היי,
שמנו לב שמשהו לא עובד כשורה ואנחנו פה לעזור :)אנא בדקו אם שדות החובה מולאו בצורה נכונה,
במידה שעדיין אין שליחה, אנא לחצו על המלבן הורוד ושלחו לנו מייל ישירות: Info.masaot.halev@gmail.com מחכים לשמוע מכם/ן.

חזרה לאתר

Hi
We've noticed that something wasn't working properly and we were here to help (:Please check if the required fields are filled in correctly,
If there is still a sending problem, please click on the pink rectangle below and email us directly. Info.masaot.halev@gmail.com Waiting to hear from you!

Back to site
לא מצליח/ה לשלוח?
אנא שלחו לנו מייל ל - Info.masaot.halev@gmail.com
סגור
שירות לקוחות 08-9472378
להרשמה לחצ/י כאן

מסע אל מסתורי מקדשי האהבה

  • תאריכים תאריך פתיחה: 28/02/2019
    תאריך סיום: 02/03/2019
  • שעות יום ה' מ 15:00 עד שבת ב 17:00
  • מיקום מרכז אישתר, עין ורד
  • מחיר 1550 ₪
אנחנו שמחים ונרגשים להזמינם אתכם/ן בפעם השניה להכנס בשערי מקדשי האהבה

המסע אל מסתורי מקדשי האהבה
יצירה חדשה ומופלאה מבית Cosmic Lovers.
חתיכת כותרת רוחנית יומרנית ויש שיגידו אפילו פלצנית smiley

להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם

כדי שתוכלו להבין ממש את מהות העומק והייחודיות של היצירה החדשה הזו, ולאפשר לכם לעבור מעבר להתנגדות הראשונית שנובעת מעצם הכותרת הזו, אני ממש מבקש שתקראו בסבלנות את ההסברים לגבי המושגים השונים והסטראקצ'ר המיוחד שבנינו עבורכם/ן.
 
בשביל מי שאוהב לדלג או צריך להבין מה יש בדף הזה אז ככה ולפי הסדר:
-הסבר כללי על מהם מקדשים.
-הסבר על המסלולים השונים.
-למי מתאימה העבודה הזו.
-פרטים טכניים, מיקום ועלויות.
-הסבר על כל מקדש ומקדש.
 
בוא נתחיל...
 
מהם מקדשי האהבה?
מקדש כוהני האהבה הוא קונספט עתיק יומין שהיה קיים פה בכנען.
מקדש של קדשות וקדשים, כוהנים וכוהנות אהבה שחנכו וריפאו בעזרת אהבה ואנרגיה מינית את כאבי האנושות, הם הכירו את יכולות הריפוי הטמונות בתוכנו ובאנרגיה המינית שלנו וידעו להשתמש בהן ולהעביר אותן הלאה.
עם כל האתגרים שקיימים היום בחברה האנושית, כולם מחפשים אחרי משהו, רודפים אחרי הלא מושג, אנחנו מזמינים להביט לעבר ידע קדום, עולם שבו חינכו למיניות בריאה, מודעת ומקודשת.
בתוכנו פנימה הידע הזה עדיין קיים, ממתין שנגלה מחדש את הגישה אליו ונפתח אותו לעולם.
 
מקדש? מאיפה המילה הזו ומה היא מסמלת?
כמו כל מילה, גם למילה מקדש יש משמעות והיא לקוחה מכל מיני דתות ותרבויות, שמרחבים שבהם נעשתה עבודה טקסית חשובה נקראו מקדש.
במקדשים שלנו העבודה הטקסית היא סביב נושא האהבה, מיניות והתפתחות התודעה בעזרתן. מעצם ההבנה של משמעות המילה אתם/ן יכולים/ות להבין  שהמרחב שניצור לשם העבודה המיוחדת הזו, יהיה: מוגן, מוחזק, מכיל ומקודש עבור כל מי שיהיה בו בסופ"ש הזה, ועל כן אנו קוראים למרחב הזה - מקדש, ומכיוון שבמקדש נעבוד למען האהבה האישית והקולקטיבית זה נקרא - מקדש האהבה.
 
 האירוע הזה הוא חשיפה ראשונית של מרחבים  אזוטריים, מיוחדים ומרתקים להתפתחות מינית מודעת ומקודשת שעד היום נערכו בסודיות ועברו מפה לאוזן. במשך שנים רבות נערכו מקדשי אהבה בפורמטים שונים על מנת לשחזר, להתאים וליצור את המקדשים המודרניים של ימינו.

עתה הגיע העת לצאת ממעטה הערפל ולהעניק את המתנה הזו לכל איש ואישה שיחפצו בכך.

להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
המסלולים או המקדשים השונים:
במסע אל מסתורי מקדשי האהבה תוכלו לבחור בין 3 מקדשים, כל אחד בקונספט שונה ועם מנחים שונים שייקחו כל קבוצה למסע עומק של 3 ימים, יחד עם צוות אסיסטנטים שיחזיקו את המרחב להתפתחות האהבה והתודעה עבורכם/ן.

מה בדיוק אמרתי עכשיו?
אתם/ן בעצם בוחרים את המקדש והמנחים שמובילים אותו, ויחד אתם/ן יוצאים למסע של 3 ימים, אין החלפה בין המקדשים במהלך המסע, למשך המסע אתם/ן נשארים חווים ומעמיקים עם אותה קבוצת נשמות אל המסתורין והאהבה מההתחלה ועד הסוף J
בהמשך יש פירוט על כל מקדש והצוות שיוביל אותו.
 
למי מתאימה העבודה הזו?
המקדשים מתאימים לכל נשמה שרוצה להעמיק את החיבור שלה לעצמה, לאנושות, ולאדמה.
האם המקדשים מתאימים לזוגות מונוגמיים? המקדשים השונים יכולים להכיל כל סוג של זוגיות*.
אז למה הכוכבית*? הכוכבית היא ליחידים וזוגות גם יחד, כדי להדגיש שאלו מרחבים מתקדמים שיכולים לכלול ערום ומגע בין המשתתפים, אך לא בהכרח ואין גם חובה לעשות כלום. אפשר גם להיות במרחב  לבד או בתוך הזוגיות ולעבוד עם בן/ת הזוג, אולם אם אין לכם פתיחות והכלה לרמות שונות של חופש בהם אנשים ימצאו, המרחב יכול לקרוא תיגר על אמונות שונות שאתן באתם.

אנחנו קוראים לכם/ן, הכוהנים והכוהנות של העולם המודרני, להתחבר אל הכוחות המסתוריים, העתיקים והעוצמתיים ולהביא אותם לידי מימוש כאן ועכשיו במציאות ובחיים.

לחוויות משתתפים ממסעות קודמים ניתן ללחוץ כאן
 
פרטים טכנים:
הגעה: יום חמישי 28/2/2019 בשעה 15.00, התחלה ב 16.30.
סיום: יום שבת 2/3/2019 בשעה 17.00
היכן: מרכז אישתר, עין ורד.
לינה: מרחב משותף
כלכלה: יוגשו ארוחות צמחוניות מפנקות לאורך המסע.
עלות: מחיר מוקדם 1550 ₪ לאדם
כולל לינה וכלכלה כמפורט.

להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם

מקדש 1:
SHINE THE DARKNESS – LOVE TAMPE
ברוכים הבאים אל הידע הקדום של הארוטיקה המקודשת המתעוררת!
הפעם נפתח את התודעה להתרחב אל החומר השחור ביקום. שלושה ימי עבודת מיניות מקודשת בתנועה מהמהות הפרסונאלית, אל הטרנס פרסונאלית ואל החור השחור, ה VOID.
זהו מקדש השלום בין הרוח לחומר, הזכרי והנקבי, ומקדש הכוח האנושי הפועל עם כל כוחות היקום, בשיתוף ובתפילה דרך חיבור לכוח המיני. במקדש נערוך טקסי חניכה וריפוי לכל הגופים שלנו, ונתמקד בהפעלה של גוף החושך, גוף החלל, שהוא גוף השכינה ואינטליגנציית החיבור אל כל אשר ישנו ואיננו. המקדש יוקדש להתעלות ביכולות האקסטזה, דרך מיניות, לריפוי והתעלות ביכולות הקשר האנושי ואומנות האהבה בכל הגלגולים שלנו ושל האנושות, ונגיע לכדי מעבר בשערי הטרנספורמציה האפשרית לנו ולכל כדור הארץ.
נלמד לעבוד עם הרטט המיני כפורטל להתעלות ונערוך טקסים שמאניים לשינוי כאן ועכשיו. נחנוך את עצמנו לכוהנים וכוהנות של המיניות המקודשת, השמאנים הפועלים עם כל כוחות הטבע בתודעה רחבה ורוטטת, נעלה עוד ועוד את רטט החיים והארוס עד לכדי חיבור לאינסוף.
נתרגל עבודת צל, אור, ארכיטיפים, עולמות הקסם בממדים מקבילים, ועוד ועוד... ונאהב...
המקדש נפתח לריפוי והעצמת האנושות לשלבים החדשים שלנו יחד כאן ולבריאת המציאות האולטימטיבית דרך פעולה ותפילה ושדרוג כל מערך התודעה הקולקטיבית בתוכה אנחנו חיים.
המקדש נפתח לכוהנים וכוהנות המוכנים לעבור לשלב הבא בפעולה המשותפת שלנו.
 
בהנחיה של:
מיכל מעיין דון והדרקונים.
שמאנית הארוטיקה הרוחנית, מכשירה מנחי קבוצות התפתחות מינית, מכשירה מנחות מעגלי נשים, מטפחת ומובילה שבט נשים המביאות את חכמת המעגלים בישראל, מרפאה. "אקטיביסטית מקודשת" ושמאנית מינית, מקבלת הכשרה והדרכה מהידע העתיק של אדמת כנען ומאבותיי ואימהותיי הקדומות וממוריי החיים. גאה להיות מורה בצוות המורים הבינלאומי של ISTA, בית הספר לאומנויות המקדש, גאה להיות בצוות מקימי "אישתר" המרכז לאומנויות האהבה והתפתחות התודעה.
מאחורי שנים רבות כמנחת קבוצות וטקסים ומפיקה בפסטיבלים וכנסים, מסע החיים שלי הביא אותי לריפוי עמוק של המיניות ומשימתי המקודשת בחיים אלו היא להעביר זאת הלאה. מלפני הכוונה לחבר את עולם המיניות המקודשת לעולם האקדמי, למערכת החינוך והבריאות ולפוליטיקה. סיימתי לימודי תואר שני במגדר ואני בונה את עצמי כגשר המאפשר דיאלוג בין עולמות.
חולמת ומגשימה שלום על פני האדמה.
אני בת 45. אישה, כוהנת, חברה ואמא.

****

מקדש 2:
Dragons Awakening Tample
במעמקי האדמה במערות שכוחות אל, בין גלי האוקיינוס האדירים, ביערות עד מלאי ערפילי מסתורין, טמונים סודות.
ישנים - חיים. קודי מקור צפונים, פעם הם פעמו חיות. עכשיו הם ממתינים - עידנים שלמים של המתנה, קפואה, שותקת, דוממת... בתוכם געגוע לעוצמה וליופי הגלומים בתוכם…. והם שם... לכשיתגלו יוכלו שוב לפקוח עיניים חיות, לפרוש את כנפיהם העצומות לקרוא בעוז, לרשוף ולשאוג את זיכרון היותם.
הנוכל להעירם שוב? 
הנוכל לקרוא אליהם לשוב?
בתקופה זו, מערות הדרקונים הישנים נגלות מחדש, קושרות קשר עמוק ליצריות ולמיניות, ובה בעת מחברות לידע ולאמת של הלב. הם שם כדי לאכול את ראשך, אם תסתיר מהם את הפגיעות והאנושיות שלך. הם שם כדי ללמד אותך להתמסר ולפתוח את ליבך לאהבה חרף כאבך ופחדיך. הם שם כדי לעמת אותך עם האפלה העמוקה שמושכת אותך. הם שם כדי לנשוף בך את קסמיהם ולגלות לך סודותיהם אודות כוח, עוצמה, מיניות, תשוקה ואהבה.
אנחנו מזמינים אתכם למסע אל מערות הדרקונים שבכם, לעורר ולהתחבר מחדש אל כוחות הדרקון. לשהות שם ולהכיר ביצר הגלום בנו, תוך כדי שניתן מקום למפגש עם הלא ידוע, המסתורי, הארוטי, הכאוטי, והמיסטי. דרך מפגש עם כוחות אלו נגלה מי אנחנו  - באמת, מתחת לכל הקליפות והשריונות שלנו.
משם ניתן למהות הייחודית שלנו לקרון החוצה בשיא הפוטנציאל שלה. משם ניתן למהויות הנוצצות לשחק את התפקיד שלו יועדנו בחיים האלו - בפשטות, בתשוקה ועם קריצה (כדי שלא נהיה רציניים מידי).
בסיפור החד פעמי שניצור יחד, נפתח מרחבים טרנספורמטיביים, בהם נוכל לפגוש מחדש את המקומות בתוכנו של פגיעות ועוצמה, שתאפשר לאינטימיות ולתחושת שייכות להיווצר בתוך הקבוצה. נתחבר אל הדרקון הפנימי, אל כוח החיים הטמון בתוכנו ואל כוח החיים של להקת הדרקונים, אתם נצייר ציור שיש בו תנועה, משחק, תשוקה וארוס, כדי לעורר בנו זיכרונות קדומים.
מקדש הדרקון המתעורר מזמין אתכם לגלות את האמת של מי שאתם ולחזור להלך ביופי ובעוצמה על פני האדמה ממקום חדש, נקי וחי.... הו אז, נביא את מתנת היותנו - גאולה חדשה לעולם.

בהנחיה של:
אור קורן - מנחה בISTA ומורה בינלאומי לעבודת עומק רגשית, מיניות ומודעות. מפתח דרך ההקשבה הקוונטית. חי בארץ ויוצר במשותף קהילה מודעת, המשלבת באורך חייה את הלב, הגוף, הרגש, המיניות והתודעה, באינטגרציה וכחלק טבעי מתהליך הצמיחה שלנו.
יודן מיבר - אמן ואיש רוח, המלווה אנשים בתהליכי ההתפתחות ומחברם לתודעה, הקשבה ותנועה. יוצר מרחבים של קדושה, תפילה ושטות. מנחה סדנאות גברים להתפתחות זכרית עוצמתית ובריאה, חולם הגיגים והוגה חלומות.

****

מקדש 3:
מקדש שמאני מיני
מקדש שמאני מיני הוא מרחב מקודש שבו כולנו כמעגל מחזיקים יחד כוונה והדהוד ומחוברים לאלמנטים של הטבע והרוח. כמעגל נמצא יחד את הארוס והעונג המיני דרך תנועה משותפת ותקשורת ביננו לבין ה spirit  של היקום.
בכל רגע אין סוף תדרים ועולמות נסתרים זמינים לנו מסביבנו אך אנחנו לא מאפשרים להם לזרום דרכנו בדרך מיטיבה כיוון שאנחנו לא ערים לזהותם ואף מתנגדים להם לפעמים.
על פי המסורת השמאנית והטנטרית, האנרגיה ביקום הסובב אותנו, יכולה לסייע לנו במסע החיים ובהתפתחות האישית שלנו. האנרגיות מתגלמות בפנינו בכל הצורות כבעלי חיים, צמחים, בני אדם, דמויות מיתיות ואף עצמים דוממים והכול מתפרש על פי מערכת האמונות והדפוסים האישים של האדם.
במקדש השמאני מיני שלנו נחקור את הארוס עם עבודת ידיים בחומר ובאדמה, עם חיבור אל חיות הטוטם והעוצמה שלנו. נשלב בין משחקיות וטראנס עמוק. נתרגל בזוגות ובקבוצה את הנעת אנרגית הארוס ובכך נכוונן להגיע לחוויה של אקסטזה והודיה המחברים אל פשוטות וטבע הדברים.
במהלך המקדש ניצור תקשורת עמוקה עם עולמות הרוח ונטמיע את המסרים שנקבל בתוך חפצי העצמה שמאניים אותם נכין יחד והם ינחו אותנו גם בהמשך המסע בחיים.
בפעימת תוף משותפת נתחבר עם הלב והרוח של המדבר.
במסעות השמאניים המיניים נניע את האנרגיה ונכנס למצב הדומה לטראנס אקסטטי גופני, במצב זה, בעזרת כלים כמו מדיטציה, תנועה, נשימה, מיניות ומגע, צלילים, חלימה ניתן להיפתח לתובנות ומסרים חדשים לגבי עצמנו המאפשרים שינוי מהותי באיכות החיים האישיים.
במקדש השמאני המיני, נתחבר בקבוצה אינטימית הנותנת עדות משותפת ונפתח שערים לעולמות נסתרים. במהלך המסע ניכנס להיכלות בהם נעבור טרנספורמציה עמוקה ונעמיק עוד לתוך התהליך הרוחני מיני שלנו. התהליך העמוק שנעבור, יזרים ריפוי מעמיק אל הנפש והגוף ויעצים את חווית התשוקה לחיים והנוכחות של עונג בתוכם.
 
מוזמנים להצטרף אלינו למסע, אנחנו מחכים לכם באהבה.

בהנחייה של:
גלעד זהר - מאמן ומטפל תודעתי, רגשי ומיני. מלווה זוגות, יחידים ומנחה קבוצות וסדנאות בתחום התודעה, ההעצמה והמיניות המקודשת.
ליאת ליליאן - תלמידה ומדריכה לטנטרה ומיניות בדרך טבעית. רוקמת מרחבים של אהבה, חלימה, תודעה וריפוי דרך הלב.
בודהי דנה - מטפל מיני, כהן טנטרי, מורה בבית הספר הבין לאומי לאומנויות המקדש  ISTA.
 
להרשמה לחצו על כפתור ההרשמה הצהוב בצד