היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

יחסים ואינטימיות בעיר הגדולה

  • תאריכים תאריך פתיחה: 21/03/2019
    תאריך סיום: 23/03/2019
  • שעות חמישי עד שבת
  • מיקום מרכז אישתר, מושב עין ורד
  • מחיר פרטים בקרוב
יחסים ואינטימיות בעיר הגדולה 
כנס פורץ דרך של סדנאות והרצאות בתחום המיניות והאינטימיות

21-23 למרץ 2019

לרכישת כרטיס בקישור מאובטח לחצו כאן

המיניות היא אחד המרכזים החשובים והמשמעותיים של בני האדם.
כדי לחיות חיים מלאים מלווים בתחושת עוצמה, שמחה ויצירתיות, כדאי לנו להסכים להשתמש במלוא הפוטנציאל שלנו, בכל מרכזי הכוח הנפלאים שלנו. לכן העבודה עם מיניות היא כל כך רלוונטית וחשובה. זאת גם הסיבה שעבודת מודעות עם מיניות היא פורצת דרך, מאתגרת, ומתגמלת בו זמנית.
היום הזמנים הבשילו להתחיל לחשוף את הידע של כוחות הריפוי והשינוי שאצורים במיניות, על מנת שנוכל להמשיך להתקדם ולהתפתח.
 

לפני שנתיים נולד הרעיון לכנס הייחודי הזה, שמטרתו להביא את התכנים הללו באופן נגיש לכל מי שמעוניין להכיר, ללמוד, לחקור ולהתפתח בתחומי האינטימיות, מיניות, יחסים ותקשורת.

אנחנו מזמינים אתכם לבוא, לטעום ולהרגיש עם שלל הרצאות ופעילויות מרתקות.
אנחנו מאמינים שלכל אחד ואחת יש את הזכות לשמוע, להתנסות ולקבל מהעולם של הטנטרה והמיניות המודעת-מקודשת.
אנחנו יודעים גם שהחיים שלכם/ן מלאים וזה מאתגר לקחת פסק זמן של כמה ימים ולצלול.
לכן אנחנו הפעם מגיעים אליכם/ן.
מקום נגיש במרכז הארץ וגם מחיר נגיש ועם אפשרות בחירה בין הימים.

לרכישת כרטיס בקישור מאובטח לחצו כאן
 
הכנס מתקיים לאורך סופשבוע ומורכב מחמישה מרחבים של הרצאות, סדנאות, תנועה, מפגשי שיח, פאנלים בנושאים שונים כגון: תקשורת - מודלים של מערכות יחסים - אינטימיות - אותנטיות - ביטוי עצמי - מימוש - הגשמה - משמעות - מיניות - ארוטיקה - רומנטיקה - צמיחה - יחסי גברים נשים - יחסים חד מגדריים - חינוך למיניות - חיפוש מענה לצרכים במסגרת מערכות יחסים בתרבות החיים העכשווית.
כל הפעילויות ללא ערום או מגע

לחוויות משתתפים מכנסים קודמים ניתן ללחוץ כאן
 


להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
מנחים ומנחות אהובים ומוכשרים
פרטים בקרוב
 
מתי ואיפה?
21-23.3.2019
מרכז אישתר, מושב עין ורד
 
עלויות? 
פרטים בקרוב
אוכל?
במקום יפעל צ'אי שופ מפנק, עם שתייה, חטיפים, עוגות ומתוקים, תשלום במזומן במקום.
 
לינה?
הארוע ללא לינה.

להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
בקרוב התכניה החדשה
מוזמנים להתרשם מהסדנאות שהיו בכנס הקודם
 

יום חמישי - 11/10/18 - Thursday

אנדראה היימן – Andrea Heymann
בחזרה לגוף – 16:00 - Back To The Body, מתחם תשוקה
נתחבר פנימה ולפרטנר שלנו תוך הקשבה לצורך/כאב של כל אחד, נלמד לתת (ולקבל) עיסוי אוהב תוך כדי פתיחה והגמשה של ערוצי אנרגיה שיחברו אותנו לזרימה אוהבת ומשוחררת של אנרגיית החיים.
מתאים ל: צמדים, מגע

טל קרן כץ – Tal Keren Katz
מעגל ההסכמה - החופש לבחור – 16:00 - Wheel of Consent - The Freedom to choose, מתחם אהבה
מתאים ל: כולם, מגע

פליאה ברי ורונה סופר – Plia Bary & Rona Sofer
מוגבלות כשער למיניות פורצת דרך – 16:00 - Disability - a Gate to Sexual Expansion, מתחם שאקטי
הרצאה מרתקת ושיחה על נכות ומיניות. מה קורה למיניות כשהגוף הופך מוגבל? סיפורן המופלא של שתי נשים מעוררות השראה על התפתחות וצמיחה מינית דווקא מתוך המוגבלות. איך מתוך הגבול הברור של הגוף אפשר דווקא לעוף לעולמות חדשים, להרפתקאות עונג, להתרחבות התפיסה, ליצירתיות חושנית, להגדרה מחודשת של סקס, לגילויים עסיסיים ולשובבות מפתיעה. רונה סופר, קולנוענית, פרסומאית ואקטיביסטית בנושאי נכות ומיניות, שעברה תאונת דרכים קשה בגיל 15 אשר השאירה אותה מוגבלת, ופליאה ברי, סטודנטית לתואר שני במדעי המוח, יועצת מינית לבני נוער ומלווה קבוצות ויחידים לחיבור למיניות, שסבלה 7 שנים מוולוודניה (כאבים באיבר המין) - ישתפו כל אחת בסיפורה האישי על המוגבלות שלה שלקחה אותה לגלות ולחוות עולם מיני עשיר, מגוון ומהנה יותר. ההרצאה תהיה פתוחה לשיח ולשאלות מהקהל.
מתאים ל: כולם

מור קדר – Mor Kedar
מתלונות לבקשות - החזון הזוגי – 16:00 - Our Vision, מתחם שיווה
סדנה לזוגות בלבד לקיום חזון זוגי תוך כדי שיתוף ברגשות, צרכים ורצונות
מתאים ל: צמדים קבועים

יהונתן ויסכה שומר – Yehonatan & Yiscah Shumer
נשיקת העולמות – 18:00 - When Our Worlds Kiss, מתחם תשוקה
נשיקת העולמות מפגישה את העולמות השונים שאנחנו מתוך נוכחות מלאה, תוך יצירת גשר מלב אל לב, מגוף אל גוף. נשיקת העולמות מתרחשת כאשר המרחב בינכם מתמלא בסנכרון זוגי, בקשב, בעיניים חדשות, בשפות של אהבה, בהסכמה לצאת מעולמנו אל עולמו/ה של אהובת/נו. זו הזמנה למסע, למפגש, לתרגול של אינטימיות רגשית הפותחת שערים גם לאינטימיות גופנית, מעמיקה, מחדשת, מסקרנת, חושנית, משעשעת.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

אפרת ברודט - Efrat Brodet
הרמוניה בין הזכרי לנקבי – 18:00 - Harmony Between the Musculin & Feminine, מתחם אהבה
בסדנה נכיר את הצד הזכרי והנקבי שבתוכנו דרך כלים של מדיטציה וטנטרה. נבין לעומק את הצורך והסיפור שבתוכי. דרך שלום פנימי נוכל ליצור גם שלום חיצוני עם גברים ונשים נוספים בחיי.
מתאים ל: כולם

אור ועוזי - Or & Uzy
ארגז כלים טנטרי – 18:00 Tantra Toolbox, מתחם שאקטי
כשאנשים חושבים על רוחניות, הם מדמיינים משהו מרחף כזה, שתופסים במחשבה, אבל הטנטרה היא דרך אחרת, יש הקוראים לה מדע - כי אנחנו משתמשים בכלים ובתהליכים, שמי שמשתמש בהם יגיע לאותה תוצאה. נכיר ונתרגל עם עצמנו ועם חברינו לסדנה כמה מהכלים המתקדמים של הטנטרה - מדיטציות נשימה, מנטרות, ינטרה, מודרות.
מתאים ל: כולם, מתקדמים

אודליה יקיר – ‫Odelia Yakir‬‎‬
"המענק" – 18:00 - The 5 Elements of True Love, מתחם שיווה
שיטת המענק מדברת על חמישה אלמנטים שמנבאים הצלחה של קשר, הומור, מגע, עומק, נפח וקצב. את השיטה פיתחתי על בסיס ניסיוני האישי כמו גם ניסיונם של רבים שאותם אימנתי. כדי להגיע לאהבת אמת אני שואפת שכל חמשת האלמנטים יתקיימו בקשר בצורה טובה מאוד. בהרצאה אני מלמדת איך הומור מעיד על סוג התקשורת ביניכם, עד כמה היא פתוחה, כיצד ניתן להשתמש בהומור בדייטים ובזוגיות כדי לייצר אינטימיות ומשיכה מינית, איך לבחור את בן או בת הזוג המתאימים לנו, בהנחה שאנחנו מעוניינים באהבת אמת ואיך להשתמש בהומור כדי לשמר אותם.
מתאים ל: כולם

דוד כהן צדק, נגה מיבר, רועי שחם, מעוז יעקב, מנחה: מיכל מעין דון – David Cohen Tzedek, Noga Maivar, Roy Shaham, Maoz Yaakov, Host: Michal Maayan Don
פאנל: ריפוי מיני הוליסטי – 20:00 - Panel: Alternative Sexual Therapist Talk, בגג
בשנים האחרונות מתרבים המטפלים והמטפלות העוסקים בריפוי מיני בגישות מגוונות, עם נשים, גברים וזוגות. כמו בתחום הטיפול הרגשי והפיזי, ישנן אלטרנטיבות לטיפול המיני הקונבנציונאלי, שמשלבות עבודת מודעות, דמיון מודרך, טכניקות מגע שונות, כלים אנרגטיים מעולם הטנטרה, כלים שמאניים, ועוד, שנועדו לתת מענה לקשת של קשיים בתחום המיניות והאינטימיות. בפאנל הזה תהיה הזדמנות לפגוש ולשמוע מטפלים ומטפלות מיניים אלטרנטיביים, כל אחד ואחת מעולמם האישי המרתק, שהמשותף לכולם/ן היא תחושת ייעוד ושליחות עמוקה בתחום עיסוקם/ן.
מתאים ל: כולם.

חן מימון - Chen Maimon
מאינטימיות למיניות – 20:00 – From Intimacy To Sexuality, מתחם תשוקה
מתאים ל: צמדים

תומר תושו קורון - Tomer Tosho Koron
תקשורת חכמה בין גבר לאישה – 20:00 - Smart Communication between Man & Woman, מתחם אהבה
כולנו מתבוננים בבני המין השני בפליאה, בוחנים וחוקרים, מרותקים וסקרנים, וכמובן נמשכים, מתאהבים ורוצים בקשר - רק שלא פעם אנו מתקשים לתקשר החוצה את כמיהת הלב להתקרב, או מעיזים אך לא מרוצים מהדרך או התוצאה. בסדנה נלמד את שער הכניסה האנרגטי והמילולי לליבם - דרך ביטוי בכנות רדיקלית של היופי שעינינו רואות, מה שליבנו מרגיש ואוהב בהם וביטוי של מה שאנו רוצים לפגוש ולחוות עם האחר.
מתאים ל: צמדים

בן ואפרת - Ben & Efrat
מבוא לסודות הטנטרה – 20:00 - The Secrets of Tantra, מתחם שאקטי
האם ידעתם שטנטרה קיימת כבר מעל 12,000 שנה? מה אתם באמת יודעים אודותיה? הרצאת עומק שסוקרת את הרקע ההיסטורי / אנתרופולוגי / גיאוגרפי להתפתחות הטנטרה. בהרצאה תשמעו על עקרונות היסוד המשותפים לתפיסת העולם הטנטרית, על הזרמים השונים בטנטרה, התפתחותם וההבדלים הרעיוניים ביניהם.
מתאים ל: כולם

בועז סופר - Boaz Sopher
סודות האורגזמה הנשית - 20:00 - Secrets of the Female Orgasm, מתחם שיווה
חווית האורגזמה היא נפלאה, חלק גדול ממעשינו ומחשבותינו מושפעים ממנה, והיא מאפשרת פריקה של רגשות חסומים, ושחרור אנרגיה חזק. לכאורה זו חוויה מינית, אך אפשר למשוך את משך הזמן שלה, להעצים אותה ובעצם לחיות באורגזמה. לנשים ישנן 7+ סוגיי אורגזמה. ישנן מספר שיטות להגיע לאורגזמות, התנוחות הן גם חשובות. חלק עמוקות פנימיות וחלק שטוחות וחיצוניות. הטנטרה מלמדת אותנו את הטכניקות השונות, שבעזרתם החוויה היא יותר מלאה לא רק מינית אלא גם רוחנית.
מתאים ל: כולם

סמדר מילר וניסים לוי, עונג מוזיקלי: נעמה אור - Smadar Miller & Nissim Levi, Musical Pleasure: Naama Or
מופע: "מעשה אחד של אהבה" - 23:30 - Live Show: "One act of love"
מעשה אחד של אהבה הוא מופע מרגש, מצחיק ומעורר מחשבה על הרגעים הקטנים שעוברים על כולנו בדרך למיטה ובתוכה. ניסים לוי וסמדר מילר בליווי שירים מקוריים ומוכרים מפי נעמה אור.
כולם

יום שישי - 12/10/18 - Friday

גלעד זוהר – Gilad Zohar
לעשות אהבה עם אלוהים – 10:00 - To Make Love with God, מתחם פראי
מפגש של האלוהי שבתוכי עם האלוהי שבאדם מולי. מבט מעבר למגבלות היום יום וחיבור לנקודה משותפת של האלוהות הפנימית המובילה את מעשה האהבה. בסדנה נלמד את הדרכים לחידוש נקודות המבט שלנו על עצמנו ועל האחר באופן החושף את היופי והאצילות הפנימית. נתנסה את אופן השיתוף וקיום מרחב טקסי נעים בו נחבר בין הזכרי לנקבי דרך התבוננות מחודשת ופתוחה. הלמידה והעבודה בזוגות קבועים במהלך הסדנה
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

שי משיח – Shay Mashiach
יחסים – 10:00 - Relationships, מתחם תשוקה
מתאים ל: כולם

אלינור כהן ואימאן הראל - Elinor Cohen & Iman Harel
איך תפתחו את האינטליגנציה המינית שלכם ותהנו מבריאות של חיים ועונג - 10:00 - How to Develop Your Sexual Intelligence & Enjoy the Health of Life & Pleasure, מתחם אהבה
רובנו לא מבינים את הפוטנציאל הטמון באגן שלנו. עד כמה המיניות שאנו מכירים היא רק קצה הקרחון. המיניות שלנו פעמים רבות היא כמו לקבץ נדבות, בעודנו יושבים בדיוק על המקום בו טמון אוצר גדול של חיות, בריאות, שמחת חיים, איזון, רוגע וכן גם הנאה ותשוקה שהם זכות הלידה של כל אחד מאתנו. אנחנו רוצים לדבר על כיצד ניתן לגשת למקור האנרגיה המינית שהיא אנרגיית חיים ולהשתמש בה לריפוי, ולהגברת תחושת החיוניות האישית. כל זאת על מנת לחיות חיים מיניים עשירים באינטימיות ותקשורת עם בני הזוג שלנו.
מתאים ל: כולם

עדי טרם ויעל שחר - Adi Terem & Yael Shachar
רגע לפני שנוגעים - 10:00 - Just Before We Touch…, מתחם שאקטי
הגוף שלנו הוא מקדש. הוא הבית. אנו רוצים לשמור עליו, לכבד אותו ולהעניק לו בטחון ואהבה על מנת שנוכל לממש את עצמנו בעולם הזה ולחיות בהרמוניה ושמחה. במפגשים שלנו עם העולם בכלל ועם פרטנרים אינטימיים בפרט, כל מבט, מגע או כוונה לא מדויקים עלולים לפגוע בנו. כל כך חשוב ללמוד לתקשר את הצרכים הכי עמוקים ונכונים לנו בכל רגע ורגע, לדעת להגיד מה "כן" ומה "לא" מדויק לי במפגש הנוכחי. מזמינים אתכם למרחב נעים ובטוח של חקירה והתנסות ליצירת תקשורת אינטימית. נלמד לזהות את הרצון האמיתי שלנו בתוך מפגש, כיצד לתקשר אותו לצד השני, להגדיר את הגבולות שלנו, לכבד את גבולות בן/בת הזוג, להגיד ולקבל "כן" ו"לא". בסדנה נשלב טכניקות מגע מהמזרח הרחוק (שיאצו, עיסוי תאילנדי וכד') להנעת אנרגיה בגוף והרגעה.
מתאים ל: כולם, מגע

מלינה רימברג - Melina Rymberg
חזרה הביתה – 10:00 - Coming Back Home, מתחם שיווה
הרבה זוגות, כעבור תקופה מסוימת יחד, חווים צורך "להתניע" בכל פעם מחדש את היחסים האינטימיים. נסחפים אל השגרה היומיומית ולא מוצאים כוח וחשק למפגש האינטימי בשל העייפות הפיזית והשחיקה. בסדנה זו נתרגל טכניקות מעולמות המדיטציה והנשימה, יוגה בזוגות ועיסוי תאילנדי, אותן ניתן יהיה להמשיך ולתרגל בבית כהקדמה וכהתנעה למעשה האהבה. נתחבר אל תחושות הגוף שלנו פנימה - מה הוא מבקש? ונלמד לבטא זאת במילים. נלמד לסמוך זה על זה בתנועה ללא מילים. ונחווה את היותנו פעם בקבלה ובהרפיה מוחלטת ופעם בנתינה ללא שום רצון לקבל בחזרה. נאפשר לעצמנו לחזור הביתה ולהכיר אחד את השני מחדש.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

מיכל ברז"ל כהן - Michal Barzel Cohen
מרחב נשימה בתוך זוגיות - 12:00- Breathing Space in Relationships, מתחם פראי
בסדנה נחווה עד כמה אנו מודעים/ות להשפעת הזוגיות שלנו על הנשימה שלנו ,ועד כמה אנו מודעים/ות להשפעת הנשימה שלנו על המתרחש בחיינו הזוגיים וכמובן בינינו לבין עצמנו ובינינו לבין סובבינו. רוב האנושות מתייחסת אל הנשימה כאל דבר מובן מאליו! ולרוב חווים/ות ש"אין זמן לנשום". זוגות רבים מתייחסים אל הזוגיות שלהם כאל דבר מובן מאליו, ולא כך הדבר, והזוגיות בקושי נושמת. איך מחיים זוגיות שכבר בקושי נושמת? איך שומרים את הזוגיות חיה, ערנית, מרגשת, מלהיבה ומתגמלת? בסדנה החווייתית תרגול פשוט ומדהים, המאפשר לנו לחוות איך נשימתנו משפיעה ו/או מושפעת בתוך הזוגיות שלנו והדרך לשחרר אותה. מתאים ל: כולם, מגע

נגה מיבר - Noga Maivar
ריפוי הפצע המיני שלי - 12:00 - My Sexual Wound Healing, מתחם תשוקה
איך זה שאותו דפוס שלנו ביחסים ובמיניות מופיע פעם אחר פעם? איך זה שבני הזוג שלנו, למרות שהתחלפו, מפגישים אותנו עם אותו כאב ומציפים בנו את אותם פחדים? האם יתכן שאנחנו מבקשים לזמן לעצמנו את אותם סיפורים שוב ושוב ושוב? למה שנעשה את זה, הרי זה גורם לנו סבל נוראי. הגוף שלנו אוגר חוויות טראומטיות, ושומר אותן לזמן אחר, נוח ובטוח יותר. כשהזמן הזה מבשיל, משהו בנו יחפש לשחזר את האירועים שקרו בעבר כדי למצוא דרך להתמודד אתם ולצרוב מחדש בתודעה חוויה של ניצחון מול מה שהגוף שלנו זוכר כבלתי אפשרי להתמודד אתו. לפעמים החוויות הטראומטיות נוצרו לפני שנולדנו, ולעיתים הן חלק מזכרון קולקטיבי, זכרי או נקבי, ולפעמים הן קשורות לנסיבות חיינו. בסדנה נשתמש בקונסטלציה כדי לצלול אל הזיכרון של הגוף במטרה לפגוש את הפצעים שלנו, נטייל במימדי זמן אחרים וניצור ריפוי על ידי חיווט מחדש של האוטומטים שלנו.
מתאים ל: כולם

אשיה אגסי - Eshya Agasi
איש ואישה זכו - זוגיות מקרבת - 12:00 - The Healing Power of Relationship, מתחם אהבה
מערכת היחסים שלנו איננה בעיה שצריך לפתור, היא מרחב לצמיחה המבקשת להתרחש, מתוכנתת בדיוק מופתי לסייע לנו לחזור אל הפוטנציאל המלא המולד של טבענו המקורי. אז מה השתבש?? אנחנו 'שוכרים את שירותיו' של הפרטנר לסמן לנו היכן לצמוח, וכשהוא עושה זאת אנחנו רוצים לפטר אותו. סדנה שעוסקת בבחירה בקשר הזוגי כמרחב לתרגול רוחני והתפתחות רגשית. כיצד ניתן לייצר אינטימיות מודעת ומקור לגדילה במקומות בהם מגרש המשחקים הזוגי הבטוח הופך לשדה מוקשים מסוכן.
מתאים ל: צמדים קבועים

טל קרן כץ - Tal Keren Katz
איך מדברים על מיניות עם ילדים – 12:00 - How to Speak with Children about Sexuality, מתחם שאקטי
כמה מביך לדבר על מיניות, כמה בושה ואשמה מתחבאים שם... הרי אתנו לא דיברו על זה בצורה חופשית אז איך אנחנו נדע להדריך את ילדינו? הפעם יש לנו הזדמנות לשבור כמה מיתוסים לגבי מיניות בגיל ההתבגרות. נגלה מה הגיל הנפוץ בו מרבית הילדים רואים פורנו, ומה לעזאזל עושים עם זה בתור הורים תומכים???
מתאים ל: כולם

ברוך רז - Baruch Raz
לעורר את התשוקה הגברית - 12:00 - Awaken The Masculine Passion, מתחם שיווה
מהי תשוקה, איך מעוררים אותה - במיניות, בזוגיות ובחיים, ואיך אחווה גברית מעירה אותה לחיים. לגברים שבזוגיות ולא רק.
מתאים ל: גברים

שחר ברלוביץ ורועי שחם - Shahar Berlovich & Roy Shaham
אז מה הבעיה עם פורנו? - 14:00 - So, What Is The Problem With Porn?, מתחם פראי
פורנו הוא בכל מקום. בהיסטוריית החיפוש שלנו, בסלולריים של הילדים שלנו, על שלטי החוצות שלנו. מתרבות שוליים מפוקפקת, פורנו הפך למיין-סטריים, מיין-סטריים אפל, כזה שחושקים בו אבל גם מתביישים בו. האם השד באמת כזה נורא ואם כן, האם ניתן להחזיר אותו לבקבוק? ואולי בכלל, הפחד שלנו מפורנו הוא פחד ישן ושמרני ממיניות? שני גברים נועזים, רועי שחם ושחר ברלוביץ , בעלי פרספקטיבות שונות ומנוגדות על הנושא, מזמינים אתכם למסע משותף לגלות מה זה באמת עושה לנו? בואו לשיחה כנה ושוברת מוסכמות, בואו לענות על השאלה – אז מה הבעיה עם פורנו?
מתאים ל: כולם

תומר תושו קורון - Tomer Tosho Koron
סקסי ג'וסי פרי - 14:00 - Sexy Juicy Free, מתחם תשוקה
שחרר את ה"דוגמן-רקדן-חשפן" שבתוכנו - החלק הסקסי, ג'וסי, חושני, מתלהב, שובב וחופשי שכה רדום אצל רובנו. נעז לבטא בספונטניות וחופשיות (ובענווה נעדרת אגו) את מלוא עוצמתנו הגברית דרך איברי הגוף, בדיוק כפי שהם, ללא צורך ב"קוביות בטן" ושאר סטריאוטיפים של יופי גברי – כל הדרך לאקסטזה רגשית של הקלה, שחרור, חופש, ביטחון, שלמות והתעלות.
מתאים ל: גברים

רינת אלה שיפר ניסים - Rinat Ella Schiffer Nissim
מה האימגו שלך? - 14:00 - What's your Imago?, מתחם אהבה
איך זה שאתם רבים את אותו הריב שוב ושוב? למה ויכוחים על דברים קטנים יכולים להכאיב כל כך? האימגו מסביר בצורה מדויקת להפתיע מדוע זוגיות יכולה לעיתים להיות כל כך קשה, וכיצד אפשר להפוך אותה לכלי לריפוי העמוק ביותר שלנו.
מתאים ל: כולם

גלית הראל - Galit Harel
נשים מתעוררות אל החיים – 14:00 - Women Awakens to Life, מתחם שאקטי
בסדנה נפגוש סיפור מופלא על ילדה, אמא ומכשפה פראית, בו מפת דרכים עם 9 שלבים של חניכה המסייעים לכל אישה לחדש ו/או לחזק ולהעמיק את הקשר עם הטבע הפראי שלה. נצלול לתוך השלב הראשון במסע החניכה התומכים בהתעוררות פנימית אותה נפגוש באמצעות מספר מפתחות פרא חווייתיים שיטעינו אותנו בעוצמה, בהירות וכיוון להמשיך את המסע עם חזרתנו הביתה.
מתאים ל: נשים

אלכסנדר טריגוב - Alexander Trigoub
מותר לי! - 14:00 - I Am Allowed!, מתחם שיווה
בתרבות בה רובנו גדלנו, המיניות קודם כל אסורה, והופכת להיות מותרת רק בתנאים מאוד מוגבלים (לרוב רק בתוך זוגיות מונוגמית, לפעמים רק בתוך מוסד נישואין). אך המיניות האותנטית שלנו הרבה יותר רחבה - עם עצמנו ועם אחרים ואחרות. כיצורים מיניים אנושיים, אנחנו לא בהכרח מתאימים למסגרת או הגדרה מקובלת כלשהי. הגבולות שהמשפחה, החינוך והסביבה ניסו לקבוע לנו לרוב אינם תואמים את הגבולות האותנטיים שלנו. בסדנה ניצור מרחב בטוח עבור גברים ונשים לשתף על מקומות בחיים בהם פגשנו איסורים חברתיים מיניים שלא תאמו את הרצונות והתשוקות האותנטיות שלנו. החופש לשתף וההקשבה מהלב יאפשרו לנו לחוות תמיכה, שחרור וריפוי. הסדנה ללא מגע.
מתאים ל: כולם

חן מימון - Chen Maimon
משחקי התשוקה - 16:00 - Games Of Passion, מתחם פראי
סדנה בה נעורר ונשחק עם האנרגיה המינית, שהיא למעשה אנרגית החיים שלנו. נגלה את החיוניות, השמחה והחיבור שהאנרגיה הזו מאפשרת לנו, בתוך מרחב מיטיב ומאפשר. נזהה איך מרגיש להגיד כן, ואיך אפשר להגיד לא ולהישאר ביחד. נקבל כלים כדי ללמוד להיות יחד, עם כל מה ומי שמולנו, דרך הרבה הומור תנועה ומשחקיות.
מתאים ל: כולם

מיכאל פינקל - Michael Finkel
תקשורת ארוטית מקרבת - 16:00 – Relationships & Non Violent Communication, מתחם תשוקה
בעידן בו מערכות יחסים עומדות מול אתגרים מגוונים, "תקשורת מקרבת" מציעה דפוסי תקשורת וכלים פרקטיים ופשוטים להעצמה עצמית, יצירת אינטימיות, ולניהול קונפליקטים. איך לעבור משיחות וויכוח לשיחות חיבור, איך להגיד את ה"אמת" שלי בלי שהאחר ייסגר, ואיך לדבר את השיחות הלא מדוברות בינינו. תקשורת מקרבת במערכות יחסים.
מתאים ל: כולם

בועז סופר - Boaz Sopher
סודות האורגזמה הגברית - 16:00 - Secrets of the Male Orgasm, מתחם אהבה
חווית האורגזמה היא נפלאה, חלק גדול ממעשינו ומחשבתנו מושפעים ממנה, והיא מאפשרת פריקה של רגשות חסומים, ושחרור אנרגיה חזק. לכאורה זו חוויה מינית, אך אפשר למשוך את משך הזמן שלה, להעצים אותה ובעצם לחיות באורגזמה. לגברים יש יותר מסוג אחד של אורגזמה, ישנן אורגזמות עמוקות פנימיות או שטוחות וחיצוניות. הטנטרה מלמדת אותנו את הטכניקות השונות, שבעזרתם החוויה היא יותר מלאה לא רק מינית אלא גם רוחנית.
מתאים ל: כולם

ראדיקה גאיה - Radhika Gaya
אהבה חופשית במערכות יחסים - 16:00 - Let's Talk About Free Love, מתחם שאקטי
האם אפשר להיות במערכת יחסים שיש בה גם אהבה וגם חופש? איך זה קשור לפוליאמוריה? ומה ההבדל בין זה לבין יחסים פתוחים? למה בוחרים במונוגמיה? תובנות מהמסע האישי שלי.
מתאים ל: כולם

עדי רובין ודני לויט - Dani Levitt & Adi Rubin
כישוף טנטרי - 16:00 - Tantric Magic , מתחם שיווה
סדנה רכה ועדינה שתוביל אותנו ללמוד מהי טנטרה, מאיפה היא הגיעה ומה בכלל הקשר בין טנטרה למיניות. בסדנה נעבור בין כמה מימדים שונים של אינטימיות, ונחקור את עצמנו דרך עבודה משותפת עם חברינו לסדנה.
מתאים ל: צמדים

שחר ברלוביץ - Shahar Berlovich
הפעימה הארוטית - 18:00 - The Erotic Pulse, מתחם פראי
מבוא למיניות אנרגטית. איפה תשומת-הלב שלי כשאני באינטראקציה מינית? כמה אני נוכח/ת במה שקורה לי בגוף? ברגש? בחיבור? איך אפשר להעצים את החוויה הארוטית, ללא מגע, רק ע"י כוונה ונוכחות? הפעימה הארוטית היא סדנה בהשראת עולמות הטנטרה והמיניות השמאנית. הסדנה היא חווייתית, מעשית ונגישה גם למי שלא מאמין ב'אנרגיות'. כשמכניסים למעשה האהבה כוונה, תשוקה ולב פתוח, יכולים לקרות דברים מופלאים וחדשים. הפעימה הארוטית - חוויה זוגית, ארוטית, עדינה.
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע

לאונור גבריאלי - Leonor Gavriely
מגע קשוב - 18:00 - Attentive touch, מתחם תשוקה
נלמד לבקש, לשאול, לתת ולקבל מגע. נלמד סוגים שונים של מגע, נגלה את המשחקיות, את הסקרנות שבמגע ללא מטרה. ננשום לתוך המנוחה, האושר והבטחון שיש במגע שאיננו בא לקחת, להוביל או להגיע לאנשהו. מגע שניתן כמתנה ובשירות למקבל/ת.
מתאים ל: צמדים, מגע

בן ואפרת - Ben & Efrat
Celebrationship איך להפוך את חיי הזוגיות לחגיגה - 18:00 - Celebrationship - Celebrate your relationship, מתחם אהבה
אולי תשאלו את עצמכם "זה אפשרי? יש חיה כזו?" והתשובה היא "בהחלט"! אפשר לחיות חיי זוגיות מדהימים, עשירים, פתוחים ומעצימים, בלי מריבות ופיצוצים, עם המון אהבה כל הזמן. בואו לשמוע ולחוות את הקונספט שלנו - CELEBRATIONSHIP - הרצאה פעילה על אהבה.
מתאים ל: כולם

אפרת ברודט - Efrat Brodet
מונולוגים מהיוני והלינגם - 18:00 - Monologues from the Yoni & Lingam, מתחם שאקטי
סדנה בה נתחבר ונכיר בעוד רובד את היוני והלינגם שלי. סדנה בה נקבל העמקה מרתקת במרחב בטוח. נקשיב, נרקוד, ננשום אותם, נלמד כלים להתחבר ונכתוב את המונולוג שלהם.
מתאים ל: כולם

קרן כהן רייפמן - Keren Cohen Reifman
טיול באפלה - 18:00- Journey in the Darkness, מתחם שיווה
סדנת "טיול באפלה" היא מעבדה ניידת לחקר הגבולות בחסות האפלה. המסע עוסק במערכות יחסים ובתקשורת בלתי מילולית ב"אור" וב"חושך" ובהשוואה בין השפעת העיניים הפקוחות כ"מראה לנפש" מול ה"עיניים השופטות" כמעצור.
מתאים ל: צמדים, מגע

עדי טרם - Adi Terem
סקסי דייט - 20:00 - Sexy Date, מתחם פראי
איזה כיף לפגוש אנשים חדשים ולהכיר בצורה מפתיעה, יצירתית, ספונטנית ומלאת הומור. באמצעות תרגילים ומשחקים מעולמות התאטרון והפסיכודרמה ניצור מרחב בטוח ומאפשר להכרות רגישה ושונה. נתרגל תקשורת של גבולות ורצונות, סוגי מגע שונים (אוהב, נוכח, נותן, לוקח וכד') ובעיקר נרשה לעצמנו להוריד את המסכות ולהביא את עצמנו בצורה אותנטית ומלאת חיים.
מתאים ל: כולם, מגע

סוג'יי שמש - Sujey Shemesh
תסתכלי לי בעיניים - 20:00 – Look At My Eyes, מתחם תשוקה
מתאים ל: צמדים

אבישג מאיה זלוף ומיכאל פינקל - Avishag Zloof & Michael Finkel
זוגיות כמו גינת ירקות - 20:00 - Relationship As My Garden, מתחם אהבה
מתאים ל: צמדים קבועים

מעין גרבר - Maayan Gerber
תיבת פנדורה - מעגל שיתוף נשי - 20:00 - Pandora's Box - Women Circle, מתחם שאקטי
מתי בפעם האחרונה בדקת עם איבר המין שלך מה יש לה לומר לך? תשוקות, בושה, כאב, פנטזיות, אורגזמות, פחדים, עונג, אשמה, אוננות, משיכה, אמהות, פגיעה, זוגיות, מהר, לאט, פחות, יותר... כל כך הרבה עובר עליה ולא תמיד אנחנו זוכרות לתת לה מקום. בואי לשבת בין אחיות, לפתוח את תיבת האוצרות שלך, לשתף, ללמוד, לבכות, לצחוק, להקשיב, לאהוב.
מתאים ל: נשים

סורי - Sury
להבין נשים, להבין גברים - 20:00 - Understanding Men & Women, מתחם שיווה
מתוך חוסר הבנה של המין השני, אנחנו נכנסים הרבה פעמים לקונפליקטים מיותרים. הסדנה מציעה נקודת מבט חדשה ומשחררת על נשים וגברים, המאפשרת ליצור מערכות יחסים המבוססות לא על מאבק אלא על הבנה והעצמה הדדית. נבין את "מערכות ההפעלה" השונות ששולטות בנו, נצחק על זה, נדבר על החוויה שלנו בתור נשים וגברים, ונתרגל כלי קסום שיאפשר לנו להיות פחות מתוסכלים בתקשורת שלנו וליצור יותר חיבור. מבוסס על הידע המהפכני של אליסון ארמסטרונג, אשר לומדת גברים ונשים כבר 27 שנים, ועל סמך ראיונות עם אלפי אנשים פיתחה דרכים פשוטות להבין את המורכבות של מערכות יחסים בין המינים ולאפשר דרך אפקטיבית יותר לתקשורת.
מתאים ל: כולם

יום שבת - 13/10/18 - Saturday

דב גור – Dov Gur
ריברסיניג לפתיחת שריונות רגשיים וצאקרת הלב – 10:00 - Rebirthing – De-armoring & Heart Chakra, מתחם פראי
מסע נשימה פתיחת שריונות רגשיים וחיבור ללב דרך נשימה מעגלית (rebirthing). כל החוויות והזיכרונות שלנו נמצאים מודחקים בגוף הפיזי שלנו ומונעים מאתנו לחוות את החיים בעוצמה האפשרית לנו, השריונות והחסימות מצמצמים את התשוקות שלנו והכוח שלנו להביא את עצמנו במלוא הפתיחות לחיים. הנשימה המעגלית מכניסה חמצן לגוף ומשחררת זיכרונות וחוויות שהצטברו בו, ובכך מתאפשרת כניסה של אנרגיה חדשה רעננה ונקייה המזינה את הגוף בחיים חדשים.
מתאים ל: כולם

מעוז יעקב – Maoz Yaakov
מיניות מעצימה – 10:00 - Sexuality Empowers, מתחם תשוקה
בסדנה נחקור את החוויה של מפגש, תרגילים, נשימה, מגע ותנועה. מה יכול להפוך את המיניות שלנו למעצימה יותר, משחוררת ומייצרת אינטימיות וקירבה. נותר שיח משתף המלמד ובוחן את המפגש בין המינים ובתוכם.
מתאים ל: צמדים

שחר ברלוביץ - Shahar Berlovich
האני המיני שאני - 10:00 - Me And My Erotic Self, מתחם אהבה
איך נהיה מסופקים מינית אם אנחנו לא יודעים מה לבקש? ואיך נדע לבקש את מה שאנחנו רוצים, אם אנחנו לא מכירים את עצמנו? רובנו לא עוצרים ושואלים, מי האני המיני שאני? מה עושה לי נעים ומה לא? מה מגרה אותי ומה מכבה? מה פותח אותי לחוויות חושניות ומה סוגר? למה דווקא חוויה אחת נעימה ואחרת לא? בואו למסע אל הפוטנציאל הארוטי הלא ממומש. סדנה בה המשתתפים יכולים לדייק לעצמם מי הם מינית, ומה מונע מהם להגשים את עצמם מינית ? סדנה חווייתית, אינטימית וארוטית ממש בקטנה.
מתאים ל: צמדים, מגע

מלכה פלדשטיין - Malka Feldshtein
לבנות עוד חדר בלב - 10:00 - ?Can We Build Another Room In Our Heart, מתחם שאקטי
זוגיות לא מונוגמית הוא מושג שנעשה יותר ויותר רווח. אם כחלופה למונוגמיה המוכרת או כהתפתחות של זוגיות קיימת או רק לצורך שיח שלוקח בחשבון את נטיות הלב, גם אם לא באות לידי מימוש. אולם, האם יש לנו כבני אדם את הכישורים הרגשיים שנדרשים לשם כך? האם יש לנו היכולת ובעיקר – הרצון והקריאה הפנימית, לפתח עוד מקום בלב, לעבור דרך כאבי הגדילה שהם חלק מהתהליך, לבנות חדר חמישי בלב, לא רק עבור אהוב/ה שלנו, אלא גם, ואולי בעיקר - עבור אהוב/ה של בני זוגנו. מתי פתיחת זוגיות היא בריחה ומתי התרחבות? על זה ועוד, נדבר בשיח פתוח וקרוב
מתאים ל: כולם

מעין גרבר וענבל שקד הלר - Maayan Gerber & Inbal Shaked Heller
למה לרצות כשאפשר לרצות – 10:00 - Yes To Me Too - Women Circle, מתחם שיווה
מעגל שיח נשי, מונחה ומוחזק בליווי מוסיקה שבטית פותחת לב ומרפאת. במעגל נחקור את היחסים שלנו עם "ריצוי". מדוע אנחנו רוצות לרצות? את מי חשוב לנו לרצות? מה קורה למערכות היחסים שלנו כשאנו במקום של ריצוי? מה קורה לנו בגוף כאשר אנחנו מרצות? והאם אנחנו מחוברות לרצונות שלנו כאשר אנחנו במקום של ריצוי? אנו מזמינות אתכן להצטרף אלינו לחוויה עוצמתית ומעצימה של מעגל נשים, בו נחלוק יחד את ניסיוננו ותבונתנו ונתבונן על הדפוס העמוק, המוכר לרבות מאתנו, של הריצוי.
מתאים ל: נשים

לימור בנדל - Limor Bandel‬‎
אורגז-מה - להגיע לשיאים שלא הכרת - 12:00 - OMG - Reach Heights You Did Not Know Before, מתחם פראי
מהי אורגזמה? האם יש לה עוצמות שונות? מאיפה אפשר לחוות אותה? מה יכול להשפיע עליה? מה יקרה אם נוותר על הצורך להגיע לאורגזמה בסוף המפגש המיני? בהרצאה מיוחדת זו נצא יחד למסע אורגזמי מרתק בין 7 סוגי האורגזמות הנשיות ו3 סוגי האורגזמות הגבריות. נבין את ההבדל בין מין למיניות, איך אפשר לחוות חוויות מיניות מענגות יותר, עוצמתיות יותר וחושניות יותר עם עצמנו ועם בני הזוג שלנו. הסדנה משלבת תרגילים ראשוניים מעולם הטנטרה כך שתוכלו לשלב אותם ביומיום שלכם לחוויית חיים מלאי תשוקה.
מתאים ל: כולם

קוליה זוהר - Kolya Zohar
נוכחות במצבי קונפליקט - 12:00 - Presence In a Conflict Situation, מתחם תשוקה
כיצד נוכל ברגע האמת של קונפליקט מול האחר להישאר נוכחים בידיעות שלנו ברצונות שלנו, ובהבנות שלנו? כיצד נצליח ליצור מהלך מקדם ומעצים של הסיטואציה? איך נדע בזמן קונפליקט כשמוצבת מולנו התרסה או ביקורת, להישאר בנוכחות עצמית גבוה, להצליח להכיל את האחר שמולי, הקושי שלו, ועם זאת לייצר מהלך מקדם ואף מעצים? יחסים קרובים, אינטימיות ומגע נרקמים עם היכולת שלנו להיות בתקשורת מקדמת, מועצמת, המאפשרת לנו להיות בנוכחות גם מול הקשיים והקונפליקטים. זוגות שיודעים להניח קושי ללא חשש, להתבונן בו, לעבוד אתו ולצאת ממנו מועצמים (לאו דווקא מפני שניתן לו פתרון), מחזקים את הקשר, את הביטחון לשהות זה לצד זו ואת היכולת להיות באינטימיות וחיבור עמוק. בסדנה נבחן כלים המאפשרים שהיה במרחב הכאב, הדילמה, והקונפליקט המאפשרים לנו להישאר בנוכחות במרחב האיכויות והכוחות הפנימיים שלנו. נפגוש ונתרגל באמצעות כלים תודעתיים ורגשיים כיצד לשמור על נוכחות יציבה ומדויקת בזמן של קונפליקט-מול האחר, או מול סיטואציה. נלמד לא להתבלבל ולשמור על הזהות האמיתית אשר יודעת תמיד למצוא מענה יעיל ומקדם. נחווה כמה אפשרי לעמוד מול שפיטה וביקורת, נצעק, נצחק, ונגלה כוחות חדשים
מתאים ל: כולם

אבישג מאיה זלוף - Avishag Maya Zloof
מעגל נשים על אורגזמה נשית (עם גברים אורחים) - 12:00 - Women Circle About Female Orgasm (Men As Guests), מתחם אהבה
מעגל נשים על האורגזמה הנשית. עולם ומלואו של עונג, כאב וחוויות. כל אחת והמסע שלה בעולם המיניות. ניתן ללמוד הרבה יותר מספרים והרצאות, במעגל נשים אחת מהשנייה. בואי לתת ולקבל השראה כשמסביבנו מוזמנים הגברים לשבת בכיסוי עיניים ולהקשיב
מתאים ל: כולם

אפרת בנור - Efrat Benor
אחד ועוד אחד =שלושה – 12:00 - One Plus One Equals Three, מתחם שאקטי
מתאים ל: צמדים קבועים

ליפז נוי - Lipaz Noy
יוני סירקל - נשים מדברות מהיוני – 12:00 - Yoni Circle- Women Talks from their Yoni, מתחם שיווה
מעגל נשים שבו נספר אחת לשנייה על המערכת יחסים שלנו עם היוני. נתן טיפים אחת לשנייה איך להתקרב ליוני, ליצור אתה קרבה וחיבור, ללמוד להקשיב לה. במעגל אביא ידע מעולם התוכן שלי, כיצד להימנע מאמצעי היגיינה במהלך הוסת, איך להשתמש בדם ככלי מרפא, ואיך אפשר לסנכרן את המחזוריות שלנו למחזוריות הלבנה.
מתאים ל: נשים

סער אוסטרייכר - Saar Ostreiher
אינטימיות רגש וגוף בתנועה - 14:30 - Deep Contact, מתחם פראי
ריקוד זו חוויה עוצמתית, סוערת, וגם רגישה ופגיעה ולפעמים מביכה. והגוף יודע, הוא חכם. בתוך תנועת הגוף מסתתר הסיפור שלנו. בואו ונתמסר לתנועה, נרגיש את הלב וניתן לתנועה לנבוע מתוכו. ובין שני לבבות יש משיכה. מגיע מפגש, מפגש שלא ממהר לשום מקום, לפגוש יחדיו את מה שקיים. לנשום יחדיו, לנוע בעדינות, לתת ללב להפתח ולדופק להסתנכרן ולאצבעות ללטף. ואז פתאום תנועה מהירה, קפיצה, אני בורח ואתה רודף, כמו שני זאבים שנאבקים ומשחקים... ועכשיו פתאום אנחנו זוג אוהבים... נוגעים ורוקדים ומריחים ובורחים...ושוב לבד. נשימה, דופק, מנוחה, כלום. ולפעמים, ברגעים של חסד, הריקוד מביא עמו ריפוי עמוק. בואו באהבה.
מתאים ל: כולם, מגע

אבישג מאיה זלוף - Avishag Maya Zloof
איך לשמור ולהגביר את החשק המיני - 14:30 - How to Encrease Sexual Desire, מתחם תשוקה
חוסר חשק מיני. הרבה אנשים היו רוצים לחוות חשק מיני מוגבר יותר מצדם או מצד בן/בת הזוג. בהרצאה זו אתרכז במספר עקרונות חשובים לשיפור והעמקת החשק המיני שאספתי במשך שנים של חקירה אישית ובקליניקה עם נשים וזוגות
מתאים ל: כולם

מעין גרבר ורועי שחם - Maayan Gerber & Roy Shaham
כל העולם על הזין שלי - 14:30 - HARD-ON MEN, מתחם אהבה
גבריות היא לא דבר נתון, היא עניין של הוכחה, סדרה ארוכה של מטלות אותן יש לבצע על מנת 'להיות גבר', 'לצאת גבר'. המיניות הזכרית נדרשת כל העת לתפקוד, להצלחות, לכיבושים. בעוד שהקשיים המיניים של נשים הם עניין שכבר נוכח בדיון התרבותי, מצוקת הגברים לרוב נשארת מושתקת, גברים מתביישים לשתף ונשים אינן תמיד ערות לפסיכולוגיה המינית המורכבת של הגבר, שלרוב נתפסת כפשוטה וחד מימדית. אזור המין של הגבר הוא עדין, פיזית ורגשית, ולצד חוויות של עונג והתעלות טמונים שם סודות, מכאובים, כמיהות ואכזבות. זוהי הזמנה למרחב של ריפוי הדדי סביב מכאובם של גברים והזכרי שקיים בכל. הזדמנות עבורכם הגברים להישמע, לקבל מקום לפגיעות, לקושי, לצרכים ולחוות ריפוי. עבור הנשים זוהי הזדמנות יוצאת דופן להיות נוכחות כעדות ויחד ליצור טקס ריפוי כשותפות לדרך ובכך גם לאפשר ריפוי עמוק לזכרי הפצוע בתוכן וליצירת שלום בין המינים. זוהי סדנה שיש בה תפילה ליצירת התייחסות מחודשת, מקודשת, למיניות זכרית.
מתאים ל: צמדים, מגע

אלכסנדר טריגוב ונירית גדליהו - Alexander Trigoub & Nirit Gdalyahu
צחוקגזמה - 14:30 - Laughgasm, מתחם שאקטי
מתי בפעם האחרונה גמרתם מצחוק? לצחוק ספונטני ומתפרץ פוטנציאל ריפוי אדיר בהיבט הפיזי, המנטלי, המיני, החברתי והרוחני. בסדנה נחבר בין האקסטטיות המשחררת של הצחוק לצדדים השונים של הארוס והאנרגיה המינית כדי ליצור טרנספורמציה במיניות שלנו. נשתמש ברבדים שונים של צחוק כדי למוסס חסמים ולהביא ריפוי לבושה, אשמה, פחדים, חרדות, מבוכה, הסתרה ועוד סביב דימוי הגוף והמיניות שלנו, וכן כדי להעצים את האורגזמיות של הגוף.
מתאים ל: כולם, מגע

שירה לוריא ומיכה בר - Shira luria & Micha Bar
שנים שאנחנו יחד - להצית את הלהבה – 14:30 - Many Years Together - How To Ignite The Flam, מתחם שיווה
שנים שאנחנו יחד, מכירים זו את זה וזה את זו כ"כ טוב. יודעים כבר מה החולשות שלנו, מה החוזקות שלנו, מתורגלים בניהול משפחה וחלוקת תפקידים, מרגישים בטחון בקשר...ומה עם התשוקה? איך בתוך השגרה, בתוך ההרגל של הביחד, מוצאים שוב את הפרפרים ואש המיניות? את התשוקה המחודשת של ריגוש יחד עם עומק של שנים? בואו לקבל כלים להצית מחדש את אש המיניות, למצוא את הדרך להיסחף יחד
מתאים ל: צמדים קבועים.

לאונור גבריאלי - Leonor Gavrieli
טקס הקדשה ליוני וללינגם - 16:30 – Yoni/Lingam Adoration Ritual, מתחם פראי
נתפשט מהסיפורים, מהחרטות, מהחששות והבושה שחבויים באיברי המין שלנו. נקבל וניתן ריפוי שקט, של סגידה. נוכחות שקטה של קבלה מוחלטת לכל צלקות הלידה וברית-המילה. ללא מגע, ללא עשיה, רק התבוננות מדיטטיבית מכילה ואוהבת.
מתאים ל: צמדים קבועים, מתקדמים

ראדיקה גאיה - Radhika Gaya
טנטרה כדרך חיים - 16:30 - Tantra As A Way Of Life, מתחם תשוקה
מה זה בעצם טנטרה? מה הקשר של טנטרה למיניות, ואיך אפשר לאמץ את הטנטרה כדרך חיים? בסוף ההרצאה נלמד נשימה טנטרית-מעגלית להטמרה של האנרגיה בגוף.
מתאים ל: כולם

כרים נדב אור - Karim Nadav Or
אמנות האהבה - 16:30 - Free My Heart, מתחם אהבה
אהבה אוכל לחוות רק כאשר אני נוכח בהווה (הוויה - יהווה), אחרת זה רק רעיון בראשי. בסדנה זו נלמד ונתרגל את מודול חמשת השערים לאהבה (מהריטריט Free my Heart) – נוכחות, סליחה, הודיה, פגיעות וכנות רדיקלית - כדי להתחבר למהות האהבה שאנו. ואז באמצעות מדיטציית טנטרה של הלב – נתחבר לאנרגיית החיים שלנו, לעוצמה היצירתית והאינסופית שבנו, וכך (אינשאללא) נוכל להגדיל את גבולות האהבה שלנו, לטעום עונג עילאי ולהגיע למימדים גבוהים של תודעה (של אני האמיתי).
מתאים ל: כולם

רועי שחם - Roy Shaham
מולטיאורגזמה לגברים _- 16:30 - Multi-Orgasm For Man, מתחם שאקטי
מתי זה מספיק? מתי מפסיקים את האקט? התשובה הרווחת - כשהגבר גומר. התשובה המועדפת עלי - כשבוחרים. מולטי-אורגזמיות, בפשט, היא היכולת לחוות אורגזמות מרובות מבלי לפלוט. זה אפשרי וקל הרבה יותר ממה שחושבים. למעשה זהו תרגול שנכנס לחיי היום יום ומאפשר להניע אנרגיה מינית ולחוות אותה בצורה בריאה ומיטיבה. מפגש המשלב שיחה, הסברים, מרחב לשאלות וכן הדגמה ותרגול נשימה וטכניקה. נזכה פה לחשיפה וטעימה קלה מהקסם הנגיש.
מתאים ל: גברים

עדיאל מור וליפז נוי - Adiel Mor & Lipaz Noy
טקס סגידה לאלה - 16:30 - Goddess Worship Ceremony, מתחם שיווה
האחת שנמצאת בכולן. האמא, המאהבת, הילדה, האישה, אמא אדמה, הלבנה. התנועות המעגליות. הקול הנשי. הרוך הנשי. האהבה שקורנת מלבה. היא שגידלה אותך, היא שהתאהבת בה, היא שאתה מתרגש ממנה, היא שאתה רוצה לצדך, היא שאתה רוצה לגעת בה, היא שאתה מעריץ, היא שנתנה לך חיים. זה המקום והזמן להודות לאלה שנמצאת בכולן.
מתאים ל: צמדים, מגע