאורה קרב על תשומת לב וצרכים. ממסע חיי מעל שלושה עשורים בחיים משותפים, גיליתי דרך פשוטה ויעילה למוסס את החומה שמפרידה בין ה'אני' שלי לבין ה'אני' של האחר. דרך שלוש שאלות פשוטות וכוונה של הלב ללכת אל מעבר ל'אני' - אל מהות הנשמה.
מתאים ל: צמדים קבועים

סאננד ורדה לב אש - Sanand Varda Lev-Esh
מעגל בנושא בושה – 12:00 - About Shame, מתחם הקשבה
החוויה של בושה מלווה אותנו משחר ההיסטוריה והופכת מעלה תאנה לשריון על הגוף, על המיניות, על הלב שלנו ועל מי שאנחנו...והנטייה היא להשתיק, להצניע ולהחניק. הכוונה שלנו בסדנא היא לתת לבושה קול, להכיר, לחלוק ולהתיידד ומתוך כך ללמוד איך להיות אתה וגם לאפשר לעצמנו ביטוי אותנטי. השיתוף מאפשר להביא גם תחושות ורגשות של בושה וחשש, שעולים סביב הגוף והמיניות ולקבל את התמיכה והחכמה של המעגל להיות יותר שלמים במי שאנחנו.
מתאים ל: כולם

גיא אריאלי - Guy Arieli
מה בין צד שמאל ימין וטנטרה – 12:00 - What is the connection between the left side and the right side and Tantra?, מתחם חופש
בעוד צד ימין של הגוף משקף את שיווה (האלמנט הזכרי) צד שמאל משקף את שקטי (האלמנט הנקבי). מערכת היחסים הפנימית שבתוכנו בין צד ימין של הגוף לשמאלו משקפת באופן מדויק את תפיסתנו הלא מודעת כלפי המגדר השני לנו. לכן הריפוי בין המינים מתחיל בהבנה וריפוי הקשר הפנימי בין שיווה ושקטי שבתוכנו. דרך התבוננות "שמאל ימין" נפגוש את התפיסות שיש לנו על עצמנו (זכרי נקבי) נכיר את מערכת היחסים המורכבת הזאת ונתחיל תהליך של ריפוי אנרגיות אלו בתוכנו. זוהי סדנה חווייתית התפתחותית, המאפשרת זווית הסתכלות חדשה ובהמשך פותחת דרך לתקשורת טנטרית עמוקה בין גברים לנשים.
מתאים ל: כולם, מתחילים

רפאלו מנקורדה - Raffaello Manacorda
אינטימיות בתוך קהילה – 12:00 - Intimate Communities, אולם מופעים

If you live in a network of emotional, intimate and sexual connections this lecture is for you. If you live in a community, a group or a movement of people who meet and share an investigation of relationships and intimacy and sexuality this lecture is for you. Let's talk about the challenges that we dill with - sexual attraction, sincerity and transparency, jealousy, possessiveness and competitiveness, trust and forgiveness, connection to spirituality.


אם אתם חיים בתוך רשת של קשרים רגשיים, אינטימיים ומיניים ההרצאה הזו בשבילכם. אם אתם חיים בקהילה, קבוצה או תנועה של אנשים שנפגשים וחולקים חקירה של יחסים ואינטימיות ומיניות ההרצאה הזו בשבילכם. בואו נדבר על האתגרים שמעסיקים אותנו - משיכה מינית, כנות ושקיפות, קנאה, רכושנות ותחרותיות, אמון וסליחה, חיבור לרוחניות.
מתאים ל: לייב וידאו, כולם (אנגלית)

טל קרן כץ - Tal Keren Katz
החופש להיות נשית - 14:00 - The Freedom to be Feminine, מתחם פראי
האם אנחנו מורגלות במרחב נשי תומך? איך זה מרגיש להיפגש בגובה לב עם עוד נשים אהובות שחולקות את אותן חוויות? במרחב נשי ובטוח נחקור אספקטים בחיינו ונגלה כמה דברים מפתיעים על עצמנו.
מתאים ל: נשים

רוני כהן - Roni Cohen
אורגזמייל - אורגזמה טנטרית לגברים - 14:00 - OrgasMale - Tantric Orgasm for Man, מתחם תשוקה
אורגזמה ושפיכה הם שני תהליכים שונים וניתנים להפרדה ע"י תרגול פשוט. היכולת להפריד ביניהם תהפוך אותך לגבר רב אורגזמי ותאפשר לך להנות ממעשה אהבה ממושך יותר ולהישאר אנרגטי וחיוני מתמיד. אין זה אומר שלא תגמור, אך בידך תהיה השליטה מתי וכמה. האנרגיה המינית היא מקור האנרגיה החזק והזמין בגוף. טיפוחה, שימורה והתמרתה הם אחד היסודות החשובים למיניות בריאה ומאוזנת. בסדנא ייחודית זו נלמד ונתרגל טכניקות מעולם הטאואיזם הטנטרי שילמדו אותנו כיצד ניתן להיות רב אורגזמי, הטכניקות כוללות – נשימה, שחרור, תנועה, דמיון, נוכחות והתמרת אנרגיה בגוף, תרגול שניתן לקחת הביתה. התרגול ללא עירום. סדנא לגברים בלבד - סטרייטים, דו, גאיז.
מתאים ל: גברים

מורן גוטליב שמש - Moran Gotlieb Shemesh
לגעת בטנטרה - 14:00 - Tantric Touch, מתחם אהבה
זכרי ונקבי, היום והלילה... הקוטביות בחיים עוטפת אותנו מבפנים ומבחוץ. בסשן של טנטרה רך ועוצמתי נכיר את דרכה של הטנטרה לגעת בקוטביות דרך המיניות, הלב ומה שביניהם. נתמקד בזרימה אנרגטית חופשית במעלה ובמורד הצ'קרות ונלמד כיצד לשחרר את הפחד מאינטימיות וחיבור פנימה אל הגוף. דרך מגע רך ומדיטטיבי נוכל לחקור את המקום והביטוי שאנו מאפשרים להבעת המיניות ואנרגיית החיים שזורמת בעורקנו. כאשר האנרגיה זורמת בחופשיות בגופנו, היכולת שלנו לחוש, לחוות ולגעת באהבה הינה מלאה ואקסטטית. זוהי חוויה מעצימה הפותחת שער אל תוך רבדים עמוקים וכמוסים בתוכנו. סשן משולב עם תנועה, מגע ונשימה.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

ראדיקה גאיה - Radhika Gaya
שיחה חופשית על אהבה חופשית - 14:00 - Free Love Relationships, מתחם הקשבה
הרצאה על אהבה חופשית. המסע האישי שלי, מלווה בהסברים על מונוגמיה, פוליאמוריה וגם מה שביניהם. החופש לבחור באהבה.
מתאים ל: כולם

אשיה אגסי - Eshya Agasi
איש ואישה זכו - זוגיות מקרבת - 14:00 - The Healling Power of Relationship, מתחם חופש
מערכת היחסים שלנו איננה בעיה שצריך לפתור, היא מרחב לצמיחה המבקשת להתרחש, מתוכנתת בדיוק מופתי לסייע לנו לחזור אל הפוטנציאל המלא המולד של טבענו המקורי. אז מה השתבש?? אנחנו 'שוכרים את שירותיו' של הפרטנר לסמן לנו היכן לצמוח, וכשהוא עושה זאת אנחנו רוצים לפטר אותו. סדנה שעוסקת בבחירה בקשר הזוגי כמרחב לתרגול רוחני והתפתחות רגשית. כיצד ניתן לייצר אינטימיות מודעת ומקור לגדילה במקומות בהם מגרש המשחקים הזוגי הבטוח הופך לשדה מוקשים מסוכן.
מתאים ל: צמדים קבועים

שחר ברלוביץ - Shahar Berlovich
אקסית פקטור - 14:00 - Best Ex-Boyfriend in the World, אולם מופעים
איך שומרים על חברות אחרי שהקשר הרומנטי נגמר? אקס פקטור היא סדנא שיתופית ולימודית שבה יוכלו המשתתפים ללמוד איך לשמור על החברות אחרי שהקשר הרומנטי נגמר. איך לשחרר? איך עובדים עם קנאה? איך מחזירים אמון? איך מקבלים את בני הזוג החדשים? מה עושים עם ה'מתח-המיני'? בנות זוג לשעבר הן משאב נדיר. הן הא-נשים שמכירות אותי הכי טוב, בהכי בטוב ובהכי ברע. זה שאנחנו לא עושים סקס או בקשר רומנטי, זה עדיין משאיר המון חיבורים עמוקים שיש בינינו, כי קודם כל הן חברות שלי. בעזרת 10 קווי-מנחה אעביר את המשתתפים דרך הביוגרפיה שלי ושלהם, מסע של בדיקה פנימית אל תוך מה זה אומר 'חברות' בחיים שלהם? ואיך משנים צורה למערכת יחסים, כדי שתתאים לצרכים המשתנים.
מתאים ל: כולם

מעין גרבר - Maayan Gerber
תיבת פנדורה - מעגל שיתוף נשי - 16:00 - Pandora's Box - Women Circle, מתחם פראי
מתי בפעם האחרונה בדקת עם איבר המין שלך מה יש לה לומר לך? תשוקות, בושה, כאב, פנטזיות, אורגזמות, פחדים, עונג, אשמה, אוננות, משיכה, אמהות, פגיעה, זוגיות, מהר, לאט, פחות, יותר... כל כך הרבה עובר עליה ולא תמיד אנחנו זוכרות לתת לה מקום. בואי לשבת בין אחיות, לפתוח את תיבת האוצרות שלך, לשתף, ללמוד, לבכות, לצחוק, להקשיב, לאהוב.
מתאים ל: נשים

קוליה זהר - Kolya Zohar
נוכחות במצבי קונפליקט – 16:00 - Presence During Conflict, מתחם תשוקה
כיצד נוכל ברגע האמת של קונפליקט מול האחר להישאר נוכחים בידיעות שלנו, ברצונות שלנו ובהבנות שלנו? כיצד נצליח ליצור מהלך מקדם ומעצים של הסיטואציה? איך נדע בזמן קונפליקט, כשמוצבת מולנו התרסה או ביקורת, להישאר בנוכחות עצמית גבוהה, להצליח להכיל את האחר שמולי, הקושי שלו, ועם זאת לייצר מהלך מקדם ואף מעצים? יחסים קרובים, אינטימיות ומגע נרקמים עם היכולת שלנו להיות בתקשורת מקדמת, מועצמת, המאפשרת לנו להיות בנוכחות גם מול הקשיים, והקונפליקטים. זוגות שיודעים להניח קושי ללא חשש, להתבונן בו, לעבוד אתו ולצאת ממנו מועצמים (לאו דווקא מפני שניתן לו פתרון), מחזקים את הקשר, את הביטחון לשהות זה לצד זו ואת היכולת להיות באינטימיות וחיבור עמוק. בסדנה נבחן כלים המאפשרים שהיה במרחב הכאב, הדילמה, והקונפליקט, המאפשרים לנו להישאר בנוכחות במרחב האיכויות והכוחות הפנימיים שלנו. נפגוש ונתרגל באמצעות כלים תודעתיים ורגשיים כיצד לשמור על נוכחות יציבה ומדויקת בזמן של קונפליקט - מול האחר או מול סיטואציה. נלמד לא להתבלבל ולשמור על הזהות האמיתית, אשר יודעת תמיד למצוא מענה יעיל ומקדם. נחווה כמה אפשרי לעמוד מול שפיטה וביקורת, נצעק, נצחק, ונגלה כוחות חדשים.
מתאים ל: צמדים

רינת אלה שיפר ניסים - Rinat Ella Schiffer Nissim
מה האימגו שלך? - 16:00 - What's your Imago?, מתחם אהבה
איך זה שאתם רבים את אותו הריב שוב ושוב? למה ויכוחים על דברים קטנים יכולים להכאיב כל כך? האימגו מסביר בצורה מדויקת להפתיע מדוע זוגיות יכולה לעיתים להיות כל כך קשה, וכיצד אפשר להפוך אותה לכלי לריפוי העמוק ביותר שלנו.
מתאים ל: כולם, מתחילים

מלכה פלדשטיין - Malka Feldshtein
אנרגיה נקבית - סדנה לגברים - 16:00 - Feminine Energy - A Workshop for Men,
מתחם הקשבה על מנת לחוות את המפגש האינטימי כמפגש שיש בו זרימה טבעית ומיטיבה, עלינו להכיר ולעבוד בפן היומיומי עם שני סוגי האנרגיות החיות בכולנו - נקבית וזכרית. זה מתחיל במפגש האינטימי של האדם עם עצמו, עוד לפני המפגש עם האחר. זה מצריך שינוי יסודי בתפיסה של העונג כפעולה מטרתית. הסדנה מיועדת לגברים שרוצים להכיר חלק בתוכם שטרם פגשו, החלק הנקבי, ולעשות דרך של התפתחות ברמת התודעה והתפיסה המינית.
מתאים ל: גברים

סאננד ורדה לב אש - Sanand Varda Lev-Esh
ריקוד אורגסטי - 16:00 - Orgastic Dance, מתחם חופש
הריקוד מאפשר לנו לנוע בתוך מרחב מרפא של תנועה ומוסיקה אל תוך אינטימיות עמוקה עם עצמנו. שילוב זה פותח לנו דלתות ללב ולחוויות חדשות של הנאה, תחושתיות ואותנטיות. דרך הריקוד, המוסיקה ונשימה עם האנרגיה המינית, נעלה את התדר של כל תא בגוף ונפעיל את הצ'אקרות והבלוטות ההורמונליות בגופנו. תהליך מודעות זה מאפשר לנו להשתמש באנרגיית החיים, מהאגן, כגשר להגיע לרמות רוחניות גבוהות יותר. זהו תרגול תנועה חופשי, מבפנים החוצה. אנחנו נותנים לחיים להרקיד אותנו!
מתאים ל: כולם

מרגנית ארז, טל קרן כץ, טיה שלם. מנחה: גלעד זהר - Marganit Erez, Tal Keren Katz, Tia Shalem. Host: Gilad Zohar
פאנל: שיח מיניות עם ילדים ונוער - 16:00 - Panel: How to Speak with Teens and Children about Sexuality, אולם מופעים
כמה מביך לדבר על מיניות, כמה בושה ואשמה מתחבאים שם... הרי אתנו לא דיברו על זה בצורה חופשית אז איך אנחנו נדע להדריך את ילדינו? הפעם יש לנו הזדמנות לשבור כמה מיתוסים לגבי מיניות בגיל ההתבגרות. נגלה מה הגיל הנפוץ בו מרבית הילדים רואים פורנו, ומה לעזאזל עושים עם זה בתור הורים תומכים???
מתאים ל: כולם

אורית אביב - Orit Aviv
סודות ההתמסרות הנשית - 18:00 – The Secrets of Feminine Recreation, מתחם פראי
לעשות שריר ולכווץ, לסגור את הלב ולא להרגיש כלום, להתבייש ולא לדעת שמותר, את כל אלו אנחנו יודעות. לעבור להתמסרות זו אמנות. איך מייצרות מרחב עם בטחון? איך עוברות לשחרור שליטה? איך נעזרות בקול, בתנועה ובתודעת חלימה? להתמסר לבן/בת הזוג זה לא הכל, ההתמסרות הגדולה היא לכוח החיים שעובר דרכנו. סדנא התנסותית חווייתית, עם שמירה על מרחב פרטי של כל משתתפת. בלי ערום ובלי מגע.
מתאים ל: נשים

סופי יבנאי וגלעד זהר - Sufi Yavnai & Gilad Zohar
הפרדוקס הגברי - 18:00 - The Musculine Paradox, מתחם תשוקה
אנחנו הגברים מכילים בתוכנו שתי איכויות הפוכות במהותן וכיוונן. האיכות הראשונה היא היכולת לחדור את המציאות באיבכה מהירה וישירה ולרוב עוצמתית וחזקה. האיכות השנייה היא היכולת לשהות בנוכחות יציבה, לעיתים כלל ללא תנועה ובעדינות שקטה. גברים רבים מוצאים קוטביות זו לא ברורה, מבלבלת, ואף מבהילה. חלקם נצמדים לאחת מן האיכויות וכך יוצא שגברים נהיים "נשיים" מדי או "בבונים" וגסים מדי, חלקם נעים בין שתיהן מבלי להבין איך לעשות זאת באופן מעצים. במפגש הקרוב נשב ונחקור את שתי האיכויות השונות, הקיימות גם בתוכנו וגם בעולם סביבנו. חקירה עמוקה ואמיצה - דרך שיחה, תרגול והתנסויות מהחיים האמתיים. בדרך זו ננסה להבין את היכולת להיות עוצמתיים ובו זמנית גם עדינים ושקטים, נלמד איך לבחור את הדרך והפעולה המתאימה ובאיזה אופן להביא אותה לעולם במלא הנוכחות.
מתאים ל: גברים

ארנינה קשתן - Aarnina Kashtan
לעשות אהבה במילים - 18:00 - Making Love with Words, מתחם אהבה
לָמה כל-כך הרבה פעמים מה שקורה ביחסים שלנו לא דומה לאהבה וּלְמה בעצם אנחנו מתגעגעים? (ולא רק בזוגיות). איך אפשר ליצור משחק מקדים חדש, מרגש, מקרב באמת (בחוץ ובפנים), כל פעם מחדש (או לפחות חלק מהזמן...)? ומה לעשות עם הרגשות הפחות נעימים (לפני, תוך-כדי ובעיקר אחרי...)? על כל אלו ועל עוד נימים של כמיהה, חיפוש וגילוי תשוחח אתכם ארנינה בדרכה הישירה, העמוקה, המצחיקה והאוהבת. בואו לפתוח את הלב והתודעה לאפשרויות מרגשות ביחסים.
מתאים ל: כולם

שחר ארז - Shachar Erez
להתאהב כל יום מחדש - 18:00 - Falling in Love Again, מתחם הקשבה
זוגיות ארוכת טווח יכולה להיות מאוד מאתגרת. השגרה, אתגרי היום יום, מחסור במשאבים (כלכליים, רגשיים, תקשורתיים) מביאים זוגות להרגיש ביום בינוני כמו שותפים לדירה, וביום גרוע כמו אויבים. הבשורות הטובות הן שזה יכול להיות אחרת. זוגיות טובה מביאה לגדילה, העצמה וריפוי. בשיחה עם שחר ארז נדבר על אתגרי הזוגיות, על הדינמיקה המעצבנת של המריבות והריחוק שזוגות נופלים אליה, ואיך להפוך אותה לדינמיקה בריאה ואוהבת שמביאה לקרבה וסיפוק. נדבר גם על למה מריבות דווקא חשובות לזוגיות טובה, אם יודעים איך לריב. ואיך להשקיע בזוגיות ולתחזק אותה ביום יום.
מתאים ל: כולם

אבישג מאיה זלוף - Avishag Maya Zloof
איך לשמור ולהגביר את החשק המיני - 18:00 - How to Encrease Sexual Desire, מתחם חופש
חוסר חשק מיני. הרבה אנשים היו רוצים לחוות חשק מיני מוגבר יותר מצדם או מצד בן/בת הזוג. בהרצאה זו אתרכז במספר עקרונות חשובים לשיפור והעמקת החשק המיני שאספתי במשך שנים של חקירה אישית ובקליניקה עם נשים וזוגות.
מתאים ל: כולם

פרנק מונדוסה - Frank Mondeose
מיניות - התעוררות מחדש - 18:00 - Creating Sexual Renaissance, אולם מופעים
The Sexual Renaissance: Re-Emergence of Sacred Sex. The Sexual Renaissance is the 21st Century’s follow up to the Sexual Revolution, and a call to Spiritual-Sexual Awakening. Frank Mondeose will present the pillars of the emerging Sexual Renaissance and address the life changing benefits of creative life force mastery, while redefining Love in a culture of commodification and exploitation. Join us as we co-create a new sex script of claiming personal “Sovereignty” through conscious choice, living from a deeper integration of wholeness, unconditional love and vibratory bliss. Don't miss this opportunity to experience a life force transmission from an international leader of Sacred Sex!
הרנסנס המיני: ההופעה המחודשת של מיניות מקודשת. הרנסנס המיני הוא ההמשכיות של המאה ה -21 למהפכה המינית, וקריאה להתעוררות רוחנית-מינית. פרנק מונדוסה יציג את עמודי הרנסנס המיני המתעורר ויתייחס לתועלת משנת החיים שבהתמחות בכוח חיים יצירתי, תוך הגדרה מחדש של אהבה בתרבות של מסחור וניצול. הצטרפו אלינו בעת שניצור יחד תסריט סקס חדש של תביעה מחודשת של "ריבונות" אישית, באמצעות בחירה מודעת, לחיות מתוך שילוב עמוק יותר של שלמות, אהבה ללא תנאים ורטט של אושר עילאי. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחוות שידור כוח חיים ממנחה בינלאומי של מיניות מקודשת!
מתאים ל: לייב וידאו, כולם (אנגלית)

שחר ברלוביץ ואליס סיטאר - Shahar Berlovich & Alice Sitar
הקצוות הרכים של המונוגמיה - 20:00 - Soft Edges, מתחם פראי
חוויה אינטימית לזוגות שרוצים לחקור אמון, קנאה ותקשורת עם אחרים. אחד הדברים הכי מאתגרים בזוג זה לגדול ביחד. קל מאוד לשקוע בתוך שגרה, לקחת אחד את השני כמובן מאליו. אנחנו רגילים להשקיע בהתפתחות האישית שלנו - אבל מה לגבי התפתחות זוגית? לזוז בזוג זה אחד הדברים הכי מורכבים ומתגמלים שיש. להיות בזוג ולשמור על הסקרנות האישית שלנו זה לא פשוט, ולהיות בארוטיקה עם אחרים, בזוג, זה כבר ממש ללכת על הקצה. מאנשים במונוגמיה שרוצים להתנסות ולהתרחב במפגשים עם אנשים אחרים ועד לאלו שנמצאים במערכות יחסים פתוחות ומעוניינים בכלים לדרך. זהו מרחב מונחה ובטוח שמאפשר התנסות זוגית בגבולות, במפגשים עם זוגות אחרים.
מתאים ל: צמדים קבועים

רוני כהן - Roni Cohen
טנטרה לגברים עם גברים - 20:00 - Tantra for Man with Man, מתחם תשוקה
סדנת טנטרה לגברים עם גברים. מסע ייחודי ועוצמתי בו נפגוש את עצמנו, נחווה מיניות, תשוקה, חופש וחיבור ללב. ניצור מרחב אינטימי ובטוח לעבודה עם הגוף הארוטי-רגשי-מיני. נפגוש את עצמנו דרך מפגש עם האחר. נתרגש, נרקוד, נתחבר לחופש, תשוקה ואהבה. זו סדנא לכל גבר, שרוצה להתחבר למיניות ולאהבה שלו בדרך הטנטרה ואל מול גברים אחרים. בואו לגלות את עולם הטנטרה לגברים ולקחת את חיי האהבה והמיניות שלכם כמה צעדים קדימה.
מתאים ל: גברים

בן ואפרת - Ben & Efrat
Tantra for Dummies - 20:00 - Tantra for Dummies, מתחם אהבה
כל מה שלא ידעתם על טנטרה ולא העזתם לשאול (או לא היה את מי). כל מה שרציתם לחוות ולא העזתם (או לא היה איפה). טנטרה זה לא מה שחשבתם וגם לא מה שהשכן מלמעלה סיפר לכם. בואו ללמוד ולחוות תורת חיים מדהימה שמלמדת להגיע להארה דרך חגיגת החיים. סדנה להכי מתחילים שיש. מתאימה לכווווולם.
מתאים ל: כולם, מתחילים

חן מימון ובודהי דנה - Chen Maimon & Buddhi
פנים רבות למעשה האהבה - 20:00 - Many Masks of Love Making, מתחם הקשבה
סדנה בה נחקור את הפנים השונות שלנו בכל מה שקשור למיניות, לחיבור עם האחר בתוך מעשה אהבה או בדרך לשם, גם בתוך יחסים וגם במפגשים חד פעמיים (סטוצים). מרגע לרגע אנחנו משתנים ואיכויות אחרות עולות ומופיעות במפגשים ארוטיים. כל אדם בכל סיטואציה מזמין איכות אחרת מאתנו, וכל מפגש הוא עולם ומלואו. חלק מה'תפקידים' האלו אנחנו אוהבים, מכירים, רגילים אליהם ושמחים בהם, וחלק אנחנו משאירים בצללים. בסדנה נחקור יחד דרך מפגשים, הנעת אנרגיה מינית ועבודת תרפיה בדרמה, את הזכרי והנקבי, הבטוח בעצמו וחסר הערך, האנוכי והמרצה, המשתוקק והסולד, ועוד רבדים בתוך עולם המפגש עם עצמי, הלב והמיניות שלי, והאחר שמולי.
מתאים ל: צמדים, מתחילים, מגע אופציונלי

מעוז יעקב ולאוני פלוקר - Maoz Yaakov & Leonie Plokker
מחוברים - האיכות הנקבית והזכרית והאיחוד בניהם - 20:00 - Connected - Female & Male quality and the Union Between Them, מתחם חופש
האיחוד בין האנרגיה הזכרית לאנרגיה הנקבית. נחקור יחד מהן האיכות הללו, כיצד הן יכולות לתרום למפגש בין ובתוך המינים. מהי מיניות מעצימה, מחברת וחופשיה להביא את האנרגיה המינית, שמצויה בכל אחד ואחת מאתנו. הסדנה היא חווייתית ומזמינה את המשתתפים להפעיל את הגוף ולפתוח את הראש. בסדנה נכיר את האספקטים הראשונים של הטנטרה ומיניות מערבית.
מתאים ל: צמדים, מתחילים, מגע אופציונלי

מיכאל פינקל ואבישג מאיה זלוף - Avishag Maya Zloof & Michael Finkel
שיחה לצעירים חוקרי טנטרה ומיניות - 20:00 - Young People Talk on Sexual Empowerment, אולם מופעים
יש צעירים שנכנסים לעולם המיניות המקודשת ונרתעים מהמרחב הרב גילאי. שיחה פתוחה על מיניות לצעירים עד גיל 30, ליצירת מרחב בטוח לצעד ראשון אל עולמות הטנטרה והמיניות. שיתוף כלים פרקטיים שעוזרים להתמודד, לחקור ולייצר מיניות מעצימה שמובילה להתפתחות וגדילה. הזדמנות לשאול שאלות ולקבל ולתת השראה.
מתאים ל: כולם - עד גיל 35

22:00 –
מסיבת ריקודים עם גדי קני ומרחב צ'אי והסתלבטות - Dance Party with Gadi Kenny & a Chill Out Space

יום שבת 17/3/18 Saturday

דיקלה קרן פלאצ'י – Dikla Keren Palachi
להעיז לפנטז – 10:00 - Women's Fantasies, מתחם פראי
בתת המודע שלנו ישנו חלום סודי שטומן בחובו עונג ניסתר. באומץ נצלול יחד לעולם הדמיון ונבנה את התסריט הכי נועז שאנחנו יכולות לאחל לעצמנו.
מתאים ל: נשים

דב גור - Dov Gur
ריברסינג - פתיחת שריונות רגשיים - 10:00 - Rebirthing – De Armoring, מתחם תשוקה
מהלך סדנת הנשימה המעגלית המודעת בה נזרים אנרגיית חיים רעננה לגופ-נפש שלנו תוך תנועה, מדיטציה ונשימה מעגלית. ברכות ובחמלה נמוסס את השריון האנרגטי שלנו ונתחבר לעומק שלנו ונעקוף את התנגדויות המיינד, שמנהל ומגן עלינו. ועם כל מכלול הרגשות שיכולים לעלות כמו עונג, שמחה, כעס, עצב ועוד, ניתן לעצמנו חוויה של הקשבה ומצד שני אותנטיות למה שמרגישים כאן ועכשיו. נזמין את הביטוי לצאת למרחב על ידי שימוש בקול שלנו. ניתן, נזמין ונאפשר מקום לכל מגוון האפשרויות להגיע למרחב - בכי, עונג, צחוק, כעס ועוד. ננשום וננוע ונפנה מקום חדש לאנרגיית החיים לבצע את הריפוי. הסדנה תכוון לפתיחת הלב שלנו לעצמנו ולאחר.
מתאים ל: כולם

תמר אגמון - Tamar Agmon
כתיבה ארוטית - 10:00 - Erotic Writing, מתחם אהבה
סדנת כתיבה שבה נכתוב בכתב יד, כתיבה אינטואיטיבית העוברת דרך רגשות, חושים ומחשבות. נראה איך כל מחסום כתיבה יכול ללמד אותנו על מחסומי חיים אחרים- מיניות, אהבה, הגשמה, עבודה ושפע. על הדף הכל מותר. נעז, נשתחרר, נחשוב מחוץ לקופסא, ונראה היכן אפשר לשחרר בשאר חלקי החיים.
מתאים ל: כולם

תמי אריאלי - Tamy Ariely
יוגה לאגן המין האנושי, גמישותו של השער התחתון – 10:00 - Pelvic Yoga, The Flexibility of the Lower Gate, מתחם הקשבה
תרגול יוגה המתמקד באזור האגן - ממנו הכל יוצא ולשם הכל נאסף. התרגול העמוק מגמיש את מפרקי הגוף כולו, תוך הקשבה לגבולות המונחים מקרקעית האגן. ההקשבה העמוקה פנימה מעוררת יסודות פיזיים רגשיים ומיניים שאינם באים לפתיחה ושחרור מלא באגן מאובן. רוב התרגול בשכיבה או ישיבה כך שהגוף אינו מתמודד עם עומס פיזי ומקבל הזדמנות לפתיחה יסודית של מסלולי זרימת דם ואנרגיה. לקראת סוף התרגול נבצע מספר ברכות אל השמש על מנת לאפשר פיזור מאוזן של האנרגיה בגוף.
מתאים ל: כולם

טיה שלם – Tia Shalem
טנטרה רדיקלית, שורשי המיניות הגברית – 10:00 - Radical Tantra, the Roots of Mens’ Sexuality, מתחם חופש
שיח מלמד המביא רעיונות ולימוד משורשי הטנטרה הטיבטית דרך פרשנויות של הטקסט העתיק - spanda karika, בו נוכל להכיר את העולם הפנימי שלנו כגברים, מאיפה השורשים שלנו כבני אדם המחוברים לטבע האנושי המודע, וכיצד ניתן לבטא אותם ביומיום שלנו כאבות וגברים חופשיים.
מתאים ל: גברים

אורי מילמן – Uri Milman
כוחה של שאלה – 10:00 - The Power Of Asking, אולם מופעים
אתם בסיטואציה אינטימית ראשונית. אתה רוצה להתקרב, לשים יד, לחבק, לנשק. אתה בטוח שהיא מעוניינת, אז אתה פועל. רגע, אתה באמת יכול להיות בטוח שהיא מעוניינת? ומה יקרה אם היית שואל? בהרצאה אדבר על הסיבות למה לא שואלים, למה ממש כדאי לשאול, ואיך זה קשור לבניית אמון ופיתוח האינטואיציה. ההרצאה מיועדת לגברים ונשים.
מתאים ל: כולם

חן מימון - Chen Maimon
משחקי התשוקה - 12:00 - Games of Passion, מתחם פראי
סדנה בה נעורר ונשחק עם האנרגיה המינית, שהיא למעשה אנרגית החיים שלנו. נגלה את החיוניות, השמחה והחיבור שהאנרגיה הזו מאפשרת לנו, בתוך מרחב מיטיב ומאפשר. נזהה איך מרגיש להגיד כן, ואיך אפשר להגיד לא ולהישאר ביחד. נקבל כלים כדי ללמוד להיות יחד, עם כל מה ומי שמולנו, דרך הרבה הומור תנועה ומשחקיות.
מתאים ל: כולם

חגית קרצו - Hagit Kretso
ממאבק לחוזה זוגי מצמיח - 12:00 - From Struggle to Development, מתחם תשוקה
שיח פתוח וכנה עם הקהל על החוזה הזוגי. איך יוצאים מהמאבק הזה שהמון זוגות נתונים בו. איך יוצרים חוזה חדש ומצמיח.
מתאים ל: צמדים קבועים

אפרת בנור - Efrat Benor
נעים מאוד, מערכת המין הנשית - 12:00 - Nice To Feel, מתחם אהבה
נעשה הכרות עם הפיזיולוגיה של מערכת המין הנשית, נקבל מושג ונבין כיצד מפלים הורמונאליים קשורים לחשק ולמצבי רוח. נדבר על התאמת מגע והקשבה לאורך המחזור החודשי. איך הביוץ והימים שלפני קבלת הווסת משפיעים על החשק המיני. כיצד ליצור עוררות מינית ולהעיר תשוקה – המשביעו רעב. כשמקשיבים לתדר של הגוף, הנפש חפצה לשתף פעולה, הפות מתעוררת ונפתחת לאטה והתוצאה היא חיוניות גדולה, תשוקה בריאה ולב שמח.
מתאים ל: כולם

לימור בנדל - Limor Bandel
– 12:00 -, מתחם הקשבה
מתאים ל:

אלכסנדר טריגוב - Alexander Trigoub
קוביות או לא להיות? - 12:00 - Six-Pack or Not To Be?, מתחם חופש
לכולם כבר ברור שאידיאל היופי משפיע על דימוי הגוף הנשי - אך האם אנחנו הגברים חסינים? אפשר להפסיק לצפות בפרסומות, אך האם נוכל להוציא את תעשיית הפרסום מהראש? האם נוכל לקבל את הגוף שלנו כמו שהוא ולהרגיש מיניים ומושכים גם ללא שרירים מוצקים וקוביות בבטן? מעגל גברים. מתאים ל: גברים

מיכל מעיין דון ומעוז יעקב - Michal Maayan Don & Maoz Yaakov
דיבייט: כשהטנטרה פוגשת את האקדמיה, האם יש כאן סיכוי לאהבה??? - 12:00 - Debate: When Tantra Meets Academy? Is There Any Chance for Love?, אולם מופעים
הטנטרה שימרה ידע עתיק בן 5000 שנים לפחות על מיניות האדם, האקדמיה והמדע חוקרים ומתעדים את מיניות האדם ב 100 השנים האחרונות. האם הידע הקדום פוגש את הידע החדש בהרמוניה ובהשלמה או בחשדנות ומורכבות? האם לטנטרה יש מה לתרום למדע? האם ידע מדעי יכול לתרום לתרגול הטנטרי? מעוז יעקב בונה גשר בין הטנטרה והמיניות השמאנית לבין הטיפול הסקסולוגי הקונבנציונאלי, מיכל מעיין דון בונה גשר בין הטנטרה והמיניות השמאנית לבין לימודי מגדר, ומשתי נקודות המבט האלה הם יקחו אתנו למורכבות ולפוטנציאל שבגישור בין העולמות.
מתאים ל: כולם

בודהי דאנה - Buddhi
לדעת לגעת - 14:30 - Know How To Touch, מתחם פראי
לדעת לגעת זו אומנות, הצטרפו אלי למסע מפנק של מגע טנטרי (ללא עירום), שבו נחווה סוגי מגע שונים מאנשים שונים. נלמד להרגיש את הגוף שלנו ושל האחר, נלמד לתת מגע אוהב ולקבל בחזרה. הסדנה אינה מאתגרת גבולות. בואו להתמסר לקסם של המגע.
מתאים ל: צמדים, מגע

מעין גרבר ורועי שחם - Maayan Gerber & Roy Shaham
כל העולם על הזין שלי - 14:30 - HARD-ON MEN, מתחם תשוקה
גבריות היא לא דבר נתון, היא עניין של הוכחה, סדרה ארוכה של מטלות אותן יש לבצע על מנת 'להיות גבר'. המיניות הזכרית נדרשת כל העת לתפקוד, להצלחות, לכיבושים. בעוד שהקשיים המיניים של נשים הם עניין שכבר נוכח בדיון התרבותי, מצוקת הגברים לרוב נשארת מושתקת, גברים מתביישים לשתף ונשים אינן תמיד ערות לפסיכולוגיה המינית המורכבת של הגבר, שלרוב נתפסת כפשוטה וחד ממדית. אזור המין של הגבר הוא עדין, פיזית ורגשית, ולצד חוויות של עונג והתעלות טמונים שם סודות, מכאובים, כמיהות ואכזבות. זוהי הזמנה למרחב של ריפוי הדדי סביב מכאובם של גברים והזכרי שקיים בכל. הזדמנות עבורכם הגברים להישמע, לקבל מקום לפגיעות, לקושי, לצרכים, לכמיהת הלב. עבור הנשים זוהי הזדמנות יוצאת דופן להיות נוכחות כעדות ויחד ליצור שינוי כשותפות לדרך ובכך גם לאפשר ריפוי לזכרי הפצוע בתוכן ולפעול למען שלום בין המינים.
מתאים ל: צמדים, מגע אופציונלי

סער אוסטרייכר - Saar Ostreiher
תנועה מתוך עונג - 14:30 - Movement of Pleasure, מתחם אהבה
שים לב לתחושה בעורף, שמתפשטת לפנים. אתה מרגיש את האוויר הנכנס לתוכך? תן לו להשאף, תני לו לגלוש פנימה, ברכות ובעדינות, עמוק פנימה. העולם נכנס לתוכך. והאוויר יוצא, חושו את תנועת האוויר המלטפת את הנחיריים, ותנו מעצמכם לעולם. להיות קיים זו חוויה חושנית. בואו ונתמסר לחושניות, ניתן לתנועה לנבוע מתוכה. ועם הסקרנות יגיע מפגש, מפגש שלא ממהר לשום מקום, לפגוש יחדיו את מה שקיים. לנשום יחדיו, לנוע בעדינות, לתת ללב להפתח ולדופק להסתנכרן ולאצבעות ללטף. ואז פתאום תנועה מהירה, קפיצה, אני בורח ואתה רודף, כמו שני כלבלבים שנאבקים ומשחקים... ועכשיו פתאום אנחנו זוג אוהבים... נוגעים ורוקדים ומריחים ובורחים...ושוב לבד. נשימה, דופק, מנוחה, כלום. בואו באהבה.
מתאים ל: כולם

מיכאל פינקל - Michael Finkel
תקשורת במשברי זוגיות - 14:30 - Non-Violant Communication In Relationships, מתחם הקשבה
המרחב המיני זקוק לכלי תקשורת. "תקשורת מקרבת" (nonviolent communication) מביאה לעולם האינטימיות והארוטיקה כלים עוצמתיים משני חיים. למידה ותרגול של כלי תקשורת אלו יכולה לעזור לקיים מערכות יחסים יציבות וארוכות טווח ולשקם מערכות יחסים במצוקה. הבדלים בין תצפית לפרשנות, בין בקשות לדרישות, שאלה דיאלוגית, ניחושים אמפטיים, אמפטיה עצמית ועוד... תקשורת מקרבת במיניות מאפשרת לאהבה ולתשוקה לפגוש מרחב בטוח שבונים בו אמון ואינטימיות.
מתאים ל: כולם

דורית בר - Dorit Bar
המתמטיקה של התשוקה - 14:30 - The Geometry Of Passion, מתחם חופש
התשוקה...לאן היא נעלמה? זוהי השאלה הנפוצה ביותר שנשאלת על ידי זוגות. בסדנה נתרגל מגע מודע עדין ואינטימי עם בן/בת זוג, ונפגוש מספר נוסחאות פשוטות ומעשיות שהן שער לחיבור עמוק ולחוויה חושנית קרובה, מענגת ושופעת שמחה ואהבה.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

דוד כהן צדק, ליאת ליליאן, גלעד זהר, מעוז יעקב. מנחה: שחר ברלוביץ - Liat Lilian, David Cohen Tzedek, Gilad Zohar, Maoz Yaakov. host:Shahar Berlovich
פאנל: ריפוי מיני הוליסטי - 14:30 - Panel: Alternative Sexual Therapist Talk, אולם מופעים
בשנים האחרונות מתרבים המטפלים והמטפלות העוסקים בריפוי מיני בגישות מגוונות, עם נשים, גברים וזוגות. כמו בתחום הטיפול הרגשי והפיזי, ישנן אלטרנטיבות לטיפול המיני הקונבנציונאלי, שמשלבות עבודת מודעות, דמיון מודרך, טכניקות מגע שונות, כלים אנרגטיים מעולם הטנטרה, כלים שמאניים, ועוד, שנועדו לתת מענה לקשת של קשיים בתחום המיניות והאינטימיות. בפאנל הזה תהיה הזדמנות לפגוש ולשמוע מטפלים ומטפלות מיניים אלטרנטיביים, כל אחד ואחת מעולמם האישי המרתק, שהמשותף לכולם/ן היא תחושת ייעוד ושליחות עמוקה בתחום עיסוקם/ן.
מתאים ל: כולם

אפרת ברודט - Efrat Brodet
אם היוני שלי יכלה לדבר - 16:30 - If My Yoni Could Speak, מתחם פראי
סדנה לנשים. סדנה בה נחווה חיבור ליוני שלנו דרך נשימות, ריקוד, שיתוף ולמידה חדשה את עולם האורגזמות לתוך ההזדמנויות שטמונות לי שם.
מתאים ל: נשים

גלעד זהר - Gilad Zohar
לעשות אהבה עם אלוהים – 16:30 - To Make Love with God, מתחם תשוקה
מפגש של האלוהי שבתוכי עם האלוהי שבאדם מולי. מבט מעבר למגבלות היום יום וחיבור לנקודה משותפת של האלוהות הפנימית, המובילה את מעשה האהבה. בסדנה נלמד את הדרכים לחידוש נקודות המבט שלנו על עצמנו ועל האחר באופן החושף את היופי והאצילות הפנימית. נתנסה את אופן השיתוף וקיום מרחב טקסי נעים בו נחבר בין הזכרי לנקבי דרך התבוננות מחודשת ופתוחה. הלמידה והעבודה בזוגות קבועים במהלך הסדנה.
מתאים ל: צמדים קבועים, מתחילים, מגע אופציונלי

חגית קרצו - Hagit Kretzu
ריפוי הזוגיות - 16:30 - Relationship Healing, מתחם אהבה
בסדנה נתרגל צעדים פשוטים ועוצמתיים של הקשבה פנימית והקשבה זוגית. נתרגל עם בת/בן הזוג שלנו קשר עין, קשר לב וקשר גוף ונגלה מחדש את העוצמה של האהבה הזוגית. הסדנה מיועדת לזוגות מכל סוג.
מתאים ל: צמדים קבועים

אמבר רא - Amber Ra
אינטימיות מקודשת - 16:30 - Sacred Intimicy, מתחם הקשבה
מפגש שקט ורך בין שני גופים דרך נשימה, דמיון מודרך, חקירה ומגע והרפיה לתוך מרחב בטוח. נזילה בין שלושת מרחבי האינטימיות מאישי לבין אישי ומשם לאינטימיות טרנספרסונלית.
מתאים ל: כולם.

עדיאל מור וליפז נוי - Adiel Mor & Lipaz Noy
אל פוגש אלה - 16:30 - The God in Me Meets the Goddess in you, מתחם חופש
בכל גבר ובכל אשה שוכנים אל ואלה, שממתינים לזמן ולמקום הנכון לצאת החוצה ולחגוג חיבור, אהבה, מגע, עונג ויצירה. איזה מילים בוחרים כאשר מדברים אל השכינה הזאת? איך מוכיחים לאשה שהיא אלה? איך מכוונים את הגבר לאלוהות שבו? איך אפשר להגיע לאלילות במגע? איך חיים עם התחושה האלוהית הזאת ביומיום? ניכנס לעולם מרתק של אהבה אחד לשנייה בשם האלוהות. ניצור מרחב שהוא כנה, מקבל ומעודד את האלילות הקיימת בנו.
מתאים ל: כולם, מגע אופציונלי

אוהד אזרחי - Ohad Ezrahi
תחת כל עץ רענן - 16:30 - Under Every Fresh Tree, אולם מופעים
השמאניזם המיני של אמותינו הזונות הקדושות ושלנו. ההיסטוריה של ממלכות יהודה וישראל הקדומות מלאה במה שהיום נקרא "פרקטיקות של שמאניזם מיני". כותבי התנ"ך שנאו את זה, הציגו זאת באור נלוז וניסו לשכנע את העם להפסיק כבר עם הפולחנים המיניים הללו, אבל ללא הועיל. העם אהב זאת, וגם ראה שזה עובד. המהפכה היהודית נכתשה לבסוף בכח החרב. לא למדתם על זה בשיעורי תנ"ך בבית הספר... אז כדאי שתכירו את השורשים שמהם אנחנו חוזרים וצומחים כיום, באופן עתיק וחדש להפליא
מתאים ל: כולם

גל שליו - Gal Shalev
המתנה, כיצד להעצים את האורגזמה הנשית - 18:30 – The Gift, How To Empower The Female Orgasm, מתחם פראי
כאשה שהתקשתה בעבר להגיע לאורגזמה, אני מסוגלת כיום להגיע לכמה שיאים שאני רוצה ומתי שאני רוצה. בסדנה זו אשתף אתכן בסיפורי האישי ובמתנה שקבלתי מהיקום ואעניק אותה גם לכן. בסדנה שמלווה בתנועה, נשימות ודמיון מודרך, אלמד אתכן את סודות השליטה באורגזמה. כל אחת יכולה לשלוט באורגזמה שלה. עם זאת הדבר מצריך רצון והתכווננות. במהלך הסדנה נתרגל את הבסיס למתנה. עם שיעורי הבית שאצייד אתכן בסיומה ובעזרת תרגול והתמדה, תוכלו אף אתן להנות משליטה מלאה בעונג ובהעצמתו. המתנה משתפרת מיום ליום באמצעות תרגול, ומי שתתמיד תוכל לשפר את חיי המין שלה.
מתאים ל: נשים

ראדיקה גאיה - Radhika Gaya
מגע של אהבה - 18:30 - Touch of Love, מתחם תשוקה
טקס מהמסורת הטנטרית שמשלב בתוכו מספר אלמנטים מעולם הטנטרה: מגע אוהב, נוכחות, התגלמות שיווה-שאקטי בגוף הפיזי, קדושה, חניכה לצ'אקרות. הטקס מתקיים בזוגות. בנוכחות וכוונה עמוקה נעניק זה לזה מגע אוהב, לאורך הגוף מצ'אקרת הכתר ועד הבסיס.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

נגה מיבר - Noga Maiavr
ריפוי הפצע המיני שלי - 18:30 - My Sexual Wound Healing, מתחם אהבה
הדבר הראשון שננגע בנו במעשה האהבה זה הפצע שלנו. לכולנו יש מחסומים במיניות והם יכולים להופיע אפילו לפני התחושה של המגע, המבט בעיניים והקרבה הגופנית והרגשית. כדי לחוות מיניות פתוחה, זורמת, אינטימית ואקסטטית אנחנו חייבים לצאת למסע אמיץ אל תוכנו כדי לפגוש ולהכיר את הפצעים שלנו. כאב, בושה פחדים וחוסר ביטחון בקשר למיניות נוצרים בעקבות חוויות שחווינו או דברים שלמדנו. הגוף שלנו זוכר אותם ומציף אותם בכל מפגש מיני כדי שנרפא אותם. בסדנה נגלה איך לכל פצע כזה יש פוטנציאל להפוך למשאב של עוצמה וכוח חיים בלתי רגיל, דרך תרגילי קונסטלציה, התמקדות ומעגל שיח.
מתאים ל: כולם

רועי שחם - Roy Shaham
מולטיאורגזמה לגברים_- 18:30 - Multi-orgasm For Man, מתחם הקשבה
מתי זה מספיק? מתי מפסיקים את האקט? התשובה הרווחת - כשהגבר גומר. התשובה המועדפת עלי - כשבוחרים. מולטי-אורגזמיות, בפשט, היא היכולת לחוות אורגזמות מרובות מבלי לפלוט. זה אפשרי וקל הרבה יותר ממה שחושבים. למעשה זהו תרגול שנכנס לחיי היום יום ומאפשר להניע אנרגיה מינית ולחוות אותה בצורה בריאה ומיטיבה. מפגש המשלב שיחה, הסברים, מרחב לשאלות וכן הדגמה ותרגול נשימה וטכניקה. נזכה פה לחשיפה וטעימה קלה מהקסם הנגיש.
מתאים ל: גברים

פרסטו נג'י - Parastu Naji
מסקולין פמינין, הריקוד הפנימי - 18:30 - Masculine and Feminine, the Inner Dance, מתחם חופש
בתוך כל אחד מאתנו ישנם גבר ואישה פנימיים. חלקם מפותחים ומעצימים אותנו וחלקם לא מפותחים ופוגעים בנו ובתהליך ההתפתחות שלנו. בסדנה נזהה ונגלה דרך משחקיות ושיח את הצדדים הזכריים והנקביים הקיימים בנו ונשים דגש, העצמה והתפתחות חיובית על אותם הצדדים אשר לא מפותחים בתוכנו
מתאים ל: כולם

22:00 –
מסיבת ריקודים עם אמבר רא ומרחב הסתלבטות - Dance Party with Amber Ra & a Chill Out Space