צרו קשר
סגור

14-16/9/17 יחסים ואינטימיות בעיר הגדולה

 ♦אריק    
פעם ראשונה שלי. קודם כל היה לי נעים לפגוש אנשים אחרים, כולם היו פתוחים ונחמדים, המנחים ברובם המוחלט היו קשובים עם הרבה ידע ונהדרים. מרגיש שזה עזר לי לדייק את הרצונות שלי וללמוד איך להיות יותר קשוב לאחר, מעבר לכך היו לי חוויות שונות ומעניינות שלא חוויתי בעבר. תודה רבה לכם על כנס מדהים!   
בואו, אין מה להתלבט בכלל, זה ממש מותאם היטב לחדשים, וכל אחד חופשי לעשות רק את מה שהוא רוצה, ואפשר לקבל המון ידע וחוויות וללמוד על עצמנו ואחרים.
 
♦יניב      
פעם ראשונה שלי. לאט לאט אני מרגיש שאני מתחבר יותר לעולם הרגשי והרוחני ומוצא שאני מרגיש הרבה יותר בנוח במקומות הללו free love :) אווירה מדהימה ואנשים מדהימים, מומלץ בחום!
           
♦פעם ראשונה שלי. מעלה נקודות לעבודה נוספת ולהפנמה. תבואו תחוו תפתחו לקשת נוספת של טעמים ותחליטו מה תרצו להשאיר אצלכם.
 
♦אייל     
הייתה לי חוויה טובה שיצרה אצלי אנרגיות טובות. אחלה חוויה לאנשים שרוצים להיחשף לתכנים חדשים ולהכיר מנחים
 
♦רן        
פעם ראשונה שלי. נפתחו לי העיניים לגבי כמה דברים...יישר כח על היוזמה!
 
♦אורן
פעם ראשונה שלי. אני בתהליך של התפתחות תודעתית אישית, ותשומת לב למיניות קשובה ונוכחת, לימוד, רצון לדעת עוד ולהתפתח, גם לכיוונים שאני פחות מכיר, להרגיש איפה אני במקומות האלה, והכנס מאוד העשיר והוסיף לי. היה מצוין, אשמח להגיע בהחלט לאירועים והכנסים הבאים, ממש תודה לכולם. ממליץ להגיע בלי מחשבות שיהיה משהו מסוים או אחר, אלא עם סקרנות ופתיחות, לפתוח את הלב למה שייחשף אלינו, ומובטח שנחזור הביתה עשירים יותר ומלאי הודיה.
 
♦ליאת    
פעם ראשונה שלי. נחשפתי לאנשי מקצוע חדשים חוויתי טקס קקאו כייפי ומשמעותי.             
 
♦מירב
פעם ראשונה שלי. הכנס עזר לי לטעום מהזרמים השונים שעוטפים את עולם המיניות.                      
 
♦פרידה  
פעם ראשונה שלי. היה גיוון מאד גדול, מנחים שונים. לא היתה שונות גדולה באינפורמציה אבל ההיבטים הרבים הזוויות הדקויות ההומור והסגנון האישי תרם המון. אני לא מאמינה, בדרך כלל יש לי ביקורת אך הפעם למדתי מכל אחד. אהבתי את ניסים וסמדר, רועי שחם ומיכל את רועי בפאנל, עדי טרם היה מדי אינטנסיבי, הפאנל עם ראדיקה דריה ודוד ועוד היה טוב. לי יש את הספר קדשה בראש והן הביאו עמדות נוספות ביחסי מטפל ומטופל, היה חשוב מאד להקשיב לגישות השונות, ברור לי יותר שאין עמדה אחת בנושא. כמובן אפשר להתייחס עוד כבר הארכתי מספיק.                    
רוצו הביטו וראו מה גדול היום הזה...
 
♦רעות    
פעם ראשונה שלי. טקס הסליחה בין המינים היה חוויה מרגשת ומכוננת. משהו שחיכיתי לו מאוד. הסדנאות היו מיוחדת ומעניינות. מרצים נהדרים           
תודה!!!! חוויה מרגשת ומשנת תודעה. לא לפספס
 
♦גלעד    
פעם ראשונה שלי. ראשית מאוד נהניתי. היה עוצמתי! עדיין מוקדם לי להבין את השינויים אך הם שם בוודאות. התהליך שאני עובר הינו תהליך של הקשבה ודיוק בזוגיות בהיבט של אינטימיות ומיניות. התהליך משותף לזוגתי העוצמתית ולי כאשר היא המובילה ומתוות הדרך ואני מאחור משמיע את קולי ובעיקר מקשיב, מתבונן ומאוד נהנה.                  
בואו!!! הקשיבו לפחד לחשש לכל הרעשים אך בואו ללא מורא. המקום מקודש והמרחב מוגן ובטוח!!
 
♦מאיה    
פעם ראשונה שלי. התכנים היו עדינים, חשבתי שאעבור תהליך שבו ילחצו לי נקודות שיזעזעו אותי והופתעתי לגלות שעברתי תהליך טוב עם עצמי בשנים האחרונות ושיש המון ידע שאני רוצה לגלות. אתם מעולים. נעימים וטובים. תמשיכו להביא עוד ועוד מהנעימות הזאת.   
בואו, כנס מאוד נעים, אנשים טובים, תכנים מעניינים. כיף.
 
♦אולגה   
החוויות הכי עוצמתיות מהכנס הזה בשבילי אלו סדנאות הנשימות של עדי טרם ושל ראדיקה. הן עזרו לי לעשות לעצמי איפוס, להתנקות ממשקעים מיותרים של הדברים שחוויתי לאחרונה ולהמשיך הלאה קלילה ונקיה יותר. שאר הסדנאות שבהן היו יותר דיבורים, בעיקר בצורה של הרצאה - לא היה להם אפקט מידי ועוצמתי, אבל אני מניחה שהדברים ימשיכו להתפתח שם איפשהו בפנים.              
 
♦נעמי     
פעם ראשונה שלי. קיבלתי עבור עצמי ועבור הזוגיות שלי מתנות נפלאות שאין מילים בפי לומר כמה הן היו ועדין משמעותיות. דבר ראשון המפגש האנושי עם המשתתפים ועם המנחים. פשוט אנשים נפלאים, עם לב פתוח ונכונות כל כך גדולה לשתף ולתת את המתנות שיש להם לתת. מפגש שכל כך מחמם, פותח ומרחיב את הלב. הסדנאות עצמן זימנו לי את האפשרות להעמיק את החקר שלי את עצמי מבחינת המיניות שלי ומבחינת הקשר האינטימי עם בן זוגי. התחדדה בי ההבנה מה נותן לי ביטחון במרחב הזה ושבתמורה הלב שלי יכול להתרחב ולהיפתח כלפי וכלפי בן זוגי. בסדנאות בהם השתתפנו כזוג ניתנה לי באופן אישי ולנו כזוג האפשרות באופנים שפתחו לנו דלתות להעמיק את החיבור שלנו, את התקשורת בינינו המילולית והפיזית ובכך להעמיק את החיבור בתוך לבבותינו. עבורי. חשוב לי לומר למארגנים תודה גדולה על הכנס שיצרתם (ושאני קוראת לו טנטרה לייט) שבזכותו פתחתם דלת עבור בן זוגי ועבורי לעשות צעדים מתקרבים לעולם הזה ובכלל לפגוש אותו ולראות כמה שהוא מאפשר צמיחה/גדילה לכל אחד לבד וגם בביחד. אמנם לא היינו בכל הכנס לא עזבנו כי משהו לא התאים לנו, להפך עזבנו כי כל כך התמלאנו שכשעזבנו זה היה גם כדי לצאת עם כוס מלאה ולא כזו שנשפכת מעבר לגדותיה. שמחתי שהשתתפו בכנס כמנחים א.נשים מקשת מגוונת של מקומות, רקעים ודעות. עבורי זה העשיר את החוויה והרחיב את הלב.
ושוב בהודיה גדולה – נמסטה.    
 
♦טניה
פעם ראשונה שלי. באתי ללא ציפיות אז גם כמעט ולא התאכזבתי. די זרמתי ונהניתי מכל הרצאה או סדנה. תודה. ממליצה לבוא כי היה מבחר די גדול.
 
♦הדר     
פעם ראשונה שלי. וואו, הכנס היה כל מה שהיינו צריכים ומעבר! אחרי שהשקענו שנים בקריאת מחקרים אקדמאים, הרצאות טד ומטפלים דינמיים, סוף סוף הגענו למקום שמציע פרקטיקה. דרך הגוף, בגובה עיניים, בלב פתוח, ואוזניים כרויות. המון ידע, המון אור על נושאים מרומזים. התחלנו להרגיש שיש תשובות, שהדרך נכונה ושמצפה לנו הרבה כיף בתוך כל העבודה.                       
רוצו! לפני שיגמר המקום
 
♦דוד      
פעם ראשונה שלי. נתקלתי בפרסום דרך הפייסבוק והסתקרנתי מאוד. את המסע הפרטי שלי התחלתי מזמן אך החלטתי שיהיה נכון לי להעשיר את עולמי הפנימי בהיפתחות לעולם. תודה, אתם נפלאים. קיבלתי מתנות נהדרות. הלוואי שעוד נתראה בהמשך.
בואו עם מצפן פנימי והקשבה ללב שלכם
 
♦חגית קרצו        
טוב שיש קוסמיק אחת לחצי שנה, זו פעימה חשובה בעולם להיזכר במהות הדברים. בואו - המרחב נעים, המנחים מקצועיים, ההפקה מתוקתקת, התכנים חשובים.
 
♦יוספה   
בשבילי הכנס היה לייט כי התנסיתי בכנסים נועזים יותר אבל נהניתי מאוד. תמיד טוב להיות ליד אנשים עם מודעות, שבאים מרצון לאהבה, רוגע... לעשות הפוגה מחיי היומיום ולתת לעצמי זמן לרוגע, אהבה, שיתוף...באתי בעיקר בשביל טקס הסליחה וטקס הקקאו. תודה רבה לכם. מאוד מאוד אהבתי את העמידה בלוחות הזמנים. כל סדנה התחילה והסתיימה בדיוק בזמן. אוהבת את המקצועיות שלכם. תודה. תבורכו. שנה טובה וחג שמח. 
הכנס במתכונת של תל אביב בשונה מהכנס במדבר/בכנרת - מעולה למי שרוצה ללמוד, להכיר, להתנסות לראשונה. יש מגוון רחב של נושאים, אין עירום. אני ממליצה מאוד.
 
♦אליס
עברתי תהליך פתיחה של הלב בסדנא של חן מיימון והיה לי מעולה. העליתי והתחברתי לרגשות וללב. בכיתי ושחררתי :) אתם גדולים. תודה!!      
 
♦איילה   
פעם ראשונה שלי. למדתי דברים חדשים. להיות מוכנים להיפתח ולהיחשף
 
♦רועי     
פעם ראשונה שלי. הכרתי חברים חדשים לחיים, נשמתי, עצרתי חוויתי. לאנשים שרוצים לטעום בלי לקפוץ עמוק אמליץ בחום לבוא למקום מאפשר, אוהב, מקבל . מקום לחקירה אישית תוך הכרות עדינה ואינטימית עם העולם הקסום שאנחנו מביאים.
 
♦מאיה    
פעם ראשונה שלי. יצאתי מהכנס עם תובנות משמעותיות, על עצמי ועל מיניות בכלל. ממליצה
 
♦יוסי
למדתי..נזכרתי..חוויתי.. עוד......בבקשה...בעיר הגדולה...! פשוט יפסידו אם לא יבואו...תנו להם לדבר איתי.
                       
♦אביב    
פעם ראשונה שלי. חשיפה עצמית, חיבור מחדש למה שקורה בתוך הגוף והלב שלי, קבלה שלהם וביטוי שלהם החוצה. חוויה ומפגש עם אנשים ודברים שאני לא פוגש ביום-יום. המטרה שלי כשנרשמתי לפסטיבל הייתה מאוד ספציפית: לחשוף את המחסומים והיחסים הקשים שלי עם המיניות שלי ולשחרר אותם.
           
♦זהר
פעם ראשונה שלי. בהחלט עברתי חוויה נפלאה ומפתיעה. נחשפתי לשיטות ותהליכים שלא הכרתי. פשוט לבוא בראש פתוח ולהתנסות.
 
♦פעם ראשונה שלי. היה לי נעים, מרפא, נינוח ובמידה שביקשתי מאתגר. הרבה עבודה עשיתי בבית על יבש, והאפשרות להיפגש עם גבר לתרגול עדין לחוות אותי, לחוות אותו, לתקשר אחד עם השני, לשתף גם בפחדים, בצרכים, בבקשות, במעגלים משותפים, נפתח בי משהו נעים, שאפשר לחלק מהשריון להתקלף, לחוות זרימה של אנרגיית החיים, לחדד את הבקשה לחיים מלאים ולהמשיך בדרך גם אחרי הכנס. אהבתי  מאד היה מרפא ומאפשר עבורי. תודה ! <3 הכנס כולו היה חוויה מעשירה ומענגת. מכיל, מרפא, מאפשר למתחילים לחוות בקצב שלהם, לבחור ממקום ששומר עלי ועל הגבולות שלי, שיש בו הכל מעדינות נעימה עד חוויה אנרגטית, אקסטטית, מפגש מאפשר עם הצד השני, בשיח מגע וחוויה.
 
♦רוני כהן            
הגעתי לכנס פעם שניה כדי ללמד גברים - יוגה ואורגזמה טנטרית. שוב, כמו בקוסמיק בכנרת הופעמתי מהעוצמה של הגברים שהם לא אלו שבד"כ אני עובד ביומיום (גייז-דו ומה שבניהם). יש צימאון למידע הזה, הגברים התחברו חזק לעבודת הגוף, רצו עוד ועוד מידע, תרגולים והבנה של היכולת המולטי-אורגזמית. אני הרגשתי עונג גדול, הרגשת שליחות ומימוש. שמח על המקום הזה ומודה לכם כהפקה שאתם נותנים לי מקום. אתם מדהימים, הכנס מאורגן למופת, אני חושב שזה היה אתגר לא פשוט להביא את התכנים האלו לעיר הגדולה. אמנם לא נכחתי בכל הכנס אך הרגיש לי שהיתה אוירה טובה.
בואו להיחשף לעולם קסום של אינטימיות, אהבה ומגע. בואו להעמיק לתוך עולמות חדשים של חקירת המיניות שלנו שבעזרתה נגדל ונתפתח למקומות של קבלה ואהבה.
 
♦דניאל
פעם ראשונה שלי. אני אדם מאוד רציונלי. מודה שהיו מקומות ואנשים בכנס שהיו לי רוחניקים מידי ולא תמיד הצלחתי להתחבר לוייב. המון דברים לקחתי. הפאנל של איך לדבר עם נוער היה קצר מידי לטעמי. המשתתפים בו היו מדהימים ואני מרגישה שזה נושא שלא מיציתי. כתיבה ארוטית הפתיעה אותי בעוצמתו, תקשורת מקרבת היה ואו! חוויה חושית ותפיסתית שלא ציפיתי לה וגם הסיפור של נורקי היה ממש מעורר השראה. לקחתי המון וכתבתי לי המון. יש שפה לעולם הזה. אני עוד לא בה. אבל חשה שהתקדמתי לעברה.
תודה😊
לשמור על ראש פתוח😉
 
♦ליאת ליליאן                                          
זה מרחב שנותן מקום לקהל להכיר ולשמוע דרך חדשה למיניות. וגם מרחב למנחים להציג במקום מרוכז את הדרך שלהם.
 
♦פנינה   
וואו, היה מדהים. גם בריברסינג - חוויתי ניקוי, שחרור כאבים, חיבור, שקט, פשטות. תודה. בסדנת המגע הקשוב - חוויתי התחדשות - עדינות, חיבור, שמחה. מתנה!! תודה למנחים ולמשתתפים שבאו באמת ללמוד, לעבור תהליך הכנס איכותי, מקצועי ומעורר חיבור פנימי, קודם כל לעצמך ואז כמובן לסובבים אותך. הנוכחות בגובה העיניים, מכילה כל רגש, חוויה או כאב - ככ׳ חומלת ולא שיפוטית, שישר נהיית אחדות אנושית, פשוטה ומכבדת כזו בין כולם. לכל מי שבזוגיות וגם למי שלא, למי שמעונין לחוות התחדשות, חיבור, מיניות - בעיקר במובן של תשוקת החיים, אהבה וכנות - מומלץ בחום. כנס מרפא, משחרר, מחדש מבפנים.
 
♦כלנית   
פעם ראשונה שלי. התרחב לי הלב. וקיבלתי חיזוק ואנרגיות שהתעוררו. ואפילו למדתי משהו אחד או שניים. זו טעימה קטנה המאפשרת להתחבר לעצמך במרחב בטוח מכיל ואוהב, לבדק בית פנימי והתעוררות.
 
♦אמיר
היו כמה סדנאות שמאד נגעו בי, מעניינות וזה היה כיף מאד להכיר אנשים חדשים שתמיד טוב ולפגוש ותיקים. התנסות בשטח טובה מכל מחשבה בראש
 
♦גלי באר
זו פעם ראשונה שאני מרצה בכנס, התמודדות לא קלה למי שבורחת מקהל רוב חייה אז תודה על ההזדמנות להשמיע את קולי, גם אם הוא רעד לעיתים, אני מודה על ההזדמנות לגדול בבית חם ומוגן. לא נכנסתי להרצאות אחרות לצערי המאוד גדול בגלל אילוצי זמן ומשפחה .ממליצה לנסות לוותר על הפחד ולבוא לראות אנשים כמוני וכמוכם, שעוברים את אותו המסע בדיוק.
 
♦דור
פעם ראשונה שלי. הגעתי אחרי שנים בטנטרה למען אשתי שהיתה בפעם הראשונה כמעט. היה לי קשה במיתקן הישראלי (אני גר בחו״ל כמעט 20 שנה), לא ידעתי מה מקובל ומה לא מבחינת הדת ועוד שהכנס היה התחלתי. אם את/ה רוצה להיחשף לראשונה לטנטרה ברגוע, זה הכנס שלך.
 
♦שלומית
פעם ראשונה שלי. תחושה של חיבור חזק יותר לבן הזוג. רמה חדשה של פתיחות ושל הבעת רגשות. הגענו לכנס ״בטעות״ דרך פרסום באינטרנט. לא ידענו למה לצפות והיה מהמם. חיבר בינינו ופתח בינינו עוד ערוצי תקשורת ועוד אופציות להעמקת קשר. היה נוח מאוד שהכנס היה בתל אביב!!!! נראה שכל הסדנאות בכנס היו מעניינות (היו כמה סדנאות שרצינו אבל התקיימו במקביל). נשמח להגיע לכנס הבא :-)       
בואו!!!
 
♦דניאלה 
פעם ראשונה שלי. נהניתי מאד ופגשתי אנשים מעניינים.
 
♦נתן      
פעם ראשונה שלי. נתרמתי בנושא של שיתוף ותקשורת מקרבת. תוכן וטעימה איכותיים
 
♦אריאל  
פעם ראשונה שלי. הגעתי ביום שישי בבוקר. עברתי תהליך מאוד עמוק ומטלטל שהגיע לשיאו בטקס הסליחה ונתמך מסדנאות שהיו לפניו ולאחריו. לשמחתי הייתי מספיק רגיש לעצמי והבנתי שהתהליך האישי שלי בא לסיומו לפני סיום הכנס ובאופן שלא היה אופייני לי בעבר, וויתרתי על מופעי הסיום וטקס הפרידה, מתוך הקשבה לצרכים שלי. התהליך שעברתי מהדהד בחיים שלי מאז ואני מרגיש שעליתי מדרגה בהקשר של תכני הכנס בחיי.                  .
 
♦שי        
פעם ראשונה שלי. הרגשתי שלמדתי קצת על הגוף שלי ועל הכוח של האנרגיה המינית          
 
♦טל קרן כץ                     
נהניתי להנחות ונהניתי מאד מהזמן על הגג והחוויה של להיות עם המשפחה המורחבת המדהימה הזו.           
זו מתנה שאתם נותנים לעצמכם, מתנה שעתידה לשנות את חייכם ולפתוח אתכם למחוזות שלא ידעתם על קיומם.

Cosmic Lovers 10-13/5/2017 חוף אי-שם בכנרת- להדליק את הלהבה הפנימית

דינה   
פעם ראשונה שלי. היתה תחושה ממש טובה. הרגשת התפתחות ובנית מרחב מוגן גם למאותגרי הכנס כמוני. מאוד מקצועי ונותן תחושת בטחון. עברתי תהליך איטי ומשמעותי החשיפה האיטית והמדורגת הייתה מאוד טובה. הגעתי בחרדה עצומה ויצאתי נינוחה.   
למגיעים בפעם הראשונה אומר שחייבים זמן הסתגלות. להגיע בראש ולב פתוח לאפשר לדברים לקרות. להגיע ללא שיפוטיות וביקורתיות. אפשר להיות במקום מתצפת בהתחלה ולגלוש לאט לאט לליבו של הכנס. וזה בסדר לעשות צעד קדימה וצעד אחורנית בהתאם למה שמרגיש. להגיד לא, זה להגיד כן לעצמי - משפט מאוד חזק.
 
אוהד 
אווירה מאוד חיובית ובונה. ממש הרגשתי שהמשכתי מבחינת התפתחות מהכנס הקודם, וזה היה מעמיק עוד יותר. קילוף של יותר קליפות ומשקלים. אם אף פעם לא הייתם, אתם חייבים ללכת.
 
דגנית
פעם ראשונה שלי. אווירה נפלאה! חוויתי מרחב של אהבה וקבלה. הרגשתי מוחזקת בחייק קולקטיבי מכיל ומדויק. היה בטוח עבורי להתנסות בחדש לי ולהרחיב גבולותי.         
עדיין מעכלת. בגדול עברתי תהליך טרנספורמטיבי. הכנס. היה עבורי בדיוק הדבר הנכון בזמן הנכון במסע שלי לריפוי המיניות שלי וחופש רוחני. ההכנה לכנס שהייתה חכמה ומדוקדקת סייעה לי להתכוונן נכון עם החבר שאתו באתי ועם עצמי מבחינת הסדנאות שבחרתי. הרשיתי לעצמי לחוות חופש חדש והשלתי כמויות של בושה פחד ואשמה. ומאד מאד נהניתי. חששתי מנפילת אנרגיה בסיום הכנס ועם החזרה לשגרה. אבל להפתעתי גיליתי שאני רוכבת על גל אנרגיה נפלא של אור ואהבה שממשיך להזין אותי ונושא אותי ברכות לתוך מציאות חיי. משהו עבד שם נכון מאד.
           
מיכה בר
לאט לאט נוחת מהמסע הקסום. כבר פעם שניה שאני מגיע, וגם הפעם כבר בדרך הרגשתי שאני מתכווץ,
הרגשה שמשהו מאיים עליי, הרגשה של צריך להרגיש כך או אחרת, הרגשה שאני מצפה מעצמי להתנהגות מסוימת, לחוויה.
ולאט לאט, משתחרר, מרפה, מקבל.
ואז הגיע הסדנא/שיח שהעברנו, ומדהים כל פעם מחדש לראות שכל זוג זה עולם ומלואו וכל זוג, וכל אחד מבני הזוג מתמודד עם הדברים מהמקום שלו/שלה. ולאט לאט משתחרר וניפתח ולאט לאט האנרגיה עולה והאושר והעונג מציף, הו העונג....
ובטקס הקקאו, כל הרגשות עלו וצפו, והקושי והכאב השתחרר, ופינה את מקומו לשמחה, להוויה, לחיבור ללב, לאנשים ולשבט, ולעונג...כבר אמרתי.
היה לי מסע קסום מאתגר ומרגש.
אז תודה לכולם, למשתתפים, למפגשים, לעושים, למפיקים, למנחים ולשומרי התדר והמרחב.
תודה.  
 
יוספה
ביום השני לנחיתה... אחרי סופ"ש ב"אי-שם", הגוף מרוגש, הלב מלא אהבה, רוגע, שמחה, הכל חשוף, עוצמתי, משתוקק לעוד ועוד מהחוויה המופלאה...
מנסה לסכם במילים מה שקרה בארבעה ימים - המסע שלי עם עצמי, המסע שלנו כזוג, המסע של העולם מסביב....
שני גברים משמעותיים היו איתי בפסטיבל - החבר האהוב שלי ואחי היקר.
לראשונה, אחי ואני נפגשנו באותו פסטיבל. ואפילו הפתענו אחד את השני בערום בכניסה לכנרת ובחרנו פשוט להתחבק ולאהוב את הרגע. תודה אחי, אוהבת אותך ושמחה על המקום ששנינו בחרנו להיות בו בחיים - החופש שלנו. והלוואי שנצליח לסחוף איתנו את כל המשפחה חחח...
ואהובי - האמיץ, המתמסר, האוהב, השותף לדרך - שמחה ומרוגשת על הדרך שאנו עוברים ביחד - לא פשוט, מטלטל, גועש, מפחיד אבל אנחנו לא מוותרים וממשיכים ביחד למקום הקסום הזה שאנו רוצים לחיות בו. תודה על ההזדמנות המופלאה הזו שיש לנו לחיות את החיים, וביחד.
וכמובן תודה לכל היוזמים, המארגנים, המפיקים, המנחים, ההלפרים והאנשים המקסימים. ההרגשה שהכל מאורגן מאוד, בשיתוף, באכפתיות, במקצועיות, בחשיבה על כל פרט ועם המון אהבה.
הכנס היה מצוין. כמובן שמעכלים את זה רק אחרי הכנס ולא במהלכו. ממשיכה את המסע האישי שלי, הייתי עם בן זוגי וחוויתי את הפסטיבל גם כבת זוג. מעניין, תהליך מדהים.
לדעתי הלוקשיין היה מעולה וגם איך שהמקום היה בנוי - שיש דשא באמצע, אוהלי השינה מסביב, המיקום של המתחמים, המדורה והכנרת המדהימה ממול. הכל היה מדויק מבחינת התכנון והמיקומים. לראות את האנשים מהלכים בטבעיות, בחופשיות, באהבה, הלב התמלא והתמלא. כיף אמיתי.
הבחירה לחיות בזוגיות, הבחירה לחיות בחופש מיני ולהביא אהבה לחיי - הם די חדשים לי בחיים. עברתי תהליך של ריפוי וניקוי במשך המון שנים והיום אני מרגישה שאני קוצרת פירות.
הקוסמיק הפעם היה שונה. הזוגיות יציבה. סיכמנו שאפשר לחוות גם דברים בנפרד. שחררנו וזה עשה המון.
הכרתי מנחים, התנסיתי ביוגה, חוויתי טקס קקאו, נפתחתי לטבע, שחיתי בעירום, פגשתי את אחי ערומים בכנרת ופשוט התחבקנו והיינו נוכחים ברגע.
מרגישה שהפסטיבל נתן לי הזדמנות עוד לגדול גם מבחינה אישית וגם מבחינה זוגית.
חוץ מזה היה מעניין לשוחח עם אנשים, הכרתי מלא חברים ישנים-חדשים, הזוגיות התהדקה, הלב התרחב והנשמה פורחת.
אתמול שוחחתי עם חברה לעבודה בחורה רווקה בת 32 ש"כלואה" בתוך הפחדים והכעסים של עצמה.. וסיפרתי על הכנס וכמה היא צריכה להשתתף בכזה כנס ולהיות במקומות כאלו. סיפרתי על האנשים שבאים מאהבה, ועל הקשיים ועל כאלו שיוצאים באמצע ועל פחדים ועל שיתופים והתהליכים. אני חושבת שהקוסמיק בנוי בצורה מעולה, מתאים לכל אחד בכל שלב, יש מגוון מאוד גדול של סדנאות בנושאים שונים, יש הרגשה שיש על מי לסמוך, שיש חשיבה על כל פרט. גם אם לא נכנסים לסדנאות יש אווירה ושיחות ומנוחה וכנרת והמון אהבה.
זה מקום שאפשר להתנסות בו ולהכיר מנחים, ושיטות טיפול וריפוי, אפשר להרגיש בנוח כי יש המון זוגות וגם המון סינגלים והעיקר - שיש הרגשה של חופש ואהבה.
אותה חברה נרתעה בגלל שאמרתי לה שיש עירום. הסברתי שאין אורגיות וזה ממש לא סקס. זה רק להיות חופשיים עם עצמך, עם הגוף שלך, עם הטבע...           
 
דויד
אני כל כך מאושר שזכיתי לחוות דבר כזה בחיים שלי.
הכנס היה הדבר הכי מחבר, עמוק, טבעי, שורשי, ומעצים שחוויתי בחיים שלי
אני מכיר את עצמי כאדם שיודע להשתמש במילים, אבל הפעם אין לי מילים לתאר
אני מתרגש כשאני נזכר בכנס, והמילים בתוכי לא מתחברות לטקסט קוהרנטי
אני רק רוצה להגיד תודה מעומק הלב
תודה לכל השבט כולו.
אני פשוט אוהב, אוהב כל כך       
.
עוזי
הייתה לי התגלות, גם בגן עדן ישנם זבובים.
האהבה שגאתה ופרחה משעה לשעה, מיום ליום הלב התרחב וחשב להתפוצץ, לאהוב כל אחד, לאהוב את כולם,
להתחבר לטבע, להיכנס אליו עם הנשמה, ולהתרחב, ולהתרחב.
והאבנים העגלגלות, והצדפות על החוף, והעצים העתיקים עמוסי עלווה, והמים, המים שמניעים את העולם, נמסכו, והתמזגו בנו, ואהבנו את כולם, ואהבנו את הכול.
והזבוב...דרש שנאהב גם אותו, ואהבתי.
תודה לכולנו על היותנו מי שאנחנו,
תודה .
 
ציפור
טקס הקקאו - המעבר בין ה"לבד" אל הביחד.
שבתי הביתה מעוד קוסמיק מופלא, פראי ומעודן כל כך. גדושה בחוויות מרחיבות לב ומרנינות גוף ובאינספור מפגשים עם אנשים פשוטים, מוכשרים, אמיצים, מעוררי השראה ורחבי לב. וואוו על הברכה. כל כך הרבה נשאר בי. תודה לכם אהובימות. היה לי לעונג <3
אחד הדברים המשמעותיים עבורי היה טקס הקקאו המופלא. התחלתי אותו בהחלטה לא להשתתף. רק לצפות מהצד, וסיימתי אותו גדושת קקאו בריקודים עם השבט. האמת היא שזו הפעם הראשונה בחיים שלי שאני מבינה את ההרגשה של שבט. זה היה עבורי טרנספורמטיבי - להסכים לרקוד ולהתמסר עם השבט. אבל בסופו של דבר. בפעם הראשונה בחיים שלי - "המערבולת סחפה אותי" והייתי ביחד עם שבט מ-ש-ג-ע של אנשים אהובים.
אחד הדברים ששמתי לב אליהם כשהתחיל טקס הקקאו וכולם היו מכוסי עיניים היו שני גברים ואשה מבוגרת שישבו להם בצד על כסאות נוח וצפו במתרחש. ממבט ראשון חשבתי שזו איזו משפחה עיראקית שעברה בשביל ישראל ופשוט נשארה לצפות ;-) אח"כ הבנתי שאלו העובדים של המקום. ראיתי איך בהתחלה הם נדהמים. הם מזועזעים. הם מתחלשים ושופטים. הם בטוחים שאוטוטו תהיה פה אורגיה גדולה, או שמישהו יקריב משהו על המזבח. הם היו נרעשים מהאנשים החצי ערומים. כשהטקס הסתיים הסתכלתי עליהם מתוך המעגל וראיתי אותם מתרגשים, מחייכים ומנענעים את הכתפיים לצלילי המוסיקה. המערבולת סחפה גם אותם :-) הם לא יכלו להתעלם מהרטט האמיץ, השובבי, החופשי ומלא האהבה שהשבט הזה יודע לייצר בטבעיות רבה כל כך. חייכתי לעצמי. וכשנגמר הפסטיבל - רגע לפני הנסיעה הביתה יצא לי לפגוש אותה - את העובדת המבוגרת ולומר לה: "תודי שזה הפסטיבל הכי מעניין שהיית בו בחיים שלך". היא ענתה לי:" הכי מאתגר. וואיי וואיי כמה מאתגר. חייכתי אליה וכשפניתי ללכת היא הוסיפה: כל הכבוד לכם. את שומעת? וצעקה: אתם אנשים אמיצים. כל הכבוד!!!
היא סיכמה את זה עבורי.
אני רוצה להגיד לכל העוסקים במלאכה - כל הכבוד. על תשומת הלב לפרטים, על הלוקיישן הקסום שהוסיף כל כך הרבה. על התכנים המעולים והמגוונים ועל המרחב המדויק הזה - שכל פעם מדהים אותי מחדש כמה הוא פראי ומעודן באותו הזמן.
אני שמחה כל כך שנתתי לעצמי את המתנה הזו ואפשרתי לעצמי לבוא להיות שם אתכם. תודה לכל אחד מכם א-נשים פראיים, חופשיים, אוהבים, סקסיים, רכים, עוטפים ומופלאים. פשוט ת-ו-ד-ה. הלב שלי מלא באהבה. מאחלת לעצמי להפגש אתכם שוב בקרוב. שיהיה לנו שבוע טוב מלא מהצוף ההוא שייצרנו על שפת הכנרת   
 
סשה
שער לגן עדן עלי אדמה נפער על חוף כנרת... וכולנו היינו מלאכים עולים ויורדים....
איזה כיף לנו..!!!!!.......
תודה אהבה וכל נושאיה.
האווירה היתה מדהימה וקסומה. תחושת בריאות ואיזון ושפע והרגשתי שהמרחב מאוד בטוח ותומך ובנוי עם חכמה והקשבה, מה שאפשר לי להפתח ולהנות ולפרוח ולהעמיק. והכנרת - אין מילים            .
עפתי הרבה, לשמים ועל האדמה. הרגשתי חופש זורם דרכי ופותח את לבבי, פרחתי. כל כך אהבתי אותי שם ואת העולם סביבי.
באתי עם לב פתוח ביום רביעי, לקראת הערב איכשהו איבדתי את החיבור ונהיה לי קשה, הסדנאות שהייתי בהן לא כל כך תמכו בחיבור ללב, וכך המשכתי להסתובב ולעבור עם זה את שלי עד חמישי אחה''צ שנכנסתי לסדנא של אפרת והאנרגיה המדהימה שלה והלב שהיא הביאה ממש עזרו לי להתחבר, לפרוק, לבכות ולחבור אלי שוב ולהפתח. עבדנו על חיבור בין יוני ללב וכל כך חיכיתי לזה.. שם האהבה והאמת והחופש. ומשם היה לי מסע מופלא ביותר של מפגשים, סדנאות משובחות וחזקות ומופלאות וכנרת. מרגישה שמאוד הצלחתי להיות נאמנה לעצמי וב'כן' לעצמי רוב הכנס וזה הפך את החוויה לגן עדן כי הייתי מרחב בטוח לעצמי בתוך המרחב הבטוח שהיה הכנס וזה היה משובח.
בחלק מהסדנאות עברתי חוויות משמעותיות ביותר. והמרחב שבין הסדנאות הוא בעצמו חוויה מופלאה ומשמעותית ביותר.
בסוף הייתי באי. טי. פי. של אוהד ומתישהו פספסתי את הגבולות שלי, לא הצלחתי לשמוע אותי בצלילות ואחר כך כאב לי על זה. זה היה התמודדות עם כאב לקינוח אחרי שכל הכנס שמעתי אותי כל כך בצלילות ותמכתי בי. זה חתיכת שיעור כרגיל על מקומות שבהם אני נוטשת אותי.
רוצה גם להזכיר את הוידאו המעולה של אבישג לפני הכנס. הוא היה חשוב ובהיר ותמך בי מאוד.
ובגדול כל כך הרבה אהבה חוויתי וראיתי שם, אהבה שזורמת דרך כל הגוף, אהבה בין שמים לארץ... זה היה טובבבב.. כולי הודיה על היצירה הזאת, היא מופלאה.
ממליצה: תלכו לאט, תנשמו עמוק, תהיו מרחב תומך לעצמכם, משם כל היופי קורה לבד. וכשקשה, תעזרו בצוות וכשמופלא, כולנו כבר נהנה מכך גם ככה :)
 
ג'יין
פעם ראשונה שלי בקוסמיק. מרגישה כמו שדה פרחים שפיזרו בו בכנס זרעים לאהבה, חמלה, הבנה, תקשורת, ביטחון, התמסרות, כנות וכמובן, מיניות יפה ובריאה.
תודה למי שהקים, הנחה, הגיע ותרם את האנרגיה שלו למרחב הקסום הזה.
איזה כיף להרגיש שאתם פורחים איתי
אווירה של כיף, בטוח, מדהים. נתרמתי המון, כמה שבאתי לכנס עם לב פתוח-נפתח לי הלב עוד. מרגישה שהתקרבתי ולמדתי יותר על גברים והפגיעות שהם נושאים, הסדנא של מיכל דון הייתה מאוד עוצמתית.
ממליצה לבוא עם ראש פתוח!      
 
רוני כהן
הי יקרים, רוצה לשתף שאני כמו חשופית, מאוד vulnerable, הלב פתוח אפילו מידי כשחוזרים לחיים הרגילים. אהבתי את האמירה שלך דודי - שהקוסמיק זה החיים האמיתיים....מצטרף לחגיגת הברכות והשיתופים מהלב. אני בהודיה ענקית על ההזדמנות להיות חלק מהמשפחה הקוסמית הזו. פעם ראשונה בקוסמיק, ופעם ראשונה מנחה בקוסמיק. הגעתי בחשש קל לגבי הסדנא שלי וביחד עם זה פתוח, בטוח ומלא לב. העברתי סדנא על אורגזמה גברית - הלכה למעשה - ומאז אני ברטט שנכנס לגופי מהעוצמה שהיתה בסדנא. ההתמסרות של הגברים שהגיעו ללמוד משהו חדש, ההתמסרות לחוות עונג בקבוצת גברים - היא לא מובנת מאליה - ועל כך אני מודה ומוקיר את כל מי שהגיע. החיים הם אורגזמיים אם רק נסכים להיפתח ולהרגיש את הרטט. תודה לכולם - ובעיקר לדודי, רקפת אבישג - ולכל המנחים המדהימים.
רוצה גם לשתף שההנחיות בהתחלה והסרטון של אבישג, היו עבורי מאוד משמעותיים, מצאתי את עצמי משתמש בשאלה "האם אתה שומר על עצמך", עבור עצמי ועבור אינטראקציה שהיתה לי עם אחד המשתתפים. וזה היה מאוד חזק לי, המקום שמאפשר מצד אחד, וגם מוודא, ולא לוקח כמובן מאיליו שמה שאני רוצה גם הוא רוצה, והפוך. וזה לקח למקומות חדשים.
נמסטה ענק על חוויה שאזכור עוד הרבה זמן.
אווירה מדהימה, הרבה נוכחות של אהבה, הרגשה של מרחב מוגן, מאורגן, יש אבא בשטח. אז זהו הכנס הראשון שלי וזכיתי להנחות בו לשמחתי. מאוד התרגשתי בחודשיים לפני, התכוננתי היטב ובחנתי את הסדנא שלי מכל כיוון. הגעתי עם חשש לגבי סוג העבודה שאני עושה, אורגזמה לגברים. וזה פשוט היה מעולה. באתי עם תעוזה מחוברת ללב, אפשרתי מרחב בטוח, פתוח עם מנעד אפשרויות לביטוי ולעוררות מינית. וכל הקבוצה זרמה עם הכי נועז שהצעתי. הבנתי חזק שלקוסמיק מגיעים גברים שכבר מכירים עבודת גוף נשימה ומיניות ולכן הסדנא היתה כל כך מוצלחת. אני מקווה להגיע גם בפסטיבלים הבאים ולהביא את עבודת הריפוי והחופש הזה ליותר גברים. מודה לכם על ההזדמנות המרגשת לה זכיתי. ממליץ פשוט להגיע ולהיות אתם, לקחת את הדברים לאט, לא למהר ולנסות לטרוף את כל הסדנאות. הרבה מהעבודה נעשית בין הסדנאות.           
 
טל קרן כץ
אנשים אהובים, תודה על כנס נפלא, מלא באהבה, מגע, חיבור, חיבוק, הזנה והתרחבות. אני עדיין מרחפת, עם לב פתוח והרבה הודיה בלב.
הצוות היה מדהים. דוד, איזו אופרציה מדהימה יצרת. רקפת וצוות ההלפרים תקתקו את הסדנאות והארגון, אבישג על התוכניות המקצועיות, בז בשטח, ברק הפרמדיק, המנחים המקסימים, יעלי על המטבח, הקברט השובב והמיקום המופלא.
כל אלו בשילוב הכנרת המהממת, זריחות הירח שהשתקפו במים והחיבוקים על הדשא יצרו שילוב של קסם אמיתי.
תודה מיוחדת למי שהנחה איתי: דודי וייסבורט, אפרת בנור ומעוז יעקב.
תודה למי שהגיע לסדנאות שהעברתי, איזה כיף היה להכיר ואשמח שנישאר בקשר.
היה לי העונג לפגוש שוב את המשפחה בכינוס המענג הזה ותמיד כיף להכיר פרצופים חדשים.
אוהבת אתכם, ומחכה כבר לפעם הבאה.  
אהבה אינסופית.
כמות האהבה שקיבלתי בין הסדנאות היתה מרפאה באופן מופלא. הישיבה עם חברים בצ'אי שופ ועל הדשא היתה תענוג. מי הכנרת היו מרפאים וההזדמנות להיכנס אליהם בעירום היתה נהדרת עבורי.
מאד נהניתי להנחות את הסדנאות, תענוג רצוף עבורי לפגוש אנשים במרחב של ריפוי ואני מלאת הודיה על כך ומברכת על היותי חלק מהמשפחה הקסומה הזאת.
הכנס מתאים למי שבוחר לתרגל אהבה עצמית ולחוות מרחב של אהבה מרפאה ופשוטה מעצם היותה. הבחירה שלי להגיע לכנס הראשון שהייתי בו היתה משנה חיים עבורי ואני מודה לעצמי על כך עד היום. ברור שאמשיך להגיע ולהתפתח. מחכה כבר לפעם הבאה.
.
עומר
היה לי לעונג להשתתף בהתכנסות הנפלאה הזו שכל כולה אהבה. עם א-נשים יפים/ות שבאו לעוף על החיים. עליתי מדרגה נוספת בהתפתחות האישית, הזוגית והאינטימית.
רוצה להודות ל דוד כהן צדק על האפשרות להיות חלק מהפקת הארוע - בחלקו הטכני. על האמון שאוהלי הסדנאות העגולים שהוקמו בהתכנסות בפעם הראשונה, אכן יעמדו בציפיות.
מחכה להתכנסות הבאה
 
שחר כספי
היה לי כנס עמוק ומלמד. שמחתי להיות עם משפחתי בין כל כך הרבה אהובים ואהובות. מאוד נהנתי ממעגל הגברים שהנחתי ומהסדנה של פסיכותרפיה וטנטרה שהנחתי עם Danielle Sharon והדובדבן היה טקס הקקאו השבטי עם Yudan Maivar שממש הביא לאחדות וחיבור מהנפרד לאחד.
תודה לדודי על היצירה הזאת ולבז ורקפת וכל הצוות על ההתממשות. תודה ליעלי על הקסמים במרחב ובמטבח ועל הצוות הקסום. תודה להדס ורפאל על התמיכה ולקהילה האהובה הזאת שבתוכה אני מרגיש נורמאלי ;)
מרגיש שיש שבט של אהבה שנוצר וממשיך להתפתח ביחד וזה ממש מרגש את הלב שמתעורר לשבוע חדש בעולם.
האווירה היתה טובה ונעימה. לי יש חרדה חברתית אז לעיתים מתחבא קצת אבל היה נעים מאוד. אני מעדיף שיש אש מרכזית במרכז הארוע עם מקדש פיסי שמחזיקים תדר לכל הארוע אם אפשרי.                     
כנס שמאפשר לפתוח את הלב ולהתחבר לערוצי העונג הקיימים בגוף. בואו לגלות מרחב בטוח ומקצועי לחבר בין הגוף, הרגש והראש.
 
נגה מיבר
אני לא מכירה עוד מרחב כל כך תומך בקצוות של הצורך בביטחון גבולות והחזקה לבין החופש הפראיות והתעופה אל האינסוף של התשוקה המינית. חוויתי בגרות רגישות ולקיחת אחריות. חוויתי שותפות של המנחים עם השניה. חוויתי את האכפתיות של הצוות כלפי חווית המשתתפים. חוויתי שבט. משפחה. נזכרתי שוב (מסתבר ששוב, אוף שכחתי..) שאנחנו עשויים מאהבה מזוקקת, שלכוח של הביחד שלנו יש את העוצמה להמיס שריונות של פחדים, אשמה של דורות ובושה אינסופית.
תודה דודי שאתה עובד כל כך קשה כדי שהדבר המופלא הזה יהיה כל כך מדויק. כל פעם עוד יותר. תודה לאבישג על התוכן. לרקפת ולבז על ההפקה ועל כל המאחורי הקלעים שאנחנו אפילו לא מודעים אליהם. תודה לנו שאנחנו מסכימים להיפתח ולהיות אנחנו     
היה תדר מהמם. מוחזק אחראי בוגר ג'וסי מעניין וכייפי
.
עדי
מחפשת מילים לתאר את מה שעברתי בהתכנסות המופלאה שהייתה... התחושות שבגוף, החוויות המעניינות והמסעירות (סערות טובות), הצוקים שקפצתי, המחסומים שהוסרו, השריונות שהתקלפו... לא מוצאת את המילים הנכונות שיעבירו את החוויה. פשוט 4 ימים של אהבה ליקום, לאנשים, לעולם ולעצמי!!!. ונושמת עוד ועוד אהבה, הלב התרחב עד כדי שיצא מהגוף ועטף אותי ואת כל הנוכחים מסביבי באהבה אמיתית ונוכחת. גלים של אושר וחמימות, אינטראקציות מדהימות עם חברים ואנשים שלעולם לא נפגשנו קודם, חיבוקים שהמיסו את המחסומים וההגנות, ועוד ועוד ועוד.
חוויתי ריפוי עצום ועמוק עם עצמי וגם עם כולכם. בהודיה גדולה לכולכם, על השיחות ואינטראקציות החווייתיות ומעניינות, על השיקופים והמראות, על האהבה האינסופית, ההנחיה, הדיוק, הנוכחות, הפתיחות והשפע, על החופש להרגיש והחופש להיות אני, ועל הכול ובכלל.
ממשיכה לנשום לתוכי עוד ועוד אהבה והודיה, לפתוח עוד את הלב כדי שיספיק המקום לכולם, להיות בעצמי ובנוכחות, להקשיב ולדייק ולהרגיש את הכול.
תודה על המרחב המעצים והמכיל והאוהב וכול כך מרפא.
פשוט לנשום אהבה.... ומחכה כבר להתכנסות הבאה.
אוירה בטוחה, חופש, מרחב למידה וחקירה בטוח, והמיקום מעולה. וואו... מהמם...משחרר, מרפא, מתקן מאוד את החוויה הקודמת. הרגשתי בחופש ואהבה ליקום ולאנשים, היו לי אינטראקציות מעניינות עם משתתפים ומנחים, נכנסתי להרבה סדנאות ואתגרתי את עצמי, נהנתי והתענגתי וחוויתי שחרור וצמיחה וריפויו עוד...    
ממליצה לבוא מתוך תהליך של צמיחה והתפתחות.
 
גלעד זהר
ארבעה ימים מופלאים עברו עלי הרבה שקט ועונג, למידה ותרגול. הרבה אהבה וחופש להיות, לנשום.
אני בהודיה גדולה על המרחב שנוצר לכול מי שנתן ויצר, הוביל והנחה.        
 
אתי
אז עברו שלושה ימים. הנחיתה לא היתה קלה ועדיין מדי פעם מתעופפת לי למעלה בזיכרונות. זה היה מפגש של אהבה קוסמית ראשון שלי. זה היה מסע ששום מילה לא תתאר אותו.
רציתי לשלוח תודה ענקית לכל המנחים שהובילו לי את הדרך.
תודה עצומה לכל האנשים היפים שפגשתי ולקחו איתי חלק בתוך המסע הקוסמי הזה.
בזכות כולכם גיליתי דברים חדשים, הזכרתם תחושות שהגוף והנפש כבר שכחו, החיוך לא סר מהפרצוף, והפכתם את המסע לטיול המופלא ביותר שחוויתי.
אווירה מדהימה. מרחפת. אושר. אנרגיות מטורפות. חוויה לא מהעולם הזה. למידה, הרחבת דעת, הבנות אישיות, קפיצה מצוקים, אושר עילאי. ממליצה להגיע ולאתגר את עצמכם להישאר גם אם קשה ומבהיל.         
.
מירב
באתי חולה, עם לב מעוך וגוף דואב. מליון פעמים לפני שהגעתי החלטתי לוותר, להישאר בבית. עלו בי חששות וציפיות וחשקים ורצונות וכולם ישבו בתוכי מצטופפים ומתנגשים.
אז נתתי מקום לכולם, בעיקר לעצמי, הסכמתי לעצמי לבוא כמו שאני, שקטה, כואבת, ללא ציפיות.
הדבר הראשון שפגשתי היה ה setting, כרי דשא מנצנצים, אוהלים לבנים וימה אחת שחיבקה אותי אליה.
ואז זה התחיל.
שלל אנשים אהובים סביבי, סדנאות עומק בהן פגשתי את עצמי שוב ושוב. ניקיתי פינות חשוכות בליבי, שפכתי אהבה ואור לתוך המפרקים הכואבים, הסכמתי לעצמי להתמסר ולשחות בים האהבה שעטף אותי.
זו לא קלישאה, אהבה היא כוח מרפא אמיתי, היא מתמירה כאב לעונג מבלי לבקש את אישורו של המיינד.
אהבתי בקוסמיק הזה כל כך הרבה אנשים , הרגשתי עירומה ופתוחה בכל מפגש ומפגש, הרגשתי איך האהבה נוטפת ממני
ונכנסת לפינות חשוכות בלבבות של אחרים ופגשתי, פגשתי אנשים באמת  מבלי לדעת מה שמם, מאיפה הם בארץ. הרגשתי איך אני לומדת להכיר ממקום אחר.
ארבעת ימי הקסם חלפו. חששתי מאוד מהחזרה הביתה, אבל הקסם נמשך . חזרתי לתוך חיבוק בולע של ארבעה ילדים מופלאים ובית מסודר ונקי, ואז גיליתי שהקסם הוא המציאות ושמי שבורא אותה זו אני, ובכל בוקר מחדש אני מזמינה את האהבה לשבת לצידי במיטה, מאפשרת לה ללטף לי את השיער ולחבק אותי ברכות.
אני בהודיה עמוקה לכל מי שהגה ונתן את ליבו להתכנסות הקסומה הזו.
אנחנו בוראים ביחד מציאות חדשה.
 
ארז
בשבילי זו הייתה חוויה ראשונה בקוסמיק. ממצב של התכנסות פנימה ליציאה החוצה למרחב .. להרגיש ולחוות, להיות נוכח ברגע, להכיר אנשים חדשים, לעורר את החושים ולהתחבר לאווירה של חופש, מיניות, שמחה ואחדות .. להרגיש נינוח לחלוק ולשתף אחרים, להסתכל לאנשים בעיניים, לחוש ולחבק.
תודה על הזכות לקחת חלק בהתכנסות שנכנסתי אליה עם כל כך הרבה חששות ואישויים שונים שקשורים אליי, לסקס ובכלל, והרגשתי שיצאתי ממנה עם הרבה הבנות, תובנות וחוויות חדשות, ותודה לאנשים שלקחו חלק בהתכנסות וגרמו לה להיות כזאת מופלאה.
אוירה נעימה , מכבדת ומקבלת. אני הגעתי ממקום מאוד מסוגר עם עצמי עם חששות איך להכיר ולהתחבר לאווירה שהיתה בגדר סימן שאלה .
עם תחילת ההתכנסות ולכל אורכה נפתחתי לאנשים חדשים ולהכרויות חדשות ומצאתי את עצמי נפתח לאנשים ולסביבה ומרגיש התחברות והרמוניה.
ממליץ לבוא בראש פתוח ולהשאיר את הספקות בבית.
 
שי
תקופה ארוכה מאוד שיננתי את המשפט:
when you least expect it - expect it
זו היתה הדרך שלי להתגונן מפני פגיעות, למנוע כאבי לב.
והייתי תלמיד טוב של עצמי - הטמעתי את המשפט באופן כל כך מלא: נאטמתי רגשית, ויצרתי דפוסי חשיבה ופעולה מאוד לא בריאים.
וכך עברו שנים...
בקוסמיק האחרון המשפט עלה שוב.
הכנס היה עבורי 180 מעלות ההפך משחשבתי שיהיה.
קיבלתי ניעור, טלטול, הרגשתי פחד, חוסר בטחון, ותסכול. רציתי לברוח.
למרות הרגשות השליליים, העבודה הפנימית התחילה להיעשות, ובעזרת טקס סווט לודג' מרפא, מחזק, ממקד ונותן השראה, יצאתי חדש.
אז עכשיו, שבוע בתוך עידן חדש עבורי, בו המשפט
when you least expect it - expect it
מסמל עבורי הזדמנות לגדילה ולא סיבה להתכווצות, אני רוצה להודות לדודי, לאיילה, לכל המנחים ולכל השותפים לדרך.
And I apologize, to those whom I have hurt.
Knowingly, or unknowingly
Willingly or unwillingly
Through my actions, speech or thoughts.
May all beings be happy
באהבה 
כנס מתוכנן ומתופעל היטב. היה לי קשה משום שהגעתי עם ציפיות שהתבדו. לא היתה ברירה, התחלתי לעשות עבודה אישית פנימית, יחד עם בחירת סדנאות שיעזרו לי. כל אלו, יחד עם הטקס בסווט לודג' בשישי, אפשרו לי לעבור טרנספורמציה. התהליך נמשך באופן רציף מסיום הכנס, והכוונה היא להמשיך אותו ע"י עוד סדנאות פעילויות ועבודה אישית. ממליץ לבוא עם לב פתוח, סקרנות, סבלנות ופשוט להיות נוכח.
.
הלית
אני לכנס הזה הגעתי כבר ברחיפה מאז הכנס הקודם לפני כחצי שנה. שכחתי לנחות.
במהלך התקופה הזאת של החודשים האחרונים, בהתאם למשבי הרוח, לעיתים נסקתי ודאיתי קצת יותר גבוה, לעיתים נמרחתי על הקרקע כשהרוח שככה, אבל החלטתי שלא משנה מה, אני לא אפסיק לנסות לעוף ולהיות כל הזמן בתנועה.
יום שבת, היום האחרון של הכנס היה יום הולדתה של ביתי הבכורה, בת 17. לפני ההרשמה לא הייתי בטוחה אם זה ראוי, מוסרי ואימהי מצדי לא להיות אתה ביום הולדתה, ולנסוע ל״כנס ההיפי הזה, שאל תספרי לי, אני לא רוצה לדעת מה אתם עושים שם״.
ובכן, עובדה שהגענו. החלטתי שזה ראוי בהחלט ואף נחוץ.
אני כבר לא מרגישה קונפליקט בין האמא הקדושה והמסורה, לבין האשה הסקסית שאני. ועבור ביתי, ושאר הילדים שלי, זו המתנה האמיתית שיש לי להעניק להם - מודל שלם של אמא-אשה מאושרת שחיה באנרגיה של אהבה.
תודה לכם, לכולכם, וביחוד לבן זוגי, שאת כל מה שיש לי לומר תכף אומר לו פנים אל פנים במקום לשבת על המחשב.
 
יוליה
פעם ראשונה שלי. אווירה מדהימה! הרגשתי בבית. חופשיה ובטוחה בו זמנית. מרגישה שהכנס פתח בי משהו ממש משמעותי. רק עכשיו אני קולטת.. כמה השקט שבו הייתי הכיל בתוכו עוצמה פראית שעברה דרכי באורגזמיות עדינה, במשך ארבעת ימי הכנס.
רוצה לשתף שהייתה לי חוויה מרגשת. ממלאת. מחברת. הרגשתי בבית. סוף סוף נוסף לחיי עוד בית. הפעם כזה שיש בו כל כך הרבה חופש. יחד עם כל כך הרבה ביטחון להביע את האנרגיה המינית, בלי לחשוש שמישהו יחדור לי למרחב.
לא משנה איך אני מבטאת את עצמי.
.משם השקט. הרגשתי הכי שלמה איתי. עם מי שאני.
וכשעלו בי גלים של כאב, בושה, כעס או עצב.. פשוט ביטאתי אותם בשירה. בצעקה. בהתפוצצות של טירוף תיאטרלי. בריקוד. בנשימה.
כמעט והופתעתי באיזו טבעיות אני מציבה גבולות. אומרת לא. בוחרת. יודעת ברגע מה נעים לי ומה לא. מרגישה כמה המרחב תמך בי בזה ומתמלאת בהודיה.
.ועכשיו .. כמה ימים אחרי, כותבת פה ועולה בי כל כך הרבה עצב וכעס, על זה שהייתי חנוקה רוב החיים. ולא היה לי את כל המקום הזה. על הזיוף וההדחקה. חלקים שעדיין שם, מזייפים ומדחיקים ומחביאים הרבה כאב.
.ויודעת.. שאני שלמה איתי איך שאני. גם עם אותן נקודות כואבות אעשה אהבה עד שתימלאו בכל כך הרבה אור,
ויתפוגגו בתוך גלים של שמחה.
.מתרגשת מכך שזוהי רק ההתחלה של המסע האינטימי ביותר. המחבר ביותר שיש, עם קהילה כל כך מדהימה של אנשים.
אהובים, חברים יקרים של שנים שאנחנו עושים יחד דרך ארוכה.
14 שנים אני חיה בכל תא בגופי את עולם החיבור למיניות לעומק. לרוחב ולממדים הכי גבוהים. תמיד לבד או עם אהובים. והנה סוף סוף אני לא לבד. בעוד מקום. שהוא, אפשר לומר, הכי משמעותי בשליחות שלי בעולם ובחיים האישיים.
.בטח ייקח לי עוד הרבה זמן לעכל את החוויה הזאת, של הנינוחות להיות כל כך אני עצמי. ושיש ככלל כך הרבה חופש וביטחון לכל כולי.
תודה. פשוט תודה.
הלב שלי מתרחב לאינסוף.
והדמעות זורמות ושוטפות אותי באהבה.
זה מרחב מעורר השראה ומלא בחופש, שמאפשר להביע ולבטא את האנרגיה המינית בחופשיות, בעוצמה ועם גבולות ברורים. ולהתפתח במקום הזה עוד ועוד. 
 
יוני
פעם ראשונה שלי. אווירה כללית של שלווה והכלה, מקום שמאפשר להיות בלי שיפוט. למדתי שחשוב ומשמעותי לעבוד על תקשורת פתוחה וקשובה, להיות נוכח עם האדם שאתי, לכבד גבולות והסכמים. ולשמוח כשאחרים שומרים על שלהם. 
.
רינה
פעם ראשונה שלי. אווירה טובה מאוד. למדתי הרבה. התרשמתי מהרצינות והעומק והכוונה של המשתתפים.
ממליצה פשוט לבוא.
 
ספי
פעם ראשונה שלי. אווירה נעימה מאוד. למדתי המון על הקשבה ומודעות מינית גבוהה, נרפאתי והרגשתי מקובל כמו שאני           
 
אורי
פעם ראשונה שלי. אווירה מעולה! למדתי טכניקה להניע אנרגיה מינית בגוף, עלה לי הביטחון בעצמי שחררתי המון אהבה לסביבה וקבלתי בחזרה. 
.
עודד
פעם ראשונה שלי. אווירה אוהבת. פתיחות, קבלה, אהבה, בגרות עם עצמי, קבלת דעת האחר לחלוטין.
 
מיכל
פעם ראשונה שלי. אווירה מאוד מכילה שמחה מלאה באהבה וקבלה. מאוד נפתחתי האמנתי בעצמי, הקשבתי, לא נכנעתי לפחד ,נתמכתי על ידי חברים חדשים מהכנס. שווה כל רגע, חוויה מעצימה ומגדילה עוצמתית ,שמחה ומלאה עניין ועומק ואהבה  
 
אמיר
אווירה כיפית ונעימה. הקברט רעיון מוצלח. בדיקת גבולות. מה עושה לי טוב. מחדד תפיסה לגבי מגע. למדתי לשהות בלבדיות. הכרויות חדשות           .

גיא
אווירה טובה. נראה שגם מי שחדש להתכנסות מצא את עצמו מהר. הכרתי אנשים מעניינים עם סיפורים שניתן ללמוד מהם ולחוות דרכם את השינוי. זו התכנסות שתתרום המון לחיים שלכם. 
 
ענת
אווירה מופלאה, שלווה, כמו באיזה גן עדן מחוץ לעולם. הייתי עם עצמי ועם בן זוגי, עברנו חוויות משותפות, העמקנו את הקשר בינינו, למדתי גם לטפל בעצמי לבד, והיה כנס קסום. חוויה זוגית מעשירה ושונה מכל מה שמכירים.      
.
מלכה פלדשטיין           
פעם ראשונה שלי. אווירה נעימה ומכבדת. נותנת תחושת ביטחון לחקור את הנושא הרגיש הזה חופשי מלחצים חברתיים. נתרמתי מאד משיתוף פעולה מפרה עם נגה מיבר. נהניתי לבחור בנינוחות את מה שמדויק לי לחקור בסדנה שהשתתפתי. עברתי חיבור עמוק יותר עם החזון שלי. זהו מרחב בטוח מגוון ועמוק להתפתחות אישית דרך הפריזמה רחבת היריעה של המיניות. ממליצה!
 
טובית
אווירה נפלאה, בטוחה, אוהבת. אנחנו זוג שעושה עבודה זוגית ארוכת שנים. אינסוף להתפתחות, להיפתחות. לגדילה. לתוספת לאהבה שלנו. עברנו תהליך עמוק, מרפא ומעצים. נהנית מהמרחב הצבעוני שמסביב.
ממליצה לא לרוץ לסדנאות ג'וסיות ואקסטרימיות מיד. לעבוד בפשטות ולעומק במסלול מקודש של תרפיה זוגית. רק אחרי פסטיבל או שניים מבינים באמת כמה המרחב הזה הוא מרפא ואינו מקום לצבירת זיונים אורגיות כיבושים שונים ומשונים. לעשות תהליכים לאט. לא למהר לקפוץ למים סוערים. לזמן יש חשיבות. ולכבד את המרחב.
 
בת שבע         
פעם ראשונה שלי. אוירה של חופש. חוויתי ריפוי עמוק של חלקים בתוכי. ממליצה: בואו! חובה!           
.
רותי פריש      
אווירה מעולה. המרחב הפיזי היה מדהים. תכנון מדויק שהחזיק את הזרימה והמעבר בין המתחמים השונים. התהליך שאני עברתי בכנס, בתור מנחה ומשתתפת היה טוב. מבחינתי שיא התהליך היה ההשתתפות בקברט.
ממליצה: אל תחשבו פעמיים - בואו! אפשר להסיט מהלך שלם של חיים בסופ"ש מדויק אחד.
 
דויד
פעם ראשונה שלי. אווירה מעולה. עברתי תהליך עוצמתי ביותר שעדיין לא לגמרי הבנתי.
ביומיים הראשונים היה לי קשה הראש עבד המון. ביום השלישי קמתי עצוב בוכה ועם מיגרנה. כשהצלחתי לבכות ולצחוק לחברה בטלפון, היה לי מפגש מיני בכנס, והשתחררה לי כל השפיטה היה נהדר ממש. מאותו רגע הייתי בעונג עצום בתוך עצמי, עד לדקה האחרונה של הכנס.        
.
אווירה טובה מאוד. זו לא פעם ראשונה לכן הגעתי עם ציפיות גבוהות לאחר הכנס הראשון. הפעם הרגשתי שהיה פער גדול בין רמות שונות של סדנאות שניסיתי. חלקן היו מצוינות, חלקן ממש לא עניינו אותי. את רב התהליך שלי עברתי בזכות הדינמיקה של המרחב ופחות בגלל התכנים. להגיע בזוג, אך לנסות למצוא חיבורים חדשים, לפגוש אנשים מוכרים, עורר טריגרים שונים והתמודדויות במרווח שבין אני- זוגיות - העולם. ממליץ לצלול בראש פתוח.
 
רון
פעם ראשונה שלי. תחושה נעימה של פתיחות וקרבה. אני עדיין מעכל - אבל ממגוון סיבות שלא אפרט כאן החוויה אצלי היתה יותר ברמה הרגשית/ רוחנית ופחות ברמה המינית. התמודדתי עם כמה 'שדים' שלי במהלך הכנס ובסופו של דבר ניתן לומר שהתהליך שעברתי הפך אותי ליותר מודע לצדדים הפגועים שלי ונתן לי הרבה חוסן נפשי ושלווה פנימית שבאו בעקבות העזה לנסות דברים חדשים. יש פה הזדמנות לחוות פתיחות בקטע אחר, אבל בשל המגוון הרב צריך להבין שהכנס לא חייב להיות בעל אופי מיני לכל אחד ועדיין אפשר להיתרם ממנו מאוד.     
 
שירה אברמי   
אווירה נעימה, בטוחה, מחזיקה , מכבדת, הכל נראה מאורגן ומחושב עד לפרט האחרון. מרחיב את הגוף ואת הנפש, המון למידה והתנסות נדירה בתחום המיניות שאינה מתאפשרת במקומות אחרים. וכל זאת במרחב בטוח.  
.
תמי אריאלי     
פעם ראשונה שלי. אווירה של חופש, מעבר מדורג של קבלת הערום כמהות הטבעית לאנשים, שלום, אהבה, חברות. הבנתי מהי מיניות שמתחילה בחיבור אנושי. בעלי ואני חווינו פתיחות ברמות נוספות. ממליצה להשאיר בבית בקורת ושיפוט. להתמסר בהדרגה על פי גבולות אישיים לשבט שכולו חופש שלום ואהבה
 
שורי   
אוירה נפלאה של לב פתוח, מרחב מאפשר מוגן ומכיל. הכנס היה מדהים עבורי, עברתי ממקום של פחד שלא אמצא את עצמי למקום של רצון אמיתי לחבק את כולם. המון חוויות עוצמתיות במהלך הסדנאות הרבות. כנס שנותן הרגשה של יחד, של פתיחות ו אפשרות לאהבה קודם כל עצמית ואח"כ אהבה עם אחרים.
כנס של אנשים יפים מלאי אור.    
 
אליס שני לנקרי
אווירה נעימה, חברית, שבטית. מאפשרת וזורמת. כיף שהיו גם אנשי קהילה וגם אנשים שלא. הייתי שמחה ליותר נקודות חיבור (וגם יכולתי לדאוג להן בעצמי.. ;)) הגעתי פעם ראשונה להנחות סדנה מקצועית שהרגשתי שהיא ברמה מעל הסדנאות שעשיתי עד כה. חוויתי התפתחות והעצמה. הרגשתי שתומכים בי ויש לי גב ואני מעבירה אותה לאנשים חמודים עם לב פתוח ושזו מעבדת מחקר בשבילי ובשבילם. נהניתי מאוד ונותרתי עם טעם של עוד - מקווה להציע ולהעביר יותר סדנאות וגם להיכנס לעומקם של הנושאים אותם אני חוקרת :) זה מרחב קסום, מדויק, נעים. פסטיבל של קהילה עם לב פתוח והרבה חופש. תכני עומק של טנטרה, מיניות אינטימיות ותנועה.    
.
יואב   
אווירה טובה, נעימה, בטוחה, מכילה. עזר לי לפגוש ולהרחיב את התקשורת הזוגית שלי ושל זוגתי
 
קרן אור          
אווירה טובה, לבבית מחבקת ופתוחה. קיבלתי תובנות אישיות לגבי המקום של המיניות בחיי. ראיתי עד כמה אני אינדיבידואלית ופחות מתחברת לתחושה של שבט אם כי לא מתוך התבדלות אלא קבלה של השונה ממני. ממליצה לבוא פתוחים, להסכים לחוות ולהשתנות.         
 
אוואני 
היתה התכנסות מדהימה! אווירה של אינטימיות ושל פתיחות. הגעתי קצת סגורה ועסוקה באתגרים שבחיים שלי ובמהלך הכנס ממש הרגשתי איך נפתח לי הלב והרבה אנרגיות חיוביות יוצאות ממנו. ממליצה: כדאי לכם לבוא כי אתם הולכים לעבור שינוי ולהיות חלק מקהילה אוהבת ומחבקת.          
.
שירי   
פעם ראשונה שלי. אווירה נוחה, טובה, משוחררת. הגעתי מבחינתי מבושלת ויודעת מה אני רוצה מהכנס. היה עבורי תרגול חשוב בגבולות ומפגש גופני מתוך בחירה. נחשפתי לתכנים ומנחים שפתחו לי צוהר לעולם שאני יודעת שנכון לי לצעוד בו. בקיצור היה מעולה ואני מרגישה שזאת התחלה של דרך עבורי. תודה
 
נתי    
אווירה טובה מאוד. יכולתי להיות ערה וקשובה לי, להתחבר לסנטר שלי. מרחב נעים בטוח ופורץ רק את הגבולות שתירצו לפרוץ ;)
 
דודי               
דבר אחד שקרה לי במיוחד זה היכולת להתחבר לאנשים ולא לחכות שיפנו אלי, השיחות עם השכנים לאוהל. ממליץ מאוד           
.
רחל   
פעם ראשונה שלי. אווירה מופלאה. חופש, מקום להיות מי שאני. קבלה. א ה ב ה וואו. עבר רק כשבוע, כך שאני לא יודעת מה ימשיך איתי הלאה לטווח ארוך. אבל כן מרגישה שינוי דרסטי. הלב נפתח. ואני באה ממקום מאוד מאוד סגור והפחד ניהל אותי בחיים. הייתי בסדנא של מלכה פלדשטיין ונגה מיבר בבוקר יום שישי. נכנסתי בן אדם אחד ויצאתי מישהי אחרת. שם ממש נפתח לי הלב. אחרי זה הסתובבתי מלאת אהבה לכל. חופשיה. פתוחה. מרגישה שמהכנס הזה נשברו חומות ישנות בכל כך הרבה רבדים ונושאים, גם במיניות וגם בכלל. כל מיני רעיונות ותבניות בנות מאות, אלפי שנים - נשברו, התפרקו. הסתובבתי בתחושה של היי. של מסטוליות, אבל מסטוליות מאהבה (ולא מחומרים שמכניסים לגוף) שזה כל כך הרבה יותר כיף ושווה.. מרגישה שנפתח לי עולם חדש. הייתי בגן עדן. לא רציתי שייגמר. תודה, תודה, תודה ענקית על האפשרות. על המרחב. הכל כך בטוח. מקבל. אוהב. מאפשר. תודה על התזכורת כל פעם מחדש על החשיבות להגיד לא. לדייק את עצמי. מה נכון לי. מה אני רוצה. זה סופר חשוב. אחרי הכנס אמרו לי שאני נראית ממש אחרת. שאני נראית כל כך שמחה. זורחת. זה מקום לשבור מוסכמות. להשתחרר. ללמוד להקשיב לעצמי. ללמוד לחיות בלב פתוח, מלא אהבה כלפי הכל.
 
טלי    
אווירה מעולה חמה ומאפשרת. היה בונה ומאפשר. ממליצה לבוא לבוא לבוא
 
יובל   
אווירה נפלאה. התחברות לעצמי ודרכה לזוגיות. ממליץ: בואו יש מרחב בטוח           
.
שני    
פעם ראשונה שלי. תחושה כללית נהדרת, למרות הרגעים הקשים (-:
קודם כל הכל היה מאורגן למופת, החוף היה מסודר יותר ממה שציפיתי. למעשה אם הייתי יודעת הייתי מביאה פחות דברים. כמו כן הכל נעשה ברוגע ובנועם.
הרגשתי מצד אחד חופש גמור ומצד שני גם ביטחון גמור.
הרגשתי את ההשקעה שלכם ושחשוב לכם שאנשים ישתתפו בסדנאות.
אני מרגישה שמורכב לי לספר על התהליך, מפני שהוא עשוי מחומרים רבים.
דיוק, ועוד דיוק ועוד למידה ועוד הקשבה.
בגדול אני יכולה לומר שהרגשתי כמו עובר ברחם אמו. מתפתחת ללא תלות בעולם שבחוץ, מובלת.
 
עדי    
האווירה היתה טובה, רגועה, בטוחה, מאפשרת. העיסוק בזכרי ונקבי הוא משהו שאנחנו בתור זוג מתעסקים אתו בתקופה הזאת, ולכן נגע בי מאוד. עברתי דרך כעס גדול, השלמה, התרגשות, עונג, קושי גדול שביחד פתחו לי את הלב ונגעו בי עמוקות. אנחנו מוצאים את עצמינו כל יום בשבוע שחלף מדברים, מעבדים, מעלים גירה על מה שעברנו בהתכנסות. גם האנרגיות עדיין גבוהות ואני מרגישה שאני עדיין מרחפת.
בואו! בואו להתנסות, לפתוח את הלב, לחוות במרחב שמור ומקצועי.           
 
עדי
פעם ראשונה שלי. אווירה נהדרת, חופש, סדר, מאורגן, נעים, אנשים נפלאים, איכותי ומקצועי, בטוח. עברתי תהליך נהדר של שחרור, דיוק, עבודה על הגבולות שלי, תקשורת בריאה ואוטנטית מול אנשים ובעיקר מול נשים, קפצתי כמה צוקים אישיים בסדנאות נועזות והרגשתי בטוח ושייך. חזרתי הרבה יותר מחובר לגוף שלי לגבריות שלי. מרחב נעים, בטוח ומעורר חושים לריפוי, לימוד, חופש וחיבור לגוף, ללב ולמיניות שלנו         
.
אסף   
אווירה טובה ונעימה מאד. עברתי תהליך עמוק ומשמעותי עם בת זוגי שחוותה קושי ואני יכולתי להכיל אותו בלי לעמוס אותו על שכמי, ועברתי תהליך מעצים עם עצמי - בעיקר בהתרחבות היכולת ליצור קשרים ואינטראקציה פתוחים וכנים ולהקרין את הפנימיות שלי לאחרים.
הכנס הוא תהליך שבו אפשר לחוות מנעד גדול של רגשות, ובעצמה רבה. הכנס מאפשר להרחיב יכולות וגבולות בתחומי תקשורת ומיניות, ומאפשר לכל אחד לחוות בדיוק כמה שמתאים לו.
 
נוגה
פעם ראשונה שלי. מעבדת חקר חברתית בין המינים - מאתגר, מרגש, חשוב!! תרגלתי את הגבולות שלי מול גברים, מול מגע. תרגלתי להגיד לא, להגיד כן, להגיד כן/לא ולהתחרט. גיליתי בי רצון פנימי להיות אישה פנימית, הכרתי מנחים מעולים שאשמח להמשיל ולהכיר בסדנאות קצרות המשתלבות בחיי היום יום.
חיזקתי אצלי את הידיעה שאני מעדיפה סדנאות קצרות, המשתלבות בחיי היום יום שלי מאשר משהו אינטנסיבי שיצר אצלי הצפה. זהו כנס חשוב שמעורר, מציף ומביא למודעות תחום אנושי שנמצא כבר יותר מידי שנים במחבוא הבושה!! אני אומרת תבואו, תתנסו, תכאבו ותכירו כדי להעביר חוויה אנושית אחרת לעצמנו, לסביבתנו ולדורות הבאים.
           
אודי   
פעם ראשונה שלי. היה לי בסך הכל נעים ונח. הילפרתי וזה היה לי יותר נח כי אני לא מאוד מעורה בקהילה עדיין. בסדנאות הייתי מעט, וכשהייתי הרגשתי מאוד פתוח ונח עם המנחים והמשתתפים האחרים. הייתי רוצה יותר חיבור של לב עם עוד אנשים במהלך הפסטיבל, אני מניח שאצטרך לבנות את זה.
היה לי חזק, קו של שמאניזם מיני עם הסדנה של מאיטרי והסווט והכינרת. דברים זזים.
עברתי פתיחה של ערוצים שהיו חסומים כל החיים. ממש פיזית. הכל איכשהו התבשל והוביל לזה - הסדנא של מאיטרי, הסווט לודג', כל מיני. אני יכול להרגיש את זה חי בבטן שלי עכשיו.
והיה לי מאוד משמעותי שהיתה אש מרכזית עם כוונה ושהיה מקדש מים. תודה.       
ממליץ: בואו. תהיו. יש כאן ריפוי והזדמנות לגדילה לכל אחת ואחד. זה מקום בטוח.  
.
עודד  
פעם ראשונה שלי. מרחב נעים, מאפשר, חופשי ובטוח. תחושה כללית מעולה. למדתי שיעורים חשובים בהתנהלות שלי כלפי עצמי, ובדיוק הבחירות שלי.
 
נעמה 
היתה אווירה מאוד טובה. לי אישית היה מאוד נוח במרחב. אני יודעת להגיד שזה גם קשור לביטחונות חברתיים שבאתי איתם. זה שהיתה קבלת שבת משותפת היה מאוד משמעותי לבניית המרכז וכל הרצף של שישי היתה נקודת שיא לדעתי. חוויתי את עצמי בביטחון ובאנרגיות גבוהות ולצד זה גם נפגשתי עם הצללים שלי - עם הקושי לפתוח את הלב, לייצר מפגש שהוא מעבר למפגש המיני. הרגשתי שהסדנאות נותנות לי הרבה כלים ושההפסקות הן מרחב תרגול ומפגש עם הרבה שאלות על עצמי.          
 
אולגה 
התחושה הכללית שלי הייתה לא משהו אבל זה היה לרוב קשור לחוויה האישית שלי שהבאתי "מהבית". המקום עצמו היה מהמם ושהפעם היינו ממש על הכינרת - פעם ראשונה שלא הייתי צריכה בגד ים כדי להיכנס למים. הרגשתי שהצלחתי להשתחרר עוד קצת ולהרגיש בנוח עם הגוף שלי אפילו כשיש אנשים שאני לא מכירה סביבי. היה לי די מאתגר הפעם, בגלל התחושה האישית שלי שבאתי אתה מהבית. עדיין אני מרגישה שנהניתי מאוד והתפתחתי. החוויות המרכזיות, אני חושבת, היו השחיה בעירום - משהו שהיה לי קשה להעז לעשות בפעמים הקודמות, ואני מרגישה שזה הביא אותי לתחושת שלווה וקבלת העצמי עמוקה יותר ממה שהכרתי. וחווית השיא הייתה עבורי הסדנה "טקס הקדשה ליוני" של דוד כהן צדק.
זאת חוויה שמאפשרת להכיר את עצמך מהזווית שלא הכרת, להסתכל אחרת על כל דבר שהיה נראה כמובן מאליו, משהו שמשנה את התפיסה של הגוף, של המיניות, של עצמך ושל העולם. 
.
דוד    
הכנס אורגן היטב. תחושה טובה של אפשרות להעצמה ולימוד. סביבה אינטימית מאפשרת מבנה. מקום לחות, להתנסות, לגדול, להתמודד להתעצם.
 
חגי    
פעם ראשונה שלי. כנס מעולה סדנאות איכותיות וקהל נפלא. התחברתי לבת זוגי מאוד.        
 
חגית קרצו                  
אווירה נעימה, זורמת, טובה. בעיקר עברתי תהליך פנימי בנושא תחושת השייכות שלי          
.
פעם ראשונה שלי. אווירה נעימה מאוד. היה מדהים, מעניין! הסדנאות עומק שעסקו בתכנים של שיח בנושא, היו מעניינים מאוד. המלצה: פשוט תעיזו!
 
גלעד  
אווירה נעימה עד כאוטית. תהליך מדהים ועמוק ומשחרר...
 
אינה   
היה מאוד רגוע ונעים, תחושה של בטחון של בית, שאפשר להרפות, המרחב היה מאוד מכיל, ומאפשר חיבורים רגשיים נפשיים יותר עם אנשים, פחות יצרי.
וואו, אני הגעתי הפעם במטרה ללמוד לחוות ולהפנים כמה שיותר ידע מהסדנאות, והיה לי ממש מדויק להלפר במתחמים, ומעבר לחיבור למנחים מדהימים שחוויתי, גם מרתק אותי לתרגל להחזיק מרחב לאנשים, זה מאוד חשוב לי, ההתבוננות בתהליכים שעוברים האנשים...ההכלה..ההקשבה. יצרתי חיבורים רגשיים עם אנשים, משהו שדי קשה לי לעשות ביומיום, בחנתי את גבולות ההכלה שלי, תרגלתי הרבה איך להגיד 'לא' בצורה מעצימה ואיך לקבל לא באותה צורה, ובעיקר עבדתי על תחושת השייכות שלי, ואיך אני מעזה לבטא את עצמי ולהראות את עצמי לאנשים...ואיך אני תורמת ואיך אני מביאה את המתנות שלי למרחב :) מאתגר ומעצים בהחלט כל החוויה.
זה בית ספר לחיים, בית, מרכז טעינה, מרחב אמיתי של ריפוי ואהבה, מקום מכיל ובטוח להרפות בו ולהיות עצמנו, להתחבר ולחקור את המיניות שלנו, ולהיזכר איך לפתוח את הלב ולאהוב.

רינת אלה שיפר ניסים              
למרות שהמקום היה גדול ותחושת פיזור מרחבית, עדיין היה הרבה לב וביחדנס, גם עם האנשים שהחוויה הזו חדשה להם. הכנס שיקף את המקום של עם עצמי - כלומר ממש בטוב :) מעבר למפגשים מרגשים ועמוקים עם אנשים, היתה תחושת החזקה ללא מאמץ של המרחב, יכולתי להביא את עצמי 100% אותנטיות, ולסמוך על המרחב והאנשים, ממש נפלא.
כנס איכותי ומקצועי ומאוד תורם.
 
עדי    
פעם ראשונה שלי. קסום. עברתי כמה מבחני אומץ, כנראה בהצלחה... הכרתי אנשים מדהימים, חוויתי דברים של פעם ראשונה וחיזקתי כאלה שכבר הכרתי. אחרי כל סדנא נפגשנו במתחם האוהלים כמה "שכנים" ושיתפנו את שחווינו, זה היה מצוין.
נהנתי מחוסר הדיסטנס בין המנחים ל"פשוטי העם" היה כיף לחוות דברים עם אנשים שקצת קודם הובילו אותך בסדנא שלהם.
ממליצה: תתכוננו לחוויה המטלטלת הכי מרגיעה שתחוו בחייכם.    
 
שירה 
פעם ראשונה שלי. הייתה אווירה טובה ונעימה בגדול. לי באופן אישי היה קצת קשה. בעיקר לקחתי את כלי הנוכחות. היה הרבה דגש בסדנאות על להתקרקע ולהיות מודעת לתחושות שלי.  
.
עידן   
פעם ראשונה שלי. אווירה נעימה. למדתי פחות לשפוט אנשים ולהיות יותר סבלני וקשוב לאחר.

לילי    
פעם ראשונה שלי. מדהים . הרגשתי כמו בבית. הותיקים היו נחמדים ומכניסי אורחים. מדהים .להיפתח לאהבה שיש לכולם ולדייק לעצמי . ולדעת להגיד מה מתאים לי.
ממליצה: בואו. תשאירו את החששות בצד כי אתם נכנסים למשפחה אוהבת. 
 
אחינעם          
אווירה נהדרת. חופש, חיבור לעצמי, ולחמלה עמוקה. זה מקום בטוח ומכיל לכל השלבים והמקומות שנמצאים בהם במסע למיניות מודעת  
.
שקמה
פעם ראשונה שלי. האווירה הלכה ונבנתה, והפכה נהדרת. עברתי תהליך, אישי וזוגי. שתיים או שלוש הארות משמעותיות - ושתי חוויות מכוננות.
ממליצה: בואו, פשוט תהיו, בדקו את האווירה והכלים המוצעים, לאט לאט. בואו עם הפחד, מקסימום תופתעו.

מרגנית
פעם ראשונה שלי. האווירה היתה נהדרת, של אמון, ביטחון, חופש ומרחב שמור ומוחזק. היתה לי תחושה של גן עדן, מרחב של אהבה וחופש. מאוד העצים אותי.        
 
   

 
  

30/11-3/12/2016 Cosmic Lovers נווה מדבר סהר הירח-להיוולד מחדש

♦גל     
מעולה. מדויק. משחרר. מקרב. מקדם ברגישות ובחוכמה, למידה של דברים חדשים והפנמה של דברים ישנים. טכניקות חדשות. ובעיקר מינגלינג עם חברים אהובים למסע.

♦אמיר    
פעם ראשונה שלי. כיפית. נינוחה, מאפשרת. מאוד מוגן ומכבד. אווירה של התחדשות ופתיחות. הרבה נושאים מעניינים. הכרתי אנשים חדשים, בדקתי גבולות פנימיים שלי, מצאתי דברים שמעניינים אותי.

♦זיו    
אחדות, משפחה, עטופים באהבה    טקס הקקאו היה חוויה מדהימה, פתח ואיפשר לי אהבה אינסופית. אני מאוד מעריכה ומוקירה את ההשקעה והפקת המרחב הזה בכל פעם מחדש. זה חשוב ותורם ומאחד. תודה. ממליצה לבוא בסקרנות, ללא שיפוטיות, מוכנים לחוויות מרגשות ומאתגרות כאחד.

♦היה מאוד נעים, אווירה מדהימה ומאפשרת. היה לי מדהים, תהליך אישי וזוגי. פגישה עם אנשי אור מהממים. אווירה נעימה, מאפשרת ומדהימה. קצת קשה להתאפק עד מאי...    תודה תודה תודה!! לדעתי כל מי שמגיע חוזר. אני באמת חושב שכל אחד יכול למנן את הנועזות, ואת מה שהוא לוקח מחוויה כזו, אפילו לשהות במרחב הזה, לפגוש אנשים ולא להיכנס לאף סדנא זה מהמם! כך שנראה לי שזה מתאים באמת לכולם. מומלץ לבוא פתוח, סקרן, לרצות להתבונן פנימה ולעבור איזה מסע אישי חשוב עם עצמך.    

♦אייל 
פעם ראשונה שלי. מאורגן טוב מאוד. תכלס, התכנים היו מצוינים. המנחים היו מצוינים, האנשים היו מדהימים. בגלל זה באתי. מצאתי עוד נקודות של אהבה לאשתי. הפסקתי רגע מהיומיום ונשמתי אהבה.

♦טל קרן כץ    
הרמוניה, אהבה, שיתוף וחברות. מרגש וכיף לי להיות חלק מהמשפחה. היה חשוב לי לתמוך באנשים חדשים שהגיעו. אני זוכרת איך אני הרגשתי בכנס הראשון וכמה הייתי זקוקה לחברה ולמפגש אישי עם אנשים. ברמה האישית היה חשוב לי להיות שם עם בעלי ולאפשר לו להרגיש נוח ולהרגיש חלק ממה שקורה. נהניתי מזמן הביחד שהיה בין הסדנאות, ליד הצ'אי שופ ובשולחנות בחוץ. הרגשתי אחריות אישית להצלחת הכנס אפילו שאני רק בורג קטן. תמכתי רגשית במי שהיה שם כשהרגשתי שזה נכון, זה כנראה חלק ממני ומהמהות שלי. אני מרגישה שזו חשיבות עליונה להנגיש את האיכויות שהיו מדוברות בכנס לקהל הרחב ורואה בזה עבודת קודש. תודה לכם. על ההשקעה, ההפקה, האכפתיות, הסדר והארגון, הלב מאחורי הדברים. אוהבת אתכם ❤

♦מיכאל פינקל    
תחושה נעימה של מרחב משפחתי ונעים. הורגש שא-נשים באו לעבוד ולעשות תהליך. הסערת רוח וחול היתה מאוד נוכחת. האש המרכזית היתה מוחזקת נהדר. אפשר היה לראות שהושקעה המון מחשבה בארגון וסידור ונתינת פתרונות הכי מהר ויעיל שאפשר כשעלו קשיים. עברתי תהליך מופלא של התמודדות עם כל מיני קשיים וסיטואציות מאתגרות ואיך להביא לשם אהבה ונוכחות. ההלפרים שהיו לי היו נהדרים. הסדנת תקשורת מקרבת עם חן הרגישה מאוד במקום ומעולה, התמקדנו בהעצמה להגיד "לא" ולתקשר גבולות. הסדנה עם מעיין היתה מופלאה, פעם ראשונה שהנחנו ביחד. וזרם נהדר. אז היה לי כייף ממש. גם להעביר 3 סדנאות וגם לפגוש מלא חברים וגם לצלול לתוך סדנאות של אחרים. וגם להחזיק ביחד מרחב של מיניות של 300 וכמה א-נשים. תודה! תודה! על היוזמה ועל ההובלה וגם על ההשקעה בפרטים! ועל החיבור והשיתוף של קהילת המנחים בתהליך יצירת המרחב. כל הכבוד! תמשיכו!

♦יובל    
מעולה. היכולת להתבונן בשקט הפנימי בעבודה הפנימית, ולהתחבר דרכה לבת הזוג, לקבל את עצמי בכל מצב. לשחרר מחסומים מיניים של בושה. אתם נפלאים.

♦איה 
פעם ראשונה שלי. אווירה היתה טובה ותומכת. עברתי תהליך מאד עוצמתי שלי אישית היה מאד קשה. נפגשתי עם מקומות מאד כואבים. ניכר שהוקדשה מחשבה ורגישות רבה לארגון של הסדנאות כך שבכל שעה כמעט היתה סדנה אחת לפחות "עדינה" יותר וללא עירום ולי זה היה מעולה. הרגשתי שיש אוזן קשבת והרבה תשומת לשמירה על המרחב. בין אם באש שהיתה שמורה מאד ואיזנה את התדרים החזקים ובין אם פרקטית בהרגשה שיש למי לפנות. 

♦עמית    
פעם ראשונה שלי. אני מאוד נהניתי מהאווירה. תחושת חופש, אהבה, נעימות, מחכה כבר לכנס הבא...    מצאתי שעולם המין ועולם הרגש יכולים להפגש על כל מיני בסיסים שלא היו מוכרים לי עד עתה. האנושיות והנועם סביב המיניות היו מרעננות ומלמדות. המפגשים האנושיים אפשרו לי ביטוי נעים, רחב ופתוח. החוויה הכוללת פנטסטית! מחכה כבר לכנס הבא...


♦יואב    
אווירה - מעצימה - מכבדת – מסקרנת. היתה לי הזכות לחוות כהלפר במטבח, למדתי להנות גם כנותן שרות לאנשים הנפלאים, למדתי להגיד לא, למדתי להעיז, למדתי להקשיב ולקבל סירוב, למדתי שלא משנה כמה אבקש ואשתדל ישנם מקרים שאין לי את הכלים או את היכולת לעזור לא משנה כמה אבקש ואז למחול לכבוד שלי ולדעת לקבל את הסירוב ולהמשיך הלאה מבלי להיפגע או להרגיש שאני לא בסדר.

♦הלית    
פעם ראשונה שלי. נפתח לי הלב, חום גדול זרם לתוכו, תשוקה גדולה, התעוררות כל החושים, התרוממות, תחושה של אהבה ואחדות, עם בן זוגי ועם הזולת. למדתי המון דברים, ורק התעורר בי רצון לעוד. מתחתי גבולות, ראיתי כי טוב, וכיום אני מרשה לעצמי לשרטט אותם מחדש. לקחתי איתי הביתה את הפעימה הברורה הזאת, והאנרגיה הגדולה, ומנסה לא לשכוח לחגוג את החיים בכל בוקר מחדש.    נתראה בהמשך, זה בטוח. פשוט תודה. אתם אלופים. 

♦חגית קרצו        
האווירה היתה טובה, נעימה, מכבדת ומקבלת. וואו... באתי עם המון חששות, בעיקר כי באתי לבד בתחושה של "לא בעניינים" ויצאתי בחוויה של העצמה ושל המון פרגון ואהבה שקיבלתי במהלכו.

♦רינת    
פעם ראשונה שלי. אווירה נעימה של הסברת פנים ונינוחות. נתרמתי בכך שלמדתי על בשרי את תחושת ההעצמה האישית כשאמרתי לא וסירבתי להמשיך ולהשתתף בחלק מסדנא. הבנתי את עומק העניין באמירת כן לעצמי. למדתי לקבל את השונה ולהבין שכל אדם נמצא בחיפוש רוחני ופנימי. תגיעו עם המון סובלנות לעצמכם ולאחרים. זכרו שמותר רק להיות בפשטות במתחם הכנס ולא להשתתף בסדנאות אם לא רוצים. וכמובן תרגישו בנוח לסרב ותרגישו בנוח גם לצאת מאזור הנוחות, כי הכנס זה מקום שמאפשר את החקירה הזו של גבולות, נקודות הבחירה שלי.

♦באופן כללי הרגשתי בטוח וחופשי. נפתח שער חדש ורחב שעוד לא יודע לקרוא לו בשם אבל הוא בהחלט חיובי, מעצים ומרגש.

♦מרב    
פעם ראשונה שלי. לי הייתה תחושה מאוד נעימה, הכי בלטה לי ההחזקה של ההתכנסות. הורגשה החשיבה ושימת לב עד לפרטים הקטנים. אפשרתי לעצמי לצלול ולבחון חלקים במיניות שלי שפחות נגעתי בהם לפני. היה משהו באינטנסיביות שאפשר את הצלילה פנימה. היה נפלא תודה.

♦נעמה    
פעם ראשונה שלי. בגדול היה לי מאוד טוב עם האוירה בכנס. הרגיש לי מאוד מאפשר ובטוח. זה עזר לי להעמיק את החיבור שלי לעצמי, לעבוד עם האנרגיה המינית. לסמוך ולהכיר את הגבולות והרצונות שלי, להעיז, להרגיש משוחררת. זה ממש חשוב ומשמח שדברים כאלה קורים. זה באמת מייצר אי של שפיות ושחרור ויופי במציאות היום. 

♦אוהד    
פעם ראשונה שלי. הכי טוב שהיה יכול להיות, מקומות עם יותר ספייס לעצמי, מקומות עם יותר ביחד, האש, הספסלים, הבריכה... אחלה שבעולם. גיליתי יותר על הגבולות שלי למשל שאין לי בעיה עם עירום, אבל אני לא מסוגל לגעת באדם שאני לא באמת מכיר. ולקחתי איתי כל מיני תובנות וידע. גדולים אתם! Cosmic Lovers מנחה את האנשים איך לאהוב אחרת, חזק יותר, עמוק יותר. אם אתם רוצים לעשות את השינוי ולהעמיק בו, ניפגש בצד השני ;-) .

♦נתן    
פעם ראשונה שלי. כיף. מאוד נעים. אינטימי. אנשים בוגרים ופתוחים.    באנו כזוג. יצאנו קצת יותר מחוזקים/פתוחים/מודעים/אוהבים... ביחד. ולחוד. ..זאת לפחות הייתה ההתמקדות שלי לימים אלה במדבר.

♦עדי    
היה חופש להיות. כמו שאני. בלי ציפיות או "צריכים". היה לי נפלא להיות בזה    פגשתי את עצמי. לפעמים הייתי נהדרת ולפעמים היה לי ממש קשה איתי. התמודדתי עם חרדה שמלווה אותי ואני לא מאפשרת לעצמי לגעת בה. הפעם נגעתי והיה ....כואב וקשה ומפחיד. ומצמיח. ומחזק. תודה ענקית על ההתנסות הזאת. היה לי נפלא וקשה ומענג וכואב ומצמיח.
הבריכה היתה מקור של עונג, וזרימה וניקוי. 4 ימים זה באופן משמעותי עמוק ונכון יותר עבורי לצלול למעמקי ולפגוש את עצמי. החוויה הרבה יותר עוצמתית. תנו לעצמכם את המתנה הזאת. פשוט להיות, ולגעת, להתרחב ולצמוח למרחב בטוח ולא שיפוטי.

♦דרור    
פעם ראשונה שלי, קסומה מיוחדת ומעוררת השראה. חוויה עוצמתית, מצאתי כלים לעבד תחושות וליצירת חיבור. וחיזוקים לשאלות מהותיות שליוו אותי.

♦עמנואל     
פעם ראשונה שלי. תחושה של חופש, חופש תנועה, היכולת להיות אני בלי מגננות. למדתי שאני יכולה להגיע טכנית ופיזית לכל מקום בארץ, להגיע לבד לכינוס רב משתתפים ולהרגיש בנוח עם עצמי, סוף סוף העזתי ולקחתי 4 ימים חופשה מהעבודה וידעתי להתנתק ממנה על מנת לתת לעצמי ולא להרגיש בלחץ שאני לא בקשר עם העובדים. נהניתי מכל רגע...ומאנשים שהכרתי תוך כדי.......חזרתי לשגרתי מוטענת באנרגיה טובה ומרוקנת מכל העומס שהגעתי אתו מהיום יום שלי. תודה לך דוד על הארגון המדהים והשקט שאתה מפזר סביבך,,,ותודה לרקפת על הנחמדות והסבלנות,,,,נתראה עוד.

♦רינת שיפר ניסים        
אווירה טובה של ביחדנס    עברתי כנס מטלטל של חוויות התפתחות חזקות ומרגשות, הרבה טריגרים אך גם הרבה תמיכה. עברתי חוויה משנת חיים בטקס הקקאו. היה מדהים, מוחזק מאוד, הרגשתי שהכל מטופל מקצועי ומתוקתק. בואו, ואם עולה לכם קושי, פנו לאחד המנחים.

♦מאשה    
פעם ראשונה שלי. תחושה מאוד נעימה, כנס מאורגן להפליא, מרחב בטוח ומוחזק, מרחב שיש לו אמא ואבא. ארגון הזמן היה לי מדוייק (אורך הסדנאות, אפשרות למעגלי שיתוף, הארוחות המשותפות). התנאים הפיזים היו מעולים (שירותים נקיים, מים חמים, מתחמים נעימים, אוכל טעים). שמחתי שאין אוירה של פסטיבל, הייתה הרגשה שחלק גדול מהאנשים הגיעו לעבוד. התחלנו תהליך מדהים גם ביחד וכל אחד עם עצמו. הרגשתי שהצלחתי לגעת במקומות בתוכי שלא העזתי להסתכל עליהם קודם. תודה תודה תודה אין גבולות להתפאלות שלי מרמת הכנס, הארגון והתוכן. תודה    כנס עמוק ומדויק, מרחב בטוח, שונה מאוד מכל מה הכרנו עד עכשיו.

♦מאיה    
סהכ סבבה. אהבתי מאוד את ההבנייה של הכנס - שהייתה סימטריה בין הסשנים (כולם הולכים עכשיו למעגלי שיתוף / דיבורים, כולם הולכים עכשיו לדברים נועזים..). תודה! היה לנו מדהים. טסנו במיוחד לארץ בשביל הכנס ושאלו אותנו אם זה באמת היה שווה את זה והתשובה שלנו הייתה ברורה וחד-משמעית: כן! ונבוא שוב :)

♦דוד    
פעם ראשונה שלי. הכנס אורגן בצורה מצוינת, האווירה היתה טובה והמקום בתנאים טובים. פגשתי אנשים פתוחים טובים מעניינים. הצלחתי לפתוח יותר את הלב, לקבל חיבוק ויותר אהבה מגע וקבלה. אני חושב שהיה פסטיבל טנטרה הטוב ביותר שהייתי עד היום. תוכן הסדנאות היה טוב, אורך הסדנאות היה מצוין (לא קצר מידי) אפשר הסברים מקצועיים ועומק רב יותר. המקום היה מצוין - התנאים היו טובים וזה חשוב מאוד, בעיני תנאים כאלו הם הכרחיים בפסטיבל כה אינטימי ועמוק. אהבתי גם שהפסטיבל לא התהדר יותר מידי בטייטלים אלא נתן מרחב רחב למגוון אנשים חדש. סה"כ היה מצוין ואתכונן להגיע גם בפעם הבאה. מקום פתוח ועוטף המאפשר התכנסות פנימית ומפגש אישי עם אנשים במטרה לקדם דברים בתחום האישי הבין אישי והטנטרי.

♦הדס    
פעם ראשונה שלי. בכללי התחושה הייתה טובה ונעימה    הגעתי לכנס אחרי תקופה של לבד ובדידות אז היה לי מאוד טוב הביחד והמגע הרב. היו סדנאות טובות. מקום מאפשר, פתוח, מלא אהבה, כייפי מעניין. תודה גדולה על הדבר המופלא הזה שיצרתם, על תפעול מתוקתק, שהכל עבד וזרם בנעימות, על מנחים טובים, ובכלל על ההזדמנות.

♦תמנע    
פעם ראשונה שלי. האווירה מאד מיוחדת ואחרת מהמוכר, לאורך כל הכנס הרגשתי מוצפת ברגשות ובמחשבות. קצת כמו להכנס לחדר מלא במראות למשך 4 ימים. היה לי מאתגר להיות במרחב שיש בו הרבה מגע ועיסוק במיניות שהרבה מהאנשים שהיו שם הרבה יותר מבוגרים ממני. הסיפור של גבולות והאפשרות לומר לא מאד נגעה לי. זה אימת אותי עם הרבה מקומות של ריצוי שקיימים בי. וגם, האפשרות לבטא מגוון של רגשות ולהעיז לדבר ולהתעסק בנושא הזה של מיניות מתוך הכאב שבו ולא רק מתוך הפאן שבו הייתה לי מאד משמעותית. תודה על ההזדמנות לקחת חלק בחוויה הזו.

♦אליס שני לנקרי        
הגעתי אחרי מסע מטלטל למדבר (שורה ראשונה לתאונת דרכים קשה...) עם הרבה מטענים רגשיים מהבית (פרידה מבן זוג, עצבות ולבדות). היה לי קשה להיפתח ועם זאת האנשים והסדנאות לאט לאט קילפו ממני שכבות ועזרו לי להשיל. התמודדתי עם להיות לבד, עם פרידה. נעזרתי באש המקודשת ובתמיכה של חברים. הרגשתי את הלב נפתח ביום האחרון בעיקר ואותי מחוברת לאנרגיית החיים.

♦הלנה    
תחושה של נינוחות, חיבור של לב והיצר רק אחריו. חייה ותן לחיות. לאט לאט העזתי להיות אני בכל מצב. תודה. הסדנאות והאווירה אפשרו לי להפתח בקצב המתאים לי. טקס הקקאו היה עוצמתי והביא חיבור חזק ואחדות.♦רעות שאקטי סבג        
הכנס היה עטוף ומוחזק והתחושה הייתה שהגעתי הביתה ואני מוקפת באהבה    הרבה למידה, מלא מפגשים אישיים מעשירים, המון אהבה. הכנס הכי איכותי בארץ. מרחב מוחזק, בטוח ומאפשר לחשיפה, למידה והעמקה בתחום הטנטרה והמיניות.  מכירים את הבדיחה כמה פילים אפשר להכניס לסוסיתא? אז אני שואלת: כמה אהבה אפשר להכניס לארבעה ימים? במשך 4 ימים הרגשתי את הלב שלי מתרחב ומתרחב ומתרחב, היו הרבה רגעים שהרגשתי שהלב שלי עולה על גדותיו או עומד להתפוצץ מרוב אהבה. גם הגוף שלי חגג, איתני הטבע, המדבר, המים, הרוח, המגע, העונג.... היה לי פשוט מופלא, שמחתי לפגוש חברים ואהובים מוכרים ושמחתי להכיר מלא אנשים חדשים. כמה אושר ללמוד וללמד, לתת ולקבל, לאהוב, להתאהב, לעשות אהבה, להיות נאהבת. היה לי כבוד גדול ועונג עילאי לקחת חלק ביצירה המופלאה והמדויקת הזאת. תודה ענקית לדוד כהן צדק ורקפת שחף על היופי הזה. תודה לכל מי שניגש אלי לשוחח, לשאול, לשתף, לתת חיבוק, לקבל תמיכה. זכיתי להנחות 3 יצירות של אהבה: "מעגל בנושא - זוגיות בעולם המיניות" "מתי נתנשק?"  "שדי האלה" 
תודה למשתתפים בסדנאות שלי על האמון וההתמסרות שנתתם לי להוביל אתכם.
 
♦אסף    
היתה אוירה מאד חמה נעימה ומחברת. חוויתי מגוון סדנאות ברמות עומק ונועזות שונות, בכולן הרגשתי מאד בטוח ומאד נוח. חוויתי מספר קשיים עם בת זוגי וצלחנו אותם ביחד. תודה וחיבוק גדול! המאמצים שלכם לא נעלמו מעיני ואני מוקיר אותם. הכנס מאפשר לגעת ברבדים עמוקים של זוגיות, מגע ומיניות - במרחב נעים, בטוח ומאפשר.

♦רון    
פעם ראשונה שלי. אווירה נעימה מזמינה ומוגנת. עברתי תהליך עמוק של הכרה עם עצמי ואפשרות לחשיפה בפני אחרים ללא פחדים וכן מפגש אינטימי עם אשתי שהגיע איתי לראשונה. תודה רבה על האפשרויות שאתם יוצרים עבורנו.

♦עינב    
פעם ראשונה שלי. אווירה מדהימה של אהבה וביטחון. תדר של אהבה ומיניות מקודשת. הרגשתי שהערב הראשון הוקדש ללימוד ההכרה בגבולות שלי (לא הצטיינתי בכך לפני כן) ולמדתי שיעור גדול וטוב. ומשם פשוט שאלתי את עצמי מה נכון לי וכך בחרתי את הסדנאות ואת שותפיי למסע. חשתי בטוחה ומוגנת. הכנס היה מאוד מוחזק אנרגטית והמנחים מעוררי השראה וחוכמה גדולה. היה מבחר עצום ומרתק של סדנאות. נהניתי. מ א ו ד. מרגישה שעשיתי טרנספורמציה. הלב שלי פתוח והשלתי עוד מהמיותר.. תודה!!!! תודההההה.    ממליצה בחום. כנס איכותי עם תכנים מדויקים וקסומים. אווירה נעימה ומיניות מעוררת.

♦גלעד    
פעם ראשונה שלי. היה נעים, מאפשר. אכן מרחב משותף יכול לתרום רבות. בגדול אפשר להגיד שבאתי עם הרבה פחדים ודברים שרציתי להבין בעצמי, אחרי יום או יומיים הבנתי שאין לי מה להאחז בדברים האלה ומה שיקרה לי פה זה מה שאמור לקרות, ורוב הזמן מצאתי עצמי במקום שטוב לי. בסופו של דבר הכנס פשוט שחרר לי חסימות גופניות ונתן לי הרבה אוויר חדש לנשימה ופרספקטיבה שונה על המציאות שאני חי. אני סקרן לראות מה עוד יש לי ללמוד על עצמי מהכנסים הבאים (: הרעיון שיש אפשרות לחיות בלי תסכולים זר לרובינו, אבל יש מקום שמאפשר לחבק את התסכולים שלנו כל כך חזק עד שהם מבינים שהם כבר סיימו את תפקידם, ואם עדיין לא סיימו לפחות הם הופכים לחבר..

♦דליה 
פעם ראשונה שלי. האווירה היתה טובה רגועה ונעימה. התהליך שעברתי אחרי יום וחצי של התחברות למקום ולאנשים עברתי דרך הסדנא של סוג׳י מפגש כואב דרך הגוף והנשימות, בסדנאות הריקוד עם יודן עברתי סוג של ריפוי ושחרור, טקס הקקאו חיבר אותי דרך המדיטציה והשירים בספרדית לילדות ולילדה שבי. זה היה לי מאוד משמעותי ועוצמתי ממש מדהים.
תודה.

♦בועז סופר        
כיף, למרות הסערה, מאתגר. ראוי לציין שהייתי בהמון פסטיבלים, מהם רבים עם סערות, גשמים, בוץ, סופות, שטפונות וכו...זו פעם ראשונה שפסטיבל או כנס כמעט ולא מושפעים מהסערה בחוץ, מלבד ריקושטים קטנים, ועל כך כל הכבוד!!!
תארו לכם איזה נזק יכול לקרות ממתחם שפתאום מחליט לעוף באמצע סדנא... או קצרים חשמלים... אהבתי מאוד גם את זה שאנשים הגיעו ונשארו למרות התחזיות הקודרות. התהליך שעברתי: זה קצת אישי מה ולמה, אבל חזרתי 20 שנה אחורה :) למי שרוצה להגיע בפעם הראשונה: המקום שבו תיחשפו לאני האינטימי, המיני, הרגיש והרומנטי הפנימי שבתוככם, תגלו אותו מחדש, ותתחילו סוף סוף לחיות באמת.

♦ענת    
פעם ראשונה שלי. אחלה אווירה, טובה מאוד ומגוון של אנשים וסדנאות שונות והרגשתי שיש לי הרבה בחירה בסוגי הסדנאות. באתי עם בן זוגי והרגשתי שאנחנו עוברים דרך ביחד, נפתחים כל אחד עם עצמו וביננו. נהניתי מכל הסדנאות שהשתתפנו ונהניתי לראות אנשים שבאים לעבור תהליך אישי, זוגי, חברי ומיני. אני בהחלט ארצה להגיע שוב לקחת חלק בחוויה זו. אני רק רוצה להגיד שוב תודה על הפתיחות, הרצון הטוב ועל יצירת מקום נעים, בטוח ואותנטי. לקחתי המון ואני ארצה להמשיך ולקחת חלק בעתיד.

♦לב ארי        
תדר משובח שצלח את כל הימים וגם את כל האתגרים. הייתי פשוט אני... הסתובבתי, נפגשתי, יצרתי, שוחחתי, התערבבתי, תמכתי, שיתפתי ויצאתי שמח מלא אהבה...אם אתם סומכים על עצמכם, תסמכו עלי ובואו לחוויה פותחת לב, גוף ונפש...

♦מירי    
פעם ראשונה שלי והיא היתה מדהימה. נטענתי באנרגיות חיוביות שאני מרגישה את השפעתן עד עכשיו :) היה מדהים! תמשיכו :) זה מקום מעולה לתקשורת פתוחה ובלתי אמצעית בין אנשים. פרט לכך זה המקום לפגוש אנשים חדשים ומדהימים.

♦שחר כספי    
פעם ראשונה שלי. הרגיש נעים ובטוח. מהרבה מאוד בחינות אווירת משפחה ומקום בטוח למשפחתי להגיע אליו. אני בוחר מאוד בקפידה לאיזה כנסים ופסטיבלים אני מגיע בישראל. אהבה רבה.

♦רותם    
פעם ראשונה שלי. הייתה תחושה נעימה ופתוחה שהתחזקה במהלך הכנס. הצלחתי לראות יותר את הגבולות שלי (אחרי שהרגשתי שגם שחציתי אותם). ראיתי שיש סדנאות שיותר מפחידות ממה שהן באמת מבחינת התוכן שלהן ודווקא שם נפתח לי עולם מושגים חדש וסקרנות לעוד.

♦אדוה    
פעם ראשונה שלי. אווירה טובה. מזג אוויר היה קשה, התנהלות לנוכח מזג האוויר הייתה מאד אחראית וטובה. נהניתי במטבח עם הצוות, הייתי הלפרית והכרתי אנשים מקסימים וחרוצים. היה בשבילי כנס טוב. הייתה בי חירות להכיר אנשים ולהנות, בעיקר ביום הראשון. הייתי עייפה ביומיים האחרונים ועדיין הייתה אווירה טובה. המיקום יפה ונעים. אהבתי מאד את עצם הכנס במדבר. ואני מעריכה את הצניעות של ההפקה. לא השתתפתי כמעט בכלל בסדנאות, מבחירה. נהניתי מאד בבריכה. פגשתי אנשים מגוונים. היה כייף ליד האש - קסומה ומרפאת. היה כייף! קמלה המקסימה והפליי פרטי עזרו לי לגלות את עצמי עוד ועוד :) תודה על ההזדמנות הגדולה!

♦ראדיקה גאיה    
אווירה מופלאה. כנס זה הוא מקום לעבור בו תהליכים של למידה וכניסה פנימה עמוק לעולם המיניות הבריאה, ופנימה עמוק לתוך עצמי. דרך הסדנאות, השיתופים, ההכרויות והחוויות עם החברים ובני /בנות הזוג, ניתן לגלות עולמות שלמים שאפשר לחקור, להכיר את עצמנו טוב יותר, ולהחשף למגוון רחב של רגשות ותחושות חדשים... הזדמנות להתמסר ולהפתח לעולמות חדשים.

♦פעם ראשונה שלי. אווירה נהדרת מקבלת פתוחה חמה ואוהבת. נחשפתי לראשונה לכנס מהסוג הזה. הופתעתי לגלות המון אנשים מקסימים ולא ביקורתיים שבאים עם אהבה ופתיחות לכל אחד. מאד אהבתי את ההדרגתיות של הסדנאות זה עזר לי להכנס פנימה לתהליך בקצב מותאם ולא בבת אחת (מה שהיה עלול לסגור אותי ולהבריח אותי). המרחב שנוצר היה מאד מוגן ובטוח ובאמת הרגשתי שכשאני אומרת לא אני שומרת על עצמי והסביבה מכבדת את זה.

♦שי    
פעם ראשונה שלי. תחושה של חופש בתופת לימודים של ידע רב ערך יוצרת אווירה מושלמת . הכנס הוא אחד מהאירועים היותר עמוקים שעברתי בחיי ועברתי הרבה קורסים בארץ ובחו"ל . ממש הרגשתי שהנשמה שלי הכניסה אותי בדיוק לסדנאות שהייתי צריך להיות בהן. האנשים שפגשתי היו מדויקים עבורי ובזכות כל המרכיבים הללו עברתי סופ"ש שהיה מתנה גדולה עבורי ועבור המשפחה שלי. תודה רבה, אני שמח מאוד שנכנסתי לקהילה שפותחת את הלב בכאלה עוצמות. 
לימדתם אותי דרך חיים שלא הכרתי לפני ואני מגלה פתאום שאת כל העוצמה המינית שלי אני יכול לנתב למקום של עשייה ויצירה ולגבור על היצר שלוקח למקומות שאליהם התעייפתי מלהגיע. אושר אור ואהבה.

♦מאיר    
פעם ראשונה שלי. אווירה די נעימה ומקבלת. התהליך שעברתי היה בעיקר להתמודד עם הציוניות שבתוכי לתוכן ולעולם הזה, לייצר לעצמי התפתחויות נוספות בעולם המין והמיניות.

♦משי    
פעם ראשונה שלי. אווירה טובה ורגועה. האמת שהכנס תרם לי רבות. יצא לי להתמודד בצורה בטוחה עם אישיו שהיה לי ועד עכשיו אני מרגישה נשכרת. החלק הטוב ביותר הוא ההזדמנות לשוחח עם אנשים בצורה פתוחה וליצור קרבה לא מעיקה ולא מאיימת. 

♦הילה 
פעם ראשונה שלי. אווירה חמה חופשית ובטוחה. לגיטימציה עצמית, תחושת חיבור לעצמי, אותנטיות. התמודדות עם אירוע מהעבר ממקום של סליחה והכלה. כן ירבו אנשים כמוכם...מממ...זהו😉, תודה על סופש מלא אהבה.

♦עומר    
פעם ראשונה שלי. אווירה נפלאה - מלא אהבה, רגועה, פתוחה, מקבלת ובטוחה. שמחתי, אהבתי, הנעתי אנרגיה מינית לרוב ולמדתי עוד על עצמי תוך חיזוק הזוגיות שלי. תודה רבה לכם על המקום הזה שייצרתם עבורנו. ניכר כי יש המון עומק ומחשבה מאחורי הארגון והדרך לקיים את המקום האוהב הזה שבו הכל יכול לצמוח מאהבה וארוס. כל כך נפלא שיש אנשים אהובים כמוכם בעולם שהופכים את החיים ליפים ושלמים יותר.

♦רקפת שחר    
פעם ראשונה שלי. אווירה טובה ונעימה. השפה והקודים די ברורים, מה שאפשר לי להיפתח ולהתמסר. 
שבוע שאני אחרי החוויה הזו. האהבה שוב הראתה לי את עצמה, כמה שהיא אוהבת, היא לא חומסת, לא מסרסת, לא מעקרת ולא לוקחת בעלות ולא רכושנות על אף אחד או אחת. אהבה רוצה אותנו מאושרים וחופשיים להיות אנחנו ולחוות אושר. שמחתי לפגוש אנשים אמיצים שמוכנים להסיר את כל הנשקים שבתוכם ולהסכים לעשות אהבה. צללתי לתוך חוויה שאפשרה לי לגעת בקשת רחבה של רגשות, לצלול לעומקים ומצולות של אינטימיות עם עצמי ועם אחרים. זו היתה הזדמנות נהדרת לחוות אהבה בכל צורותיה, ללמוד, להיפתח, להשתנות, להתענג, לאפשר מרחב לחקירה וגילוי. פגשתי גברים נפלאים שעושים המון כדי להיות בשירות למען הנשיות, מה שמאד ריגש אותי. אני אוהבת אותם אחד אחד. פגשתי את עצמי שם אישה אחרת אחרי ארבעה שנות מסע נשים וריפוי הנשיות, ריפוי הפצעים העמוקים, פגשתי אותי מתקשרת בדרך נשית יותר, פחות גברית, פחות אלימה, בתקשורת רכה ועדינה יותר, תקשורת רחמית ואוהבת. היתה לי הזכות והעונג להביא ריפוי לכמה גברים בסדנאות עומק, בניתוק שחוו מאמא אדמה. טקס הקקאו לקח אותי לריקוד אקסטזה עם שלושה גברים מופלאים ועם ארבעת האלמנטים של אמא אדמה, חוויה משכרת חושים!. שמחתי לשמוע שוב ושוב את ההתייחסות אל הרחם ואל גוף האישה כאל מקדש. המילים האלו הרחיבו לי את הלב ואת הנשימה. המרחב בכנס התנהל בשפה ובקודים מאד מסוימים, מה שאפשר לי להיפתח, להסכים שאפשר ומותר וזה בסדר, זה נעים לאהוב, זה בסדר לכאוב, זה יופי לטעום כל מיני טעמים וזו חגיגה. היו רגעים שנסחפתי ואהבתי את ההיסחפות, היו רגעים שנסחפתי ולמדתי עוד צעד בגבולות שלי, ובאחריות האישית שלי. אחת התובנות המאד משמעותיות היתה, שכאשר אני אומרת לא למישהו, אני אומרת כן לעצמי. זה מאד חזק. פסגת הכנס היתה לי סדנת הצילום הארוטי במדבר עם ראדיקה סופיה גאיה ושי שבתאי הנפלאים. לחוות את הגוף העירום בתוך נוף מדברי בחיבור לאמא אדמה זו אחת החוויות מהמופלאות והמרפאות שחוויתי, חוויה חושנית ומינית מאד ובכלל היינו קבוצה מדליקה. מיניות היא שער אדיר ועוצמתי לרפא את עצמנו ולעורר את אנרגיית החיים אם מסכימים לוותר על התניות ועיוותים תרבותיים שגדלנו עליהם. אינטימיות שמה אותי במקום כל כך חשוף וכל כך פגיע ועם זאת כיף לחוות אותה. מודה מכל הלב ל רקפת שחף ולדוד כהן צדק ולכל מי שסייע למרחב הזה להיות. תודה על חוויה מופלאה!
תודה מעומק הלב על כל ההשקעה שלכם באהבה, במיניות ובאינטימיות. העולם, האנשים זקוקים לזה. אהבתי את ההתייחסות לגוף הנשי ולרחם כאל מקדש ואהבתי את החיבור לאמא הגדולה, האלה. תודה. בהצלחה בכנס הבא! 

♦טל 
פעם ראשונה שלי. היה מאוד נעים ורגוע, מכוון ועוטף. הכנס היה בנוי בצורה נפלאה גרם לי לאט לאט להיכנס לתוך אווירה וההבנה של מה שקורה והסדנאות היו מותאמות לתהליך שעברתי. רמת האינטימיות עלתה מיום ליום וזה עבד לטובתי :) תודה :)

♦אורי    
פעם ראשונה שלי. אווירה נעימה פתוחה ובטוחה. נפתחו אצלי שערים רגשיים שנסגרו וכאלה שמעולם לא היו פתוחים. שמחתי מאוד על כל רגע בתהליך שהולך איתי הלאה.

♦יעל         
אוירה נהדרת, נעימה, מכילה. אפילו איתני הטבע סיפקו התרחשויות מרגשות. רציתי לציין מקומות במרחב שהיו נפלאים ולא פחות "סדנתיים" מרחב האש המופלא עם אוירה ייחודית (שהוחזקה ע"י שומרות האש). מרחב נוסף היו הבריכות, כשלכל אחת מהן, פנימית וחיצנית, אווירה אחרת. בפנימית אווירה אינטימית ומפגשים מיוחדים עם אנשים. ואחרון חביב מקום-מקלחות הנשים. אווירה כיפית, משותפת, קהילתית ועוד. בנוסף עברתי תהליך שהתחיל בנשיקה קטנה ונגמר בהתמוטטות מחסום ענק שהיה קיים בי (ולא ידעתי על קיומו) כלפי המין הגברי.. בשיאו של התהליך פשוט הסתובבתי ונישקתי א-נשים בלב מלא אהבה. הרגשת הודיה עמוקה לכם לעצמי לכל הא-נשים, לאיתני הטבע, ליקום.. ודודי אשמח מאד אם תקיים שוב את הטקס של שלום בין המינים, רק עכשיו הבנתי כמה זה חשוב, ורוצה מאד להשתתף בו.

♦גידי 
פעם ראשונה שלי. הייתה לי חוויה מאוד טובה ואוהבת ופותחת בכנס. הפתיחה שבה לימדתם איך להציע ואיך לקבל הצעה הייתה חשובה ויצרה סטינג בטוח שהמשיך במהלך כל הימים. הרגשתי תחושת סיפוק שלא הכרתי במהלך ימי הפסטיבל. הייתה אווירה של שפע. הרגשתי שהתקדמתי ביכולת לומר ולהציע את מה שאני רוצה. הרגשתי גם שעוד שיכבה מהבושה ירדה. הכרתי אנשים שדומים לי בפתיחות המינית. כשהגעתי ביום ראשון למשרד הרגשתי שאני לא יכול לחזור ולהתנהג בצורה כבויה כמו כולם. מיד הלכתי לרקוד על הדשא מול הבניין. אחרי זה שאלתי את עצמי מה הצורך שלי בלעשות את זה והבנתי שאחרי כזה כנס אניגמה לא צריך להסתיר חלקים ממני כמו פעם. אז הדפסתי תמונות שמייצגות אותי כמו תאטרון פלייבק, טנגו ומשפט רוחני והדבקתי אותם ליד שולחן העבודה שלי. בחדר טנגו הסטינג הוא שאפשר לרקוד עם זרים. בכנס קוסמיק הסטינג הוא שאפשר להיות עצמך, כולל המיניות שלנו, מבלי להתבייש. זו חוויה שמאפשרת להוריד שכבת בושה וללמוד שלל נושאים מעניינים ממורים מעולים. יש שפע זמן, שפע אוכל ושפע אהבה.

♦יניב    
פעם ראשונה שלי. פגשתי אנשים מדהימים והרגשתי שיש לי הרבה תמיכה גם ברגעים שהיו לי מורכבים. וזה היה לא רק בסדנאות אלא גם בעניינים לוגיסטיים בעקבות מזג האוויר. רקפת הייתה מדהימה בפתרון בעיה שהייתה לי (תודה נשמה!)
אני מרגיש שבאמת עברתי תהליך ב4 הימים הללו, לא היה לי פשוט בהתחלה אבל יצאתי בתחושה אדירה של צמיחה ותהליך (שיש לי עוד לעכל ולעבד...). זה היה הכנס הראשון שלי. לקח לי יום וחצי "לנחות" ולהרגיש בנוח. בהתחלה בחרתי בסדנאות פחות אקסטרימיות. ככל שהכרתי יותר את הצוות, המנחים וההלפרים הרגשתי בטוח יותר ויכולתי להעמיק בתהליך. הרגשתי שאני בסביבה בטוחה ותומכת ועברתי את התהליך שבשבילו באתי. אני מרגיש שדברים רבים השתחררו ושהצלחתי להרגיש שאני מסוגל לסמוך יותר על שותפים/ות ולהתמסר לאהבה עצומה שקיימת בכל אחד מאתנו. זה היה בשבילי מסע מדהים! קשה לי לסכם אותו בכתב, אבל ללא ספק עברתי תהליך עוצמתי, גם בזכות התכנים המעולים ומעל הכל בזכות הצוות המושלם שליווה את הכנס. הרגשתי כל הזמן שיש לי אל מי לפנות ולקבל תמיכה כל הזמן. שוב תודה ענקית לכל המארגנים!

♦רונית    
פעם ראשונה שלי. היה נעים ונינוח. בתחילה לקח לי זמן להבין למה זה היה חשוב לי לעשות את המאמץ, כי ציפיתי לעבור משהו דרמטי, וגם לא עברתי כזה, וגם לא הספקתי כל כך בגלל ההילפור והגעתי המאוחרת. בסופו של דבר היה לי מאוד משמעותי, עצם השהייה במרחב של חופש גם לרצות ולבקש וגם לשים גבול בקלות, וגם נתרמתי מהאווירה של פשטות וחוסר בושה סביב מיניות בפניה השונות. מנקודת מבטי מעגלי השיתוף ביום השני היוו נקודת שיפט בתחושת הקרבה והבטחון, וגם טקס הקקאו. עבורי היה משהו שאפשר לי לעבור מחסומים שלי באופן טבעי וכעניין מובן מאליו, ואף תחושה של היזכרות בתחושת חופש שהגוף-נפש שלי מצפה לשוב ולחוות מאז הילדות. המשוב הזה מצוין, גם בשביל התהליך האישי שלי, וגם התחושה שאתם ממש רוצים להבין את התמונה על כל פניה ולדייק. אני מאד מודה לכם על הכנס הזה, על פתיחתו לציבור הרחב, על הארגון וההקשבה לפרטים ולאנשים, על המורים המעולים, ועוד. תודה תודה תודה! ממליצה לסמוך על כך שמה שמגיע הוא מדויק. לא לבנות ציפיות על סדנה מסוימת. להשתמש במפגשים עם אנשים אחרים כהשראה או השתקפות לדיוק התהליך האישי, ולא לנסות ללכת בדרכי אחרים, או לפסול הזדמנות בגלל חוסר הזדהות עם ערכי אחרים. ממליצה מאד להשתתף במעגלי שיתוף, ואם אכן יהיה מרחב שלם כזה-אז לאפשר הרבה זמן שם, כי חלק גדול מהגילוי מתרחש לא בגלל התנסות זו או אחרת, אלא בעקבות הקשבה פנימה.

♦איתי    
פעם ראשונה שלי. היתה לי חוויה מאד משמעותית, מעולם לא הייתי במרחב כה פתוח ובטוח במקביל, הייתה לי חוויה מרגשת מהרבה בחינות ויצאתי עם הרבה תובנות. הרגשתי שנפתחות לי הרבה אפשרויות שלא ידעתי שקיימות. מאד חששתי להגיע, הגעתי במטרה להתמודד עם חסימות שאני חווה בכל מה שקשור למיניות בחיי. הרגשתי שהכנס והרוח, הקודים שהוא מביא יכולים להיות לי נתיב ללכת בו בהתמודדויות שאני עושה בחיי. בכנס הרבה מפגשים אינטימיים עם גברים ונשים, כל השיחה על הזכרי והנקבי, הנסיון להיות נוכח כל הזמן, קשוב לעצמי ומדויק ביחס לגבולות שלי ומשם גם לדברים שאני רוצה שיקרו, במגע ובמפגש בחיים. ההתנסויות בסדנאות השונות, הטקס קקאו שהיה חוויה מאירה בשבילי, המגע והאינטימיות במרחב מאד בטוח. היתה לי חוויה מאד משמעותית שאני מרגיש שממנה אני יוצא לכיוונים נוספים שמשנים דברים בחיי. אני מודה לכם מאד על ההזדמנות.


♦לך דוד היקר אישית תודה. אין ספק שבאתי מבוהלת, מבולבלת חסרת בטחון עצמי ויצאתי אדם אחר עם תובנות רבות שביניהם מה עושה לי טוב פחות ומה יותר. גיליתי מי אני, חיזקתי את היכולת שלי להתמודד ולגעת במקומות בהם לא  היה בי אומץ להביט כי פחד  שיתק כל ניסיון. היום כמה ימים אחרי, מביטה לאחור ומבינה אני אישה אחרת ממה שהייתי לפני, חזקה יותר, ברורה יותר, חיה את האני, את האמת שלי את מי שאני, בלי פחד  ואשמה אך עדיין נשארה בי פינה קטנה לא סגורה עם הבושה. אני מאושרת מהמודעות  שלקחתי עם עצמי  מהמסע של ארבע ימי קסם. כל מה שנותר לי לומר לך עכשיו זה תודה על מסעות הלב.

♦הי דויד, רציתי להודות לך על הכנס העמוק, משמעותי ומופלא הזה, האמת שלא ידעתי איזה מסע אעבור בו, זו פעם ראשונה שלי בכנס ולמרות שחשבתי שכבר התנסיתי בהכל עברתי תהליכים מאד משמעותיים ועמוקים ואני עדיין בתהליך של עיבוד ועיכול. תודה תודה תודה על האפשור, הפקה באמת מעוררת התפעלות בתכנים, במקבץ המנחים, המשתתפים והצוות כולו. אהו

♦הי, לפני שהכל ייכנס לפרופורציות ושאני עדיין בתחושה הנפלאה שאתה חזרתי אני רוצה לרשום לך את המשוב המסורתי שלי...ובכן זה היה הכנס הכי טוב בעיני, כנראה שאני אישית והקוסמיק עוברים מסע מקביל, ומשתפרים עם כל כינוס...
הפעם לא הפריע לי שאין מסיבה (המסיבה האמיתית היתה אצלי בלב ובכל נשימה), ולא הפריע לי האוכל, באמת הפיצה היתה טעימה להפליא, והכל היה כל כך כיפי, והסדנאות היו מדויקות, אציין במיוחד את סדנת הצילום במדבר, מעולם לא היו לי תמונות כאלה!!! הלוואי והייתי יכולה לתלות אחת בסלון :))) יצירת אומנות אמיתית וגם הביחד של בין לבין, וגם התחושות שלי שזה כבר בית ומשפחה ונעים לחזור לבית החם, ובשילוב לעובדה שהפעם היו הרבה מעוד משתתפים חדשים וצעירים הצמאים להתנסות. אני חוזרת לעולם שלי, שהוא טוב ומגוון, ואני חלק פעיל ממנו ומהיצירה, ואני חושבת על כל האנשים סביבי שלא יודעים, ושלא היתה להם ההזדמנות להגיע למקומות שהגעתי, ואני אסירת תודה על כך שאני כן הייתי במקומות האלה! תודה תודה רבה. לך, ולכל אחד ואחת מהצוות המדהים ומכל מי שלקחו חלק מהחוויה המופלאה הזו. ימים קסומים שזרקו אותי קדימה בריפוי ובאנרגיות בתחושות ובידיעה - שהכל אפשרי.

♦באיחור מסוים אני מצטרפת לתודות הרבות. בראש וראשונה לכולנו. היינו כ-200 איש במדבר במשך 3.5 ימים גם במזג אוויר סוער ולפי ידיעתי לא נרשמה התנהגות אלימה או בוטה. אין זה מובן מאליו בנוף הישראלי. שנית לכם המנחים הרבים שנחלצתם גם להוסיף סדנה כשאחת בוטלה ובכלל שעשיתם את המיטב באהבה ובכוונה טובה בזמן הקצוב להם. ואתם המארגנים המופלאים ששמרתם על רוגע וסבלנות לאורך כל הזמן. רקפת שחף החייכנית ומסבירת הפנים ואתה דוד היקר שהגעת למדבר ביום שני ועזבת ביום ראשון ובמשך כל הימים לא הבעת כעס או צעקת למרות מצבי לחץ. לי אישית חווית הפסטיבל היתה לונה -פארק של אירועים מרגשים ברובם מהנים שחידדו בי תובנות והובילו אותי כברת דרך נוספת במסע בו אני נמצאת מאז ימי איסתא 1 בספט׳ 2014. חיבוק.

♦איך נוחתים לעזאזל?!? אני בכלל לא חדש בזה, הייתי בהרבה כנסים/פסטיבלים של טנטרה ומיניות ובכלל... זה לא שאני לא יודע איך לנחות... הקודם היה קסום ומיוחד, אבל זה האחרון היה כל-כך שונה מכל מה שידעתי עד כה שהוא העיף אותי לכל הרוחות (במובן הטוב ביותר) והסופה כאילו היתה רק מראה לתעופה הפנימית האדירה. אז אני לא יודע איך לנחות... רק נושם בינתיים את כל החוויה המטורפת הזאת. ת-ו-ד-ה!!!

♦עדיין מעכל את כל החוויות, תהליך מדהים שעדיין פועם בי, נפתחתי לראות כמה נעים יכול להיות להשיל עוד קליפות בנוכחות והתמסרות. תודה לדודי, אתה לב ענק וכמו תמיד שמח ומודה שיצא לנו להכיר ועל העבודה היצירות המרהיבות מעומק הלב שאתה מביא לעולם. תודה לכל המנחים והצוות שהחזיקו מרחב כל אחד בתחומו ואפשרו לזה להתקיים
 וגם לכולנו חברות וחברים למסע שבאמת אחת אחת ואחד אחד, ענקים שעל כתפיכם הגדולות והרכות אני מצליח לראות יותר ויותר למרחקים

♦יום ראשון חלף ואני עדין נפעמת ואהבה גדולה פשטה בי. גם חמלה כלפי מי שפגע והעליב אותי. העולם נראה טוב. הרצון לתת הסבלנות גדלה. הבנתי שזו הדרך. לחקור, לאהוב, לחבק, לגעת, לתת, להפתח, לרקוד. להשיל את כל המחסומים והפחדים שתקעו בנו החרדים תרתי משמע. חרדים לגורלנו, לגורלם. הבנתי שצריך להעביר את המסר שיש לנו ריפוי להביא לעולם. ריפוי בפשטות במגע ובקבלה ללא תנאי. ריפוי באנרגיה המינית, אנרגית החיים. הבנתי שגם לי יש תפקיד וזה יתחיל כבר עכשיו בקטן. הבנתי שכבר התחלתי בו לפני שנתיים כשהחלטתי ללכת בדרך ולרפא את עצמי. תודה לכל מי שמסייע וממשיך להיות שם עבורי ועבור כולנו. אני כבר שייכת לשבט.

♦מה זה טנטרה? שואלים אותי מדי פעם. יום אחרון של כנס Cosmic Lovers במדבר.. אני מחפשת מילים בזמן האחרון להסביר לתאר את מה שמאוד קשה להסביר במילים. זה באמת אחד מהדברים שמילים עושות להן כנראה רק נזק. אין כמו לחוות בגוף ולהרגיש מה זה עושה לנו ...כמו נגיד אדם שבחיים שלו לא ראה ולא טעם תפוח, ולא משנה כמה תסביר "תפוח זה עגול כזה .. ירוק או אדום כזה עם צ'ופצ'יק .. וזה חמוץ כזה שנוגסים.. או מתוק ויש קליפה דקה ..." מילים מילים מילים ואדם לא יבין, אבל שים לו תפוח ביד ותגיד לו "תן ביס" ויגיד הבן אדם "..אה.. זה תפוח". ובכל זאת כמה מילים. הראשונה ביטחון. והרי סיפור כדי להמחיש. יצאתי לדייט עם בחור נחמד. בסוף הדייט מתחבקים ליד האוטו חיבוק פרידה עדין והופפפ .. בשניה בלי התראה מראש אני מוצאת את האוזן שלי בתוך הפה שלו. מה????? מה פתאום??? איפה הבנת שזה מותר???? מי הרשה לך??? בטנטרה לא יקרה כזה דבר. אחד הקודים הברורים זה קוד ההסכמה. אדם לא יגע באדם אם אין שם הסכמה ברורה, מוחלטת שלא משתמעת לשתי פנים. יש חוקי ברזל. מסגרת ברורה. ורק כך, בתוך מבנה מוקפד אפשר לחוש חופש תנועה. חופש להרחיב את עצמך גופנית, חופש להביע את עצמך באופן הכי משוחרר שאפשר כשאתה יודע שאתה בחלל בטוח. הטנטרה מלמדת להגיד "לא", "לא" לאחר זה "כן" לעצמך. הטנטרה מבקשת תהיה ברור ותשדר ברור את הכוונות. אבל אין מקום לפרשנות. יש שאלה ברורה שמקבלת תשובה ברורה. יש כבוד למרחב הכללי הציבורי וגם כבוד למרחב הפרטי לגבולות של כל אחד ואחת.
עיקרון שני, ריפוי. כל כך הרבה סבל , טראומות, אי נוחות עם דימוי גוף אנחנו סוחבים בתוכנו בהקשר המיני, טבואים בלי סוף. מה אסור, מה מותר, כמעט אין אחד שלא תמצא אצלו סיפור של סבל אי בהירות או ממש טראומה שנוצרה שם איפה שהוא בבית או תוך כדי יחסים. והטנטרה בדרכה הפשוטה והקשובה נותנת מקום לריפוי, לטשטש זיכרונות כואבים ולדלל את ההשפעה שלהם עלינו. זה לא מין, זה שימוש באנרגיה מינית כדי להזרים חיים לתוך הגוף, לפתוח חסימות ולנוע חופשי במרחבי חיים שונים.
עיקרון שלישי, תנועה יפה בין קודש לחול ..לקדש לקדש לקדש. את האישה שאתך, את הגבר שאתך, את המרחב שבינכם, את הרגע. לא לקחת את המיניות כלאחר יד, כמרדף, כמשימה שצריך לעשות, ככמות שצריך להתגאות בה, לא לא. לקדש כל רגע של נוכחות יחד. להפוך את המפגש לטקס איחוד מקודש עם או בלי סקס. ומנגד לחגוג את החיים, לשמוח בגוף. לרקוד, לנוע כמי שמחובר ואוהב את הגוף שלו. את הגוף המיני שלו. כולנו יצורים מינים, כולנו נבראנו במין. לשמוח את זה, לשחרר שם להשתובב שם. לא לקחת הכל כל כך ברצינות.
מרחב בטוח. ריפוי. תנועה בין קודש לחול. זה טנטרה בשבילי .. ועוד. אבל כל המילים שלי לא שוות שום דבר. בואו להתנסות. אם לא תתנו ביס בתפוח לא באמת תדעו את טעמו. שולחת מכאן ברגעי סוף כנס תודה גדולה לדוד כהן צדק על מפעל חיים משובך כל כך. כנס ראוי לתשואות כל הכבוד דודי .♦דוד שבוע נפלא. רציתי להודות על הסופ"ש הארוך במדבר. סופ"ש מעצים, מחבר, מרפא ומענג, הכל היה בו.
ואני שבא מתחום הניהול, כיף לראות שגם בפסטיבל "רוחני" מתנהלים עפ"י כללים ברורים, יש אבא, ויש איש אחראי, ניהול ברור מהדרגה הראשונה. יש תעוזה שמתורגמת להצלחה. אז תמשיך בדרכך המיוחדת, אתה איש מדהים.

♦תודה דודי על השיתוף המדויק כל-כך במילים, שהעביר מה שרובנו חשו וחוו, תודה על המרחב המדהים והנפלא שאתה מכוון אליו ויצר עם כולם יחד, אבל ממשיך להחזיק את האנרגיה המדויקת הזאת שעושה את ההתכנסות למה שהיא, תודה על תהליכים מדהימים שקרו וממשיכים להדהד אצל כל אחד מאתנו, תודה למדבר והמתנות שלו , תודה לצילומים הנפלאים ופותחי הלב ... תודה - והרבה אהבה לכל אחד שהיה שם בקסם הזה. זה היה הקוסמיק הכי מוצלח! הסופה היתה תפאורה מופלאה למה שהתחולל שם אצל כל כך הרבה מאתנו. תודה דודי על יצירת מרחב קסום ומופלא שאפשר לנו פתיחה גדולה יותר ממה שאפשר היה לדמיין. ההדים של זה עוד לא שככו וזה נראה שקרה שם משהו שנשאר אתנו. היה כנס נפלא. כמה אהבה וריפוי היו שם. ארבעה ימים של קסם אמיתי. החיבורים והחיבוקים, השירה הכיפית והמצחיקה בערב, הסדנאות. הנפלאות, אוסף של אנשים חכמים ויפים, אוכל דליקטס, טקס עמוק ומרפא, וצוות נדיר שמנצח על כל זה.
זכינו  :-) תודה על כל מי שהיה שם והביא את הלב שלו להרמוניה הזאת. מחכה כבר לפעם הבאה

11-13/6/2016 Cosmic Lovers מעין הנעורים-להתעורר לחיים

♦ארנון אילני
שלום דוד ושרון, רציתי לשתף קצת בסיום Cosmic Lovers ולהתחיל בשורה התחתונה - שמח מאוד שהחלטתי להשתתף.
קצת משוב, היה לי חדש ומרענן להיחשף ככה מולל אנשים חדשים שמוכנים להביע את המיניות שלהם. זו הייתה עבורי הזדמנות לאתגר את האמונות שלי והרצונות שלי. רב הנסתר על הגלוי, כלומר. הספקתי מה שהספקתי. חוויתי מה שחוויתי. לדעתי, ייקח לי עוד כמה ימים לעכל את החוויה ואז אולי אצליח להתנסח יותר במדויק יותר, על כל פנים. תודה ובהצלחה לקראת המפגשים הבאים.

♦ענבל שטרן
אהוב תודה ענקית 💞 היה אכן קוסמי ואדיר, זה אתה מהמם אחד.

♦רון אבנרי
אהלן, קודם כל רציתי להגיד לך תודה לך על הסופ"ש המופלא הזה... זו הייתה חוויה כל כך עוצמתית, מלמדת, מאתגרת ומענגת עבורי. כל מה ומי שפגשתי בדרך העביר אותי מסע קצר אך עמוק ומרפא ואני מרגיש ויודע שזה רק תחילתו של מסע גדול הרבה יותר... אז תודה לך על שאפשרת.
 
♦עדי וגה
ו...תנוח קצת אחרי הפסטיבל המדהים והמרגש בסופ״ש האחרון. נהנינו כל כך! היה שילוב מנצח של האש, המים, האנשים המדהימים, הסקרנים, האמיצים, הפתוחים, המאפשרים שהגיעו לחוות ולהעביר את הסדנאות. תודה ענקית לך על ההזדמנות 🙏. מעריכים את ההשקעה , התכנון, הביצוע. רק טוב לך ולשותפים שלך לדרך המקודשת הזאת. כבר מצפים לפעם הבאה 🌺 יאללה, לך לישון איזה 3 ימים רצוף...

♦ציפור מייזליק
רציתי לומר לך תודה עמוקה על כנס כ-ל כ-ך נקי. ביסודות האלכימיה יש חוק אוניברסלי שאומר שלכל דבר יש את הקצוות שלו ושבטבע - הקצוות נפגשים. אז הכנס הזה היה עבורי הדגמה מלאה של החוק הזה. הכנס כולו היה ממש "בקצוות"
ואני מתכוונת בזה שהאהבה הייתה הכי "בקצוות" וזה אפשר לכל שאר הדברים להופיע בצורה בטוחה למרחב. אחד החששות שלי ממקומות כאלו קשורים לאנשים שמגיעים לשם - יש לפעמים אנשים בודדים או "טררמפיסטים" שנוטים להופיע לכאלו מקומות חדורי מטרה. בשבילי כאשה - זה יכול להיות מאד לא נעים לפגוש גבר חדור מטרה בכנס על מיניות... ופה - פגשתי צביר נדיר של אנשים אמיצים שמחוברים ללב ופועלים ביחד בשביל לרפא את הפצע הכי עמוק בעולם הזה. פצע המיניות. אז תודה. החכמתי למדתי. הייתי מחובקת, נאהבת ומוגנת ואפילו לרגע אחד לא הרגשתי כמו "סחורה". באמת אנרגיה נקיה באופן יוצא דופן. מחיאות כפיים סוערות על תכנים איכותיים ומנחים מקצוענים ונדירים שאפשרו לכל כך הרבה חושך להתבטא ולהתקבל באהבה.
 
♦שמחה חן
הי דודי יקר ואהוב. נחפזנו לצאת בשל קריאה דחופה ..אני רוצה כאן להודות על הסופ"ש המפרה וכייפי .היה לי בכל נח וטוב אוכל טעים המקום מהמם. תכנים ומנחים מפרים ...והארגון ועוד החומר האנושי ..פשוט סבבה ...יישר כוח ושוב תודה לעוד שבוע נפלא.

♦וירשה
דודי, היה קסום. ועמוק, ומרגש ומהמם. תודה על האפשרות להגיע. אילו היו 24 שעות שהרגישו כמו מסע של שבוע לפחות. כ"כ הרבה קרה בכ"כ מעט זמן. קסם. 
 
♦הלנה וזיו
דוד האהוב, בשמי ובשם הלנה רעייתי, תודה על אושר והעושר בכנס של הסופ"ש, הרבה מחשבה הייתה בבניית התכנים, תודה על קסם המקום והאווירה, היה משהוא מיוחד בסופ"ש.
התרחבנו מאוד יחד ולחוד, מי ייתן ויהיו עוד כאלה, שבוע טוב

♦נועה טיקלסקי
וואוו וואוו, זו פעם ראשונה שאני באירוע מהסוג הזה ומבחינתי היה מדהים, מרפא ופותח את הלב. מודה לכולם על הפשטות , הנתינה, הנוכחות והאהבה הגדולה

♦אור גל
בהודיה גדולה. עוד אכתוב אולי וארחיב אחרי עיבוד ומנוחה, אבל רוצה לשלוח כבר היום תודה ענקית על כנס עוצמתי וקסום במיוחד שזכיתי להיות חלק ממנו .לדודי הבלתי נלאה על החלום המופלא ועל הגשמתו, ולשרון ולכל הצוות שהקים לנו את פינת הקסם, וכל מי שהיה שותף באריגה הנפלאה שהייתה שם - מנחים, הלפרים, משתתפים .כמי ששותפה לקוסמיק מתחילתו , אני חשה שהוא משתבח ומתעצם מפעם לפעם.בשבילי הפעם , הזרימה של הכנס והאישית שלי בתוכו היו מופלאים במיוחד, מתחיל בזכות הגדולה להנחות את המשתתפים בתהליך של תקשורת אנרגטית ותקשורת במגע, ובבוקר אתת יחידי הסגולה שקמו לחוות קריה מיוחדת להתמרת האנרגיה המינית - המון תודה לכם. הסדנאות שהשתתפנו בהן היו מדויקות , עוצמתיות, מעוררות ,, חווייתיות - ומפגש אישי אינטימי עם אנשים מיוחדים שמעוררים כמיהה שנחווה אהבה כזו בכל מקום. אירועי הכנס - פתיחה וקבלת שבת ופלייבק מרחיבי לב,המפגשים במרחבים הקסומים של הפארק, במים ועל הסלעים לידם לא פחות חשובים - אנשים יפים, היה כיף אתכם. משפחה גדולה של אהבה. תודהה לשותפי בהתנסויות השונות, שידעו להיות קשובים, ועדינים ומעוררים ומדויקים. ותודה מיוחדת ענקית במיוחד לשתי הפיות שהעניקו לי ריפוי בצליליםם במים, ולכל האחווה הנשית (ועוזי :) ) שהצטרפו מסביב והעצימו את האנרגיה
מרגישה אתכן ואת האש המופלאה שלכן עד כאן ועד עכשיו
 
♦מעין גרבר
למרות שאני ממש מבינה למה אנחנו לא מכניסים מצלמות לסדנאות שלנו, לפעמים אני מצטערת על זה. כי הייתי מאוד שמחה לחלוק אתכם עכשיו את התמונה שלא יוצאת לי כבר יומיים מהראש - מנדלה מהממת של נשים בכל הגילאים, הצורות והגוונים שכובות עירומות על הקרקע, נושמות, נוגעות, נושפות, מגרגרות, נוהמות, אוהבות, יפות כל כך, מעיזות כל כך, מרגשות. אני לא מפסיקה להיות נפעמת מהקסם שקרה שם, כמה אומץ, כמה רגישות, כמה חכמה של המעגל הנשי. אז אני רוצה להודות לאבישג מאיה אהובתי על המסע המשותף, ולכל המשתתפות בסדנה שלנו, לקחתי את כולכן איתי פנימה. וכמובן שרוצה להודות גם לדוד ושרון על עוד כנס מופלא, לכל מי שהיה חלק מהמסע הקסום הזה ולמרחב הטבע האוהב שחיבק את הכל.  משמח ומרגש לראות את השבט הזה רוטט, גדל, מתחזק ומהדהד החוצה. 
 
♦קובי לב
תודה גדולה לכולכם, לדודי שרון בפרט על ההפקה וההזמנה הספונטנית :)
ולנעמה שקישרה. שמחתי מאוד להכיר על אחד מכם מהצוות והמשתתפים - ומרגיש נעים בלב לגלות את הקהילה בארץ. הייתה לי נחיתה רכה,, תוססת ושובבה. נשיקות לכולם

♦מיכל דון
אהובים קוסמיים, החוויה עדיין מהדהדת בי... האקליפטוסים, הלבנה, האש, המים, גוף ועוד גוף, חברים וחברות יקרים, הצפה של אהבה ועונג... המשתתפים בשתי הסדנאות שהעברתי עדיין חיים בי, הרטט של החיים... ככה ורק ככה אני רוצה לחיות!
לפני שנים רבות... דוד (שבשבילי הוא דודי) ואני חברים כבר איזה מיליון שנים, ופעם הוא היה מארגן לנו סופי שבוע ואירועים לשבט הקטן של חברים שלנו. ותמיד היה מוצלח ומתוקתק. אז פתחתי לו אי שם מעל גלי הפייסבוק מועדון מעריצים... וככה אני מרגישה גם היום. 
דודי תודה על החלומות שלך, הנחישות והדבקות בהגשמתם, תודה על מרחבים של חיים כפי שחלמתי לעצמי, תודה על הובלה ובחירה בצוות מדויק ותודה על סופ"ש חלומי ממש.
כל כך שמחה להיות אתך בדרך הזו... ובדרכים הבאות. 
עד העונג הבא...
 
♦יעל שטיינר
לנחות בארץ ישר לקוסמיק כמו לעבור דרך מכונת כביסה רכה שעוטפת באהבה ולאט לאט ובעדינות כמעט בלי לשים לב... מקלפת את הקליפות...היה עוצמתי, מפרה, מאתגר, למדתי המון. תודה!
אהיה בארץ עד הסתיו אשמח להיות בקשר

♦אלכסנדר טריגוב
אני מודה ומתוודה... בפעם הראשונה ששמעתי על ה-Cosmic חשבתי לעצמי: "אוקיי, אז עוד כנס טנטרה", וכיוון שגם כך הייתי בעומס אירועים ופסטיבלים החלטתי לוותר... וכך קרה גם בשתי הפעמים הבאות... הפעם היה שילוב של נסיבות בחיים האישיים שלי שגרמו לי להתעניין יותר, לשאול אנשים, ושמעתי המלצות רבות ואמירות בסגנון: "זה משהו אחר". החלטתי להאמין ולהגיע, אפילו שזה היה כרוך במאמץ מציאת שותפה לרישום כי כבר לא היה מקום לגברים בודדים...אני חייב להודות ולהגיד: זה באמת משהו אחר! זה בהחלט אחד הכנסים / פסטיבלים הטובים ביותר שיצא לי להיות בהם... אם לא "ה-". האווירה הייתה מאוד אוהבת ומאפשרת.  אהבה זרמה מהאנשים ודרכם והרגשתי המון חיבור.
בכלל הייתה זרימה ופשטות שאני לא מכיר ממקומות אחרים שפתוחים לקהל הרחב. הסדנאות היו עמוקות / נועזות יותר ממה שאני רגיל בכנסים כאלה. קרו לי ניסים רבים ומופלאים ממש בסופ"ש הזה - דברים שממש לא ציפיתי שיקרו.
אז אני מודה לדודי ולשרון, לכל המנחים וההלפרים, וגם לכל המשתתפים - כי כולנו כולל כולנו עשינו את הסופ"ש הזה ביחד למה שהוא היה.
שמח מאוד ומרגיש זכות להצטרף למשפחה הזאת!! ת-ו-ד-ה!!!

♦יחי לוי
לכל המקסימימות בקוסמיק, ת ו ד ה ענקית, על האהבה המעצימה ששכנה שם אתנו, זה היה קסם, זה היה גדול, היה מפעים, היה נעים, היה טעים, wow, חיבוק ענק, לכל אחת ואחד מדודו ועד תאופיק

♦ראות שאקטי
הלב מלא הודיה על מסע מענג, מעיף ומדויק. זכות גדולה הייתה לי להיות חלק באירוע כל כך משמעותי, ביצירת מרחב מרפא, מכיל ואוהב. תודהה לדודי על האמון וההזדמנות להביא את המתנה שלי. עונג צרוף היה לי להחזיק מרחב של אהבה, כוונה גבוהה ועונג בסדנה. תודה מיוחדת למייטרי עלל הריפוי המשותף במים ועל החברות החדשה, הקערה שלי הייתה מאושרת לשחק עם חברה (:
תודה.

♦יבגני רו
רציתי להגיד תודה מכל הלב. על האירוע הייחודי כל כך, על החוויה, על האווירה, ועל כל ההתרחבות ולמידה שקרו ועוד יקרו כתוצאה מהכנס. תודהה ענקית למי שאירגן, למי שהנחה, למי שעזר ולכל מי שנוכח. אוהב אותכם!
 
♦אבישג
סופ"ש קסום בהתכנסות cosmic lovers --- זה קסום לראות אנשים שהתחילו את דרכם בעולם הזה של אומנויות האהבה- במסיבת כירבולים, או באחד ממפגשי סודות האהבה. וזה נתן להן את הדרייב לחקור ולהיפתח לעולם יפיפה עם אנשים יפיפיים , במרחב כזה אוהב. --- אני חושבת שהסופ"ש הזה הוא שיא חדש. --- ולפני חצי שנה אמרתי אותו הדבר. אבל זה רק הולך ומשתפר. 
ומתרגשת להיות חלק מזה
דודי אהובי. מעריצה את הכוחות שלך. לא מכירה עוד מי שמסוגל להרים כזאת יצירת פאר מפנקת.תודה לכל מי שהשתתפה בסדנא של מעיין ושלי. ---- אני מנחה בפסטיבלים כבר מגיל ....23.....תמיד מכינה את עצמי לזה שאנשים עוזבים באמצע, או לא מתחברים להכל.....-----ובסדנא הזו- כל אחת מכן פשוט קפצה איתנו למים. ויצרנו יחד תדר חזקקקקקקקקק , מרפא ואדיר. ---- זאת זכות אדירה ---- אני מודה לכל אחת ואחת . זה כל כך לא מובן מאליו.
תודה לכל מי שהחזיק את האש המרכזית ---- זה כל כך חזק. וחשוב. (איך זה לא היה קודם??)
תודה ל...טלי טוויזר....( השמאנית המדהימה שהובילה את טקס הסוויט לודג'- תודה לך!!!! תודה למים שנותנים לנו חיים. ותודה לך שאפשרת לי בהחלטה של רגע לעשות את ההחלטה הטובה ביותר ולהצטרף למסע מרתק, מחבר, מעצים שהחזיר אותי לעצמי. כמו שכבר הרבה זמן לא הייתי . - תודה לכל מי שישבו איתי שם . הזיעו, שרו . והפכו לאחים ולאחיות שלי לדרך.
תודה לכל מי שבישל אוכל כל כך טעים. ומעניין (אף פעם לא שמתי שבבי קוקוס באוכל :)
תודה לכל מי שחיבק אותי , בשבילים, בצ'אי שופ, באש, במתחם, --הרגשתי שזה היה סוף שבוע של חיבוקים. 
וכל כך היה מתאים לי להמשיך ככה....לחיות ככה

♦שרונה חורי
לא. זה ה״כן״ החדש, לעצמי...(: אף פעם לא האמנתי בגבולות.
כל גבול היווה עבורי הזדמנות, אתגר שמשך אותי לצאת מגבול המוכר, המקובל. בסופ״ש הזה למדתי להכיר להוקיר ולהקשיב לגבולות הפנימיים שלי... חדש לי.
פסטיבל טנטרהCosmic Lovers  תגלגלו על הלשון טנטרהטנטרהטנטרה...גלים גלים שמתרחבים אל האינסוף. בסנסקריט, טנטרה זו ״הרחבה״,, ״מארג״, התרחבות...חווית האחדות. אחד מעקרונות הבסיס של הטנטרה הוא שהמיניות הוא כלי חיובי להתפתחות רוחנית. מעצים ולא גורעע מהתפתחות הרוחנית. מעניין. חוויה שעדיין צומחת בתוכי. מתחבר לי לחוזה שחתמתי עם נשמתי לצמוח ולהתפתח בקלילות, פשטות ועונג...
ברדיו מתנגנת לה ריטה, ומילות השיר יוצרות בי התרגשות. זה זה. זה קרה בי. זה מה שאני מרגישה מבפנים ולא היו בי מילים. התרגשות.
״יום אחד זה יקרה, בלי שנרגיש, משהו ישתנה, משהו ירגע בנו, משהו יגע בנו, ולא יהיה ממה לחשוש."
 
♦תומר קורון
ואו ואו ואו. הלב רוצה לומר תודה לכוווול אנשי השבט והמשפחה שאנחנו. 
על שבחרנו להשאיר ל 3 ימים את ענייני הבבילון בצד.. ולהמריא בחללית לעבר חלקת נחל גלקטית קסומה בפיקודם של מאסטר שיווה דודי והודד מלכותה שאקטי שרון.. ולעבור יחד מסעות שמימיים של ריפוי שאריות המכאובים שבנו, לצד סלבריישן אקסטטי של זכויותינו לחופש, אהבה ועונג!!! :)
תודה מיוחדת לזוגות שתרגלו באומץ גדול *גאומטריות* של אהבה!  תודה מיוחדת לבבונים היפיפיים שתרגלו בסבלנות ונחישות *חדירה* אוהבת! :)
תודה לכם פיני ודודי על השותפות ההרמונית בהנחיה - מדויק. 
תודה מיוחדת לאחיי ואחיותיי על השיחות "הקטנות" אך העצומות ועל ההקשבה, התמיכה הדחיפה והפידבק - אתם יודעים מי אתם.  עבורי זה היהה הקוסמיק הכי טוב שהיה אי פעם. 
ויש לי תחושה שבכל פעם הבאה נאמר בסוף את המשפט הזה בדיוק 
 
♦ליאת ליליאן
דודי תודה רבה על ההזדמנות להיות, לחוות, לפגוש ולהרחיב עוד טיפה את הלב. 
תודה גדולה לכולנו - אלים ואלות שפגשתי בפשטות וקלילות במים, באש, ברוח ובאדמה (במקרה הזה בבוץ:)  ממש נהניתי מכל רגע!  נמסטה
 
♦עוזי גל
להגיע, אחרי 3 שעות נסיעה מורטת עצבים,  זה לא מובן מאליו
ובכניסה טור של מספר זוגות והרושמת קמה לחבק לברוכים הבאים, זה לא מובן מאליו
המבט הראשון לברכה צלולה ומזמינה, זה לא מובן מאליו
וגם שרעב מת , עצבני, ועייף, בסבלנות אין קץ ובנימוס שיש רק עוד חצי שעה אוכל,
וקמים בבוקר למחרת והשטח נקי כמו שהגענו בלי חד פעמי המתנופף ברוח,
וחיוך של בוקר טוב מכול הנקרא בדרכך לשרותים, כשמברשת שיניים ביד, זה לא מובן מאליו,
והמתחם לסדנה מאורגן עד לקוצו של יוד, זה לא מובן מאליו
היה לי נעים לומר להלפר ולטכנאי סאונד ולעוד שנכנסו שלא צריך כלום והכול מצוין
תודה לכולכם על מקום קסום שיצרנו, שנלקח מגן עדן, מרגיש שהגעתי למשפחה שלי,
ולך דודי תודה על החזון והגשמתו,
 
♦רועי שחם
דודי, דויד, איש יקר ואהוב שכמותך.....ושרון מדהימה שכמותך- תודה לכם על פתיחת ספייס נדיר, איכותי, מכיל ואוהב.... תודה שפתחתם לנו מגרש משחקים איכותי וקסום. על המתחמים המושקעים, על הפינוקים, על ההזדמנות ללמוד וללמד, לפגוש ולהכיר את אחינו ואחיותינו למסע, על האש ועל האנרגיה שהשקעתם כדי ליצור את הקסם החשוב הזה....מעומק בלב- תודה.
 
♦נגה מיבר
תודה דודי ושרון על מסע מופלא וקסום.
הצלחתם לעשות את זה שוב.. התדר הזה של אהבה ומגע ורטטים של עונג שמעירים כל תא ותא בגוף להיות מלא חיים. תודה על מלא רגעים של חסד וריפוי, תודה על המפגשים ליד האש ובתוך המים. תודה על הזכות להעניק תוכן ועל האפשרות לחוות וללמוד. תודה על מי שאנחנו 
 
♦איתן שחם
דודי אין מילים לחוויה העוצמתית שפו על הארגון והובלה התמונות הם כמו תבלין לתבשיל גורמה משובח היה מדהים תודה רבה כל הכבוד
 
♦מיכל וינקלר
אחת אחת. באמת קסם. כל הכבוד לכל צוות ההפקה ולך דודי. לא מובן מאליו להצליח להרים כזו הפקה מפוארת.
זרימה ונוכחות, זה משהרגשתי. תודה רבה לכם על נוכחות ואהבה

♦נועה 
היי דוד,
אז אני רוצה לשתף אותך שזוהי הפעם הראשונה שלי שאני בכנס מהסוג הזה, תמיד היה לי עניין בנושאים אלו, אבל לדברים יש את הזמן שלהם וכנראה לא סתם זה חיכה עד עכשיו. היו לי המון חששות לפני הכנס והמון התלבטויות אם כן או לא, אבל משהו בתוכי דחף אותי להגיע. ואכן בתחילה כל פחדי הוצפו, אבל לאט לאט עם ההתרגלות למקום, היכרות עם המקום וההבנה והתחושה שאני נמצאת במקום בטוח ומלא אהבה וקבלה משהו בתוכי נפתח והרשתי לעצמי להיות אני כמו שלא הייתי מעולם ומבחינתי רק השהייה במקום וההיכרות עם האנשים המופלאים שהיו בכנס היה ריפוי מאוד עמוק בעבורי בו עשיתי עוד דרך לקבלה ואהבה עצמית. 
הדגשים שלך בשיחת הפתיחה היו תזכורת משמעותית וחשובה וכל כך חשוב בעיניי שנאמרו כך בקול רם שכולם ידעו וישמעו.. "מסתובבים פה המון ילדים קטנים וכל אחד עם החסכים הרגשיים שלו.. וגם כשאתם אומרים לא לבחוץ אתם אומרים כן לעצמכם" 
הסדנאות היו מאוד מגוונות, משמעותיות, המנחים היו מעולים וניתנה ברובן הרגשה נינוחה וטובה ושוב תחושה של קבלה ואהבה.המון המון תודה על המרחב הקסום שפתחת ועל ההזדמנות להיכנס לעולם חדש ומרפא,
 
♦אורית
הי דוד
בהמשך לפוסט שראיתי שפרסמת, והתמונות הנפלאות שהעלית, גם אני רוצה לכתוב לך כמה מילים. 
יצא לי במהלך השבוע האחרון לספר לכמה אנשים על החוויה שלי מהכנס, על מה שקרה לי ומה שעבר עלי במהלך סוף השבוע הקסום הזה, ואני שמה לב שיש מילים לתאר על מה הייתה הסדנא הזו והזו, ואיזה יופי שהיו מים לטבילה במתחם, ואש מקודשת ומנחים מופלאים ועוד ועוד.... כי הכל היה באמת נפלא  ומקצועי ומסודר ומאורגן למופת. 
אבל אין לי מילים לתאר את מה שהיה שם באמת.  כי איך מתארים את האהבה, הרגישות, החיבור והחום שהיו שם באוויר? את האנרגיה המדהימה שנכחה ברכות מקודשת על כולנו? 
את הביחד העמוק ותחושת הביטחון הכה-גדולה שהיו מורגשים בכל רגע? את התחושה שלי שכל מה שאעשה זה בסדר, ממש בסדר, שגם אם לא אבדוק שום גבול וגם אם אפרוץ את כל הגבולות כולם - זה ממש בסדר? 
זו הפעם הראשונה שלי בכנס כזה, וחזרתי מוקסמת ונפעמת. הרגשתי תחושת שחרור וחופש והתמסרות ונתתי לעצמי להיות כל כולי בחוויה וברגע, נוכחת במלואי ואהובה ועטופה ובטוחה.
וזו הרגשה מדהימה, שתלווה אותי עוד הרבה זמן. 
זה שיחרר אצלי הרבה מחסומים, בעדינות ובהדרגה, ועם המון אהבה. 
וכל זה - בזכותך, ובזכות האנשים הנפלאים שרתמת לצדך בהפקה של האירוע הנהדר הזה. 
ברכות מעומק הלב, איש יקר. תודה. 

♦הדס הוד
הי דוד , הייתי בסופ"ש שעבר בכנס שארגנת רציתי להודות לך על הארגון האהבה ההובלה ויצירת מרחב ותדר מדויקים לתהליכי ריפוי והתפתחות נוצר שם קסם שקשה לתאר במילים שמזכיר ללב להיפתח להתרחב ולאהוב . שיהיה סופ"ש נעים
ארנון אילני
הפתיחות המינית הייתה הפתעה נעימה עבורי והתחושה שאתה והצוות העברתם שמותר להיות מיני היה משהו שחיפשתי. הייתי באירועי סדנאות והייתי במסיבות ריקודים בארץ ובעולם אבל לפתע המיניות הייתה בחזית וכל השאר ברקע וזה שינוי מרענן שזה בכלל אפשרי.
המיקום היה מוצלח - אהבתי את המים (אם כי לא טבלתי) ואהבתי שיש עצים וירוק מסביב. כמו גם אהבתי את אוהלי סדנאות עצמם.
ממי שיצא לי להכיר היו אנשים נחמדים שקל לשוחח איתם. למרות שלא שוחחנו אתה השארת עליי רושם ראשוני חיובי. גם שרון הייתה נגישה ועזרה לי בכל שאלה.

26-28/11/2015 Cosmic Lovers נווה מדבר סהר הירח-מסע אל המדבר

♦טל קרן כץ
הייתי בסופשבוע בכנס במדבר עם אנשים מדהימים. הכרתי אנשים יפים ומיוחדים וחוויתי חוויות מרגשות ומעשירות.
זה שוב חידד ודייק לי את הידיעה שאנחנו כאן כדי לאהוב. אנחנו אהבה שמתגלמת כאן בעוד ועוד צורות. בחרתי בסופש לחיות את הרגע מתוך נוכחות. לבדוק בכל דקה ודקה מה יעשה לי נעים עכשיו, מה אני מרגישה עכשיו ולמה אני זקוקה. להיות כאן ועכשיו זה להתרגש מפרח קטן או אבן מיוחדת, להתפעם מהזריחה העוצרת נשימה בנוף המדברי הקסום, להרגיש את החום גוף והאהבה בחיבוק פשוט. להיות נאמנה ללב שלי ולילדה הפנימית שלי לפני כל צורך של מישהו אחר שנמצא איתי, ולא להתפשר על כך לשניה. חוויתי קסם אחרי קסם, הרגשתי מחוברת לאלוהים, לטבע, לגוף שלי וליופי הלא נתפס של היקום המדהים הזה.שולחת לכם חיבוק ענק לשבוע נפלא. תודה דוד על חוויה לא נשכחת
 
♦גלי חי
אני עוד בעננים מהכנס המדהים הזה,איזה כייף! פגשתי מלא חברות חדשות,אחיות מדהימות אתן! הרגשתי בבית איתכן וגם גברים מדהימים הגיעו ומנחים ממש איכותיים,כייף ליראות שיש מקום כזה שמלמד את יופי המיניות ממקום מאפשר וחופשי,אחרי חוויות לא נעימות וגם נעימות שעברתי שקשורות במין הגעתי במין תחושה כזאת ש..מעניין איך אני הולכת לחוות כנס כזה,חוויתי את הכנס בקשת של תחושות שעלו בי -כל ההתנגדויות והצללים עלו וואווו כמה צל יש בנושא הזה בחיים שלי וכולם כאן מה זה פתוחים ונועזים ואני זה בכלל לא מעניין אותי זה לא מדליק אותי כל המין הזה לא מרגש אותי,עלתה אשמה,מה אני לא בסדר?,עלתה  בושה, התבוננתי,התייאשתי,רציתי ללכת, זה לא בשבילי..בעודי שותה תה צמחים על אבן ליד המדורה בעודי מתחברת למקום הנזירי שמבקש שאאפשר ואאשר אותו כמו שהוא, הרגשתי שמשהו קורה,האישור מתוכי עלה שזה בסדר לא להיות כמו שכולם עכשיו זה בסדר גם לא לאהוב מין וסקס(אני לא אוהבת סקס?? ששש מה פתאום!! זה לא מגניב ששש) ועדיין להיות בפסטיבל כזה מוקפת בכל המוארים השמחים והנועזים שבדיוק גנחו את עצמם/ן לדעת,ואז ממש אז ניכנסתי להלפר בסדנה של סוג'י הניפלא, הרגשתי לא כל כך טוב ופחדתי שלא אצליח לתפקד,עלה בי גועל מכל הסקס הזה ממש בחילה (אני יודעת שזה לא מגניב אבל זה זה זה)הרגשתי מוצפת ומלאה הייתי חייבת אוויר אבל אז הגעתי לסדנה של סוג'י  ונחשו מה!!הכל נעלם,פתאום הסדנה התחילה פתאום התמסרתי בלי שום בעייה הרגשתי בטוחה ופתאום ניזכרתי באהבה- מודה שזו הסדנה שהכי הייתי צריכה,אשכרה ניזכרתי באהבה,התגעגעתי אליה כל כך,לא מין לא גמירות,אהבה!הייתי במבוק והייתי רוח והייתי אהבה והיה מגע ולא עלתה בי בחילה הייתי בסרט טוב שאחרי שהוא ניגמר הפנים שלי נהיו חלקות ויפות ומשהו בי נפתח ושוב ניזכר באהבה,אהבה! ומאז הכל שינה כיוון פתאום בא האומץ לחשוף את הגוף שלי ואת היוני שלי לפני כל כך הרבה אנשים ולטנטר עם האשה הכי יפה בעולם ליפני כולם! תודה איזה כייף יוני ערום מול יוני ערום! סשן לפני כולם! אני עם קריסטן אלת האהבה ♥ אני בהודייה על הסופ"ש הזה שבטח עוד אתגעגע אליו:)
 
♦עוזי גל
להשתתף בחזון של איש וליצור יחד אתו,  להתחבר בשלמות לאותה עשיה, לחבק את כול שמגיע יחד עם זה ולגדול, להיות שם כולי באותו רגע ולשחרר למצוא אושר , לא מובן מאליו, ואני שוהה עדיין עם החוויות שמחלחלות בגופי, מרגיש את העשייה של המקום כי הוא שם,
חווה עם התחושות שעדיין מפעמות בתוכי, ורוצה להודות לדודי ושרון ואושר ו... כול מי שהיה, ליצור את הכנס המדהים הזה. תודה.
 
♦מכאל ברנדייס
תודה ענקית לדודי ולכל מי שאירגן את הכנס הנפלא. הכל היה מושלם - המיקום היה מעולה (אין כמו המדבר), הבריכה מרעננת, הסדנאות היו מעולות אחת אחת, האוכל היה טעים ומעל לכל המשתתפים היו מקסימים ואנחנו מרגישים שנוצרה כאן קהילה שבאמת אפשר היה לשתף בה הכל. סדנת ההכרויות של ג׳אקו היתה מענינת ואיפשרה להכיר אנשים חדשים בצורה מובנית ועזרה לנו לפתח פתיחות. סדנאות העיסוי של לילך ובועז המקסימים היו מעולות ומענגות כמו בפעם שעברה. הסדנא של איילה ורקס היתה חוויה אדירה (ורק חבל שלא היה מספיק זמן). סדנת החתולות של דודי היתה השיא של הכנס מבחינתנו. בזכות ההנחיה המדויקת דודי העביר אותנו חויה אקסטרימית בצורה שהרגישה כמעט טבעית. הקוסמיק הקודם היה חווית וואו ראשונית. והקוסמיק הזה היה אמנם פחות מפתיע מבחינתנו (יש רק פעם ראשונה אחת) אבל הרגיש בבית עם המון חברים ישנים וחדשים. עכשיו נותר רק לצפות בקוצר רוח לכנס הבא. תודה תודה לכולם ותשמרו על קשר.
 
♦שרון זקס
 אחד הכנסים הטובים שהיו לי. אחרי למעלה מחודש שהייתי קבור בלימודים, הגעתי למקום בו אני נמחץ (במובן החיובי כן?) בחום ובאהבה, בסבלנות ובנתינה. עכשיו כשחזרתי למציאות אני מרגיש כאילו פאק... הייתי צריך את זה. המיקום היה מושלם, האוכל היה מצוין אבל מה שעשה את הכנס הזה יותר מכל, הדבר הכי חשוב: האנשים. הצלחתם ליצור אווירה אינטימית מיוחדת, נועזת וכנה. אני באמת מרגיש גאה לקחת חלק בפרויקט הזה (אפילו שהייתי במטבח רוב הזמן והפסדתי סדנאות ואפילו הזמנה לסקס) ומקווה שנמשיך במסורת ובהנחלת האוצר הקסום לדורות הבאים

♦נגה מיבר
וואו איזה כנס עוצמתי. ממש הרגשתי שהתדר היה כל כך מדויק. מוחזק. מאפשר. עמוק.
הסדנאות היו איכותיות והמרחב היה נעים נעים, גם המרחב הפיזי וגם המרחב האנושי. היה מרגש לחוות איך הרבה אנשים שזו הפעם הראשונה שלהם במקום כזה מתמזגים, נמסים, ומרשים לעצמם לחוות ולהיות מוזנים באהבה, במגע, בנוכחות. 
ממש נהניתי להעניק את הסדנה שהעברתי עם אבישג אהובתי. להיות עדה לעוד ועוד אנשים שמוכנים להתרחב, להרפות, ולהתמסר לעונג ולחופש.
תודה דוד שיצרת את הקסם הזה, תודה שרון שתמכת בפלא הזה יחד עם דודי, תודה לכם שהיית שותפים
 
♦אודליה גרין כהן
דוד ושרון תודה רבה מעומק הלב על כנס מרהיב ומעשיר. סדנאות מעולות, אנשים פותחי לב ואוירה קסומה. היה לי תענוג לעבור מסעות והיה לי הכבוד להעביר מסעות. כן ירבו כאלו. 
 
♦ראדיקה
דוד ושרון, תודה על הפקה של כנס מלא קסם ואהבה, היה נפלא ומעשיר 
בעקבות הסדנא שהעברתי אני מצטרפת משהו שכתבתי לא מזמן על הקשר בין bdsm וטנטרה. תהנו 
 
♦שרה
הייתי יומיים בכנס. פגשתי מורות ומורים, חברות וחברים, אהובות ואהובים. מכל מיני סוגים. כמה ברכה, שפע, רכות ושמחה, חוויתי. תודה למארגנים דוד ושרון על ההזמנה והלב הפתוח. העולם צריך עוד כמוכם- כמונו.

♦בן ואפרת
תודה, תודה, תודה. תודה דוד, תודה שרון, עשיתם עבודת קודש והצלחתם, תודה חברים אהובים שלנו המנחים,  תודה חברים אהובים שלנו המשתתפים, תודה הלפרים נהדרים ואהובים... היה לנו כיף גדול, כיף לתת את הסדנה שלנו, כיף לפגוש אתכם בצ'אישופ, כיף לשוחח, לשיר, לחבק.... תודה על אוירה נפלאה שהתאפשרה בזכות כל אחת ואחד מכם, תודה לכם על המתנה שהנכם. ועוד דבר קטן, המקום היה מדוייק ומדהים.
 
♦הודיה
דוד ושרון האהובימיות, מורידה כובע מנטלי בפנכןם.. הרמתם כנס מקצועי ומענג למופת!! נהנתי מכל רגע! המון המון תודה!!
 
♦אפרת בנור
הי כולכם, לא הספקתי להפרד ( אילוצי טרמפ )..... היה מקסים, מעשיר ומלמד, תודה לכל מי שהגיע לחוות ולהשתתף.
שאפו למארגנים ולמקום.
 
♦תומר קורון
חברים וחברות, אהובים ואהובות, עמיתים לדרך ועמיתות,  משתתפים ומשתתפות, הלפרים והלפריות, מבשלים ומבשלות וכמובן... 
דודי ושרון מלך ומלכת באדולינה!!!    ת-ו-ד-ה גדולה גדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כ-ו-ל-נ-ו מכירים, כ-ו-ל-נ-ו אחד ולכ-ו-ל-נ-ו יש *שלישי* פרטי, תודה על סופש קסום ומעורר (כרגיל כבר) 
השראה, שמחה, למידה וגדילה פנימית, לחיי קוסמיק #4 בקיץ! 
 
♦ליאת ליליאן
כמה עונג! תודה על ההזדמנות להפגש שוב ולהעביר ידע וחוויה. שמחה שהכרתי אותך דודי ושהזמנת אותי שוב. לומדת להכיר לעומק עוד מנחים אמיצים וקהל מקסים שרוצה לחקור ולצלול אל רבדים של אינטימיות, אהבה ועונג. היה לי הכבוד 
 
♦אור גל
וגם אני בתודה גדולה, ורק עכשיו מצליחה לנחות די כדי לכתוב משהו על ההזדמנות להיות חלק מהכנס המופלא הזה מתחילתו, 
על קהילת האנשים המופלאים שאנחנו פוגשים מכנס לכנס , מנחים ומשתתפים והלפרים, כולם מרגישים כבר כמו משפחה רחבה ואוהבת,
הפעם המקום סיפק חויה משודרגת ברמות על: היופי של המקום עם הבריכות והטיפוח והנוף, המקלחות והשירותים הנקיים ומפנקים, מתחם הלינה הנוח, מתחמי הפעילות המושקעים, מקומות ישיבה נוחים בשפע, ממש להיות גם בטבע וגם בתנאים מפנקים. תענוג
מודים לאנשים האמיצים (ובמפתיע בכלל לא מעטים) שהגיעו ב 7:30 לפנות בוקר לתרגל יוגה בהשתתפות מלאה , וביום שבת בהרבה סובלנות לאנגלית הקלוקלת שזרמה מפי (מצטערת, מרכז השפות שלי כנראה מתקשה להתמודד עם תרגום ספונטני תוך כדי החזקת תרגול )
תודה מיוחדת לזוגות המדהימים שבאו ללמוד אתנו על מרכזי האנרגיה הנשיים ולחוות את העיסוי העוצמתי של מרכזי הירח,
היה מרגש ביותר לעבור אתכם את התהליך והחויה, ואני מזכירה לכלם שאנחנו לרשותכם לכל שאלה ותמיכה ועיבוד שצפים ועולים גם אחרי שהסדנה כבר הסתיימה
הפעם עוזי ואני כמשתתפים בחרנו ללכת על כיוון של בילוי קליל וכיפי ואכן המענה לפן הזה של כנס היה מעולה, וחגגנו בשפע של חויות מענגות ומפגשים נעימים.
ואחרונים חביבים לדודי ושרון - לדודי שיצר ישות חדשה ומופלאה שיש לה כבר זכות קיום משל עצמה, ולשניכם על הארגון למופת, כל מה שציינתי למעלה והשקט והיעילות בה התנהלו הדברים, המענה לכל שאלה, הזרימה הנכונה והאנרגיה הטובה
בכלל לא מובן מאליו
המון תודה
ונתראה בפעם הבאה
 
♦יוסי סיגטי
תודה לכולם. היתה חוויה מעשירה ומענגת. הכרתי אנשים מופלאים עברתי סדנאות אצל מנחות ומנחים נפלאים נהניתי מהאנרגיות הטובות שזרמו וקרנו בשפע גם מהמדבר ובעיקר מהאנשים. מושלם. תודה לכם. לכולכם 

♦דניאל דיקובסקי
Thank you beautiful cosmic lovers! You filled my heart with love, my body with pleasure and my mind with bliss! I feel endless gratitude for all this sudden glory of existence 
 
♦תהילה
תודה גדולה וענקית לכולם! תודה לדודי, תודה לצוות המטבח-האוכל היה ממש טעים, תודה על החיוכים, הלבבות, השיתופים, תודה על הריפוי שבפומביות, החופש, שיהיה לכולם שבוע נפלא:)
 
♦סוג'יי
איזה יופי להתחיל את השבוע מתוך השקט של המדבר 
תודה לכל האנשים הקסומים שהשתתפו בסדנאות ונגעו בטנטרה.
 
♦אושר ברג
דודי  תודה תודה תודה.. אני עדיין בריחוף.. היה לי מדהים.. כמה טוב להיזכר מי אני עם מקבץ אנשים ככ מופלאים! נשיקות וחיבוק גדול!!
 
♦גלי אשיה
כנס משובח ומרטיט בסטינג מדברי מושלם. תודההה
 
♦נני חגג
תודה לך דויד איש יקר על כנס מבורך מלא בהעצמה נתינה אהבה ולב גדול שדאג לכל הקסם הזה להתממש. היה לי מרגש ביותר וכיף להכיר את הקהילה 
 
♦איתן שחם
תודה לך דודי, יצרת יצירה למופת, היה לי כייף בסדנה שלך. וגם זכול גדולה להיות חלק מהקסם המופלא הזה

19-21/5/2015 Cosmic Lovers כפר החורש-משנתו של טילופה

♦בועז
ביקשת פידבק על הכנס אז הנה זה בא...קודם כל הכי חשוב: היה לי כנס טוב, הנעתי אנרגיה, שחררתי ונהנתי. כל השאר משני מבחינתי. תודה על הכנס וכל הכבוד על האומץ להיכנס להפקות כאלו. אז מה אהבתי: העיצוב - מאוד חשוב בעיני והכיתות הפכו להיות חללים שראויים לטנטרה. הם היו נעימים ויפים מאוד. הייתי בעבר בכל מיני כנסים שלא דאגו לכך וזה הרגיש מוזנח.* הסדנאות - אבישג, אסתרה, קריסטין, בן ואפרת, להסיר את השריון שלך, נירוואן - כולן היו סדנאות שדחפו ואיתגרו אותי ואהבתי אותן. היה לי ממש מדויק. זה מה שחיפשתי.
 
♦סמדר מילר
הי דודי, תודה על ההזמנה להשתתף בכנס. היתה אווירה כל-כך מקסימה ונעימה. ממש הצטערתי שלא יכולתי להישאר עוד. בפעם הבאה אני מפנה לעצמי את כל הסופ"ש! תודה על היוזמה הנהדרת!

♦ארי בונאר
תודה יקירי על הכנס שיצרת. ותענוג להכיר אותך

♦עמית
היתה התכנסות מהממת, נהניתי מכל רגע, תודה ואחלה שבוע

♦נירית 
הי דודי לא הספקנו להיפרד, היה מעולה, אתם נהדרים... תודה 

♦חגית קרצו
מחכים לכנס הבא 

♦יעל סוראן ארנון
תודה היה נפלא, מלמד, משמח ופותח

♦טליה פלד
נשמע עוצמתי

♦נגה טמיר
היה אחלה במיוחד הסרת השריון

♦עוזי גל
תודה על המקום שיצרת, שכיף להנחות בו וכיף להשתתף בסדנאות. בנוסף לתכנים המגוונים והמדהימים האהבה שהושקע בטיפוח המרחב הוסיפה והעצימה.

♦אריאל תמיר
תודה לך על היוזמה הנתינה ההשקעה ,תבורך.
 
♦פיני מוגילבסקי
היה נפלא. איזה אנרגיות. איזה חיבורים. איזה ריפוי. ג'ה בלס !

♦אור גל
תודה לך דודי על היוזמה והאומץ ובנית המקום הקסום עבורנו, ותודה לכל צוות ההקמה וההלפרים שהקימו והחזיקו את המרחב הקסום, ותודה מיוחדת להלפרית המקסימה בסדנה שלנו, שהשתלבה בתמיכה עם הידע והאנרגיה האישיים שלה. אני חושבת שהתפיסה של תשלום אחד שכולל הכל היתה מצוינת ועזרה לאנשים להיות נינוחים וליהנות באופן שלם מהכנס.
 
♦אלון מור-איזה כנס מדהים חוויתי. . חוויה מכוננת בחיים שלי.. תודה לכולנו על המרחב הבטוח והמקודש שיצרנו יחד.. תודה גדולה גדולה לדודי, קרן וכל מנחים המדהימים.. זכות גדולה מאוד עבורי להיות חלק..

5-7/3/2015 Cosmic Lovers מרכז כנסים-להבות חביבה

♦השתתפתי בפסטיבל Cosmic Lovers שאירגנת, והתרשמתי עמוקות מהשקט, האהבה והכבוד שמתוכם אתה עובד – גם בסדנאות עצמן וגם בארגון שמסביב. התחום די חדש לי, אבל נכנסתי לתוכו בטבעיות ובקלות, גם תודות לאווירה שאתה משרה. תודה!

♦דוד, תודה על כנס מדהים.הצבת רף גבוה,ולנו שזאת התנסות כמעט ראשונה בעולם הטנטרה לא בטוחים שנוכל לחוות שוב מקום כ"כ מכיל ,מכבד ,עם מנחים מעולים,אווירה נפלאה ומעבר לכל חיבור אותנטי כל אחד לעצמו ובקשר הזוגי.היה מדהים מדהים מדהים! מילות תודה לא יכולות להביע את החוויה...אבי וליאת
 
♦הי דוד, רציתי להודות לך מעומק ליבי על הפסטיבל המדהים בסוף שבוע. תודה רון שחר
 
♦לדוד שלום, רציתי להודות לך על הכנס המדהים שאירגנת. הסדנאות היו מופלאות וכמה מהן של ליאת, שלך ושל בועז היו חויות משנות חיים. כל הכנס היה נעים והאוירה היתה בפירוש מקודשת ומכבדת בצורה בלתי רגילה וגם המקום היה מושלם. תודה רבה ואני מקווה שניפגש שוב בקרוב.מיכאל
 
♦תודה מהלב כל כנס מיוחד עמוק ומושקע תבורך שבוע טוב. איריס
 
♦דוד יקר-כולי הודיה על שאפשרת את קיומה של ההתכנסות המיוחדת בה זכיתי להצצה ראשונית אל כוחה וקסמה של הטנטרה . גלית
 
♦לירון ושי
דודי שלום, רציתי להגיד לך - תודה. בפעם הראשונה אי-פעם בחיים שלי שזכיתי במשהו, זה היה הכרטיס לכנס שלך. סימן מהיקום או לא? ורק בזכות הכרטיס הזה, הגעתי לכנס שהיה מקסים ומאתגר, כייפי ומפחיד - הכל ביחד. זאת הייתה חוויה אדירה עבורינו כזוג להכנס לעולם שלא ידענו בכלל על קיומו ושאנחנו עוד רחוקים מלעכל את כל אירועי אותו היום העמוס רגשית ופיזית (וזה היה רק יום אחד!)מלימור בנדל יצאנו מרוגשים ממפגש ראשון עם סוגי מגע, ממיכל מעיין באופוריה נשית, מנירוואן עם שקט, ומסוג'יי עם דמעות-עצב-כעס גדול ומריבה. ועדיין, קרה שם משהו שגם אם אנחנו לא מבינים אותו, בכל זאת מעריכים את הפוטנציאל (ובוודאי נחזור לסוג'יי לנסות ולהבין). אז שוב - תודה. תודה על אוסף המרצים המרתקים והמשתתפים הפתוחים והאותנטיים עד מאוד. תודה על ההזדמנות שנתת לנו להשתתף - תמיד יש פעם ראשונה ואנחנו שמחים מאוד ששלנו התממשה בזכותך. 

♦גילי
דודי, הכנס היה מופלא, נהנתי, הסדנאות היו מעניינות, האירגון של המקום היה מופלא. התייחסתם גם לכיסוי של המקרן מהתקרה...!,, כל הקישוטים והתאורה העניקו אוירה נעימה... יש כוח....חסר לי יותר זמן פנוי בין הסדנאות.... והחדר שלי היה ממש רחוק מהמתחם ...מקווה עבורך ועבור הקהילה שלנו שתעשה עוד מפגשים כאלו...