צרו קשר
סגור
שירות לקוחות 08-9472378

המלצות על כנסי ה-COSMIC LOVERS

Cosmic Lovers 5-7/3/2015


♦השתתפתי בפסטיבל Cosmic Lovers שאירגנת, והתרשמתי עמוקות מהשקט, האהבה והכבוד שמתוכם אתה עובד – גם בסדנאות עצמן וגם בארגון שמסביב. התחום די חדש לי, אבל נכנסתי לתוכו בטבעיות ובקלות, גם תודות לאווירה שאתה משרה. תודה!

♦דוד, תודה על כנס מדהים.הצבת רף גבוה,ולנו שזאת התנסות כמעט ראשונה בעולם הטנטרה לא בטוחים שנוכל לחוות שוב מקום כ"כ מכיל ,מכבד ,עם מנחים מעולים,אווירה נפלאה ומעבר לכל חיבור אותנטי כל אחד לעצמו ובקשר הזוגי.היה מדהים מדהים מדהים! מילות תודה לא יכולות להביע את החוויה...אבי וליאת
 
♦הי דוד, רציתי להודות לך מעומק ליבי על הפסטיבל המדהים בסוף שבוע. תודה רון שחר
 
♦לדוד שלום, רציתי להודות לך על הכנס המדהים שאירגנת. הסדנאות היו מופלאות וכמה מהן של ליאת, שלך ושל בועז היו חויות משנות חיים. כל הכנס היה נעים והאוירה היתה בפירוש מקודשת ומכבדת בצורה בלתי רגילה וגם המקום היה מושלם. תודה רבה ואני מקווה שניפגש שוב בקרוב.מיכאל
 
♦תודה מהלב כל כנס מיוחד עמוק ומושקע תבורך שבוע טוב. איריס
 
♦דוד יקר-כולי הודיה על שאפשרת את קיומה של ההתכנסות המיוחדת בה זכיתי להצצה ראשונית אל כוחה וקסמה של הטנטרה . גלית
 
♦לירון ושי
דודי שלום, רציתי להגיד לך - תודה. בפעם הראשונה אי-פעם בחיים שלי שזכיתי במשהו, זה היה הכרטיס לכנס שלך. סימן מהיקום או לא? ורק בזכות הכרטיס הזה, הגעתי לכנס שהיה מקסים ומאתגר, כייפי ומפחיד - הכל ביחד. זאת הייתה חוויה אדירה עבורינו כזוג להכנס לעולם שלא ידענו בכלל על קיומו ושאנחנו עוד רחוקים מלעכל את כל אירועי אותו היום העמוס רגשית ופיזית (וזה היה רק יום אחד!)מלימור בנדל יצאנו מרוגשים ממפגש ראשון עם סוגי מגע, ממיכל מעיין באופוריה נשית, מנירוואן עם שקט, ומסוג'יי עם דמעות-עצב-כעס גדול ומריבה. ועדיין, קרה שם משהו שגם אם אנחנו לא מבינים אותו, בכל זאת מעריכים את הפוטנציאל (ובוודאי נחזור לסוג'יי לנסות ולהבין). אז שוב - תודה. תודה על אוסף המרצים המרתקים והמשתתפים הפתוחים והאותנטיים עד מאוד. תודה על ההזדמנות שנתת לנו להשתתף - תמיד יש פעם ראשונה ואנחנו שמחים מאוד ששלנו התממשה בזכותך.

♦גילי
דודי, הכנס היה מופלא, נהנתי, הסדנאות היו מעניינות, האירגון של המקום היה מופלא. התייחסתם גם לכיסוי של המקרן מהתקרה...!,, כל הקישוטים והתאורה העניקו אוירה נעימה... יש כוח....חסר לי יותר זמן פנוי בין הסדנאות.... והחדר שלי היה ממש רחוק מהמתחם ...מקווה עבורך ועבור הקהילה שלנו שתעשה עוד מפגשים כאלו...

לפרטים על מפגשים אישיים לחצו כאן
  ליצירת קשר לחצו כאן
 

Cosmic Lovers 11-13/6/2015


♦בועז
ביקשת פידבק על הכנס אז הנה זה בא...קודם כל הכי חשוב: היה לי כנס טוב, הנעתי אנרגיה, שחררתי ונהנתי. כל השאר משני מבחינתי. תודה על הכנס וכל הכבוד על האומץ להיכנס להפקות כאלו. אז מה אהבתי: העיצוב - מאוד חשוב בעיני והכיתות הפכו להיות חללים שראויים לטנטרה. הם היו נעימים ויפים מאוד. הייתי בעבר בכל מיני כנסים שלא דאגו לכך וזה הרגיש מוזנח.* הסדנאות - אבישג, אסתרה, קריסטין, בן ואפרת, להסיר את השריון שלך, נירוואן - כולן היו סדנאות שדחפו ואיתגרו אותי ואהבתי אותן. היה לי ממש מדויק. זה מה שחיפשתי.
 
♦סמדר מילר
הי דודי, תודה על ההזמנה להשתתף בכנס. היתה אווירה כל-כך מקסימה ונעימה. ממש הצטערתי שלא יכולתי להישאר עוד. בפעם הבאה אני מפנה לעצמי את כל הסופ"ש! תודה על היוזמה הנהדרת!

♦ארי בונאר
תודה יקירי על הכנס שיצרת. ותענוג להכיר אותך

♦עמית
היתה התכנסות מהממת, נהניתי מכל רגע, תודה ואחלה שבוע

♦נירית
הי דודי לא הספקנו להיפרד, היה מעולה, אתם נהדרים... תודה! (המפתח נשאר בדלת החדר)

♦חגית קרצו
מחכים לכנס הבא

♦יעל סוראן ארנון
תודה היה נפלא, מלמד, משמח ופותח

♦טליה פלד
נשמע עוצמתי

♦נגה טמיר
היה אחלה במיוחד הסרת השריון

♦עוזי גל
תודה על המקום שיצרת, שכיף להנחות בו וכיף להשתתף בסדנאות. בנוסף לתכנים המגוונים והמדהימים האהבה שהושקע בטיפוח המרחב הוסיפה והעצימה.

♦אריאל תמיר
תודה לך על היוזמה הנתינה ההשקעה ,תבורך.
 
♦פיני מוגילבסקי
היה נפלא. איזה אנרגיות. איזה חיבורים. איזה ריפוי. ג'ה בלס !

♦אור גל
תודה לך דודי על היוזמה והאומץ ובנית המקום הקסום עבורנו, ותודה לכל צוות ההקמה וההלפרים שהקימו והחזיקו את המרחב הקסום, ותודה מיוחדת להלפרית המקסימה בסדנה שלנו, שהשתלבה בתמיכה עם הידע והאנרגיה האישיים שלה. אני חושבת שהתפיסה של תשלום אחד שכולל הכל היתה מצוינת ועזרה לאנשים להיות נינוחים וליהנות באופן שלם מהכנס.
 
♦אלון מור-איזה כנס מדהים חוויתי. . חוויה מכוננת בחיים שלי.. תודה לכולנו על המרחב הבטוח והמקודש שיצרנו יחד.. תודה גדולה גדולה לדודי, קרן וכל מנחים המדהימים.. זכות גדולה מאוד עבורי להיות חלק.
 

Cosmic Lovers 26-28/11/2015


♦טל קרן כץ
הייתי בסופשבוע בכנס במדבר עם אנשים מדהימים. הכרתי אנשים יפים ומיוחדים וחוויתי חוויות מרגשות ומעשירות.
זה שוב חידד ודייק לי את הידיעה שאנחנו כאן כדי לאהוב. אנחנו אהבה שמתגלמת כאן בעוד ועוד צורות. בחרתי בסופש לחיות את הרגע מתוך נוכחות. לבדוק בכל דקה ודקה מה יעשה לי נעים עכשיו, מה אני מרגישה עכשיו ולמה אני זקוקה. להיות כאן ועכשיו זה להתרגש מפרח קטן או אבן מיוחדת, להתפעם מהזריחה העוצרת נשימה בנוף המדברי הקסום, להרגיש את החום גוף והאהבה בחיבוק פשוט. להיות נאמנה ללב שלי ולילדה הפנימית שלי לפני כל צורך של מישהו אחר שנמצא איתי, ולא להתפשר על כך לשניה. חוויתי קסם אחרי קסם, הרגשתי מחוברת לאלוהים, לטבע, לגוף שלי וליופי הלא נתפס של היקום המדהים הזה.שולחת לכם חיבוק ענק לשבוע נפלא. תודה דוד על חוויה לא נשכחת
 
♦גלי חי
אני עוד בעננים מהכנס המדהים הזה,איזה כייף! פגשתי מלא חברות חדשות,אחיות מדהימות אתן! הרגשתי בבית איתכן וגם גברים מדהימים הגיעו ומנחים ממש איכותיים,כייף ליראות שיש מקום כזה שמלמד את יופי המיניות ממקום מאפשר וחופשי,אחרי חוויות לא נעימות וגם נעימות שעברתי שקשורות במין הגעתי במין תחושה כזאת ש..מעניין איך אני הולכת לחוות כנס כזה,חוויתי את הכנס בקשת של תחושות שעלו בי -כל ההתנגדויות והצללים עלו וואווו כמה צל יש בנושא הזה בחיים שלי וכולם כאן מה זה פתוחים ונועזים ואני זה בכלל לא מעניין אותי זה לא מדליק אותי כל המין הזה לא מרגש אותי,עלתה אשמה,מה אני לא בסדר?,עלתה  בושה, התבוננתי,התייאשתי,רציתי ללכת, זה לא בשבילי..בעודי שותה תה צמחים על אבן ליד המדורה בעודי מתחברת למקום הנזירי שמבקש שאאפשר ואאשר אותו כמו שהוא, הרגשתי שמשהו קורה,האישור מתוכי עלה שזה בסדר לא להיות כמו שכולם עכשיו זה בסדר גם לא לאהוב מין וסקס(אני לא אוהבת סקס?? ששש מה פתאום!! זה לא מגניב ששש) ועדיין להיות בפסטיבל כזה מוקפת בכל המוארים השמחים והנועזים שבדיוק גנחו את עצמם/ן לדעת,ואז ממש אז ניכנסתי להלפר בסדנה של סוג'י הניפלא, הרגשתי לא כל כך טוב ופחדתי שלא אצליח לתפקד,עלה בי גועל מכל הסקס הזה ממש בחילה (אני יודעת שזה לא מגניב אבל זה זה זה)הרגשתי מוצפת ומלאה הייתי חייבת אוויר אבל אז הגעתי לסדנה של סוג'י  ונחשו מה!!הכל נעלם,פתאום הסדנה התחילה פתאום התמסרתי בלי שום בעייה הרגשתי בטוחה ופתאום ניזכרתי באהבה- מודה שזו הסדנה שהכי הייתי צריכה,אשכרה ניזכרתי באהבה,התגעגעתי אליה כל כך,לא מין לא גמירות,אהבה!הייתי במבוק והייתי רוח והייתי אהבה והיה מגע ולא עלתה בי בחילה הייתי בסרט טוב שאחרי שהוא ניגמר הפנים שלי נהיו חלקות ויפות ומשהו בי נפתח ושוב ניזכר באהבה,אהבה! ומאז הכל שינה כיוון פתאום בא האומץ לחשוף את הגוף שלי ואת היוני שלי לפני כל כך הרבה אנשים ולטנטר עם האשה הכי יפה בעולם ליפני כולם! תודה איזה כייף יוני ערום מול יוני ערום! סשן לפני כולם! אני עם קריסטן אלת האהבה ♥ אני בהודייה על הסופ"ש הזה שבטח עוד אתגעגע אליו:)
 
♦עוזי גל
להשתתף בחזון של איש וליצור יחד אתו,  להתחבר בשלמות לאותה עשיה, לחבק את כול שמגיע יחד עם זה ולגדול, להיות שם כולי באותו רגע ולשחרר למצוא אושר , לא מובן מאליו, ואני שוהה עדיין עם החוויות שמחלחלות בגופי, מרגיש את העשייה של המקום כי הוא שם,
חווה עם התחושות שעדיין מפעמות בתוכי, ורוצה להודות לדודי ושרון ואושר ו... כול מי שהיה, ליצור את הכנס המדהים הזה. תודה.
 
♦מכאל ברנדייס
תודה ענקית לדודי ולכל מי שאירגן את הכנס הנפלא. הכל היה מושלם - המיקום היה מעולה (אין כמו המדבר), הבריכה מרעננת, הסדנאות היו מעולות אחת אחת, האוכל היה טעים ומעל לכל המשתתפים היו מקסימים ואנחנו מרגישים שנוצרה כאן קהילה שבאמת אפשר היה לשתף בה הכל. סדנת ההכרויות של ג׳אקו היתה מענינת ואיפשרה להכיר אנשים חדשים בצורה מובנית ועזרה לנו לפתח פתיחות. סדנאות העיסוי של לילך ובועז המקסימים היו מעולות ומענגות כמו בפעם שעברה. הסדנא של איילה ורקס היתה חוויה אדירה (ורק חבל שלא היה מספיק זמן). סדנת החתולות של דודי היתה השיא של הכנס מבחינתנו. בזכות ההנחיה המדויקת דודי העביר אותנו חויה אקסטרימית בצורה שהרגישה כמעט טבעית. הקוסמיק הקודם היה חווית וואו ראשונית. והקוסמיק הזה היה אמנם פחות מפתיע מבחינתנו (יש רק פעם ראשונה אחת) אבל הרגיש בבית עם המון חברים ישנים וחדשים. עכשיו נותר רק לצפות בקוצר רוח לכנס הבא. תודה תודה לכולם ותשמרו על קשר.
 
♦שרון זקס
 אחד הכנסים הטובים שהיו לי. אחרי למעלה מחודש שהייתי קבור בלימודים, הגעתי למקום בו אני נמחץ (במובן החיובי כן?) בחום ובאהבה, בסבלנות ובנתינה. עכשיו כשחזרתי למציאות אני מרגיש כאילו פאק... הייתי צריך את זה. המיקום היה מושלם, האוכל היה מצוין אבל מה שעשה את הכנס הזה יותר מכל, הדבר הכי חשוב: האנשים. הצלחתם ליצור אווירה אינטימית מיוחדת, נועזת וכנה. אני באמת מרגיש גאה לקחת חלק בפרויקט הזה (אפילו שהייתי במטבח רוב הזמן והפסדתי סדנאות ואפילו הזמנה לסקס) ומקווה שנמשיך במסורת ובהנחלת האוצר הקסום לדורות הבאים
 
לפרטים על מפגשים אישיים לחצו כאן
  ליצירת קשר לחצו כאן

♦נגה מיבר
וואו איזה כנס עוצמתי. ממש הרגשתי שהתדר היה כל כך מדויק. מוחזק. מאפשר. עמוק.
הסדנאות היו איכותיות והמרחב היה נעים נעים, גם המרחב הפיזי וגם המרחב האנושי. היה מרגש לחוות איך הרבה אנשים שזו הפעם הראשונה שלהם במקום כזה מתמזגים, נמסים, ומרשים לעצמם לחוות ולהיות מוזנים באהבה, במגע, בנוכחות.
ממש נהניתי להעניק את הסדנה שהעברתי עם אבישג אהובתי. להיות עדה לעוד ועוד אנשים שמוכנים להתרחב, להרפות, ולהתמסר לעונג ולחופש.
תודה דוד שיצרת את הקסם הזה, תודה שרון שתמכת בפלא הזה יחד עם דודי, תודה לכם שהיית שותפים
 
♦אודליה גרין כהן
דוד ושרון תודה רבה מעומק הלב על כנס מרהיב ומעשיר. סדנאות מעולות, אנשים פותחי לב ואוירה קסומה. היה לי תענוג לעבור מסעות והיה לי הכבוד להעביר מסעות. כן ירבו כאלו.
 
♦ראדיקה
דוד ושרון, תודה על הפקה של כנס מלא קסם ואהבה, היה נפלא ומעשיר
בעקבות הסדנא שהעברתי אני מצטרפת משהו שכתבתי לא מזמן על הקשר בין bdsm וטנטרה. תהנו
 
♦שרה
הייתי יומיים בכנס. פגשתי מורות ומורים, חברות וחברים, אהובות ואהובים. מכל מיני סוגים. כמה ברכה, שפע, רכות ושמחה, חוויתי. תודה למארגנים דוד ושרון על ההזמנה והלב הפתוח. העולם צריך עוד כמוכם- כמונו.

♦בן ואפרת
תודה, תודה, תודה. תודה דוד, תודה שרון, עשיתם עבודת קודש והצלחתם, תודה חברים אהובים שלנו המנחים,  תודה חברים אהובים שלנו המשתתפים, תודה הלפרים נהדרים ואהובים... היה לנו כיף גדול, כיף לתת את הסדנה שלנו, כיף לפגוש אתכם בצ'אישופ, כיף לשוחח, לשיר, לחבק.... תודה על אוירה נפלאה שהתאפשרה בזכות כל אחת ואחד מכם, תודה לכם על המתנה שהנכם. ועוד דבר קטן, המקום היה מדוייק ומדהים.
 
♦הודיה
דוד ושרון האהובימיות, מורידה כובע מנטלי בפנכןם.. הרמתם כנס מקצועי ומענג למופת!! נהנתי מכל רגע! המון המון תודה!!
 
♦אפרת בנור
הי כולכם, לא הספקתי להפרד ( אילוצי טרמפ )..... היה מקסים, מעשיר ומלמד, תודה לכל מי שהגיע לחוות ולהשתתף.
שאפו למארגנים ולמקום.
 
♦תומר קורון
חברים וחברות, אהובים ואהובות, עמיתים לדרך ועמיתות,  משתתפים ומשתתפות, הלפרים והלפריות, מבשלים ומבשלות וכמובן...
דודי ושרון מלך ומלכת באדולינה!!!    ת-ו-ד-ה גדולה גדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כ-ו-ל-נ-ו מכירים, כ-ו-ל-נ-ו אחד ולכ-ו-ל-נ-ו יש *שלישי* פרטי, תודה על סופש קסום ומעורר (כרגיל כבר)
השראה, שמחה, למידה וגדילה פנימית, לחיי קוסמיק #4 בקיץ!
 
♦ליאת ליליאן
כמה עונג! תודה על ההזדמנות להפגש שוב ולהעביר ידע וחוויה. שמחה שהכרתי אותך דודי ושהזמנת אותי שוב. לומדת להכיר לעומק עוד מנחים אמיצים וקהל מקסים שרוצה לחקור ולצלול אל רבדים של אינטימיות, אהבה ועונג. היה לי הכבוד
 
♦אור גל
וגם אני בתודה גדולה, ורק עכשיו מצליחה לנחות די כדי לכתוב משהו על ההזדמנות להיות חלק מהכנס המופלא הזה מתחילתו,
על קהילת האנשים המופלאים שאנחנו פוגשים מכנס לכנס , מנחים ומשתתפים והלפרים, כולם מרגישים כבר כמו משפחה רחבה ואוהבת,
הפעם המקום סיפק חויה משודרגת ברמות על: היופי של המקום עם הבריכות והטיפוח והנוף, המקלחות והשירותים הנקיים ומפנקים, מתחם הלינה הנוח, מתחמי הפעילות המושקעים, מקומות ישיבה נוחים בשפע, ממש להיות גם בטבע וגם בתנאים מפנקים. תענוג
מודים לאנשים האמיצים (ובמפתיע בכלל לא מעטים) שהגיעו ב 7:30 לפנות בוקר לתרגל יוגה בהשתתפות מלאה , וביום שבת בהרבה סובלנות לאנגלית הקלוקלת שזרמה מפי (מצטערת, מרכז השפות שלי כנראה מתקשה להתמודד עם תרגום ספונטני תוך כדי החזקת תרגול )
תודה מיוחדת לזוגות המדהימים שבאו ללמוד אתנו על מרכזי האנרגיה הנשיים ולחוות את העיסוי העוצמתי של מרכזי הירח,
היה מרגש ביותר לעבור אתכם את התהליך והחויה, ואני מזכירה לכלם שאנחנו לרשותכם לכל שאלה ותמיכה ועיבוד שצפים ועולים גם אחרי שהסדנה כבר הסתיימה
הפעם עוזי ואני כמשתתפים בחרנו ללכת על כיוון של בילוי קליל וכיפי ואכן המענה לפן הזה של כנס היה מעולה, וחגגנו בשפע של חויות מענגות ומפגשים נעימים.
ואחרונים חביבים לדודי ושרון - לדודי שיצר ישות חדשה ומופלאה שיש לה כבר זכות קיום משל עצמה, ולשניכם על הארגון למופת, כל מה שציינתי למעלה והשקט והיעילות בה התנהלו הדברים, המענה לכל שאלה, הזרימה הנכונה והאנרגיה הטובה
בכלל לא מובן מאליו
המון תודה
ונתראה בפעם הבאה
 
♦יוסי סיגטי
תודה לכולם. היתה חוויה מעשירה ומענגת. הכרתי אנשים מופלאים עברתי סדנאות אצל מנחות ומנחים נפלאים נהניתי מהאנרגיות הטובות שזרמו וקרנו בשפע גם מהמדבר ובעיקר מהאנשים. מושלם. תודה לכם. לכולכם

♦דניאל דיקובסקי
Thank you beautiful cosmic lovers! You filled my heart with love, my body with pleasure and my mind with bliss! I feel endless gratitude for all this sudden glory of existence
 
♦תהילה
תודה גדולה וענקית לכולם! תודה לדודי, תודה לצוות המטבח-האוכל היה ממש טעים, תודה על החיוכים, הלבבות, השיתופים, תודה על הריפוי שבפומביות, החופש, שיהיה לכולם שבוע נפלא:)
 
♦סוג'יי
איזה יופי להתחיל את השבוע מתוך השקט של המדבר
תודה לכל האנשים הקסומים שהשתתפו בסדנאות ונגעו בטנטרה.
 
♦אושר ברג
דודי  תודה תודה תודה.. אני עדיין בריחוף.. היה לי מדהים.. כמה טוב להיזכר מי אני עם מקבץ אנשים ככ מופלאים! נשיקות וחיבוק גדול!!
 
♦גלי אשיה
כנס משובח ומרטיט בסטינג מדברי מושלם. תודההה
 
♦נני חגג
תודה לך דויד איש יקר על כנס מבורך מלא בהעצמה נתינה אהבה ולב גדול שדאג לכל הקסם הזה להתממש. היה לי מרגש ביותר וכיף להכיר את הקהילה
 
♦איתן שחם
תודה לך דודי, יצרת יצירה למופת, היה לי כייף בסדנה שלך. וגם זכול גדולה להיות חלק מהקסם המופלא הזה

 

Cosmic Lovers 19-21/5/2016


♦ארנון אילני
שלום דוד ושרון,
רציתי לשתף קצת בסיום Cosmic Lovers ולהתחיל בשורה התחתונה - שמח מאוד שהחלטתי להשתתף.
קצת משוב, היה לי חדש ומרענן להיחשף ככה מולל אנשים חדשים שמוכנים להביע את המיניות שלהם. זו הייתה עבורי הזדמנות לאתגר את האמונות שלי והרצונות שלי. רב הנסתר על הגלוי, כלומר. הספקתי מה שהספקתי. חוויתי מה שחוויתי. לדעתי, ייקח לי עוד כמה ימים לעכל את החוויה ואז אולי אצליח להתנסח יותר במדויק יותר, על כל פנים. תודה ובהצלחה לקראת המפגשים הבאים.

♦ענבל שטרן
אהוב תודה ענקית 💞 היה אכן קוסמי ואדיר, זה אתה מהמם אחד.

♦רון אבנרי
אהלן, קודם כל רציתי להגיד לך תודה לך על הסופ"ש המופלא הזה... זו הייתה חוויה כל כך עוצמתית, מלמדת, מאתגרת ומענגת עבורי. כל מה ומי שפגשתי בדרך העביר אותי מסע קצר אך עמוק ומרפא ואני מרגיש ויודע שזה רק תחילתו של מסע גדול הרבה יותר... אז תודה לך על שאפשרת.
 
♦עדי וגה
ו...תנוח קצת אחרי הפסטיבל המדהים והמרגש בסופ״ש האחרון. נהנינו כל כך! היה שילוב מנצח של האש, המים, האנשים המדהימים, הסקרנים, האמיצים, הפתוחים, המאפשרים שהגיעו לחוות ולהעביר את הסדנאות. תודה ענקית לך על ההזדמנות 🙏. מעריכים את ההשקעה , התכנון, הביצוע. רק טוב לך ולשותפים שלך לדרך המקודשת הזאת. כבר מצפים לפעם הבאה 🌺 יאללה, לך לישון איזה 3 ימים רצוף...

♦ציפור מייזליק
רציתי לומר לך תודה עמוקה על כנס כ-ל כ-ך נקי. ביסודות האלכימיה יש חוק אוניברסלי שאומר שלכל דבר יש את הקצוות שלו ושבטבע - הקצוות נפגשים. אז הכנס הזה היה עבורי הדגמה מלאה של החוק הזה. הכנס כולו היה ממש "בקצוות"
ואני מתכוונת בזה שהאהבה הייתה הכי "בקצוות" וזה אפשר לכל שאר הדברים להופיע בצורה בטוחה למרחב. אחד החששות שלי ממקומות כאלו קשורים לאנשים שמגיעים לשם - יש לפעמים אנשים בודדים או "טררמפיסטים" שנוטים להופיע לכאלו מקומות חדורי מטרה. בשבילי כאשה - זה יכול להיות מאד לא נעים לפגוש גבר חדור מטרה בכנס על מיניות... ופה - פגשתי צביר נדיר של אנשים אמיצים שמחוברים ללב ופועלים ביחד בשביל לרפא את הפצע הכי עמוק בעולם הזה. פצע המיניות. אז תודה. החכמתי למדתי. הייתי מחובקת, נאהבת ומוגנת ואפילו לרגע אחד לא הרגשתי כמו "סחורה". באמת אנרגיה נקיה באופן יוצא דופן. מחיאות כפיים סוערות על תכנים איכותיים ומנחים מקצוענים ונדירים שאפשרו לכל כך הרבה חושך להתבטא ולהתקבל באהבה.
 
♦שמחה חן
הי דודי יקר ואהוב. נחפזנו לצאת בשל קריאה דחופה ..אני רוצה כאן להודות על הסופ"ש המפרה וכייפי .היה לי בכל נח וטוב אוכל טעים המקום מהמם. תכנים ומנחים מפרים ...והארגון ועוד החומר האנושי ..פשוט סבבה ...יישר כוח ושוב תודה לעוד שבוע נפלא.

♦וירשה
דודי, היה קסום. ועמוק, ומרגש ומהמם. תודה על האפשרות להגיע. אילו היו 24 שעות שהרגישו כמו מסע של שבוע לפחות. כ"כ הרבה קרה בכ"כ מעט זמן. קסם.
 
♦הלנה וזיו
דוד האהוב, בשמי ובשם הלנה רעייתי, תודה על אושר והעושר בכנס של הסופ"ש, הרבה מחשבה הייתה בבניית התכנים, תודה על קסם המקום והאווירה, היה משהוא מיוחד בסופ"ש.
התרחבנו מאוד יחד ולחוד, מי ייתן ויהיו עוד כאלה, שבוע טוב

♦נועה טיקלסקי
וואוו וואוו, זו פעם ראשונה שאני באירוע מהסוג הזה ומבחינתי היה מדהים, מרפא ופותח את הלב. מודה לכולם על הפשטות , הנתינה, הנוכחות והאהבה הגדולה

♦אור גל
בהודיה גדולה
עוד אכתוב אולי וארחיב אחרי עיבוד ומנוחה, אבל רוצה לשלוח כבר היום תודה ענקית על כנס עוצמתי וקסום במיוחד שזכיתי להיות חלק ממנו .לדודי הבלתי נלאה על החלום המופלא ועל הגשמתו, ולשרון ולכל הצוות שהקים לנו את פינת הקסם, וכל מי שהיה שותף באריגה הנפלאה שהייתה שם - מנחים, הלפרים, משתתפים .כמי ששותפה לקוסמיק מתחילתו , אני חשה שהוא משתבח ומתעצם מפעם לפעם.בשבילי הפעם , הזרימה של הכנס והאישית שלי בתוכו היו מופלאים במיוחד, מתחיל בזכות הגדולה להנחות את המשתתפים בתהליך של תקשורת אנרגטית ותקשורת במגע, ובבוקר את יחידי הסגולה שקמו לחוות קריה מיוחדת להתמרת האנרגיה המינית - המון תודה לכם. הסדנאות שהשתתפנו בהן היו מדויקות , עוצמתיות, מעוררות , חווייתיות - ומפגש אישי אינטימי עם אנשים מיוחדים שמעוררים כמיהה שנחווה אהבה כזו בכל מקום
אירועי הכנס - פתיחה וקבלת שבת ופלייבק מרחיבי לב,
המפגשים במרחבים הקסומים של הפארק, במים ועל הסלעים לידם לא פחות חשובים - אנשים יפים, היה כיף אתכם. משפחה גדולה של אהבה. תודה לשותפי בהתנסויות השונות, שידעו להיות קשובים, ועדינים ומעוררים ומדויקים. ותודה מיוחדת ענקית במיוחד לשתי הפיות שהעניקו לי ריפוי בצלילים במים, ולכל האחווה הנשית (ועוזי :) ) שהצטרפו מסביב והעצימו את האנרגיה
מרגישה אתכן ואת האש המופלאה שלכן עד כאן ועד עכשיו
 
♦מעין גרבר
למרות שאני ממש מבינה למה אנחנו לא מכניסים מצלמות לסדנאות שלנו, לפעמים אני מצטערת על זה. כי הייתי מאוד שמחה לחלוק אתכם עכשיו את התמונה שלא יוצאת לי כבר יומיים מהראש - מנדלה מהממת של נשים בכל הגילאים, הצורות והגוונים שכובות עירומות על הקרקע, נושמות, נוגעות, נושפות, מגרגרות, נוהמות, אוהבות, יפות כל כך, מעיזות כל כך, מרגשות. אני לא מפסיקה להיות נפעמת מהקסם שקרה שם, כמה אומץ, כמה רגישות, כמה חכמה של המעגל הנשי. אז אני רוצה להודות לאבישג מאיה אהובתי על המסע המשותף, ולכל המשתתפות בסדנה שלנו, לקחתי את כולכן איתי פנימה. וכמובן שרוצה להודות גם לדוד ושרון על עוד כנס מופלא, לכל מי שהיה חלק מהמסע הקסום הזה ולמרחב הטבע האוהב שחיבק את הכל.  משמח ומרגש לראות את השבט הזה רוטט, גדל, מתחזק ומהדהד החוצה.
 
♦קובי לב
תודה גדולה לכולכם, לדודי שרון בפרט על ההפקה וההזמנה הספונטנית :)
ולנעמה שקישרה. שמחתי מאוד להכיר על אחד מכם מהצוות והמשתתפים - ומרגיש נעים בלב לגלות את הקהילה בארץ. הייתה לי נחיתה רכה, תוססת ושובבה. נשיקות לכולם

♦מיכל דון
אהובים קוסמיים, החוויה עדיין מהדהדת בי... האקליפטוסים, הלבנה, האש, המים, גוף ועוד גוף, חברים וחברות יקרים, הצפה של אהבה ועונג... המשתתפים בשתי הסדנאות שהעברתי עדיין חיים בי, הרטט של החיים... ככה ורק ככה אני רוצה לחיות!
לפני שנים רבות...
דוד (שבשבילי הוא דודי) ואני חברים כבר איזה מיליון שנים, ופעם הוא היה מארגן לנו סופי שבוע ואירועים לשבט הקטן של חברים שלנו. ותמיד היה מוצלח ומתוקתק. אז פתחתי לו אי שם מעל גלי הפייסבוק מועדון מעריצים... וככה אני מרגישה גם היום.
דודי תודה על החלומות שלך, הנחישות והדבקות בהגשמתם, תודה על מרחבים של חיים כפי שחלמתי לעצמי, תודה על הובלה ובחירה בצוות מדויק ותודה על סופ"ש חלומי ממש.
כל כך שמחה להיות אתך בדרך הזו... ובדרכים הבאות.
עד העונג הבא...
 
♦יעל שטיינר
לנחות בארץ ישר לקוסמיק כמו לעבור דרך מכונת כביסה רכה שעוטפת באהבה ולאט לאט ובעדינות כמעט בלי לשים לב... מקלפת את הקליפות...היה עוצמתי, מפרה, מאתגר, למדתי המון. תודה!
אהיה בארץ עד הסתיו אשמח להיות בקשר

♦אלכסנדר טריגוב
אני מודה ומתוודה... בפעם הראשונה ששמעתי על ה-Cosmic חשבתי לעצמי: "אוקיי, אז עוד כנס טנטרה", וכיוון שגם כך הייתי בעומס אירועים ופסטיבלים החלטתי לוותר... וכך קרה גם בשתי הפעמים הבאות... הפעם היה שילוב של נסיבות בחיים האישיים שלי שגרמו לי להתעניין יותר, לשאול אנשים, ושמעתי המלצות רבות ואמירות בסגנון: "זה משהו אחר". החלטתי להאמין ולהגיע, אפילו שזה היה כרוך במאמץ מציאת שותפה לרישום כי כבר לא היה מקום לגברים בודדים...אני חייב להודות ולהגיד: זה באמת משהו אחר! זה בהחלט אחד הכנסים / פסטיבלים הטובים ביותר שיצא לי להיות בהם... אם לא "ה-". האווירה הייתה מאוד אוהבת ומאפשרת.  אהבה זרמה מהאנשים ודרכם והרגשתי המון חיבור.
בכלל הייתה זרימה ופשטות שאני לא מכיר ממקומות אחרים שפתוחים לקהל הרחב. הסדנאות היו עמוקות / נועזות יותר ממה שאני רגיל בכנסים כאלה. קרו לי ניסים רבים ומופלאים ממש בסופ"ש הזה - דברים שממש לא ציפיתי שיקרו.
אז אני מודה לדודי ולשרון, לכל המנחים וההלפרים, וגם לכל המשתתפים - כי כולנו כולל כולנו עשינו את הסופ"ש הזה ביחד למה שהוא היה.
שמח מאוד ומרגיש זכות להצטרף למשפחה הזאת!! ת-ו-ד-ה!!!

♦יחי לוי
לכל המקסימימות בקוסמיק, ת ו ד ה ענקית, על האהבה המעצימה ששכנה שם אתנו, זה היה קסם, זה היה גדול, היה מפעים, היה נעים, היה טעים, wow, חיבוק ענק, לכל אחת ואחד מדודו ועד תאופיק

♦ראות שאקטי
הלב מלא הודיה על מסע מענג, מעיף ומדויק. זכות גדולה הייתה לי להיות חלק באירוע כל כך משמעותי, ביצירת מרחב מרפא, מכיל ואוהב. תודה לדודי על האמון וההזדמנות להביא את המתנה שלי. עונג צרוף היה לי להחזיק מרחב של אהבה, כוונה גבוהה ועונג בסדנה. תודה מיוחדת למייטרי על הריפוי המשותף במים ועל החברות החדשה, הקערה שלי הייתה מאושרת לשחק עם חברה (:
תודה.

♦יבגני רו
רציתי להגיד תודה מכל הלב. על האירוע הייחודי כל כך, על החוויה, על האווירה, ועל כל ההתרחבות ולמידה שקרו ועוד יקרו כתוצאה מהכנס. תודה ענקית למי שאירגן, למי שהנחה, למי שעזר ולכל מי שנוכח. אוהב אותכם!
 
♦אבישג
סופ"ש קסום בהתכנסות cosmic lovers --- זה קסום לראות אנשים שהתחילו את דרכם בעולם הזה של אומנויות האהבה- במסיבת כירבולים, או באחד ממפגשי סודות האהבה. וזה נתן להן את הדרייב לחקור ולהיפתח לעולם יפיפה עם אנשים יפיפיים , במרחב כזה אוהב. --- אני חושבת שהסופ"ש הזה הוא שיא חדש. --- ולפני חצי שנה אמרתי אותו הדבר. אבל זה רק הולך ומשתפר.
ומתרגשת להיות חלק מזה
דודי אהובי. מעריצה את הכוחות שלך. לא מכירה עוד מי שמסוגל להרים כזאת יצירת פאר מפנקת.תודה לכל מי שהשתתפה בסדנא של מעיין ושלי. ---- אני מנחה בפסטיבלים כבר מגיל ....23.....תמיד מכינה את עצמי לזה שאנשים עוזבים באמצע, או לא מתחברים להכל.....-----ובסדנא הזו- כל אחת מכן פשוט קפצה איתנו למים. ויצרנו יחד תדר חזקקקקקקקקק , מרפא ואדיר. ---- זאת זכות אדירה ---- אני מודה לכל אחת ואחת . זה כל כך לא מובן מאליו.
תודה לכל מי שהחזיק את האש המרכזית ---- זה כל כך חזק. וחשוב. (איך זה לא היה קודם??)
תודה ל...טלי טוויזר....( השמאנית המדהימה שהובילה את טקס הסוויט לודג'- תודה לך!!!! תודה למים שנותנים לנו חיים. ותודה לך שאפשרת לי בהחלטה של רגע לעשות את ההחלטה הטובה ביותר ולהצטרף למסע מרתק, מחבר, מעצים שהחזיר אותי לעצמי. כמו שכבר הרבה זמן לא הייתי . - תודה לכל מי שישבו איתי שם . הזיעו, שרו . והפכו לאחים ולאחיות שלי לדרך.
תודה לכל מי שבישל אוכל כל כך טעים. ומעניין (אף פעם לא שמתי שבבי קוקוס באוכל :)
תודה לכל מי שחיבק אותי , בשבילים, בצ'אי שופ, באש, במתחם, --הרגשתי שזה היה סוף שבוע של חיבוקים.
וכל כך היה מתאים לי להמשיך ככה....לחיות ככה
.
♦שרונה חורי
לא. זה ה״כן״ החדש, לעצמי...(: אף פעם לא האמנתי בגבולות.
כל גבול היווה עבורי הזדמנות, אתגר שמשך אותי לצאת מגבול המוכר, המקובל. בסופ״ש הזה למדתי להכיר להוקיר ולהקשיב לגבולות הפנימיים שלי.. חדש לי.
פסטיבל טנטרהCosmic Lovers  תגלגלו על הלשון טנטרהטנטרהטנטרה...גלים גלים שמתרחבים אל האינסוף. בסנסקריט, טנטרה זו ״הרחבה״, ״מארג״, התרחבות...חווית האחדות. אחד מעקרונות הבסיס של הטנטרה הוא שהמיניות הוא כלי חיובי להתפתחות רוחנית. מעצים ולא גורע מהתפתחות הרוחנית. מעניין. חוויה שעדיין צומחת בתוכי. מתחבר לי לחוזה שחתמתי עם נשמתי לצמוח ולהתפתח בקלילות, פשטות ועונג...
ברדיו מתנגנת לה ריטה, ומילות השיר יוצרות בי התרגשות. זה זה. זה קרה בי. זה מה שאני מרגישה מבפנים ולא היו בי מילים. התרגשות.
״יום אחד זה יקרה, בלי שנרגיש, משהו ישתנה, משהו ירגע בנו, משהו יגע בנו, ולא יהיה ממה לחשוש."
 
♦תומר קורון
ואו ואו ואו. הלב רוצה לומר תודה לכוווול אנשי השבט והמשפחה שאנחנו.
על שבחרנו להשאיר ל 3 ימים את ענייני הבבילון בצד.. ולהמריא בחללית לעבר חלקת נחל גלקטית קסומה בפיקודם של מאסטר שיווה דודי והוד מלכותה שאקטי שרון.. ולעבור יחד מסעות שמימיים של ריפוי שאריות המכאובים שבנו, לצד סלבריישן אקסטטי של זכויותינו לחופש, אהבה ועונג!!! :)
תודה מיוחדת לזוגות שתרגלו באומץ גדול *גאומטריות* של אהבה!  תודה מיוחדת לבבונים היפיפיים שתרגלו בסבלנות ונחישות *חדירה* אוהבת! :)
תודה לכם פיני ודודי על השותפות ההרמונית בהנחיה - מדויק.
תודה מיוחדת לאחיי ואחיותיי על השיחות "הקטנות" אך העצומות ועל ההקשבה, התמיכה הדחיפה והפידבק - אתם יודעים מי אתם.  עבורי זה היה הקוסמיק הכי טוב שהיה אי פעם.
ויש לי תחושה שבכל פעם הבאה נאמר בסוף את המשפט הזה בדיוק
 
♦ליאת ליליאן
דודי תודה רבה על ההזדמנות להיות, לחוות, לפגוש ולהרחיב עוד טיפה את הלב.
תודה גדולה לכולנו - אלים ואלות שפגשתי בפשטות וקלילות במים, באש, ברוח ובאדמה (במקרה הזה בבוץ:)  ממש נהניתי מכל רגע!  נמסטה
 
♦עוזי גל
להגיע, אחרי 3 שעות נסיעה מורטת עצבים,  זה לא מובן מאליו
ובכניסה טור של מספר זוגות והרושמת קמה לחבק לברוכים הבאים, זה לא מובן מאליו
המבט הראשון לברכה צלולה ומזמינה, זה לא מובן מאליו
וגם שרעב מת , עצבני, ועייף, בסבלנות אין קץ ובנימוס שיש רק עוד חצי שעה אוכל,
וקמים בבוקר למחרת והשטח נקי כמו שהגענו בלי חד פעמי המתנופף ברוח,
וחיוך של בוקר טוב מכול הנקרא בדרכך לשרותים, כשמברשת שיניים ביד, זה לא מובן מאליו,
והמתחם לסדנה מאורגן עד לקוצו של יוד, זה לא מובן מאליו
היה לי נעים לומר להלפר ולטכנאי סאונד ולעוד שנכנסו שלא צריך כלום והכול מצוין
תודה לכולכם על מקום קסום שיצרנו, שנלקח מגן עדן, מרגיש שהגעתי למשפחה שלי,
ולך דודי תודה על החזון והגשמתו,
 
♦רועי שחם
דודי, דויד, איש יקר ואהוב שכמותך.....ושרון מדהימה שכמותך- תודה לכם על פתיחת ספייס נדיר, איכותי, מכיל ואוהב.... תודה שפתחתם לנו מגרש משחקים איכותי וקסום. על המתחמים המושקעים, על הפינוקים, על ההזדמנות ללמוד וללמד, לפגוש ולהכיר את אחינו ואחיותינו למסע, על האש ועל האנרגיה שהשקעתם כדי ליצור את הקסם החשוב הזה....מעומק בלב- תודה.
 
♦נגה מיבר
תודה דודי ושרון על מסע מופלא וקסום.
הצלחתם לעשות את זה שוב.. התדר הזה של אהבה ומגע ורטטים של עונג שמעירים כל תא ותא בגוף להיות מלא חיים. תודה על מלא רגעים של חסד וריפוי, תודה על המפגשים ליד האש ובתוך המים. תודה על הזכות להעניק תוכן ועל האפשרות לחוות וללמוד. תודה על מי שאנחנו
 
♦איתן שחם
דודי אין מילים לחוויה העוצמתית שפו על הארגון והובלה התמונות הם כמו תבלין לתבשיל גורמה משובח היה מדהים תודה רבה כל הכבוד
 
♦מיכל וינקלר
אחת אחת. באמת קסם. כל הכבוד לכל צוות ההפקה ולך דודי. לא מובן מאליו להצליח להרים כזו הפקה מפוארת.
זרימה ונוכחות, זה משהרגשתי. תודה רבה לכם על נוכחות ואהבה

♦נועה
היי דוד,
אז אני רוצה לשתף אותך שזוהי הפעם הראשונה שלי שאני בכנס מהסוג הזה, תמיד היה לי עניין בנושאים אלו, אבל לדברים יש את הזמן שלהם וכנראה לא סתם זה חיכה עד עכשיו. היו לי המון חששות לפני הכנס והמון התלבטויות אם כן או לא, אבל משהו בתוכי דחף אותי להגיע. ואכן בתחילה כל פחדי הוצפו, אבל לאט לאט עם ההתרגלות למקום, היכרות עם המקום וההבנה והתחושה שאני נמצאת במקום בטוח ומלא אהבה וקבלה משהו בתוכי נפתח והרשתי לעצמי להיות אני כמו שלא הייתי מעולם ומבחינתי רק השהייה במקום וההיכרות עם האנשים המופלאים שהיו בכנס היה ריפוי מאוד עמוק בעבורי בו עשיתי עוד דרך לקבלה ואהבה עצמית.
הדגשים שלך בשיחת הפתיחה היו תזכורת משמעותית וחשובה וכל כך חשוב בעיניי שנאמרו כך בקול רם שכולם ידעו וישמעו.. "מסתובבים פה המון ילדים קטנים וכל אחד עם החסכים הרגשיים שלו.. וגם כשאתם אומרים לא לבחוץ אתם אומרים כן לעצמכם"
הסדנאות היו מאוד מגוונות, משמעותיות, המנחים היו מעולים וניתנה ברובן הרגשה נינוחה וטובה ושוב תחושה של קבלה ואהבה.המון המון תודה על המרחב הקסום שפתחת ועל ההזדמנות להיכנס לעולם חדש ומרפא,
 
♦אורית
הי דוד
בהמשך לפוסט שראיתי שפרסמת, והתמונות הנפלאות שהעלית, גם אני רוצה לכתוב לך כמה מילים.
יצא לי במהלך השבוע האחרון לספר לכמה אנשים על החוויה שלי מהכנס, על מה שקרה לי ומה שעבר עלי במהלך סוף השבוע הקסום הזה, ואני שמה לב שיש מילים לתאר על מה הייתה הסדנא הזו והזו, ואיזה יופי שהיו מים לטבילה במתחם, ואש מקודשת ומנחים מופלאים ועוד ועוד.... כי הכל היה באמת נפלא  ומקצועי ומסודר ומאורגן למופת.
אבל אין לי מילים לתאר את מה שהיה שם באמת.  כי איך מתארים את האהבה, הרגישות, החיבור והחום שהיו שם באוויר? את האנרגיה המדהימה שנכחה ברכות מקודשת על כולנו?
את הביחד העמוק ותחושת הביטחון הכה-גדולה שהיו מורגשים בכל רגע? את התחושה שלי שכל מה שאעשה זה בסדר, ממש בסדר, שגם אם לא אבדוק שום גבול וגם אם אפרוץ את כל הגבולות כולם - זה ממש בסדר?
זו הפעם הראשונה שלי בכנס כזה, וחזרתי מוקסמת ונפעמת. הרגשתי תחושת שחרור וחופש והתמסרות ונתתי לעצמי להיות כל כולי בחוויה וברגע, נוכחת במלואי ואהובה ועטופה ובטוחה.
וזו הרגשה מדהימה, שתלווה אותי עוד הרבה זמן.
זה שיחרר אצלי הרבה מחסומים, בעדינות ובהדרגה, ועם המון אהבה.
וכל זה - בזכותך, ובזכות האנשים הנפלאים שרתמת לצדך בהפקה של האירוע הנהדר הזה.
ברכות מעומק הלב, איש יקר. תודה.

♦הדס הוד
הי דוד , הייתי בסופ"ש שעבר בכנס שארגנת רציתי להודות לך על הארגון האהבה ההובלה ויצירת מרחב ותדר מדויקים לתהליכי ריפוי והתפתחות נוצר שם קסם שקשה לתאר במילים שמזכיר ללב להיפתח להתרחב ולאהוב . שיהיה סופ"ש נעים
ארנון אילני
הפתיחות המינית הייתה הפתעה נעימה עבורי והתחושה שאתה והצוות העברתם שמותר להיות מיני היה משהו שחיפשתי. הייתי באירועי סדנאות והייתי במסיבות ריקודים בארץ ובעולם אבל לפתע המיניות הייתה בחזית וכל השאר ברקע וזה שינוי מרענן שזה בכלל אפשרי.
המיקום היה מוצלח - אהבתי את המים (אם כי לא טבלתי) ואהבתי שיש עצים וירוק מסביב. כמו גם אהבתי את אוהלי סדנאות עצמם.
ממי שיצא לי להכיר היו אנשים נחמדים שקל לשוחח איתם. למרות שלא שוחחנו אתה השארת עליי רושם ראשוני חיובי. גם שרון הייתה נגישה ועזרה לי בכל שאלה.
 

Share & Like:


Comments:

Contact: