צרו קשר
סגור

אנחנו נרגשים לספר לכם על כנס חדש של Cosmic Lovers.
יחסים ואינטימיות בעיר הגדולה - סדנאות והרצאות על פריצות דרך במיניות האנושית.
14-17 למרץ 2018

המיניות היא אחד המרכזים החשובים והמשמעותיים של בני האדם.
היום הזמנים הבשילו להבין שאם לא נתחיל לחשוף את הידע של כוחות הריפוי והשינוי שאצורים במיניות לא נוכל להמשיך להתקדם ולהתפתח.
 
אנחנו חיים בעידן של התרחבות, חופש ושינוי מתמיד. אנחנו מהירים יותר, יצירתיים יותר, ותשומת הלב שלנו מתפתחת להכיל יותר דברים במקביל. אנחנו פחות מקבלים כמובן מאליו מסגרות והסברים של "ככה זה". המיניות שלנו היא אחד האזורים הכי פחות מטופלים שלנו. הלגיטימציה למיניות ולביטוי שלה מוגבלת. אנחנו מעדיפים להסתיר, להתבייש, להתעלם. למדנו שהדבר הטבעי הזה שנקרא הגוף שלנו, הוא מביך.
כדי לחיות חיים מלאים מלווים בתחושת עוצמה, שמחה ויצירתיות, אנחנו צריכים להסכים להשתמש במלוא הפוטנציאל שלנו, בכל מרכזי הכוח הנפלאים שלנו. לכן העבודה עם מיניות היא כל כך רלוונטית וחשובה. זאת גם הסיבה שעבודת מודעות עם מיניות היא פורצת דרך, מאתגרת, ומתגמלת.
 
הארוע הזה הוא שונה מהכנסים שהכרתם וראיתם.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא, לטעום ולהרגיש את התחום עם שלל הרצאות ופעילויות מרתקות מבלי להתחייב למסע עומק תהליכי.
אנחנו מאמינים שלכל אחד יש את הזכות לשמוע, להתנסות ולקבל מהעולם של הטנטרה והמיניות המודעת-מקודשת.
אנחנו יודעים גם שהחיים שלכם/ן מלאים וזה מאתגר לקחת פסק זמן של כמה ימים ולצלול. לכן אנחנו הפעם מגיעים אליכם/ן.
 
4 ימים, 4 מרחבים של הרצאות, סדנאות, תנועה, מפגשי שיח, פאנלים בנושאים שונים כגון 'ריפוי טראומות', 'תקשורת זוגית', 'טיפולים ותהליכים טנטריים', 'שאמניזם' ועוד.כל הפעילויות ללא ערום.
 
מנחים ומנחות אהובים ומוכשרים בין לאומיים
פרטים בקרוב
 
מנחים ומנחות אהובים ומוכשרים מהארץ
פרטים בקרוב

מתי ואיפה?
14-17.3.2018 
 
עלויות?
פרטים בקרוב

אוכל?
במקום יפעל צ'אי שופ מפנק, עם פיצות,לאפות וסנדוויצים,סושי,שייקים, עוגות ומתוקים, תשלום במזומן במקום.

לינה?
הארוע ללא לינה.
להרשמה לחצו כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם


פרטים מלאים בקרוב
מוזמנים להתרשם בנתיים מהתכניה של הכנס הקודם

פרוט הסדנאות יום חמישי 14/9/2017

ברוך רז – Baruch Raz
לעורר תשוקה לחיים – 17:00 - To Be Passionate for Your Partner, Work & Life, מתחם פראי
בשיחה תקבלו 3 רבדים שונים של תשוקה בחיים: תקבלו כלים יומיומיים לעורר את התשוקה, תבינו את הקשר בין הייעוד לתשוקה בחיים  וכיצד האון הגברי קשור לייעוד.
שיחה לגברים ולא רק.
מתאים ל: כולם
 
יהונתן ויסכה שומר – Yehonatan & Yiscah Shumer
עונג. נגע. עוגן. – 17:00 - Oneg. Nega. Ogen, מתחם תשוקה
שערי העונג - לעונג המוטבע בבריאה הנשית ישנם שערים רבים ומופלאים.
נגע - החסימות בחשק, בתשוקה ואף בכאב נושאות בתוכן ידע הכוונה ודיוק עבור העונג וגילוי ההויה. דרך החסימות נגלה ונפתח שערים של עונג דיוק ונוכחות. עוגן- העונג כעוגן להוויה הנשית.
מתאים ל: כולם
 
אפרת מנור – Efrat Manor
טיפול מיני קונבנציונאלי – 17:00 - Conventional Sexual Therapy, מתחם אהבה
טיפול מיני קונבנציונאלי מבוסס על עקרונות של טיפול פסיכולוגי, המבוסס על שיחה ויצירת קשר בין מטפל ומטופל תוך כדי דיבור על חייו, רגשותיו, מיניותו ומערכות היחסים שלו.  ללא מגע. המטופל או הזוג,  מגיעים עם סימפטום מיני שהוא רק התוצאה לקשיים רבים ועמוקים אחרים. בהרצאה זו אסביר את מהלך הטיפול לחקירה וגילוי הסיבות הרגשיות והאישיות להיווצרות הקושי או הסימפטום המיני. אתייחס גם לאופן הטיפול שלנו שכולל העלאת זכרונות, עבודה עם פנטזיות, חלומות וטראומות לא פתורות מעברנו שהשפיעו על המיניות. אתייחס גם לשיטות העבודה שכוללות טיפול דינמי וטיפול התנהגותי וקוגניטיבי . ואתן הצצה לחדר הטיפולים של מטפל מיני קונבנציונאלי .
מתאים ל: כולם
 
נעמה הנגבי – Naama Hanegbi
מיניות מודעת ואוהבת בדרך הטנטרה והלב – 17:00 - Loving Sexuality - The Tantric Path of the Heart, בגג
יש הבדל גדול בין סקס למיניות אוהבת ומודעת בדרך הלב. היום יש בלבול גדול, עקב עולם הפורנו, בנוגע למיניות. בהרצאה הזו נבין מה השפעת הפורנו על המיניות שלנו, נלמד על מעשה האהבה המודע, הנוכח ואף המקודש, נגע ברבדים העמוקים והרוחניים של האינטראקציה הזוגית והמינית שלנו ונבין תורה פשוטה, עדינה וחובקת זו, שיכולה להתמיר את הסקס שלנו למעשה אהבה מדהים.
מתאים ל: כולם
 
יהונתן ויסכה שומר – Yehonatan & Yiscah Shumer
סוד החשמל והתשוקה – 18:30 - The Secret of Desire, מתחם פראי
המיניות ואתה סוד הקיום נובעים מספירת הכתר ומתגלים ביסוד ובמלכות. בסדנה משותפת שלנו ( יהונתן ויסכה) ננביע את המיניות משורשה. ניגע בגלוי ובנסתר. במשחקי עונג. נלמד לגעת בלי לגעת, בגוף ובהוויה.
הסדנה משלבת תרגול זוגי ללא מגע
מתאים ל: צמדים קבועים
 
אפרת גרוסמן  - Efrat Grossman 
פגיעות ואינטימיות במעשה אהבה – 18:30 - Vulnerability & Intimacy in the Act of Love, מתחם תשוקה
מיניות מפגישה אותנו עם החלקים הפגיעים והשבריריים שלנו. איך עושים אהבה במפגש חלקיקים בחלקיקים, איך מפגישים את הילדים שבנו בתוך המפגש האינטימי מיני, איך מתקשרים ומיצרים מיכל הכלה הדדי, איך מעצימים את התשוקה במעשה האהבה דרך מפגש עם הגוף, הנפש והנשמה.
מתאים ל: מתקדמים, צמדים קבועים, מגע אופציונלי.
 
זוהרה טרייסטמןZohara Treistman
מפגש עם הנקבי במיסטיקה היהודית 18:30 The Feminine in Jewish Mysticism -, מתחם אהבה
בהרצאה נתמקד בתפישת הנקבי במסטיקה היהודית: בזוהר ובקבלת הרמ"ק. נתחקה אחר דמות השכינה המתהדהדת בכל אישה וב"סוד בית הרחם" מרכז הנקביות. ההרצאה מציעה מפתחות למפגש עומק וחיבור בין רוח למין.
מתאים ל: כולם
 
מרקי מלול – Marcky Meloul
ממפלצות לפרפרים – 18:30 - From Monsters to Butterflies, בגג
כיצד נשחרר את המפלצות השחורות הרובצות על חיינו מילדות ונהפכן לפרפרים מרהיבים המייפים את חיינו וחיי סביבתנו? כיצד נשתמש בתקשורת גלויה ומקרבת לצלוח את המהמורות שמכשילות אותנו פעם אחר פעם ולצאת לדרך חדשה? כיצד נצא ממעגל האלימות-קורבנות-ישועה לחיים של בנייה, הדדיות, תשוקה ויצירה? כיצד נעצור את עגלת ההעברה הבין-דורית ונעצב הווה ועתיד חדשים שאינם נשלטים בידי עברנו?
מתאים ל: כולם
 
ארנינה קשתן – Arnina Kashtan
למה אבא שלי קרא לי 'זונה' ולמה אף אחד/ת לא אשם/ה – 20:30 - Why My Father Called Me 'A Whore' and Why No One is Guilty, מתחם פראי
במסע הגילוי, הריפוי והשחרור שלה מילדוּת ונערוּת של דיכוי ועד להפיכתה למורת-דרך ומנטורית בינלאומית ליצירת שינוי במודעות, בתקשורת וביחסים, טוותה ארנינה את הידע, הניסיון והגילויים שחוותה לכלל שיטה אינטגרטיבית, "המצפן", שבחלקים ממנה תשתף בסדנה זו. במפגש מאיר-העיניים הזה, המושתת על תפישת-העולם של "תקשורת מקרבת" (לא-אלימה), ייבחנו באומץ ובמשותף סוגיות כמו: איך הגענו עד הלום (ומה גורם להורים מזה כמה אלפי שנים להתייחס כך לילדיהם), מה המחיר שכולנו משלמים/ות בשם המשכת הסטאטוס קוו העיוור, איך לפרוץ את מחסום השיתוק שבין פחד לבושה ולהופיע בעולם במלואנו, איך לגבור על התניות של דורות ולחיות מתוך תחושת ביטחון עצמי, שייכות וחופש
מתאים ל: כולם.
 
סמדר מילר וניסים לוי - Smadar Miller & Nissim Levi
מיניות קשובה – 20:30 – Mindful Sexuality, מתחם תשוקה
קבלו הצצה מרתקת אל עולם המיניות הקשובה: מפגש מיני כיצירה משותפת, זוגית, כמסע התקרבות אינסופי, כחגיגה של התאהבות מחודשת. מהם המפתחות לתשוקה מתחדשת? למיניות שממשיכה להיות מרתקת ומסעירה גם בקשר ממושך? למעשה אהבה שמוביל להתעלות? איך הופכים את השדה המיני-זוגי למרחב מרפא, מעצים ומטעין? ומה ההזדמנות המיוחדת שיש לגברים ולנשים במסע הזה?
מתאים ל: כולם
 
גלי באר - Gali Bear
לשמור על זוגיות מונוגמית תוך כדי  התפתחות מינית – 20:30 - Monogamy and Sexual Develpoment, מתחם אהבה
ההרצאה מיועדת לנשים וגברים שבחרו לחיות בזוגיות אחת ורוצים להתפתח מינית בתוכה תוך כדי העמקת הזוגיות ושמירה עליה. מהי בכלל התפתחות מינית ולמה לנו כזאת? איך עושים את המרחב הזוגי מקום בטוח לתהליך צמיחה? איך מתחילים כזה תהליך? מה קורה כשאחד מבני הזוג דוהר קדימה והאחר נשאר מאחור? איך לומדים לחיות בלב פתוח ולשמור על גבולות זוגיים? ומה עושים עם הבושה? מה עם הזמן שאין לנו בין העבודה הילדים והכביסה? מה עם כל הדברים שאני לא רוצה לראות במי שמולי והם שם בכל זאת, בחדר המיטות? על כל אלה ועוד...
מתאים ל: כולם
 
תמר מור סלע - Tamar Mor Sela
ערות - נשים מדברות מיניות – 20:30 - Awake - women talk sexuality, בגג
 תמר מור סלע, מחברת הספר 'ערות – נשים מדברות מיניות', בשיחה על הספר, על התכנים שעולים ממנו ועל תהליך הכתיבה.
מתאים ל: כולם
 
יודן מיבר, אבי ריינשטין, אור קורן, אדווה בן שחר, אשיה אגסיYudan Meivar, Avi Reinstein, Or Koren, Eshya Agasi ,Adva Ben Shachar
מופע תיאטרון פלייבק -  22:30 -  Playback Theatre performance
חוויה סוחפת וחושנית של תיאטרון ספונטני הכוללת סצנות משחק מאולתרות המבוססות כולן על הסיפורים של הקהל. קבוצת תיאטרון הפלייבק 4PLAY מזמינה סיפורים בנושא מיניות ואינטימיות, הופכת אותם למחזה בו ברגע. הסיפורים השזורים אחד בשני הופכים בשעה קלה את הקהל.. לקהילה!
כולם
 
יודן מיבר - Yudan Maivar
מסיבת ריקודים -  23:30 - Dance Party
DJ YUDAN בסט שיחבר אותנו לפעימת הביט הקיימת עמוק בפנים. זו מסיבה שיוצרת מרחב של אינטראקציה, שובבות ומגע יחד עם רפואה ותודעה ומתוכם נוצרת תנועה פנימית המאפשרת לרוח לרקוד בתוכנו.
כולם
 
 

פרוט הסדנאות יום שישי 15/9/2017

תמי אריאלי – Tamy Ariely
יוגה אגן הבריאה – 8:45 -  Yoga The Creation Pelvis
יוגה המעמיקה תרגול אל אזור האגן מפתחת גמישות במפרקי האגן ובשריריו ומאפשרת זרימת דם תקינה ומעברים פתוחים לזרימה עצבית. קרקעית אגן בטונוס מאוזן תורמת לתפקוד הרמוני בין מערכות הגוף: מערכ' תנועה הנעה מתוך מקור מייצב, נשימה בין שתי סרעפות התורמת להורדת מתחים, ריכוז לפרטים עמוקים המאפשר שחרור לרובד הרגשי ועוד. אגן מאוזן, מודע וגמיש מהווה קרקע יציבה למיניות. אגן הבריאה הוא שורש כל אדם ואדמה. שם נוצרת האחדות הפיזית, הרגשית והאנרגטית. שם זרע הפוטנציאל. שם מימוש הבריאה.
מתאים ל: כולם
 
אסף פלג – Assaf Peleg
טנטרה יהדות ומה שביניהן – 10:00 - Tantra, Judaism and the Search for the Sacred, מתחם פראי
במשך כ 13 שנה הסתובב אסף ברחבי העולם, למד יוגה, בודהיזם וטנטרה, היה חבר ומורה בקהילות טנטריות באסיה ובאירופה. עבר וחקר מערכות יחסים בין אישיות ובין האדם לעצמו. הנחה סדנאות בתחום מערכות היחסים המודעות ומיניות מקודשת ואף היה מטפל מצליח. במהלך השנים האחרונות התקרב למסורת היהודית ואפילו התחתן (מה שתמיד היה נראה לו כאנטיתזה לרוחניות אמיתית). הצטרפו אליו לשיח מרתק, על מערכות יחסים, מודעות, טנטרה, מיניות ויהדות.
מתאים ל: כולם
 
חגית ארליך -  Hagit Erlich
לדעת את שפת היוני - מעגל נשים מדברות מיניות -  10:00 -  Knowing My Yoni Language - Women Circle, מתחם תשוקה
בכל אחת מאתנו ישנו קול, שלא תמיד מקבל את תשומת הלב שלנו, לעיתים הוא אינו מוכר לנו כלל ולעיתים אפילו נעדיף להשתיקו בתוכנו. זהו קולה של היוני שלנו. אני מזמינה אותך למפגש מרגש ומיוחד עם המיניות שלך. להכיר, להקשיב, לגעת בעומק שבך. בואי למעגל נשים בו נשלב בין קסם המעגל והמפגש עם החוכמה הנשית לבין המקומות בתוכך שזקוקים לתשומת לב.
מתאים ל: נשים
 
טל קרן כץ ובת חן גולדמןTal Keren Katz & Bat Chen Goldman
חווה ולילית בעיר הגדולה -  10:00 -  Eve & Lilith, מתחם אהבה
לילית היא אשתו הראשונה של אדם הראשון, פראית, יצרית, נחושה, יודעת, בוטחת, יוצרת מציאות, לא מתפשרת, לא מרצה, לא מתחשבת. לילית נענשה על היותה כזו. חווה בהגדרתה היא אם כל חי. היא אם, היא חיה למען, בשירות מי שחיצוני לה, אף פעם לא עבור עצמה. את העונש והפחד מלהיות עבור עצמנו. לאורך גלגולים רבים אנו חיות את הפער הזה. בסדנה נפגוש את החווה והלילית שבתוכנו, נקשיב להן ונצא למסע של ריפוי.
מתאים ל: מתחילים, כולם, מגע אופציונלי
 
סופי יבנאי -  Sufi Yavnai
שומרי האש - מעגל גברים – 10:00 -   The Fire Keepers - Men Gathering, בגג
ניקח לנו רגע הגברים לשבט יחד לשיחה של גברים. המוקד שלנו הפעם הוא - איך להדליק ולשמר את האש, אש התשוקה ואש האהבה. יש לך אפשרות לבחור להיות שומר האש, להיות יוזם, להדליק את הלהבה, לחיות בתשוקה ולשמר אותה לאורך זמן. נדבר על מקור העוצמה שלנו והאש. מה זה אומר לקחת על האש שלנו אחריות ויוזמה ומה עוצר אותנו ומכבה את הלהבה.  נוכל להסכים לעבור דרך הפחד ולהיכנס לאש ונכיר את האפשרות שלנו לעלות ולרכב על הדרקון שבתוכנו לחיות את האמת שלנו בתשוקה.
מתאים ל: גברים
 
עדי טרם - Adi Terem
Rebirthing - פתיחת שריונות רגשיים וריפוי מיני - 11:30 - Rebirthing - De-armoring and sexual healing, מתחם פראי
מוזמנים למסע מרגש ועצמתי, בוא נשלב מדיטציה, תנועה ונשימה מעגלית ומודעת. בעזרת כל אלה, נפתח שריונות רגשיים שכבר אינם משרתים אותנו, נשחרר חסימות ודפוסים מעכבים, נאפשר לאנרגיה המינית שלנו לזרום בכל הגוף ולהרחיב את היכולת שלנו לשמחה ועונג בחיים.
מתאים ל: כולם
 
שי וורדית אלדד -  Shay & Vardit Eldad
אהבה בתוך סקס-גופנפש-גברי ונשי -  11:30 - Love in Sex-Body & Soul-Male & Female, מתחם תשוקה
הקשבה עמוקה למה שהגופנפש מספר לנו על עצמנו במיניות, חיבור ללב וחיבור לבן/בת הזוג. הכרת דינמיקות עמוקות שמנהלים את חיי האהבה שלנו. פגישה עם דפוסים מוטבעים בתוכנו ביחס למין, אהבה וזוגיות. והכל בדרך משחקית וחווייתית . תרגילים פשוטים שמביאים לעומק פנימי
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע אופציונלי
 
מיטל שחר יעקב ותמיר ארז -  Tamir Erez &  Meytal Shachar
זוגיות טנטרית -  11:30 -  Tantric Relationship, מתחם אהבה
יש זוגיות כזו, הישרדותית, מכוונת לבטחון, יציבות. בדרך כלל בזוגיות כזו , כל אחד מבני הזוג אחראי על הצרכים של השני, לספק, להרגיע, לא לטלטל את הסירה. ויש זוגיות אחרת, מכוונת התפתחות ושינוי, כשכל אחד מאתנו אחראי על החששות והפחדים של עצמו, על הטריגרים של עצמו. בזוגיות כזו, המיניות יכולה להיות שדה מחקר בלתי פוסק, החיים יכולים להפוך  לשדה לשינוי מתמשך, והאחריות האישית והנכונות לקבל ולתת מבט אוהב מאפשרים שחרור דפוסים עמוקים. לזוגיות כזו אנחנו קוראים זוגיות טנטרית. בואו לשמוע עוד ..
מתאים ל: כולם
 
גלעד זהר (מנחה), מעוז יעקב, מרגנית ארז, טל קרן כץ - Gilad Zohar(host), Maoz Yaacov, Marganit Erez, Tal Keren Katz
פאנל: איך לדבר על מיניות עם מתבגרים – 11:30 - Panel: Talking on Sexuality with Teenagers, בגג
כמה מביך לדבר על מיניות, כמה בושה ואשמה מתחבאים שם... הרי אתנו לא דיברו על זה בצורה חופשית אז איך אנחנו נדע להדריך את ילדינו? הפעם יש לנו הזדמנות לשבור כמה מיתוסים לגבי מיניות בגיל ההתבגרות. נגלה מה הגיל הנפוץ בו מרבית הילדים רואים פורנו, ומה לעזאזל עושים עם זה בתור הורים תומכים???
מתאים ל: כולם
 
סוג'יי -  Sujay
מארג – מסע אהבה אל עצמי (טנטרה תרפיה) -  13:30 -  Maarag- A Journey to Self Love (Tantra Therapy), מתחם פראי
דרך הטנטרה הינה מסע עתיק יומין של מעל 5000 שנה בעל ידע רב אודות החיבור של בין המיניות אל הלב. שילוב של טכניקות טנטריות לצד תרגולים מעולם התרפיה המערבי מאפשר חיבור חדש ועמוק הנוגע במיניות, אהבה, רגש וגוף. יחד השילוב יוצר את המארג הייחודי אתו נוכל לתרגל, לצמוח, להביא לביטוי את אנרגיית החיים שלנו. שיח פתוח על טנטרה, תרפיה והחיבור הייחודי שמביא עמו סוג'יי בתוך התחום.
מתאים ל: כולם.
 
שלי אשכולי  -  Shelly Eshkoli
מה שתמר רוצה: סיפור הגבריות החדשה -  13:30 -  What does Tamar Want? Letting go of Manhood's Vaunt, מתחם תשוקה
מה מביא אדם לוותר על כל הישגי חייו? מה מניע אותנו ברגע של החלטה, וכיצד הופך גבר למנהיג של אמת? סיפורם העתיק של תמר ויהודה לוקח אותנו דרך לבם הפועם של אשה אחת אמיצה ושל גבר, שליט, שלראשונה בחייו עומד מול השאלה: מהי, בעצם, גבורה? בעיניים חדשות נפגוש מחדש את הזוג התנכ"י, נשחזר את מה שנשכח (או שמא... נמחק?) ונאיר באור חדש דמויות ששינו את העולם.
מתאים ל: כולם
 
מורן גוטליב שמש -  Moran Gotlieb Shemesh
נשיות ומיניות במרחב החיים -  13:30 -  Femininity & Sexuality in the Space of Life, מתחם אהבה
מסע החיים מביא נבנה מתוך שינויים והתפתחויות המשפיעים על מהותנו הנשית. המיניות הינה עוד רובד אחד מתוך רבים אשר מניע ומביא עמו אנרגיה של חיים, יצירה ויצירתיות. אשה מתבוננת פנימה. מגלה עומקים חדשים של נשיות במעמקי נשמתה. כיצד ניתן לחבר את המיניות מחדש אל תוכי בתוך המסע, היכן אני פוגשת את האישה שצועדת איתי במרחבי החיים. מעגל שיח נשים משולב עם עבודה בתנועה ונשימה, מונחה ופתוח לשמוע את כ(ק)ולכן בעוצמה.
מתאים ל: נשים

תומר קורון ורותי פריש -  Tomer Tosho Koron & Rooti Frish
אמנות החשיפה העצמית -  15:00 -  The Art of Self Exposure, מתחם פראי
בסדנה נלמד ונחווה כיצד חשיפה עצמית אותנטית אמיצה יכולה לשמש ככלי רב עוצמה ליצירת אינטימיות רגשית, קירבה, משיכה ופתיחות ביחסים בין אישיים ורומנטיים. נעז לבטא ולחשוף פגיעות וחולשה בצורה בוגרת וכנה ונגלה אפשרות חדשה של התקרבות ואחווה אנושית אחד עם שני.
מתאים ל: מתחילים, כולם
 
תמר אגמון -  Tamar Agmon
כתיבה ארוטית – 15:00 - Erotic Writing, מתחם תשוקה
כתיבה ארוטית היא כלי לבירור עצמי, לבידור עצמי, למשיכה של עצמך ושל אחרות אל המאוויים והסודות הכמוסים שלנו. גם לך יש סיפור ארוטי משלך. או חמישים. בסדנא נתנסה בכתיבה שמעיזה להיות נוטפת תשוקה. לכולנו יש פנטזיות, אבל רק מיעוטנו מצליחים לחשוף אותן. לגלות אותן. לאהוב אותן. אולי אפילו לפרסם אותן. יש דרך לחלוק את הפנטזיות האלו. להעלות אותן על הכתב, להפוך אותן לסיפור מסקרן, מרגש, מסעיר, מגרה. אני מזמינה אתכם למצוא את הסודות העמוקים שלכם ולהפוך אותם לסיפורים
מתאים ל: כולם
 
אורית אביב  - Orit aviv
נעשה אהבה בגיל 50 -  15:00 - Making Love in Your Fifties, מתחם אהבה
איזה הפתעות מזמן לנו גיל הבינה? מצד אחד פחות מבוכה והסתרה, מצד שני לוקח יותר זמן להתניע. מה בסדנא: מה הקשר בין אינטימיות וסקס? איך מגיעים לתחושת מיצוי? כיצד מתרגלים עם ביצת האהבה הסינית? כיצד מעודדים את הלחות בנרתיק?
מתאים ל: נשים
 
מיכאל פינקל ואבישג מאיה זלוף - Avishag Maya Zloof & Michael Finkel
שיחה לצעירים חוקרי טנטרה ומיניות -  15:00 - Young People Talk on Sexual Empowerment, בגג
 יש צעירים שנכנסים לעולם המיניות המקודשת ונרתעים מהמרחב הרב גילאי. שיחה פתוחה על מיניות לצעירים עד גיל 30, ליצירת מרחב בטוח לצעד ראשון אל עולמות הטנטרה והמיניות. שיתוף כלים פרקטיים שעוזרים להתמודד, לחקור ולייצר מיניות מעצימה שמובילה להתפתחות וגדילה. הזדמנות לשאול שאלות ולקבל ולתת השראה.
מתאים ל: כולם - עד גיל 35
 
מיכאל פינקל - Michael Finkel
"תקשורת מקרבת" במיניות -  17:00 – NVC in Sexsuality, מתחם פראי
 המרחב המיני זקוק לכלי תקשורת. "תקשורת מקרבת"  (nonviolent communication) מביאה לעולם האינטימיות והארוטיקה כלים עוצמתיים משני חיים. למידה ותרגול של כלי תקשורת אלו יכולה לעזור לקיים מערכות יחסים יציבות וארוכות טווח ולשקם מערכות יחסים במצוקה. הבדלים בין תצפית לפרשנות, בין בקשות לדרישות, שאלה דיאלוגית, ניחושים אמפטיים, אמפטיה עצמית ועוד... תקשורת מקרבת במיניות מאפשרת לאהבה ולתשוקה לפגוש מרחב בטוח שבונים בו אמון ואינטימיות.
מתאים ל: כולם
 
חגית קרצו -  Hagit Kretzu
ריפוי הזוגיות -  17:00 -  Couple Healing, מתחם תשוקה
מפגש של שעה בו נתבונן על מה היא זוגיות מטיבה ואיך היא השתבשה לנו, נגלה דרכים פשוטות להשיב לעצמנו את החיבור המקורי של אהבת אמת, נתאהב מחדש בעצמנו ובבני זוגנו. עבודה דרך כלים פשוטים של קשר עין, שיתוף, חיבור מהלב, תנועה ומגע בזוגות
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע אופציונלי
 
תניה טוויל -  Tanya Fortune Tawil
מתחת לטבור -  17:00 -  Speaking  Below the Belly, מתחם אהבה
מתחת לקו הטבור רוטטת אנרגיה חיה, גולמית וראשונית. האנרגיה הזו נמצאת בתקשורת מתמדת עם כל המצוי סביבה, חשה דקויות וניואנסים שאנו לרוב לא פתוחים לחוש או לבטא. מוזמנים ללמוד על הערוצי קליטה ושידור - מתחת לטבור..
מתאים ל: כולם
 
רן דרן -  Ran Deren
טנטרה ריקות ואמונה,  שחרור מ"אני" ו"שלי" בדרך הטנטרה ובהשוואה למסורות אחרות - 13:30 -  Tantra, Emptiness and faith, freedom from "I" and "mine" in Tantra and the dialogue  to other traditions , בגג
הרצאת עומק בה תוסבר הפילוסופיה הטנטרית, כמו שמופיעה בשיוואיזם ובבודהיזם טיבטי, בהשוואה לגישות מוכרות יותר דוגמת יהדות (קבלה), אדוויטה וסופיזם  ולמדע המודרני. ההרצאה תתמקד בהבנת בעיית הסבל, והדרך לשחרור, שלבי השחרור והתרגולים המביאים לשחרור.
מתאים ל: כולם

סמבביה אננד -  Sambhavya Anand
לעורר את הקונדליני - אנרגיית החיים -  18:30 -  Wake Up the Kundalini Life Energy, מתחם פראי
זוהי הזמנה לסדנה חווייתית בה נלמד דרכים שונות לשחרור ממתחים של היומיום, ולגלות את מקורם. אנרגיית הקונדליני היא אנרגיית החיים שלנו/אנרגיה מינית/יצירתית, שמקורה בגב התחתון וכשהיא משוחררת היא נוטה לעלות דרך מרכזי האנרגיה שלנו לאורך הגב (הצ'אקרות), ולגרום לנו לשחרור, הרגשת חופש, אושר פנימי וקלילות, מיניות בריאה ויצירתיות שופעת. בסדנה נזוז, נרקוד ונירגע. נא לבוא בבגדים נוחים. אפשר לבוא גם עם בני זוג.
מתאים ל: כולם
 
לאונור גבריאלי Leonor Gavriely
מגע קשוב -  18:30 -  Attentive touch, מתחם תשוקה
נלמד להקשיב לעצמנו ולתקשר רצונות וגבולות בתוך המגע. נצלול פנימה ונהיה בשירות והקשבה לפרטנר/ית שלנו. נגלה את האלוהי בעצמנו ובבן/בת זוגנו. תרגול מגע קשוב בזוגות (לא חייבים גבר-אישה)
מתאים ל: מתחילים, צמדים קבועים, מגע אופציונלי
 
אפרת בנור -  Efrat Benor
מגע מקודש -  18:30 - Sacred Touch, מתחם אהבה
אנו שוכחים שהמגע הוא צורך כל כך בסיסי וחיוני  לשמירת הבריאות הרגשית והפיזית שלנו. ניזכר בפשטות ובעצמה הקיימות בידיים ובגוף כולו, נרענן את ההקשבה דרך הידיים והלב, נדייק את המגע, ההתבוננות, התמיכה וההקשבה זה לזה. נלמד וניזכר כיצד לב פתוח מאפשר קרבה ואינטימיות, כיצד מגע נכון מכיל בתוכו נחמה, רוגע, תמיכה, אמון, חושניות ואהבה.
מתאים ל: צמדים קבועים, מתחילים
 
מיכל מעיין דון ורועי שחם -  Michal Maayan Don & Roy Shaham
דיבייט - סקס גורמה -  18:30 -  Debate - Gourmet  of intimacy, בגג
גברים ונשים רבות ורבים מגיעים לשלב בחיים שעולה בהם כמיהה, כמעט געגוע לסקס אחר. בהתחלה זו מעין תחושה עמומה ש"זה לא יכול להיות שזה רק זה" ולאט לאט מתגבשת הכרה שאנחנו יודעים שיש סקס אחר, שאנחנו רוצים גם אותו בחיים שלנו, גם אם אין לנו מושג איך הוא נראה ואיך הוא מרגיש... אנחנו מתעוררים להבנה ורצון למין שהוא מעבר למוכר ולרגיל. מין זה כמו אוכל, בכל כך הרבה מובנים... וכן, יש ארוחות מהירות, פיתה עם פלאפל על הדרך, ארוחות הערב הביתיות היום יומיות, ארוחות חג, ויש גם סעודות גורמה. סקס גורמה. למה אנחנו כמהים שם? מהי הכמיהה של גברים ומהי הכמיהה של נשים? איך אנחנו לומדים להביא לחיי המין שלנו גם מיניות שהיא מעל ומעבר, איך מתקשרים את הצורך ואת מסע הלמידה בינינו? איך זה משתלב בחיים המהירים והלחוצים שלנו? כל אלה ועוד יהיו נושאים שנפתח ועליהם נשוחח ביננו ואתכם.
מתאים ל: כולם
 
דוד כהן צדק -  David Cohen Tzedeck
טקס סליחה בין המינים -  20:30 -  Tantric Forgiveness Ceremony
גברים נשים, זכרי נקבי, מגדרים ואנרגיות. כעס, פגיעות ועצב רב שורר בין המגדרים והאנרגיות שמרכיבים אותנו. דורות על גבי דורות של מעגלי הפגיעה, העצב והייאוש, תבניות אלימות ופוגעניות שהוטמעו בנו גם אם לא היינו חלק מהמעגל [אם דבר כזה קיים בכלל]. האנרגיות, הזיכרונות הקולקטיבים והאישיים עוצרים אותנו מלהתמסר לאיחוד המקודש שכולנו מייחלים לו בתוכנו קודם כל ואחרי זה עם בני הזוג והסביבה. דרכים רבות ישנן כדי להתמודד עם הטינה הידועה השוררת בינינו ובתוכנו. אחת הדרכים החזקות והעוצמתיות היא לעבור טקס סליחה טנטרי בתהליך קבוצתי, שמשלב מדיטציה-נשימות-ריקוד-תנועה-צליל וטקסים שונים ממסורת טנטרית עתיקה ומופלאה.
כולם
 
אמבר רה וירדן יונדר -  Amber Ra & Yarden Yonder
טקס קקאו ומסיבת חושים -  22:00 - Cacao Ceremony
כולכם מוזמנים להצטרף לחגיגה של חיים וחופש. אנחנו מביאות יחד את רפואת הקקאו מאמריקה הלטינית ואת כוחם המענג של צלילים מרפאים, תנועה, מגע ומוזיקה מכשפת ורוקחות לנו מסע אל הלא נודע. הקקאו מעורר תחושת אופוריה, רווחה ועונג ועושה לנו להרגיש איך הלב נפתח והתודעה, מחבר אותנו לחוכמת הרוח ולכוח היוצר הפנימי המפעם בנו. המוזיקה תיקח אותנו על גליה למעלה ולעומק, במערבולת של צלילים ממיסים ומעוררים. מזמינות אתכם למסע רווי מסתורין וקסם.
כולם
 

פרוט הסדנאות יום שבת 16/9/2017

רוני כהן – Roni Cohen
יוגה טנטרית לגברים – 8:45 -  Tantra Yoga for Men
להתחבר לגוף, להתחבר למיניות, להתחבר לעוצמה - טנטרה יוגה הינה שילוב של עבודת גוף, נשימה, תנועה, אנרגיה ומיניות. היוגה מחזקת ומגמישה את הגוף והטנטרה מאפשרת שליטה באנרגיה ובאון המיני ומאפשרת לגבר להיות מולטי-אורגזמי. היוגה הטנטרית מאפשרת לגבר להתחבר לגבריותו, לחזק את הלינגם וכל אזור המיניות והליבה וללמוד לקיים יחסי מין ללא שפיכה מופרזת ע"י שליטה עצמית בגוף, בנשימה וביצרים. 
מתאים ל: גברים, מתחילים, מגע אופציונלי
 
ראדיקה – Radhika
נשימה טנטרית כאמצעי לחיבור גוף-לב – 10:00 - Tantric Breathing to Connect Body & Heart, מתחם פראי
הנשימה הטנטרית - נשימה מעגלית, היא כלי עוצמתי לחיבור בין הצ'אקרות התחתונות לצ'קרת הלב. התרגול נעשה קודם כל לבד - כל אחד עם עצמו, ולאחר מכן בעבודה זוגית. הנשימה היא כלי מצוין לחיבור אנרגטי בין בני הזוג, וכן יעיל מאוד כאמצעי לשליטה בשפיכה. בסדנא נלמד ונתרגל נשימה טנטרית - לבד ובזוגות.
מתאים ל: מתחילים, צמדים קבועים
 
אור קורן -  Or Koren
ריפוי והעצמה עם האנרגיה המינית -  10:00 -  Healing & Empowering with the Sexual Energy, מתחם תשוקה
מפגש של חוויה וריפוי עם אנרגיית החיים. מבוא להקניית כלים דרך תרגילים יחודיים של חיבור ואינטגרציה בין הלב, הראש, הגוף, הרגשות והאנרגיה המינית. באופן בטוח היוצר אמון ופותח דלת לעולם חדש
מתאים ל: כולם, מגע אופציונלי
 
דריה פלג ולב אריDaria Pelleg  & LionheArt
מעבר לאידיאל היופי -  10:00 -  Beyond the Concept of Beauty, מתחם אהבה
לגלות את היופי בכל קמט קפל וכתם, לחצות את גבולות ההתניות והתבניות שנשתלו בנו לאורך חיינו. לפגוש את בן זוגנו ממקום משוחרר ופתוח ולהפתח לאפשרות לאהוב את הכל.
מתאים ל: כולם
 
אליס שני לנקרי -  Alice Shani Lankri
מפגשים בתנועה – 10:00 -   Meetings in Movement, בגג
נתחבר לעצמנו ולגופים של חברים דרך משחקי תנועה מעולמות היוגה וקונטקט אימפרוביזציה. נשתחרר, נתפתל, ננשום עמוק ונאפשר לעצמנו להתמסר לרגע, לתחושה. מה קורה לי בפנים בגוף כשיש מגע עם גוף אחר? האם עולה בתוכי אנרגיה משחקית? מינית? ואולי בכלל רצון להתרחק? נפתח בהכרות ומעגל מסאז׳ים ונסיים במדיטציה עמוקה. בין לבין יהיה קסם מתאים ל: כולם, מגע אופציונלי.
 
רועי שחם - Roy Shaham
פורנו - החבר השלישי במיטה - 12:00 - Porn - Our Third Wheel in Bed, מתחם פראי
מעגל שיתוף בו יש למשתתפים הזדמנות נדירה לשמוע ולשתף איך משפיע הפורנו על מערכת היחסים המינית שלהם. התופעה נמצאת לרוב בחושך ורוב בני הזוג לא מדברים עליה. היא נושאת אתה בושה והסתרה ויש לה פוטנציאל להיות בעלת השפעה מכריעה על יחסי המין, לעתים קרובות ללא מודעת לרמת ההשפעה.
מתאים ל: כולם
 
אלינור כהן והדס אופק כספי -  Elinor Cohen & Hadas Ofek Caspi
האין זו אגדה? מיניות אחרי לידה -  12:00 - Sexual Intimacy After Childbirth, מתחם תשוקה
נשים, גברים וזוגות הנמצאים בשלב ההורות הראשונית ניצבים בפני 'רשימה ארוכה' של דברים וצרכים המבקשים תשומת לב ולימוד חדש. תחום האינטימיות והמיניות מאותגר שם ונדחק לרוב לתחתית הרשימה ועדיין, לנושא זה השפעה מקיפה על חיי היומיום שלנו, האישיים, הזוגיים והמשפחתיים. הדואט בין שתי המנחות יעלה את הסעיף הזה לראש הרשימה ובו  תובא התייחסות לאתגרים שבחיבור מחודש, לצרכים השונים מאינטימיות בשלב הזה, לתמורות ולאפשרויות החדשות של נשים, גברים ו\או זוגות לפנות מרחב למיניות בתוך רקמת החיים המתהווה.
מתאים ל: כולם
 
נגה מיבר -  Noga Maivar
סודות האורגזמיות הנשית -  12:00 -  The Secret of Female Orgasm, מתחם אהבה
מי צריך להוביל את מעשה האהבה, הגבר או האישה? בקצב של מי כדאי ללכת? מה עושים עם הבושה? או עם מחשבות על משימות היומיום שמפריעות באמצע? איך מגבירים את העונג ומשתחררים מאמונות עכבות ופחדים? במעגל שיח פתוח נחקור יחד את התשובות לשאלות האלו ונלמד כמה טכניקות פשוטות שיעזרו לנו להיטיב את האיכות של מעשה האהבה שלנו
מתאים ל: כולם
 
גלעד זהר (מנחה), סשה בלבין, דריה פלג ולב ארי, אליס שני לנקרי - Gilad Zohar (host), Sasha Balbin , Daria Pelleg  & LionheArt, Alice Shani Lankri
פאנל: מערכות יחסים אלטרנטיביות – 12:00 - Panel: Alternative relationships, בגג
מוזמנים לפאנל על מערכות יחסים אלטרנטיביות - בואו לשמוע ולהכיר סוגי מערכות יחסים אלטרנטיביות מאנשים שחוקרים את השדה בחייהם האישיים - איך מתחילים, כיצד עושים ולמה לנו כל ההתעסקות הזו? על קנאה, שיתוף פעולה, כנות, תקשורת וגבולות בתוך מערכות יחסים. הפאנל מתאים למתעניינים, מתחילים, וותיקים, וזוגות ויחידים כאחד.
מתאים ל: כולם
 
אבישג מאיה זלוף -  Avishag Maya Zloof
מעגל נשים אורגזמה נשית עם הקשבה גברית -  13:30 -  Women's Circle about female orgsm while men are guests, מתחם פראי
מעגל נשים על האורגזמה הנשית. עולם ומלואו של עונג, כאב וחוויות. כל אחת והמסע שלה בעולם המיניות. ניתן ללמוד הרבה יותר מספרים והרצאות, במעגל נשים. אחת מהשניה. בואי לתת ולקבל השראה כשמסבבינו מוזמנים הגברים לשבת בכיסוי עיניים ולהקשיב.
מתאים ל: כולם.
 
רוני כהן -  Roni Cohen
אורגזמה טנטרית לגברים -  13:30 -  Tantric Orgasm for Man, מתחם תשוקה
במפגש זה נלמד על מהי טנטרה ואיזו מתנה היא מביאה לגברים. נדבר על האורגזמה הטנטרית בגברים. האם היא אפשרית? מה זה מולטי-אורגזמה בגברים? נחווה ונקבל כמה טיפים לתרגול האנרגיה המינית והיכולת להיות מולטי-אורגזמי מתאים ל: גברים
 
שירה לוריא ומיכה בר -  Shira Luria  & Micha Bar 
זוגיות מונהגת -  13:30 -  Leading your relationship, מתחם אהבה
מנהיגות בזוגיות. רבים מאתנו שוכחים את עצמנו, את האני שלנו, ואצל רבים מאתנו נוח להישאב למקום של להיות מנוהלים, לא תמיד בהקשבה לבן/ת הזוג, לזוגיות. אנחנו אוהבים להסתכל על זוגיות כישות נפרדת. היא צריכה לדעת לאן היא הולכת, היא צריכה שאנחנו נוליך אותה ולא נשתרך אחריה, היא צריכה שיקשיבו לה. כי כשמדברים ומתקשרים ומקשיבים אחד לשני/ה, כשיוצרים מרחב הקשבה אחר, מרחב בו כל אחד יכול להביא את עצמו במלואו – אפשר  לראות לאן הולכים, אפשר להקשיב לקולות שעולים, יש מקום לאינטימיות עמוקה. אנו מזמינים אתכם/ן לשיח על מה זה מנהיגות בזוגיות ולמה היא דרושה, איך זה משפיע על הזוגיות, איך זה משפע עלינו כאינדיבידואלים בתוך המערכת הזוגית. כולל מתן כלים לפתח שיח ליצירת חזון זוגי. ויצירת שיח מודע.
מתאים ל: צמדים קבועים
 
תומר קורון -Tomer Tosho Koron
חיזור ארוטי - 15:30 - Erotic Courtship, מתחם פראי
נכיר מגוון דרכים אמיתיות, נוגעות, אלגנטיות ומכבדות - כאלו שפעם היו נחלתם של הג'נטלמנים האציליים ביותר - לתקשורת חושנית~ארוטית עם נשים מחוזרות. נלמד לבטא במדויק את "הכאן והעכשיו" הרגשי שלנו ברגעי האינטראקציה עם נשים, במטרה להפוך את התקשורת שלנו למחברת, אותנטית ועמוקה יותר, כזו שמאפשרת לנשים להרגיש יחידות, מיוחדות ונראות, כפי שהן באמת. 
מתאים ל: גברים
 
גלעד וקוליה זהר -  Gilad & Kolya Zohar
מעסה כשפים - היפנוג  – 15:30 - Touch Me a Magical Tale, מתחם תשוקה
שינוי תודעתי במעשה העונג - שמאניזם מיני. למידה והתנסות בפרקטיקה של העצמה, הכרה עצמית ושינוי תודעתי דרך מצב עונג. במפגש נשתף מסודות השמאניזם המיני ומחוכמת קוד הקיום, ונלמד כיצד להשתמש בידע עתיק זה בחיי היום יום. נלמד על מצב הרפיון והעונג ,כיצד להגיע אליו ולהעצים אותו וכן העצמה רגשית מתוך התבוננות עצמית וחשיפה של האיכויות הטמונות בנו. בסדנה - ניצור הכרות ראשונה עם עולם מופלא אשר זמין לנו כל כך ביום יום ויחד עם זאת כל כך נסתר.
מתאים ל: מתחילים, צמדים קבועים.
 
מלכה פלדשטיין - Malka Feldshtein
מזוגיות מונוגמית לזוגיות מאפשרת - איך פותחים בלי לפרק? -  15:30 - How to Open Monogamy without Destroying the Partnership?, מתחם אהבה
בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מחליטים לפתוח את הזוגיות המונוגמית ולנסות מערכת יחסים עם מבנה אחר, שיש בו יותר חופש. מה שנראה בהתחלה כהרפתקה מרגשת, הופך לעתים קרובות לרכבת הרים רגשית שמפגישה את בני הזוג עם לא מעט קשיים ולעתים גם מפרק. איך הופכים את המעבר הזה לדרך של צמיחה? מהם הדפוסים שצריכים להשתנות כדי להכיל קשרי אהבה נוספים? מה אנו זקוקים מעצמינו ומהאחר על מנת שנוכל להרחיב את הלב?
מתאים ל: כולם.
 
דיקלה קרן פלאצ'י - Dikla keren palachi
המיתוס והארוס - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול -  15:30 - The Myth & the Eros, בגג
כיצד נבנה אמון אינטימי? תקשורת אינטימית ומבוכה בקשר חדש? האם הגודל באמת קובע? אם אתה עומד או נוכח, נותן או לוקח? מגע מעניק או מגע מרוקן? באיזה שלב עוברים לתנוחות יותר אינטימיות? את מי אנחנו מביאים אתנו למיטה וכמה זה משפיע על ההתנהלות שלנו? האם סקס הוא רק לשם הנאה? מוזמנים עם שאלות כתובות אני אענה על הכל
מתאים ל: כולם.
 
חן מיימון - Chen Maimon
אהבה אינטימיות וכל היתר -  17:00 – Love Intimacy etc..., מתחם פראי
"הצורך העמוק ביותר של האדם, הוא להתגבר על נפרדותו.. למצוא את עצמו במצב של אחדות" (~ אומנות האהבה, אריך פרום). אהבה מאפשרת לנו את החוויה הזו, אהבה מאפשרת לנו, לרגעים, להיות לא לבד בעולם. בסדנא נחקור, דרך מפגשים אנושיים, תנועה דרמה וחיים, את הדרך שלנו לאהבה וכל השאר... ואת המחסומים הפרטיים שיש לנו בדרך הזו, אל החוויה האינטימית של להיות ביחד.
מתאים ל: כולם
 
בועז סופר -  Boaz Sopher
טקס  מגע אוהב -  17:00 -  Loving Touch Gifts, מתחם תשוקה
ישנה דרך נסתרת של מגע, מגע של אהבה, שהוא בין פיסי לאנרגטי, מגע שנוגע בנשמה ובנפש. מגע שפותח גבולות, שמרטיט את הגופים העדינים, מגע שמאפשר להתמסר עד אין-סוף. מגע לתוכנו, שמענג אותנו. מגע שחודר פנימה לתוך האיברים הפנימיים. מגע שבין נשמה לנשמה. מגע של אויר!!! בסדנא נלמד את המגע הזה, ונעניק אותו לגוף לפי אזורי הצ'אקרות, איך ליצור אותו ע"י התכווננות. מי בעצם הנוגע, מי הננגע? איך לנשום אותו ואיך להרגיש את הגוף שמעבר...
המגע הטנטרי המקודש מלטף באהבה  את המקומות האלו, מרגיע אותם, ונותן לדברים המודחקים להשתחרר בעדינות, תוך גלים של רטט מענג שפושטים בכל הגוף...
מתאים ל: צמדים קבועים, מגע אופציונלי
 
שחר ברלוביץ -  Shahar Berlovich
מי האני המיני שאני? -  17:00 -  Me and My Erotic Self, מתחם אהבה
רוב בני האדם לא עוצרים ושואלים את עצמם , מי האני המיני שאני? מה עושה לי נעים ומה לא? מה מגרה אותי ומה מכבה? מה פותח אותי לחוויות חושניות ומה סוגר? לרוב האישיות הארוטית מתפתחת מתוך אינרציה, בחושך ללא מילים, ככה 'סתם' מתוך המפגשים המיניים שבחיים. איך נדע לבקש את מה שאנחנו רוצים אם אנחנו לא מכירים את עצמנו? חווית חוסר סיפוק מיני קושרה ישירות לחוסר הידיעה העצמית. בעזרת תרגילים משחקיים, קבוצתיים וזוגיים, נדייק לעצמנו - מה אנחנו באמת רוצים? מה אנחנו באמת צריכים? ואיך לתקשר את זה במילים. מי האני המיני שאני? – סדנה חווייתית, ליצירת הפרופיל הארוטי שלי.
מתאים ל: כולם, מגע אופציונלי
 
אבי ריינשטיין (מנחה), דריה פלג, ליאת ליליאן, ראדיקה, דוד כהן צדק -  Avi Rainshtein (host), Daria Pelleg, Liat Lilian, Radhika, David Cohen Tzedek
פאנל: ריפוי מיני אלטרנטיבי -  17:00 -  Panel: Alternative Sexual healing, בגג
 בשנים האחרונות מתרבים המטפלים והמטפלות העוסקים בריפוי מיני בגישות מגוונות, עם נשים, גברים וזוגות. כמו בתחום הטיפול הרגשי והפיזי, ישנן אלטרנטיבות לטיפול המיני הקונבנציונאלי, שמשלבות עבודת מודעות, דמיון מודרך, טכניקות מגע שונות, כלים אנרגטיים מעולם הטנטרה, כלים שמאניים, ועוד- שנועדו לתת מענה לקשת של קשיים בתחום המיניות והאינטימיות. בפאנל הזה תהיה הזדמנות לפגוש ולשמוע מטפלים ומטפלות מיניים אלטרנטיביים, כל אחד ואחת מעולמם האישי המרתק, שהמשותף לכולם/ן היא תחושת ייעוד ושליחות עמוקה בתחום עיסוקם/ן.
מתאים ל: כולם
 
אבישג מאיה זלוף -  Avishag Maya Zloof
איך לשמור ולשפר את החשק המיני -  19:00 -  Sexual Desire, How to make it flow, מתחם פראי
חוסר חשק מיני. הרבה אנשים היו רוצים לחוות חשק מיני מוגבר יותר מצדם או מצד בן/בת הזוג. בהרצאה זו אתרכז במספר עקרונות חשובים לשיפור והעמקת החשק המיני שאספתי במשך שנים של חקירה אישית ובקליניקה עם נשים וזוגות.
מתאים ל: כולם
 
אודליה כהן-גרין -  Odelia Cohen-Green
קלפי מסרים שמאירים את דרך המיניות -  19:00 -  Massage Cards that Lead Your Sexual Path, מתחם תשוקה
לכל אחד מאתנו יש תקיעויות ומחסומים בתחום המיני ובכלל. דרך קלפי מסרים נחקור יותר לעומק ונגלה דפוסים שלנו שתוקעים אותנו, דרך הקלפים ומדיטציה נגלה דרך חדשה להתפתחות וליציאה לחופשי.
מתאים ל: כולם
 
שחר ארז -  Shachar Erez
להתאהב כל יום מחדש -  19:00 - Falling in Love Again, מתחם אהבה
זוגיות ארוכת טווח יכולה להיות מאוד מאתגרת. השגרה, אתגרי היום יום, מחסור במשאבים (כלכליים, רגשיים, תקשורתיים...) מביאים זוגות להרגיש ביום בינוני כמו שותפים לדירה, וביום גרוע כמו אויבים. הבשורות הטובות הן שזה יכול להיות אחרת. זוגיות טובה מביאה לגדילה, העצמה וריפוי. בשיחה נדבר על אתגרי הזוגיות, על הדינמיקה המעצבנת של המריבות והריחוק שזוגות נופלים אליה, ואיך להפוך אותה לדינמיקה בריאה ואוהבת שמביאה לקרבה וסיפוק. נדבר גם על למה מריבות דווקא חשובות לזוגיות טובה, אם יודעים איך לריב. ואיך להשקיע בזוגיות ולתחזק אותה ביום יום.
מתאים ל: כולם
 
רועי שחם, ראדיקה, מיכאל פינקל, תמר אגמון, מעוז יעקב -  Roy Shaham, Radhika, Michael Finkel, Tamar Agmon, Maoz Yaacov
רצף הרצאות קצרות של 15 דקות - 19:00 -  15min talks, בגג
רועי שחם, 'שפיכה מהירה כאתגר זוגי' - סקירה קצרה על השפיכה המהירה כאתגר זוגי. מתן כלי תודעתי, נקודת מבט שונה על התופעה. לעיתים כל שנדרש כדי להפוך את האתגר לנחת הוא שינוי תפיסתי קל, זה בדיוק מה שמציעה ההרצאונת הזו.
ראדיקה, 'BDSM ככלי לעבודה אישית והתפתחותית' - המסע האישי שלי בעולם הBDSM, וההבנה כיצד העולם הזה מתחבר עם עולם הטנטרה, והופך להיות כלי כחלק מהמסע המיני - לריפוי, למודעות, ולמשחק.
מיכאל פינקל, 'שבעת המעגלים' - במערכות יחסים אנחנו מתמקדים באהבה ובמיניות כשלמעשה קשר של אהבה מורכב משבעה מעגלים שונים שמזינים זה את זה, תלויים זה בזה ומאפשרים לקשר להתקיים. ההרצאה תסקור את שבעת המעגלים של מערכות יחסים ותציע "מפת אוצר" חדשה ליצירת קשר של אהבה יציב ובר קיימא ולשיקום קשרים שזקוקים לריפוי.
תמר אגמון, 'סקס בין הדפים - ארוטיקה בספרות' - קשה לכתוב סקס. ועוד יותר קשה לכתוב סקס בעברית. אבל לקרוא סקס, כשהוא כתוב טוב, יכול לעורר את החשק ולפתוח את התודעה. הרצאה קצרה על ייצוגים שונים של סקס בספרים, דרכים שונות בהן סופרים שונים הביעו ארוטיקה בסיפוריהם. שעת סיפור עם תובנות.
מעוז יעקב, 'עצמת החשק ועונג מיני' - האם חשק ועונג מיני הוא בהשיג ידינו? או שזה סוד גנוז? למה לפעמים זה קורה ולפעמים זה לא? האם זה תלוי רק לניסיון המיני שלי או ליכולת של בן\ת זוג שלי לספק את צרכי המיניים? וכיצד אנחנו יכולים להעצים את הסיפוק המיני שלנו? בהרצאה ממוקדת יינתנו כלים וחומרי מחשבה כיצד ניתן להעצים את המיניות שלנו.
מתאים ל: כולם
 
ערב שירה ומופעים -  21:00 -  Evening of Singing & performances
תמר אגמון, עופר פינקל, מיכאל פינקל, איריס אשכנזי, נעמה ודניאל קישינובסקי, אנה קליינר
Tamar Agmon, Ofer finkel, michael finkel, iris ashkenazi, naama & daniel kishinovsky, ana klyner
כולם
 
הדר שריר -  Hadar Sharir
מסיבת ריקודים -  22:00 - Dance Party
כולם